
nemlig.com
59,95 kr.
Sliders m. angus bøf
8 stk. · 7,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.Hakket kød, kylling, fisk og pålæg. Vi viser kiloprisen, så pakker i forskellige størrelser kan sammenlignes.
520 dagligvarer, 60 på tilbud

nemlig.com
59,95 kr.
8 stk. · 7,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
49,46 kr.
6 stk. · 8,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
36,95 kr.
4 stk. · 9,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
38,95 kr.
4 stk. · 9,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
59,00 kr.
6 stk. · 9,83 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
6 stk. · 9,83 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
6 stk. · 11,50 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
79,00 kr.
6 stk. · 13,17 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
4 stk. · 13,75 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
4 stk · 13,75 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
4 stk. · 14,75 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
59,93 kr.
4 stk. · 14,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
89,95 kr.
4-6 stk. · 14,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,00 kr.
2 stk. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
64,95 kr.
4 stk · 16,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,95 kr.
2 stk · 17,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
239,95 kr.
12 stk. · 20,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,95 kr.
2 stk · 22,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
269,95 kr.
12 stk. · 22,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
2 stk. · 24,50 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
100,00 kr.
4 stk. · 25,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
4 stk. · 25,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
1,40-1,60 kg /Danske Egnsgårde · 31,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
137,95 kr.
4 stk. · 34,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
139,95 kr.
4 stk. · 34,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,00 kr.
700 g · 35,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
144,95 kr.
4 stk. · 36,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
54,95 kr.
1,50 kg · 36,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
49,95 kr.
1350 GR. · 37,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
800 GR. · 37,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
74,95 kr.
2 stk. · 37,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
74,95 kr.
2 stk. · 37,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
39,00 kr.
1 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
-50%REMA 1000+1 kæde
39,90 kr.Normalpris 79,90 kr.
1 KG. · 39,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
57,86 kr.Normalpris 115,86 kr.
1.45 KG. · 39,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
32,95 kr.
825 GR. · 39,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
800 GR. · 41,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
700 GR. · 41,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
29,95 kr.
700 GR. · 42,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
72,50 kr.
1,6 kg · 45,31 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
90,95 kr.
2 stk · 45,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
114,95 kr.
2,0-2,50 kg · 45,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
98,37 kr.
2 stk. · 49,19 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
19,94 kr.
400 g · 49,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,95 kr.
500 GR. · 49,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
24,95 kr.
500 GR. · 49,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
99,95 kr.
2 stk. · 49,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,00 kr.
200 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
102,95 kr.
2 stk. · 51,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
39,95 kr.
700 g · 57,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
140,00 kr.
1 x 12 x 200g · 58,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
59,03 kr.
1 kg · 59,03 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
1,35 kg · 59,22 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,50 kr.
900 - 1100 g · 59,55 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
500 g · 59,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
149,95 kr.
2,5 kg · 59,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,00 kr.
500 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-24%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 32,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000+1 kæde
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
125,00 kr.
2 stk. · 62,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,00 kr.
1,30-1,50 kg · 63,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-17%REMA 1000+1 kæde
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
450 GR. · 64,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
65,00 kr.
1 kg · 65,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
500 GR. · 65,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
66,95 kr.
1 kg · 66,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,51 kr.
0,90-1,10 kg · 68,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-28%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
360 GR. · 69,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
69,95 kr.
1 kg · 69,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
64,95 kr.
800-900 g · 72,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
400 GR. · 72,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
400 GR. · 72,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
146,95 kr.
2 stk. · 73,47 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
81,95 kr.
1,10 kg · 74,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,44 kr.
500 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,44 kr.
500 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,97 kr.
400-800 g · 74,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,90 kr.
1 kg · 75,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
152,95 kr.
2 stk. · 76,47 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
116,25 kr.
1,50 kg · 77,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
800-900 g · 77,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
700-900 g · 77,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
94,95 kr.
1,0-1,20 kg · 79,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
0,80 - 1,00 kg · 79,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
0,8-1,0 kg · 79,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-20%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 24,95 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
360 GR. · 80,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
89,00 kr.
1100 GR. · 80,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
89,00 kr.
1100 GR. · 80,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
97,09 kr.
1,2 kg · 80,91 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
32,95 kr.
400 g · 82,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
400 GR. · 82,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
350 GR. · 82,86 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
350 GR. · 82,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
49,95 kr.
600 g · 83,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
125,00 kr.
1500 GR. · 83,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
79,95 kr.
750 - 950 g · 84,16 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
84,95 kr.
0,80-1 kg · 84,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
127,95 kr.
1,30-1,50 kg · 85,30 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
25,65 kr.
300 GR. · 85,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
188,95 kr.
2,0-2,2 kg · 85,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
42,95 kr.
500 g · 85,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
34,95 kr.
400 GR. · 87,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
400 GR. · 87,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
400 GR. · 87,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
69,95 kr.
800 GR. · 87,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,00 kr.
500 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
229,95 kr.
2,20-2,60 kg · 88,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
49,00 kr.
550 GR. · 89,09 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,95 kr.
500 g · 89,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
469,95 kr.
4-5 kg · 93,99 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
350 GR. · 94,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
44,95 kr.
475 GR. · 94,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
37,95 kr.
400 GR. · 94,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
189,95 kr.
1,50 - 2,00 kg · 94,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
76,95 kr.
800 GR. · 96,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
579,95 kr.
5-6 kg · 96,66 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,00 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
39,00 kr.
400 GR. · 97,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,00 kr.
500 GR. · 98,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
59,00 kr.
10 stk., min 600 g · 98,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
79,00 kr.
800 GR. · 98,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
79,00 kr.
800 GR. · 98,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
47,25 kr.
475 g · 99,47 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
27,95 kr.
280 GR. · 99,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
39,95 kr.
400 GR. · 99,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
39,95 kr.
400 GR. · 99,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
89,91 kr.
0.9 KG. · 99,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
69,95 kr.
700 g · 99,93 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
325 GR. · 101,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
205,00 kr.
1,80-2 kg · 102,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
59,00 kr.
575 GR. · 102,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
340 GR. · 102,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
124,95 kr.
1-1,20 kg/af danske ungkvier · 104,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
167,25 kr.
1,20-1,60 kg · 104,53 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
41,95 kr.
400 g · 104,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
47,50 kr.
350-450 g · 105,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
84,50 kr.
800 g · 105,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
159,95 kr.
1,5 kg · 106,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
159,95 kr.
1,5 kg · 106,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
280 GR. · 106,96 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
215,95 kr.
2 stk. · 107,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
129,95 kr.
0,8-1,2 kg · 108,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
300 GR. · 109,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
300 GR. · 109,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
32,95 kr.
300 GR. · 109,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
164,95 kr.
1,3-1,5 kg · 109,97 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
39,95 kr.
360 GR. · 110,97 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
44,95 kr.
400 GR. · 112,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
44,95 kr.
400 GR. · 112,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
39,95 kr.
350 g · 114,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
39,95 kr.
350 GR. · 114,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
39,95 kr.
350 GR. · 114,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
155,00 kr.
1,35 kg · 114,81 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
94,55 kr.
780-820 g · 115,30 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
250 GR. · 116,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
250 GR. · 116,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
300 GR. · 116,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
34,95 kr.
300 g · 116,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
34,95 kr.
300 GR. · 116,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
300 GR. · 116,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
34,95 kr.
300 GR. · 116,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
280 GR. · 117,68 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
59,95 kr.
500 g · 119,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
119,95 kr.
700-1000 g · 119,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
119,95 kr.
0,8 - 1,0 kg · 119,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,00 kr.
240 GR. · 120,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
85,00 kr.
550-700 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
72,95 kr.
600 g · 121,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
49,00 kr.
400 GR. · 122,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,00 kr.
400 GR. · 122,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-22%REMA 1000
49,00 kr.Normalpris 62,95 kr.
400 GR. · 122,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
49,00 kr.
400 GR. · 122,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
49,95 kr.
400 GR. · 124,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
49,95 kr.
400 GR. · 124,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
149,95 kr.
0,90 - 1,20 kg · 124,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
299,95 kr.
2,20-2,40 kg · 124,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
600 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,95 kr.
360-460 g · 125,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
59,95 kr.
475 GR. · 126,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
37,95 kr.
300 GR. · 126,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
37,95 kr.
300 GR. · 126,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
189,95 kr.
1,20- 1,50 kg · 126,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
191,39 kr.
1,3-1,5 kg · 127,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
104,95 kr.
780 - 820 g · 127,99 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,00 kr.
225 GR. · 128,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
64,95 kr.
500 g · 129,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
45,50 kr.
350 g · 130,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
131,00 kr.
1 kg · 131,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
49,95 kr.
4 stk./380 g/ m. frankfurter · 131,45 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
79,00 kr.
600 GR. · 131,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
250 GR. · 131,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
250 GR. · 131,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
158,17 kr.
1-1,20 kg · 131,81 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
36,95 kr.
280 g · 131,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
159,95 kr.
1,0-1,20 kg · 133,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
53,95 kr.
400 g · 134,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
149,95 kr.
1100 GR. · 136,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
149,98 kr.
0,9-1,10 kg · 136,35 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
54,95 kr.
400 g · 137,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
109,95 kr.
600-800 g · 137,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
109,95 kr.
800 g · 137,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
69,00 kr.
500 g · 138,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
75,95 kr.
550 g · 138,09 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
59,00 kr.
425 GR. · 138,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
249,95 kr.
1,40 - 1,80 kg · 138,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
400 - 500 g · 139,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
139,95 kr.
1 kg · 139,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
56,00 kr.
400 g · 140,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
168,95 kr.
1,0-1,20 kg · 140,79 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,95 kr.
325 - 425 g · 141,06 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
183,95 kr.
1,10-1,30 kg · 141,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
169,95 kr.
1-1,20 kg · 141,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
339,95 kr.
2-2,40 kg · 141,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
56,76 kr.
400 g · 141,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
99,95 kr.
500-700 g · 142,79 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
229,95 kr.
1,60 kg · 143,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
57,50 kr.
400 g · 143,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
449,95 kr.
2,90-3,10 kg · 145,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
550 g · 145,36 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
450 - 550 g · 145,36 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
47,25 kr.
325 g · 145,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,00 kr.
650 g · 146,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
49,95 kr.
340 g · 146,91 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
739,95 kr.
5 kg · 147,99 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
200 GR. · 149,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
200 g · 149,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
44,95 kr.
300 GR. · 149,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
44,95 kr.
300 GR. · 149,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
59,95 kr.
400 g · 149,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.Viser 240 af 520
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.