
Motatos
1,00 kr.
Kardemomme Peberkager
150 g · 6,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.Rugbrød, franskbrød, boller og kage fra kædernes egne sortimenter.
280 dagligvarer, 64 på tilbud

Motatos
1,00 kr.
150 g · 6,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
5,54 kr.
560 GR. · 9,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,95 kr.
500 GR. · 11,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,95 kr.
500 GR. · 11,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
950 GR. · 15,79 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
6,00 kr.
375 GR. · 16,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
1120 GR. · 16,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,64 kr.
410 GR. · 16,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
925 GR. · 16,22 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
ØkoREMA 1000
9,75 kr.
600 GR. · 16,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,85 kr.
400 GR. · 17,13 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,80 kr.
500 GR. · 17,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
1000 GR. · 18,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,13 kr.
375 GR. · 19,01 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,60 kr.
500 GR. · 19,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,98 kr.
350 GR. · 19,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
500 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
575 GR. · 20,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,50 kr.
300 GR. · 21,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,50 kr.
1000 GR. · 22,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
650 GR. · 23,08 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
7,16 kr.
300 GR. · 23,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
625 GR. · 24,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
25,95 kr.
1080 GR. · 24,03 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
600 GR. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,95 kr.
950 GR. · 27,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
500 GR. · 27,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
475 GR. · 29,37 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,95 kr.
900 GR. · 29,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
500 GR. · 30,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
22,50 kr.
750 GR. · 30,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,50 kr.
850 GR. · 31,18 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-37%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 23,95 kr.
480 GR. · 31,25 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
25,95 kr.
810 GR. · 32,04 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,95 kr.
800 GR. · 32,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,79 kr.
500 GR. · 33,58 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
28,00 kr.
805 GR. · 34,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
28,00 kr.
805 GR. · 34,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
430 GR. · 34,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,95 kr.
600 GR. · 34,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,50 kr.
750 GR. · 35,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,50 kr.
750 GR. · 35,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
21,50 kr.
600 GR. · 35,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
536 GR. · 37,31 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-32%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 21,95 kr.
400 GR. · 37,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
20,00 kr.
515 GR. · 38,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
380 GR. · 39,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
375 GR. · 40,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
360 GR. · 41,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,95 kr.
500 GR. · 41,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-25%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 20,00 kr.
350 GR. · 42,86 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
26,50 kr.
600 GR. · 44,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
270 GR. · 44,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
330 GR. · 45,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,20 kr.
260 GR. · 46,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,20 kr.
260 GR. · 46,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,95 kr.
550 GR. · 47,18 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
515 GR. · 48,54 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,50 kr.
500 GR. · 49,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,75 kr.
500 GR. · 49,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
360 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
360 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,00 kr.
515 GR. · 50,49 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
250 GR. · 51,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,95 kr.
400 GR. · 52,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,00 kr.
300 GR. · 53,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,00 kr.
300 GR. · 53,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,95 kr.
485 GR. · 53,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
35,00 kr.
650 g · 53,85 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,00 kr.
290 GR. · 55,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,95 kr.
470 GR. · 55,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
360 GR. · 55,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,00 kr.
285 GR. · 56,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,50 kr.
400 GR. · 56,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-40%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 10,00 kr.
105 GR. · 57,14 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
13,95 kr.
240 GR. · 58,13 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
22,00 kr.
375 GR. · 58,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,75 kr.
420 GR. · 58,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,50 kr.
380 GR. · 59,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
12,00 kr.
200g · 60,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
18,00 kr.
300 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
23,50 kr.
390 GR. · 60,26 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
244 g · 61,48 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
24,75 kr.
400 GR. · 61,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,95 kr.
320 GR. · 65,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,95 kr.
320 GR. · 65,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,00 kr.
60 GR. · 66,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,00 kr.
60 GR. · 66,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
31,00 kr.
450 g · 68,89 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
14,00 kr.
200 g · 70,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
190 g · 78,95 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
4,00 kr.
50 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
285 g · 80,70 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
7,00 kr.
85 GR. · 82,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
230 GR. · 82,39 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
17,00 kr.
200 g · 85,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
4,00 kr.
46 GR. · 86,96 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,00 kr.
45 GR. · 88,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,00 kr.
45 GR. · 88,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
220 g · 90,91 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
216 g · 92,59 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
7,00 kr.
75 GR. · 93,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,00 kr.
75 GR. · 93,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
35,00 kr.
370 GR. · 94,59 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
105 GR. · 95,24 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
262 g · 95,42 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
25,00 kr.
262 g · 95,42 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
300 g · 96,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
20,00 kr.
2 stk., 200 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
20,00 kr.
2 stk., 200 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
193 g · 103,63 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,00 kr.
95 GR. · 105,26 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
190 g · 105,26 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,00 kr.
94 GR. · 106,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
42,99 kr.
400 g · 107,48 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
35,00 kr.
320 GR. · 109,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,00 kr.
290 GR. · 110,34 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
37,00 kr.
335 g · 110,45 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
180 g · 111,11 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
180 g · 111,11 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
180 g · 111,11 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
49,00 kr.
440 g · 111,36 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
29,00 kr.
250 GR. · 116,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
86 GR. · 116,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
82 GR. · 121,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
4 stk., 400 g · 122,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
12,00 kr.
95 GR. · 126,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
95 GR. · 126,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
5 stk., 375 g · 130,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
29,00 kr.
220 GR. · 131,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
112 g · 133,93 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
112 g · 133,93 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
55,00 kr.
4 stk., 400 g · 137,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
29,00 kr.
210 G · 138,10 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
138 g · 144,93 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
200 g · 145,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
200 g · 145,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
100 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
100 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
18,00 kr.
120g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
200 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
110,00 kr.
24 x 30 g · 152,78 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
155,00 kr.
20 x 50g · 155,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.Viser 144 af 280
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.