-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
Barbaras
850 GR. · 17,65 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..Rugbrød, franskbrød, boller og kage fra kædernes egne sortimenter.
57 dagligvarer, 57 på tilbud
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
850 GR. · 17,65 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-20%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 15,00 kr.
600 GR. · 20,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
750 GR. · 20,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-43%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 26,50 kr.
750 GR. · 20,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-28%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 20,95 kr.
600 GR. · 25,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-32%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 21,95 kr.
500 GR. · 30,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-45%ØkoREMA 1000
12,00 kr.Normalpris 22,00 kr.
375 GR. · 32,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-28%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 20,95 kr.
320 GR. · 46,88 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
10,00 kr.
Flere varianter.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
15,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
15,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
15,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
15,00 kr.
Brioche.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudLidl
15,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudSPAR
15,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 16,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudLidl
15,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..SPAR
15,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 16,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudSPAR
15,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 16,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..SPAR
15,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 16,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudSPAR
15,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 16,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..SPAR
15,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 16,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudSPAR
15,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 16,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudMENY+2 kæder
16,00 kr.
600 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 41,03
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY
16,00 kr.
320 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 53,33
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY
16,00 kr.
300 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 53,33
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY
16,00 kr.
320 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 53,33
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY+2 kæder
16,00 kr.
600 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 41,03
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudSPAR
16,00 kr.
750 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 21,33
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudSPAR
16,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 21,33
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudSPAR
16,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 21,33
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudMENY
16,00 kr.
6 Stk.
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 41,03
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY+2 kæder
16,00 kr.
5 Stk.
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 41,03
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudLidl
18,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudSPAR
18,00 kr.
700 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 27,69
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudMENY
18,00 kr.
6 Stk.
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 45,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY
18,00 kr.
420 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 45,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudSPAR
18,00 kr.
650 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 27,69
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudSPAR
18,00 kr.
900 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 27,69
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudMENY
18,00 kr.
500 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 45,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY
18,00 kr.
800 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 45,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudMENY
19,95 kr.
190 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 105,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudØkoMENY
19,95 kr.
195 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 105,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudØkoMENY
19,95 kr.
195 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 105,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudØkoMENY
19,95 kr.
195 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 105,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudØkoMENY
19,95 kr.
190 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 105,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..Viser 48 af 57
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.