Frost

Frosne grøntsager, pizza, fisk og is.

Frost

Kæder
Vis kun
Nulstil

Flere kæder vælges ved at krydse af. Kæde-chips over varerne virker også.

577 dagligvarer, 53 på tilbud

Frost 569

  • nemlig.com

    14,75 kr.

    Miniflutes

    ca. 12 stk. · 1,23 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    12,88 kr.

    Rundstykker

    10 stk. · 1,29 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    30,20 kr.

    Æbleskiver

    18 stk. · 1,68 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,95 kr.

    Chiastykker

    6 stk. · 2,49 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    32,95 kr.

    Æbleskiver øko.

    12 stk. · 2,75 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    19,95 kr.

    Butterdejsplader

    6 stk. · 3,33 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,95 kr.

    Kanelsnegle

    4 stk. · 3,74 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    30,50 kr.

    Pølsehorn

    8 stk. · 3,81 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    17,81 kr.

    Bagel m. hvede

    4 stk. · 4,45 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    15,00 kr.

    Parisertoast

    2 stk. · 7,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    32,76 kr.

    Tebirkes øko.

    4 stk. · 8,19 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    90,00 kr.

    Frikadeller

    10 stk. · 9,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Pommes frites

    1000 GR. · 9,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Isterninger

    2000 GR. · 10,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    43,95 kr.

    Ostepølser

    4 stk. · 10,99 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    57,75 kr.

    Snickers isbar

    5 stk. · 11,55 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    52,95 kr.

    Laksefilet

    4 stk. · 13,24 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    5,97 kr.

    Hakket spinat

    450 g · 13,27 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Hakket spinat

    750 GR. · 13,27 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,97 kr.

    Haricots verts

    600 GR. · 14,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    10,47 kr.

    Haricots verts

    700 g · 14,96 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    65,00 kr.

    Bagel m. sesam

    4 stk. · 16,25 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    130,00 kr.

    Filuris (mini)

    8 stk. · 16,25 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    32,95 kr.

    Chokoladefondant

    2 stk. · 16,48 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    9,93 kr.

    Ærter (fine)

    575 g · 17,27 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    10,36 kr.

    Fine ærter

    600 GR. · 17,27 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    70,00 kr.

    Kartoffelrøsti

    4 stk. · 17,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    12,95 kr.

    Blomkålsblanding

    700 g · 18,50 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    37,75 kr.

    Supreme Burger

    2 stk. · 18,88 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,75 kr.

    Miniflutes

    750 GR. · 19,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    100,00 kr.

    Pizzasnegle

    4-5 stk. · 20,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    100,00 kr.

    Pølsehorn

    4-5 stk. · 20,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    20,04 kr.

    Hønsekødssuppe

    1000 GR. · 20,04 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    20,04 kr.

    Oksekødssuppe

    1000 GR. · 20,04 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    15,23 kr.

    Kartoffelskiver

    750 g · 20,31 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    10,30 kr.

    Håndværkere

    480 GR. · 21,46 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,30 kr.

    Morgenbrød

    480 GR. · 21,46 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    132,00 kr.

    Astronaut is

    6 stk. · 22,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    22,59 kr.

    Nougat flødeis

    1 LTR. · 22,59 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    95,00 kr.

    Belgiske vafler

    4 stk. · 23,75 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    148,00 kr.

    Oreo sandwich is

    6 stk. · 24,67 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Suppeurter

    600 GR. · 24,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    49,95 kr.

    Pizza Hawaii

    2 stk. · 24,98 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    49,95 kr.

    Pizza Salame

    2 stk. · 24,98 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    50,00 kr.

    Entrecote

    2 stk. · 25,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    26,20 kr.

    Nougat is

    1 l · 26,20 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    26,25 kr.

    Tricolore is

    1 l · 26,25 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    26,25 kr.

    Vanilje is

    1 l · 26,25 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    132,00 kr.

    Isbjørnis

    5 stk. · 26,40 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • -25%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 20,01 kr.

    Æbleskiver

    560 GR. · 26,79 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    27,06 kr.

    Hønsekødsuppe

    1000 GR. · 27,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,06 kr.

    Oksekødsuppe

    1000 GR. · 27,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Grøntsagsbund

    500 GR. · 27,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    29,00 kr.

    Gullaschsuppe

    1 kg · 29,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    29,00 kr.

    Karrysuppe

    1 kg · 29,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Risblanding

    500 GR. · 29,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    17,95 kr.

    Halve kartofler

    600 GR. · 29,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    17,95 kr.

    Kartoffelbåde

    600 GR. · 29,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Kartoffelskiver

    600 GR. · 29,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    17,95 kr.

    Pommes frites

    600 GR. · 29,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    29,95 kr.

    Stegeben

    1 kg · 29,95 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,00 kr.

    Jordbær

    400 GR. · 30,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    12,40 kr.

    Rodfrugter øko.

    400 g · 31,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Bønneblanding

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Chili con carne

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Fajita blanding

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Grønkål

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Haricots verts

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000+1 kæde

    13,95 kr.

    Helbladet spinat

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Rodfrugter

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Thaiblanding

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Wokblanding

    450 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,50 kr.

    Ratatouille

    500 GR. · 31,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,95 kr.

    Citronfromage

    900 ML. · 31,06 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,95 kr.

    Karamelfromage

    900 ML. · 31,06 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,95 kr.

    Leverpostej

    250 GR. · 31,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    24,28 kr.

    Wokblanding

    750 g · 32,37 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Wokblanding

    400 GR. · 32,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Kongo is øko.

    4 stk. · 32,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Nøddetop øko.

    4 stk. · 32,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • -38%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 40,20 kr.

    Caramello

    750 ML. · 33,33 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -38%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 40,20 kr.

    Cioccolato is

    750 ML. · 33,33 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -38%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 40,20 kr.

    Ciock menta

    750 ML. · 33,33 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -38%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 40,20 kr.

    Panna con fragole is

    750 ML. · 33,33 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -38%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 40,20 kr.

    Pistacchio is

    750 ML. · 33,33 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -38%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 40,20 kr.

    Stracciatella is

    750 ML. · 33,33 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -38%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 40,20 kr.

    Vaniglia is

    750 ML. · 33,33 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Skagenslapper

    438 GR. · 34,13 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Pitabrød

    375 GR. · 34,53 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    13,95 kr.

    Majs øko.

    400 g · 34,87 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Broccoli

    400 GR. · 34,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Super søde majs

    400 GR. · 34,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Ærter

    400 GR. · 34,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    49,00 kr.

    Islagkage

    1400 ML. · 35,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Møllehjul

    420 GR. · 35,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    14,95 kr.

    Surdejsstykker

    420 GR. · 35,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    9,95 kr.

    Pizzadej

    275 GR. · 36,18 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    148,00 kr.

    Maxibon Cookie

    4 stk. · 37,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    148,00 kr.

    Smarties Pop Up

    4 stk. · 37,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    REMA 1000

    14,95 kr.

    Fransk insp.

    400 GR. · 37,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,95 kr.

    Italiensk insp

    400 GR. · 37,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    18,95 kr.

    Rodfrugtfritter

    500 g · 37,90 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -27%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,22 kr.

    Isbåde

    520 ML. · 38,46 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • Øko

    REMA 1000

    20,16 kr.

    Havrestykke

    510 GR. · 39,53 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,95 kr.

    Blomkålsris

    350 GR. · 39,86 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    39,95 kr.

    Græskarsuppe

    1000 GR. · 39,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    40,06 kr.

    Aspargessuppe

    1000 GR. · 40,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    40,06 kr.

    Tomatsuppe

    1000 GR. · 40,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -1%

    REMA 1000

    99,00 kr.Normalpris 99,95 kr.

    Hel and

    2400 GR. · 41,25 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    33,12 kr.

    Melboller

    800 GR. · 41,40 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -25%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 19,89 kr.

    Pølsehorn

    360 GR. · 41,67 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -11%

    REMA 1000

    125,00 kr.Normalpris 139,95 kr.

    Hel and

    3000 GR. · 41,67 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Hawaiian pizza

    478 GR. · 41,84 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,95 kr.

    Isvafler 4 stk

    440 ML. · 43,07 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    35,00 kr.

    Tomatsuppe øko.

    800 g · 43,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Kanelsnegle

    340 GR. · 43,97 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Tebirkes

    340 GR. · 43,97 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    35,25 kr.

    Forårsruller

    800 GR. · 44,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    49,00 kr.

    Islagkage

    1100 ML. · 44,55 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    45,00 kr.

    Melboller

    1 kg · 45,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -39%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 32,95 kr.

    Bolognese

    440 GR. · 45,45 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -27%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,23 kr.

    Mandel is

    440 ML. · 45,45 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -23%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 26,11 kr.

    Sandwich is

    440 ML. · 45,45 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Hakket hvidkål

    500 GR. · 45,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    20,76 kr.

    Grønkål øko.

    450 g · 46,13 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -33%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Diavola

    430 GR. · 46,51 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -39%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 32,95 kr.

    Prosciutto

    425 GR. · 47,06 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • Øko

    nemlig.com

    11,87 kr.

    Jordbær øko.

    250 g · 47,48 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -33%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Pancetta e funghi

    420 GR. · 47,62 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -33%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Pizza margherita

    420 GR. · 47,62 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -26%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 26,95 kr.

    Sommer isvafler

    420 ML. · 47,62 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • Øko

    REMA 1000

    20,10 kr.

    Speltstykke

    420 GR. · 47,86 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Hvid limonadeis

    624 ML. · 48,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -33%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Patate mascarpone

    410 GR. · 48,78 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Edamame bønner

    300 GR. · 49,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    39,89 kr.

    Svampesuppe

    800 GR. · 49,86 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Raket is

    400 ML. · 49,88 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Surdejsboller

    400 GR. · 49,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -27%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,23 kr.

    Classic is

    400 ML. · 50,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -33%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Karamel knas

    400 ML. · 50,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -27%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,22 kr.

    Lakrids is 4 stk

    400 ML. · 50,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -31%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 28,95 kr.

    Mango passion pind

    400 ML. · 50,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -33%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Pepperoni

    400 GR. · 50,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -33%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Solbærpind, vanilje is

    400 ML. · 50,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • Øko

    REMA 1000

    40,05 kr.

    Jordskokkesuppe

    800 GR. · 50,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    40,05 kr.

    Tomatsuppe

    800 GR. · 50,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+2 kæder

    20,22 kr.

    Lasagne

    400 g · 50,55 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -43%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 34,95 kr.

    Prosciutto rucola

    395 GR. · 50,63 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • nemlig.com

    38,33 kr.

    Vaniljeis

    0,75 l · 51,11 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    38,33 kr.

    Vanilla is

    750 ML. · 51,11 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Filonebrød

    290 GR. · 51,55 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,95 kr.

    Bagels chili

    400 GR. · 52,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,95 kr.

    Bagels plain

    400 GR. · 52,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    39,95 kr.

    Hotwings

    750 GR. · 53,27 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,95 kr.

    Focaccia m/tomat

    280 GR. · 53,39 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    149,95 kr.

    Hel and

    2,80 kg · 53,55 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    40,18 kr.

    Nougat flødeis

    750 ML. · 53,57 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    43,11 kr.

    Kødboller

    800 GR. · 53,89 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,22 kr.

    Pasta carbonara

    350 GR. · 54,91 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    186,95 kr.

    Hel and

    3,40 kg · 54,99 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    15,50 kr.

    Smørcroissant

    280 GR. · 55,36 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    189,95 kr.

    Hel and

    3,20 kg · 59,36 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -28%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,95 kr.

    Mini isvafler

    336 ML. · 59,52 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    27,95 kr.

    Pepperoni pizza

    468 GR. · 59,72 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    28,95 kr.

    Kebab pizza

    484 GR. · 59,81 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    30,20 kr.

    Æbleskiver

    504 GR. · 59,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -25%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 19,95 kr.

    Pizzasnegle

    250 GR. · 60,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    5,00 kr.

    Sommerhit

    83 ML. · 60,24 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -27%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,22 kr.

    Mini mix

    330 ML. · 60,61 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    27,50 kr.

    Fiskepinde

    450 GR. · 61,11 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,00 kr.

    Isbåd

    130 ML. · 61,54 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    36,95 kr.

    Kyllingenuggets

    600 GR. · 61,58 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,00 kr.

    Pink lemonade

    80 ML. · 62,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -25%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 19,95 kr.

    Focaccia pepperoni

    240 GR. · 62,50 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    21,95 kr.

    Boller i karry

    350 GR. · 62,71 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    31,95 kr.

    Kyllinge pops

    500 GR. · 63,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    45,00 kr.

    Kødboller

    700 g · 64,29 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    26,25 kr.

    Edamame bønner

    400 g · 65,63 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    32,95 kr.

    Grova

    500 GR. · 65,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    224,95 kr.

    Hel and

    3,40 kg · 66,16 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Tom yum suppe

    302 GR. · 66,23 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Cool brownie is

    450 ML. · 66,56 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    30,03 kr.

    Cookie dough

    450 ML. · 66,73 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    16,95 kr.

    Blåbær

    250 GR. · 67,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    16,95 kr.

    Jordbær

    250 GR. · 67,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    16,95 kr.

    Mango

    250 GR. · 67,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    23,95 kr.

    Millionbøf

    350 GR. · 68,43 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    20,65 kr.

    Blåbær

    300 g · 68,83 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    34,95 kr.

    Choco bananas

    500 ML. · 69,90 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    24,47 kr.

    Forloren hare

    350 g · 69,91 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    35,13 kr.

    Biksemad

    500 GR. · 70,26 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    49,95 kr.

    Hawaii pizza

    710 GR. · 70,35 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    154,88 kr.

    Svinekam øko.

    2-2,20 kg · 70,40 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Indbagt laks

    250 GR. · 71,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    17,95 kr.

    Mango i tern

    250 g · 71,80 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    20,39 kr.

    Wienerpekan

    280 GR. · 72,82 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    49,95 kr.

    Salame pizza

    640 GR. · 78,05 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    35,13 kr.

    Biksemad

    450 g · 78,07 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    34,95 kr.

    Karbonader

    440 GR. · 79,43 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Hindbær

    250 GR. · 79,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    39,95 kr.

    Panerede fisk

    500 GR. · 79,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,00 kr.

    Mandel is

    100 ML. · 80,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,00 kr.

    Solbærdrøm

    100 ML. · 80,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    162,00 kr.

    Pizza Prosciutto

    2 stk. · 81,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    40,95 kr.

    Forloren hare

    500 g · 81,90 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    329,95 kr.

    Hel kalkun

    4,0 kg · 82,49 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Margherita

    120 GR. · 82,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Salami & ost

    120 GR. · 82,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    99,95 kr.

    Osso buco

    0,9-1,20 kg · 83,29 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    25,00 kr.

    Falafel

    300 GR. · 83,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    83,97 kr.

    Grisekæber

    1 kg · 83,97 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    REMA 1000

    16,95 kr.

    Avocado i tern

    200 GR. · 84,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    16,95 kr.

    Blå smoothie

    200 GR. · 84,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    16,95 kr.

    Bærmix

    200 GR. · 84,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    16,95 kr.

    Gul smoothie

    200 GR. · 84,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    16,95 kr.

    Rød smoothie

    200 GR. · 84,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Thaibox panang

    350 GR. · 85,57 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,00 kr.

    Isvaffel

    140 ML. · 85,71 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    88,76 kr.

    Osso buco

    0,8-1,0 kg · 88,76 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    39,95 kr.

    Cookie dough

    450 GR. · 88,78 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Filet stykker

    320 GR. · 93,59 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Thaibox tom yum

    320 GR. · 93,59 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -23%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 26,13 kr.

    Peanut karamel isbar

    212 ML. · 94,34 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    34,95 kr.

    Frikadeller

    360 GR. · 97,08 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    205,00 kr.

    Svinekam ridset

    1,80-2,10 kg · 97,62 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    39,11 kr.

    Kødboller

    400 GR. · 97,78 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    19,95 kr.

    Blåbær

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    19,95 kr.

    Blåbær øko.

    200 g · 99,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    REMA 1000

    19,95 kr.

    Hindbær

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    19,95 kr.

    Koldvandsrejer

    200 g · 99,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Parisertoast

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Burger

    300 GR. · 99,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    29,95 kr.

    Kyllingekebab

    300 GR. · 99,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    39,95 kr.

    Döner kebab

    400 GR. · 99,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    59,95 kr.

    Andebryststeg

    600 GR. · 99,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    100,00 kr.

    Kyllingenuggets

    1 kg · 100,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    55,75 kr.

    Pizza pepperoni

    540 g · 103,24 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    20,97 kr.

    Andebryst

    160-200 g · 104,85 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    20,97 kr.

    Andelår

    160-200 g · 104,85 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    32,95 kr.

    Andelår

    300 g · 109,83 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    32,95 kr.

    Gyros kebab

    300 GR. · 109,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    55,00 kr.

    Porrer i skiver

    500 g · 110,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    24,76 kr.

    Havtorn øko.

    225 g · 110,04 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Nuggets

    270 GR. · 110,93 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Schnitzel

    270 GR. · 110,93 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -13%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 22,95 kr.

    Andelår

    180 GR. · 111,11 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    39,00 kr.

    Hk. krondyrkød

    350 GR. · 111,43 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    41,95 kr.

    Ananas is 5 stk.

    0,375 l · 111,87 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    40,03 kr.

    Isvafler

    348 ML. · 115,03 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Sandwichstykker

    260 GR. · 115,19 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Skagenslapper

    260 GR. · 115,19 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    264,95 kr.

    Svinekam u. ben

    1,90-2,30 kg · 115,20 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    39,95 kr.

    Ananas is

    345 ML. · 115,80 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    36,95 kr.

    Pizza pepperoni

    317 GR. · 116,56 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    75,95 kr.

    Andebryststeg

    650 g · 116,85 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    60,00 kr.

    Andestegssovs

    500 g · 120,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    34,95 kr.

    Falafel øko.

    280 g · 124,82 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -20%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 24,95 kr.

    Andebryst

    160 GR. · 125,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    23,65 kr.

    Choko croissant

    180 GR. · 131,39 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Kebab (forstegt)

    800 g · 137,50 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    64,95 kr.

    Cookie dough

    465 ML. · 139,68 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    64,95 kr.

    Fudge brownie

    465 ML. · 139,68 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    70,00 kr.

    Majsblanding

    500 g · 140,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    24,95 kr.

    Spring rolls

    170 GR. · 146,76 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    36,95 kr.

    Kyllingespyd

    240 GR. · 153,96 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    25,00 kr.

    Torpedorejer

    160 GR. · 156,25 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Boller i karry

    700 g · 157,14 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    39,95 kr.

    Mandel is

    252 ML. · 158,53 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    63,96 kr.

    Lakseportioner

    400 GR. · 159,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,05 kr.

    Persille

    75 GR. · 174,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Chokoladeis øko.

    0,725 l · 179,31 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Jordbæris øko.

    0,725 l · 179,31 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Nougatis øko.

    0,725 l · 179,31 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Regnbueis øko.

    0,725 l · 179,31 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Vaniljeis øko.

    0,725 l · 179,31 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    240,00 kr.

    Short ribs

    1-1,30 kg · 184,62 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    84,00 kr.

    Boller i karry

    450 g · 186,67 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    84,00 kr.

    Mørbradgryde

    450 g · 186,67 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    739,95 kr.

    Hel and øko.

    3,5-3,8 kg · 194,72 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    185,95 kr.

    Lammenakkefilet

    600-900 g · 206,61 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    126,00 kr.

    Flanksteak

    400-600 g · 210,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Beuf bourgignon

    500 g · 220,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Beuf stroganoff

    500 g · 220,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Chili con carne

    500 g · 220,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Høns i asparges

    500 g · 220,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Kalvefrikassé

    500 g · 220,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Kødsovs

    500 g · 220,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    110,00 kr.

    Mørbradgryde

    500 g · 220,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    275,00 kr.

    Tomahawk steak

    0,80-1,2 kg · 229,17 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    70,00 kr.

    Skovbær

    300 g · 233,33 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    280,95 kr.

    Côte de boeuf

    1-1,20 kg · 234,13 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    47,95 kr.

    Rejer m. karry

    200 g · 239,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    160,00 kr.

    Forloren hare

    550 g · 290,91 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    599,95 kr.

    Oksemørbrad

    1,4-1,8 kg · 333,31 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    135,00 kr.

    Pizza Mozzarella

    370 g · 364,86 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    319,95 kr.

    Muntjak hjorteryg

    500-750 g · 426,60 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    135,00 kr.

    Pizza Salame

    315 g · 428,57 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    130,00 kr.

    Solstang is øko.

    4 stk. /0,30 l · 433,33 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    205,00 kr.

    Cookie dough is

    0,465 l · 440,86 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    65,00 kr.

    Blinis øko.

    16 stk. /135 g · 481,48 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Kartoffelskiver

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Håndværker

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    18,00 kr.

    Potato Tots

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    20,00 kr.

    Amerikansk-inspireret is

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    20,00 kr.

    Ispinde

    Maks. 3 pk. pr. kunde. Kuponpris ved køb på min. 200 kr.  K&os

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    25,00 kr.

    Dobbelt burger

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    25,00 kr.

    Gelatelli

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    25,00 kr.

    Minihalloweendonuts

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    29,00 kr.

    Halloweennuggets

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    29,00 kr.

    Jordbæris

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    35,00 kr.

    Amerikansk snackbox

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    35,00 kr.

    Stuffed Crust Pizza

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..

Kød, fisk og pålæg 7

  • Tilbud

    Lidl

    49,00 kr.

    Crunchy chicken box

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    75,00 kr.

    Kyllingeburger

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    75,00 kr.

    Vannamei-rejer

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    79,00 kr.

    Fried chicken bucket

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..

Frugt og grønt 1

Viser 577 af 577

Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.

Alle dagligvarer