Kolonial

Pasta, ris, mel, havregryn, konserves og krydderier – varer der holder, og hvor mængderabat betyder mest.

Kolonial

Kæder
Vis kun
Nulstil

Flere kæder vælges ved at krydse af. Kæde-chips over varerne virker også.

2.757 dagligvarer, 136 på tilbud

Kolonial 576

  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Sødetabletter

    1200 STK. · 0,01 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    78,00 kr.

    Sødetabletter

    400 stk. · 0,20 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    34,95 kr.

    Havreflager

    48 stk. · 0,73 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    22,95 kr.

    Franske vafler

    12 stk. · 1,91 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    34,95 kr.

    Orangeflager

    18 stk. · 1,94 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    21,22 kr.

    Snøfler

    10 stk. · 2,12 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    26,29 kr.

    Kokostoppe

    12 stk. · 2,19 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    18,95 kr.

    Chokomazariner

    8 stk. · 2,37 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    19,95 kr.

    Croissant

    8 stk. · 2,49 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    22,95 kr.

    Romkugler

    9 stk. · 2,55 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    22,95 kr.

    Tortilla 20 cm

    8 stk. · 2,87 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    18,95 kr.

    Træstammer

    6 stk. · 3,16 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    18,95 kr.

    Trøffeltoppe

    6 stk. · 3,16 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    48,00 kr.

    Mini vafler

    15 stk. · 3,20 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    20,00 kr.

    Fuldkornsklemmer

    6 stk. · 3,33 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    20,00 kr.

    Mums rosinboller

    6 stk. · 3,33 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    27,45 kr.

    Brownies

    8 stk. · 3,43 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    45,00 kr.

    Isvafler

    10 stk. · 4,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    46,00 kr.

    Crispies

    2 x 10 stk. · 4,60 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    18,95 kr.

    Chokoladekage

    4 stk. · 4,74 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    18,95 kr.

    Drømmekage

    4 stk. · 4,74 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    4,75 kr.

    Salt m/ jod

    1 KG. · 4,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    9,95 kr.

    Falke hvedemel

    2 kg · 4,97 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Bage hvedemel

    2 KG. · 4,98 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Hvedemel

    2 KG. · 4,98 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    53,00 kr.

    Papadums

    10 stk. · 5,30 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    4,40 kr.

    Salt m/jod

    800 GR. · 5,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    22,45 kr.

    Grainy sandwich

    4 stk. · 5,61 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    22,45 kr.

    Tasty sandwich

    4 stk. · 5,61 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    58,00 kr.

    Hønsebouillon

    10 stk. · 5,80 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    58,00 kr.

    Klar bouillon

    10 stk. · 5,80 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    58,00 kr.

    Oksebouillon

    10 stk. · 5,80 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    58,00 kr.

    Svinebouillon

    10 stk. · 5,80 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    60,00 kr.

    Taco tubs (mini)

    10 stk. · 6,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    6,50 kr.

    Klar eddike

    1 LTR. · 6,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,00 kr.

    Kagehvedemel

    1.7 KG. · 7,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    59,00 kr.

    Cookies m. Daim

    8 stk. · 7,38 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,96 kr.

    Sandwichbrød

    2 stk. · 7,48 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    44,95 kr.

    Dumle cookies

    6 stk. · 7,49 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    7,50 kr.

    Lagereddike

    1 LTR. · 7,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    7,50 kr.

    Sukker

    1 kg · 7,50 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -32%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 21,95 kr.

    Sukker

    2 KG. · 7,50 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • nemlig.com+1 kæde

    7,95 kr.

    Rugmel

    1 kg · 7,95 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    70,00 kr.

    Rugbrødsboller

    8 stk. · 8,75 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    70,00 kr.

    Rugmild boller

    8 stk. · 8,75 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    8,95 kr.

    Spaghetti

    1 KG. · 8,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    36,95 kr.

    Flerkornsbrød

    4 stk. · 9,24 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    38,00 kr.

    Håndværker

    4 stk. · 9,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    57,00 kr.

    Ciabattaboller

    6 stk. · 9,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    57,00 kr.

    Freiburgerboller

    6 stk. · 9,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    57,00 kr.

    Skagensstykker

    6 stk. · 9,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    29,95 kr.

    Lagkagebunde

    3 stk. · 9,98 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    10,00 kr.

    Grødris

    1 kg · 10,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Middelhavssalt

    900 GR. · 11,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    22,46 kr.

    Bruschetta

    2 stk. · 11,23 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    5,75 kr.

    Mørkt rugbrød

    500 g · 11,50 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    5,95 kr.

    Pasta skruer

    500 GR. · 11,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Parboiled ris

    1 KG. · 11,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    48,00 kr.

    Teboller

    4 stk. · 12,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    72,00 kr.

    Rosinboller

    6 stk. · 12,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+2 kæder

    12,32 kr.

    Grahamsmel

    1 KG. · 12,32 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,34 kr.

    Skårne rugkerner

    1 KG. · 12,34 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,95 kr.

    Sigtet speltmel

    1 KG. · 12,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,01 kr.

    Rasp

    500 GR. · 14,02 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -54%Øko

    REMA 1000+1 kæde

    6,00 kr.Normalpris 12,95 kr.

    Øko kokosmælk

    400 ML. · 15,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • nemlig.com

    60,00 kr.

    Fuldkornsris

    4 ps · 15,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    60,00 kr.

    Rosinboller

    4 stk. · 15,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    15,02 kr.

    Jasmin ris

    1 KG. · 15,02 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    62,00 kr.

    Jasmin Ris

    4 ps · 15,50 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    7,95 kr.

    Kartoffelmel

    500 GR. · 15,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,95 kr.

    Kogepose ris

    500 GR. · 15,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    6,37 kr.

    Flåede tomater

    400 GR. · 15,93 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,37 kr.

    Hakkede tomater

    400 GR. · 15,93 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -34%

    REMA 1000

    8,00 kr.Normalpris 12,17 kr.

    Fusilli fuldkorn

    500 GR. · 16,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • Motatos

    8,00 kr.

    Majsstivelse

    500 g · 16,00 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • -34%

    REMA 1000+1 kæde

    8,00 kr.Normalpris 12,16 kr.

    Penne fuldkorn

    500 GR. · 16,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -12%

    REMA 1000+1 kæde

    8,00 kr.Normalpris 9,08 kr.

    Spaghetti fuldkorn

    500 GR. · 16,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • nemlig.com

    48,00 kr.

    Rugboller

    3 stk. · 16,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    8,80 kr.

    Tomatketchup

    520 GR. · 16,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    16,92 kr.

    Ketchup

    1 kg · 16,92 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    34,00 kr.

    Kløbenboller

    2 stk. · 17,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    7,15 kr.

    Hvide bønner

    420 GR. · 17,02 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    6,85 kr.

    Bondebrød

    400 g · 17,12 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    8,60 kr.

    Parboiled ris

    500 GR. · 17,20 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,69 kr.

    Tomat passata

    500 GR. · 17,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    8,72 kr.

    Penne rigate

    500 GR. · 17,44 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,04 kr.

    Digestive

    400 GR. · 17,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Basmati ris

    1 KG. · 17,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    17,95 kr.

    Basmatiris

    1 kg · 17,95 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    18,00 kr.

    Brunchboller

    1 KG. · 18,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,00 kr.

    Surdejsstykker

    1 KG. · 18,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Solgryn

    700 GR. · 18,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,50 kr.

    Æblemos

    720 ML. · 18,75 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    37,80 kr.

    Hvedemel øko.

    2 kg · 18,90 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    11,41 kr.

    Fuldkornstoast

    600 g · 19,02 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    19,09 kr.

    Rapsolie

    1 LTR. · 19,09 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    19,09 kr.

    Solsikkeolie

    1 l · 19,09 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,72 kr.

    Suppehorn

    500 GR. · 19,44 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    9,90 kr.

    Flormelis

    500 GR. · 19,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,15 kr.

    Kidney bønner

    410 GR. · 19,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    9,95 kr.

    Lasagneplader

    500 g · 19,90 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Margarine

    500 GR. · 19,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Plantefedtstof

    500 ML. · 19,90 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Tipo 00 strong

    1 KG. · 19,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -39%

    REMA 1000+1 kæde

    8,00 kr.Normalpris 13,02 kr.

    Majsstivelse

    400 GR. · 20,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Dino squad

    500 GR. · 20,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Tomat ketchup

    1000 GR. · 20,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    40,00 kr.

    Sukker

    2 kg · 20,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,12 kr.

    Rødkål

    690 GR. · 20,46 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Havremel

    1.4 KG. · 21,39 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,32 kr.

    Marie kiks

    200 GR. · 21,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    21,95 kr.

    Havregryn

    1 KG. · 21,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    20,00 kr.

    Pågenlimpan

    900 g · 22,22 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+2 kæder

    8,95 kr.

    Kokosmælk 5-7%

    0,40 l · 22,37 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,17 kr.

    Frugtcocktail

    410 ML. · 22,37 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,15 kr.

    Sennep

    400 GR. · 22,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    9,15 kr.

    Sennep (stærk)

    400 g · 22,88 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    6,95 kr.

    Kammerjunkere

    300 GR. · 23,17 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Motatos

    47,00 kr.

    Pasta Fusilli

    2 kg · 23,50 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • Motatos

    47,00 kr.

    Pasta Penne

    2 kg · 23,50 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • -26%

    REMA 1000

    6,00 kr.Normalpris 8,07 kr.

    Fuldkornsnudler

    250 GR. · 24,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -15%

    REMA 1000

    6,00 kr.Normalpris 7,07 kr.

    Nudler

    250 GR. · 24,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -11%

    REMA 1000+1 kæde

    12,00 kr.Normalpris 13,50 kr.

    Brun farin

    500 GR. · 24,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000+1 kæde

    24,90 kr.

    Cornflakes

    1 KG. · 24,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Havreris

    800 GR. · 24,94 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Ketchup

    800 GR. · 25,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -51%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 40,95 kr.

    Remoulade

    800 GR. · 25,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • nemlig.com

    20,00 kr.

    Roast'n Toast

    800 g · 25,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Sennep

    800 GR. · 25,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    25,02 kr.

    Vilde ris

    1 KG. · 25,02 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    25,20 kr.

    Rugmel øko.

    1 kg · 25,20 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    10,09 kr.

    Plantemargarine

    400 g · 25,23 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    5,06 kr.

    Citronsaft

    200 ML. · 25,30 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,69 kr.

    Abrikosgrød

    500 GR. · 25,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,69 kr.

    Jordbærgrød

    500 GR. · 25,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,69 kr.

    Sveskegrød

    500 GR. · 25,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,69 kr.

    Æblegrød

    500 GR. · 25,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    8,21 kr.

    Perleløg

    320 g · 25,66 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,95 kr.

    Perlesukker

    500 GR. · 25,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Stege og bage

    500 GR. · 25,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    13,00 kr.

    Hvederasp

    500 g · 26,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    52,00 kr.

    Gulerodsmuffins

    2 stk. · 26,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    5,25 kr.

    Saltstænger

    200 GR. · 26,25 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    7,95 kr.

    Baguettes

    300 g · 26,50 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    19,95 kr.

    Lys sirup

    750 GR. · 26,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    19,95 kr.

    Mørk sirup

    750 GR. · 26,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,92 kr.

    Pasta sauce

    480 GR. · 26,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,50 kr.

    Fettuccine n°5

    500 GR. · 27,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    13,50 kr.

    Fusilli n°108

    500 GR. · 27,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    13,50 kr.

    Hugget sukker

    500 GR. · 27,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,50 kr.

    Radiatori n°73

    500 GR. · 27,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,50 kr.

    Rigatoni nr. 31

    500 GR. · 27,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    25,95 kr.

    Kernegrov

    950 g · 27,32 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    10,95 kr.

    Tomatsuppe

    400 g · 27,37 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    7,91 kr.

    Majs

    285 GR. · 27,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,95 kr.

    Frugt mysli

    1 KG. · 27,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,39 kr.

    Babymajs

    225 GR. · 28,40 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    11,37 kr.

    Minestronesuppe

    400 g · 28,42 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    11,50 kr.

    Hørfrø

    400 GR. · 28,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,50 kr.

    Solsikkekerner

    400 GR. · 28,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,70 kr.

    Tortillas hvede

    370 GR. · 28,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    14,48 kr.

    Spaghetti

    500 g · 28,96 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    21,95 kr.

    Havreklid

    750 GR. · 29,27 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    50,00 kr.

    Hvedemel tipo 00

    1,70 kg · 29,41 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,74 kr.

    Sweet chili

    430 GR. · 29,63 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,28 kr.

    Cornflakes

    750 GR. · 29,71 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    8,95 kr.

    Ciabattabrød

    300 g · 29,83 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    11,95 kr.

    Mayonnaise

    400 g · 29,87 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,98 kr.

    Pasta radiatori

    500 g · 29,96 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,98 kr.

    Penne rigatoni

    500 g · 29,96 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,00 kr.

    Brunkager

    400 GR. · 30,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,00 kr.

    Pebernødder

    400 GR. · 30,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Motatos

    12,00 kr.

    Spaghetti

    400 g · 30,00 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • Motatos

    12,00 kr.

    Spirali Pasta

    1 x 400 g · 30,00 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • Øko

    nemlig.com

    30,00 kr.

    Brune ris øko.

    1 kg · 30,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    30,00 kr.

    Hvedemel

    1 kg · 30,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,50 kr.

    Rødbeder

    480 GR. · 30,21 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,12 kr.

    Remoulade

    400 GR. · 30,30 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,12 kr.

    Remoulade light

    400 GR. · 30,30 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,17 kr.

    Vanilje cookies

    400 GR. · 30,43 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    20,00 kr.

    Rug levain

    650 g · 30,77 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    7,78 kr.

    Sorte bønner

    252 GR. · 30,87 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    7,86 kr.

    Kidneybønner

    252 GR. · 31,19 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    6,24 kr.

    Kokosmælk 17-19%

    0,20 l · 31,20 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Soja dressing

    415 GR. · 31,20 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    21,87 kr.

    Ketchup

    700 g · 31,24 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    Motatos

    30,00 kr.

    Øko Havreris

    950 g · 31,58 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • Aarstiderne

    159,00 kr.

    Rugmel 5 kg

    5 kg · 31,80 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • nemlig.com+1 kæde

    15,95 kr.

    Kirsebærsauce

    500 g · 31,90 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • -27%

    REMA 1000

    8,00 kr.Normalpris 11,02 kr.

    Lys jævner

    250 GR. · 32,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -27%

    REMA 1000

    8,00 kr.Normalpris 11,02 kr.

    Mørk jævner

    250 GR. · 32,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    16,00 kr.

    Bld. småkager

    500 GR. · 32,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000+1 kæde

    16,00 kr.

    Øko grødris

    500 GR. · 32,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    4,49 kr.

    Natron

    140 GR. · 32,07 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,66 kr.

    Perlekartofler

    425 GR. · 32,14 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    7,86 kr.

    Kikærter

    240 GR. · 32,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    13,20 kr.

    Tomat ketchup

    400 ML. · 33,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    17,16 kr.

    Ketchup øko.

    520 g · 33,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Thousand island

    420 GR. · 33,21 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    33,27 kr.

    Karrysuppe

    1 LTR. · 33,27 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    169,00 kr.

    Hvedemel 5 kg

    5 kg · 33,80 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • nemlig.com+1 kæde

    16,95 kr.

    Bechamelsauce

    0,50 l · 33,90 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Motatos

    18,00 kr.

    Grass Jelly

    530 g · 33,96 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Yoghurtdressing

    410 GR. · 34,02 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    13,35 kr.

    Chili beans

    390 g · 34,23 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Motatos

    12,00 kr.

    Oreo O's 350 g

    350 g · 34,29 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • REMA 1000

    9,61 kr.

    Pizzasauce

    280 GR. · 34,32 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -29%

    REMA 1000+1 kæde

    20,00 kr.Normalpris 28,23 kr.

    Rødkål

    580 GR. · 34,48 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000+1 kæde

    8,64 kr.

    Hvidvinseddike

    250 ML. · 34,56 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,95 kr.

    Ris cuisine

    200 ML. · 34,75 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,95 kr.

    Salsasauce hot

    315 GR. · 34,76 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Dijon sennep

    370 GR. · 35,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    35,00 kr.

    Groft rugmel

    1 kg · 35,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Aarstiderne

    35,00 kr.

    Ruggryn 1 kg

    1 kg · 35,00 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • nemlig.com

    11,21 kr.

    Paprikastrimler

    320 g · 35,03 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,16 kr.

    Aspargessuppe

    400 GR. · 35,40 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,16 kr.

    Karrysuppe

    400 GR. · 35,40 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,25 kr.

    Majsmel

    400 GR. · 35,63 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,95 kr.

    Aceto balsamico

    250 ML. · 35,80 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,00 kr.

    Makroner

    250 GR. · 36,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,04 kr.

    Kartoffelmos

    500 GR. · 36,08 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    18,08 kr.

    Øllebrødspulver

    500 GR. · 36,16 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,25 kr.

    Peanuts

    250 GR. · 37,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    5-kornsblanding

    350 GR. · 37,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,16 kr.

    Drueagurker

    380 GR. · 37,26 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,95 kr.

    Choko mysli

    750 GR. · 37,27 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    56,00 kr.

    Rugmel 1,5 kg

    1,5 kg · 37,33 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • REMA 1000+1 kæde

    14,95 kr.

    Kikærter

    400 GR. · 37,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    5,24 kr.

    Bagepulver

    140 GR. · 37,43 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,16 kr.

    Bulgur

    400 GR. · 37,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    38,00 kr.

    Sukker øko.

    1 kg · 38,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    19,22 kr.

    Karrysauce

    0.5 LTR. · 38,44 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,22 kr.

    Mornaysauce 10%

    0.5 LTR. · 38,44 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,22 kr.

    Rødvinssauce

    0.5 LTR. · 38,44 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,25 kr.

    Syltet rødkål

    370 GR. · 38,51 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    39,00 kr.

    Durummel 1 kg

    1 kg · 39,00 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • -6%

    REMA 1000+1 kæde

    16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.

    Bearnaisesauce

    410 GR. · 39,02 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -6%

    REMA 1000+1 kæde

    16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.

    Brun sauce

    410 GR. · 39,02 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -6%

    REMA 1000

    16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.

    Chili bearnaise

    410 GR. · 39,02 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -6%

    REMA 1000

    16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.

    Hollandaise sauce

    410 GR. · 39,02 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -6%

    REMA 1000

    16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.

    Whisky sauce

    410 GR. · 39,02 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000+1 kæde

    3,95 kr.

    Salt kiks

    100 GR. · 39,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    19,75 kr.

    Kakao crunch

    500 g · 39,50 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    13,46 kr.

    Ananas i ringe

    340 GR. · 39,59 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,95 kr.

    Bordsalt m/jod

    125 GR. · 39,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,95 kr.

    Hyben æble

    400 GR. · 39,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Sandwichkiks

    500 GR. · 39,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    23,95 kr.

    Pizzamel øko.

    600 g · 39,92 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Motatos

    20,00 kr.

    Briochesnurrer

    500 g · 40,00 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Ketchup

    500 GR. · 40,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    40,00 kr.

    Bagesukker

    1 kg · 40,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    40,00 kr.

    Rørsukker øko.

    1 kg · 40,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    16,91 kr.

    Asier

    420 GR. · 40,26 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    18,21 kr.

    Gule ærter

    450 GR. · 40,47 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    18,50 kr.

    Majs

    3 x 150 g · 41,11 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Aarstiderne

    185,00 kr.

    Svedjerug 4,5 kg

    4,5 kg · 41,11 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • Motatos

    15,00 kr.

    Citronjuice

    360 ml · 41,67 kr./l

    . Pris hos Motatos.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Sun lolly

    480 ML. · 41,67 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -17%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.

    Cocoa balls

    600 GR. · 41,67 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    25,00 kr.

    Cocoa crunchers

    600 GR. · 41,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,55 kr.

    Cheese dip

    300 GR. · 41,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,55 kr.

    Guacamole dip

    300 GR. · 41,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    12,55 kr.

    Salsa ostesauce

    300 g · 41,83 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    16,95 kr.

    Agurkesalat

    405 GR. · 41,85 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    10,50 kr.

    Sojasauce

    0,25 l · 42,00 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    42,00 kr.

    Jasminris øko.

    1 kg · 42,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,00 kr.

    Vaniljekranse

    285 GR. · 42,11 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Tomat puré

    475 GR. · 42,11 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    16,95 kr.

    Grønne linser

    400 GR. · 42,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    16,95 kr.

    Hvide bønner

    400 GR. · 42,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    16,95 kr.

    Majsgryn

    400 GR. · 42,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    16,95 kr.

    Popcorn majs

    400 GR. · 42,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    16,95 kr.

    Kondenseret mælk

    397 GR. · 42,70 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,10 kr.

    Marmorkage

    350 GR. · 43,14 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    38,86 kr.

    Melmix

    900 GR. · 43,18 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,21 kr.

    Perleløg

    190 GR. · 43,21 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Honey mustard

    415 GR. · 43,25 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    18,50 kr.

    Fransk dressing

    425 g · 43,53 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    6,10 kr.

    Tomat pasta

    140 GR. · 43,57 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Motatos

    20,00 kr.

    Ramen Nudler

    454 g · 44,05 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • nemlig.com+1 kæde

    13,25 kr.

    Kakaoroulade

    300 g · 44,17 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    10,19 kr.

    Cream cookies

    230 GR. · 44,30 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,08 kr.

    Ribsgelé

    340 GR. · 44,35 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • -17%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 12,00 kr.

    Fuldkorns tarteletter

    225 GR. · 44,44 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -32%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 14,75 kr.

    Humlum

    225 GR. · 44,44 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -32%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 14,75 kr.

    Tarteletter

    225 GR. · 44,44 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • nemlig.com+2 kæder

    8,95 kr.

    Ristede løg

    200 g · 44,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    19,09 kr.

    Honning

    425 GR. · 44,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    18,00 kr.

    Maccheroni 400 g

    400 g · 45,00 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • REMA 1000

    15,79 kr.

    Ajvar

    350 GR. · 45,11 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    13,68 kr.

    Hindbærroulade

    300 g · 45,60 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    45,86 kr.

    Fiberbrødmix

    1 KG. · 45,86 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    Motatos

    23,00 kr.

    Øko Speltmel

    500g · 46,00 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • Øko

    Motatos

    23,00 kr.

    Øko Ærtemel

    500g · 46,00 kr./kg

    . Pris hos Motatos.
  • Øko

    nemlig.com

    46,00 kr.

    Basmatiris øko.

    1 kg · 46,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Aarstiderne

    69,00 kr.

    Durummel 1,5 kg

    1,5 kg · 46,00 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • -20%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.

    Teriyaki sauce

    260 GR. · 46,15 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    17,16 kr.

    Bbq sauce

    370 GR. · 46,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,00 kr.

    Real mayo

    430 ML. · 46,51 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,53 kr.

    Ananasstykker

    140 GR. · 46,64 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    42,00 kr.

    Boller

    900 g · 46,67 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    11,70 kr.

    Barbecue chips

    250 GR. · 46,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    26,00 kr.

    Rødbeder

    555 g · 46,85 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,44 kr.

    Madkulør

    200 ML. · 47,20 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,86 kr.

    Tacosauce, hot

    230 GR. · 47,22 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    18,95 kr.

    Hvid quinoa

    400 GR. · 47,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,95 kr.

    Pastasauce

    400 GR. · 47,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,09 kr.

    Fuldkornskiks

    255 GR. · 47,41 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    25,00 kr.

    Drømmekage

    525 GR. · 47,62 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,36 kr.

    Asier u/sukker

    320 GR. · 48,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,08 kr.

    Ymerdrys

    375 GR. · 48,21 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,25 kr.

    Vaniljevafler

    150 GR. · 48,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,09 kr.

    Havrekiks

    250 GR. · 48,36 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    39,00 kr.

    Rugflager 800 g

    800 g · 48,75 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • REMA 1000

    20,73 kr.

    Thousand island

    425 GR. · 48,78 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    44,00 kr.

    Chiarugbrød

    ca. 900 g · 48,89 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    17,13 kr.

    Marcipanroulade

    350 g · 48,94 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    17,13 kr.

    Roulade

    350 GR. · 48,94 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    59,00 kr.

    Svedjerug 1,2 kg

    1,2 kg · 49,17 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • REMA 1000

    20,53 kr.

    Sandwich spread

    415 GR. · 49,47 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Cremet jordbær

    280 GR. · 49,82 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.

Viser 576 af 2.757

Vis flere varer

Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.

Alle dagligvarer