Økonemlig.com
11,95 kr.
Havredrik øko.
1 l · 11,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.Kaffe, juice, sodavand, øl og vin. Pant er ikke med i literprisen.
215 dagligvarer, 46 på tilbud
Økonemlig.com
11,95 kr.
1 l · 11,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,95 kr.
1 LTR. · 12,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,50 kr.
1 l · 14,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,95 kr.
1 l · 18,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
39,00 kr.
6 x 0,33 l · 19,70 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
4,11 kr.
20 CL. · 20,55 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
20,55 kr.
5 x 0,20 l · 20,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
7,00 kr.
33 CL. · 21,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
42,00 kr.
1.98 LTR. · 21,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
21,95 kr.
1 l · 21,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
199,95 kr.
24 x 0,33 l · 25,25 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,92 kr.
50 CL. · 29,84 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
29,95 kr.
1 l · 29,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
0,75 l · 30,60 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
15,50 kr.
50 CL. · 31,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
15,75 kr.
0,50 l · 31,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
0,50 l · 32,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
0,75 l · 33,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
275,00 kr.
24 x 0,33 l · 34,72 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
275,00 kr.
24 x 0,33 l · 34,72 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
275,00 kr.
24 x 0,33 l · 34,72 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
275,00 kr.
24 x 0,33 l · 34,72 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
275,00 kr.
24 x 0,33 l · 34,72 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
89,00 kr.
9 x 250 ml · 39,56 kr./l
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
119,00 kr.
3 L · 39,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
41,00 kr.
1 l · 41,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,92 kr.
50 CL. · 41,84 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
23,50 kr.
0,50 l · 47,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
0,33 l · 48,48 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
0,50 l · 49,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
0,50 l · 50,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
159,00 kr.
3 L · 53,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
54,00 kr.
1 l · 54,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
110,00 kr.
6 x 0,33 l · 55,56 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,95 kr.
0,33 l · 57,42 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
179,00 kr.
3 L · 59,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,33 l · 60,45 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,33 l · 60,45 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
55,00 kr.
0,85 l · 64,71 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,50 kr.
0,44 l · 64,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,50 kr.
0,44 l · 64,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,95 kr.
0,23 l · 69,35 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
350,00 kr.
20 x 0,25 l · 70,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
71,00 kr.
1 l · 71,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
71,00 kr.
1 l · 71,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
0,25 l · 71,80 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,20 l · 74,75 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,95 kr.
0,33 l · 81,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
49,95 kr.
400 g · 124,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
0,33 l · 151,52 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
0,33 l · 151,52 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
0,33 l · 151,52 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
0,33 l · 151,52 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
0,33 l · 151,52 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
80,00 kr.
0,50 l · 160,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
80,00 kr.
0,50 l · 160,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
55,00 kr.
0,33 l · 166,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
55,00 kr.
0,33 l · 166,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
55,00 kr.
0,33 l · 166,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
55,00 kr.
0,33 l · 166,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
89,95 kr.
0,50 l · 179,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,50 l · 180,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,50 l · 180,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,50 l · 180,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,50 l · 180,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,50 l · 180,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,50 l · 180,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
180,38 kr.
1 kg · 180,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
62,96 kr.
340 g · 185,18 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
400 g · 187,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
93,94 kr.
500 g · 187,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
77,00 kr.
400 GR. · 192,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
137,12 kr.
0.70 l · 195,89 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
79,00 kr.
400 g · 197,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,44 l · 204,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,44 l · 204,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,44 l · 204,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,44 l · 204,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,44 l · 204,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
109,95 kr.
0,50 l · 219,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
0,44 l · 227,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
0,44 l · 227,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
162,75 kr.
0.70 l · 232,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
168,75 kr.
0.70 l · 241,07 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
60,00 kr.
0,23 l · 260,87 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
0,06 l · 282,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
0,06 l · 282,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
0,265 l · 339,62 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
199,50 kr.
500 g · 399,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
179,00 kr.
400 g · 447,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
195,00 kr.
400 g · 487,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
259,90 kr.
0,50 l · 519,80 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
185,00 kr.
0,33 l · 560,61 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
185,00 kr.
0,33 l · 560,61 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
185,00 kr.
0,33 l · 560,61 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
259,00 kr.
375 g · 690,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
72,95 kr.
100 g · 729,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
559,90 kr.
0,70 l · 799,86 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
82,95 kr.
100 g · 829,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
170,00 kr.
200 g · 850,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,00 kr.
80 g · 1.187,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
189,00 kr.
150 g · 1.260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
229,00 kr.
175 g · 1.308,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
149,00 kr.
100 g · 1.490,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
156,50 kr.
100 g · 1.565,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
169,00 kr.
50 g · 3.380,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoLidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
Økonemlig.com
7,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
10,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
ØkoLidl
10,95 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
16,95 kr.
. Pris hos Lidl.
Økonemlig.com
18,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoLidl
20,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
100 G.
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
16 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
16 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
29,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,71 kr.
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
36,75 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
36,75 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
36,75 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
36,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
føtex
39,08 kr.
. Pris hos føtex.
TilbudØkoMENY
39,95 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 53,27
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
39,95 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 53,27
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
49,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoSPAR+1 kæde
59,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 295,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
Økonemlig.com
69,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
78,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
89,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
99,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
99,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
99,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
99,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
129,90 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
135,50 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
139,90 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
139,90 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
139,90 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Viser 192 af 215
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.