-33%ØkoREMA 1000+1 kæde
10,00 kr.Normalpris 15,00 kr.
Øko. kartofler
1 KG. · 10,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..Bananer, æbler, kartofler, løg og salat. Frugt og grønt sælges både pr. stk., pr. bakke og pr. kg, så sammenlign på kiloprisen, hvor den findes.
9 dagligvarer, 9 på tilbud
-33%ØkoREMA 1000+1 kæde
10,00 kr.Normalpris 15,00 kr.
1 KG. · 10,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-29%ØkoREMA 1000
10,00 kr.Normalpris 14,00 kr.
750 GR. · 13,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
TilbudØkoSPAR
10,00 kr.
85 cl
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. literpris 11,76
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudØkoSPAR
10,00 kr.
85 cl
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. literpris 11,76
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudØkoSPAR
10,00 kr.
85 cl
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. literpris 11,76
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudØkoSPAR
10,00 kr.
85 cl
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. literpris 11,76
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
TilbudØkoLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudØkoLidl
13,00 kr.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
TilbudØkoMENY
15,00 kr.
650 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 23,08
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..Viser 9 af 9
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.