ØkoREMA 1000
2,50 kr.
Øko. golden delicious
1 STK. · 2,50 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.Bananer, æbler, kartofler, løg og salat. Frugt og grønt sælges både pr. stk., pr. bakke og pr. kg, så sammenlign på kiloprisen, hvor den findes.
212 dagligvarer, 7 på tilbud
ØkoREMA 1000
2,50 kr.
1 STK. · 2,50 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
10,00 kr.
3-4 stk. · 2,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
3,00 kr.
1 STK. · 3,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
23,00 kr.
6 stk. · 3,83 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
5,50 kr.
1 STK. · 5,50 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,00 kr.
2-3 stk. · 6,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,00 kr.
12-14 stk. · 6,79 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
2 stk. · 7,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
4 stk. · 7,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
8,00 kr.
1 STK. · 8,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
16,00 kr.
2 stk. · 8,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,00 kr.
2 stk. · 8,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
35,00 kr.
4 stk. · 8,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
3 stk. · 9,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
1 STK. · 10,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
1 STK. · 10,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
1 STK. · 10,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
22,50 kr.
2 stk. · 11,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
60,00 kr.
4-5 stk. · 12,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
13,00 kr.
1 STK. · 13,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,00 kr.
1 KG. · 13,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
26,00 kr.
2 stk. · 13,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
1,3 kg · 13,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
2 stk. · 14,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
1,13 kr.
0.08 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,13 kr.
0.08 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,88 kr.
0.13 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com+1 kæde
15,00 kr.
1 kg · 15,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
15,00 kr.
1 kg · 15,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1,5 kg · 16,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
17,00 kr.
1 STK. · 17,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,00 kr.
1 STK. · 18,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,00 kr.
1 STK. · 18,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,00 kr.
750 GR. · 18,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
8,00 kr.
400 g · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
800 g · 22,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,00 kr.
1 kg · 23,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
650 GR. · 23,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
500 GR. · 24,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
48,00 kr.
2 kg · 24,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 kg · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 kg · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 kg · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
25,00 kr.
1 KG. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
25,00 kr.
1 STK. · 25,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 stk. ca. 1,2 kg · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
55,00 kr.
2 stk. · 27,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
500 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
500 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
35,00 kr.
1 kg · 35,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
9,00 kr.
250 GR. · 36,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,00 kr.
500 g · 36,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
110,00 kr.
3 l · 36,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
700 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,25 kr.
500 g · 42,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
500 g · 44,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
9,00 kr.
200 GR. · 45,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,00 kr.
400 GR. · 45,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
325 g · 49,23 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
20,00 kr.
400 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,00 kr.
500 g · 52,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
500 g · 56,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
500 g · 56,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
28,00 kr.
500 GR. · 56,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
45,00 kr.
1 stk. ca. 0,7 - 0,8kg · 56,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
250 GR. · 60,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,00 kr.
300 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
300 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
14,00 kr.
200 g · 70,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
300 g · 73,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
200 GR. · 75,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
27,27 kr.
350 g · 77,91 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.Viser 96 af 212
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.