
REMA 1000
14,95 kr.
Sødetabletter
1200 STK. · 0,01 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.Pasta, ris, mel, havregryn, konserves og krydderier – varer der holder, og hvor mængderabat betyder mest.
2.757 dagligvarer, 136 på tilbud

REMA 1000
14,95 kr.
1200 STK. · 0,01 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
200 stk. · 0,07 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
78,00 kr.
400 stk. · 0,20 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
30 stk. · 0,66 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
30 stk. · 0,66 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,95 kr.
48 stk. · 0,73 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,09 kr.
10 - 12 stk. · 1,09 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
10 stk. · 1,60 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
12 stk. · 1,91 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,95 kr.
18 stk. · 1,94 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
10 stk. · 2,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
21,22 kr.
10 stk. · 2,12 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
26,29 kr.
12 stk. · 2,19 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
8 stk. · 2,37 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
8 stk. · 2,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
9 stk. · 2,55 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
8 stk. · 2,87 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
6 stk. · 2,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,95 kr.
8 stk. · 2,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
6 stk. · 3,16 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
6 stk. · 3,16 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
15 stk. · 3,20 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,25 kr.
6 stk. · 3,21 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
27,45 kr.
8 stk. · 3,43 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,17 kr.
4 stk. · 3,54 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
10 -12 stk. · 3,83 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,97 kr.
6 stk. · 3,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
12 stk. · 4,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
16,95 kr.
4 stk. · 4,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,75 kr.
3 stk. · 4,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
45,00 kr.
10 stk. · 4,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
2 x 10 stk. · 4,60 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,75 kr.
8 stk. · 4,72 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
4 stk. · 4,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
4 stk. · 4,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
4,75 kr.
1 KG. · 4,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,40 kr.
4 stk. · 4,85 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,95 kr.
2 kg · 4,97 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
2 KG. · 4,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
2 KG. · 4,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
90,00 kr.
18 pk. · 5,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,95 kr.
4 stk. · 5,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
53,00 kr.
10 stk. · 5,30 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
4,40 kr.
800 GR. · 5,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,45 kr.
4 stk. · 5,61 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,45 kr.
4 stk. · 5,61 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
4 stk. · 5,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,95 kr.
4 stk. · 5,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
10 stk. · 6,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
24,45 kr.
4 stk. · 6,11 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
12 stk. · 6,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,50 kr.
1 LTR. · 6,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
1.7 KG. · 7,06 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
59,00 kr.
8 stk. · 7,38 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,00 kr.
8 stk. · 7,38 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
2 kg · 7,48 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,96 kr.
2 stk. · 7,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,95 kr.
6 stk. · 7,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,50 kr.
1 LTR. · 7,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
7,50 kr.
1 l · 7,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
7,50 kr.
1 kg · 7,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-32%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 21,95 kr.
2 KG. · 7,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
46,00 kr.
6 stk. · 7,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
6 stk. · 7,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
6 stk. · 7,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+2 kæder
7,95 kr.
1 kg · 7,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+2 kæder
7,95 kr.
1 kg · 7,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
7,95 kr.
1 kg · 7,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
33,95 kr.
4 stk. · 8,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
8 stk. · 8,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
8 stk. · 8,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,95 kr.
1 KG. · 8,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
36,95 kr.
4 stk. · 9,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,75 kr.
4 stk. · 9,44 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
38,00 kr.
4 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,00 kr.
6 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,00 kr.
6 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,00 kr.
6 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,00 kr.
6 stk. · 9,83 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
1 KG. · 9,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
1 KG. · 9,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
3 stk. · 9,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,95 kr.
6 stk. · 9,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
10,00 kr.
1 kg · 10,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
42,95 kr.
4 stk. · 10,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
900 GR. · 11,06 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,46 kr.
2 stk. · 11,23 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
1,00 kr.
88,5 g · 11,30 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
5,75 kr.
500 g · 11,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
11,50 kr.
1 l · 11,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,95 kr.
500 GR. · 11,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 KG. · 11,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
35,95 kr.
3 stk. · 11,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
4 stk. · 12,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
4 stk. · 12,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
72,00 kr.
6 stk. · 12,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+2 kæder
12,32 kr.
1 KG. · 12,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,34 kr.
1 KG. · 12,34 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,95 kr.
1 KG. · 12,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
52,00 kr.
4 stk. · 13,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,01 kr.
500 GR. · 14,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
58,00 kr.
4 stk. · 14,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
-54%ØkoREMA 1000+1 kæde
6,00 kr.Normalpris 12,95 kr.
400 ML. · 15,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
60,00 kr.
4 ps · 15,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
4 stk. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,02 kr.
1 KG. · 15,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
62,00 kr.
4 ps · 15,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
79,00 kr.
5 L · 15,80 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
7,95 kr.
500 GR. · 15,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
500 GR. · 15,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,95 kr.
500 GR. · 15,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
159,00 kr.
10 stk. · 15,90 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
ØkoREMA 1000
6,37 kr.
400 GR. · 15,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,37 kr.
400 GR. · 15,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-34%REMA 1000
8,00 kr.Normalpris 12,17 kr.
500 GR. · 16,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
8,00 kr.
500 g · 16,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
-34%REMA 1000+1 kæde
8,00 kr.Normalpris 12,16 kr.
500 GR. · 16,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-12%REMA 1000+1 kæde
8,00 kr.Normalpris 9,08 kr.
500 GR. · 16,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
16,00 kr.
1 kg · 16,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
32,00 kr.
2 stk. · 16,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
3 stk. · 16,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,75 kr.
600 g · 16,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,57 kr.
1 KG. · 16,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,60 kr.
1 KG. · 16,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
16,60 kr.
1 kg · 16,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,80 kr.
520 GR. · 16,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
16,92 kr.
1 kg · 16,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,00 kr.
2 stk. · 17,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,00 kr.
2 stk. · 17,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,15 kr.
420 GR. · 17,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
6,85 kr.
400 g · 17,12 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,60 kr.
500 GR. · 17,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,69 kr.
500 GR. · 17,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
8,72 kr.
500 GR. · 17,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,04 kr.
400 GR. · 17,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
1 KG. · 17,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
17,95 kr.
1 kg · 17,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,95 kr.
1 KG. · 17,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
1 KG. · 18,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
1 KG. · 18,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
700 GR. · 18,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
37,00 kr.
2 kg · 18,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
17,58 kr.
950 g · 18,51 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,50 kr.
720 ML. · 18,75 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
15,00 kr.
800 g · 18,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
4 stk. · 18,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,75 kr.
2 stk. · 18,88 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
37,80 kr.
2 kg · 18,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
37,80 kr.
2 kg · 18,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
11,41 kr.
600 g · 19,02 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
19,09 kr.
1 LTR. · 19,09 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
19,09 kr.
1 l · 19,09 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,72 kr.
500 GR. · 19,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
9,90 kr.
500 GR. · 19,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,15 kr.
410 GR. · 19,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
9,95 kr.
500 g · 19,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 ML. · 19,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
9,95 kr.
500 g · 19,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
750 GR. · 19,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1 KG. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1 KG. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-39%REMA 1000+1 kæde
8,00 kr.Normalpris 13,02 kr.
400 GR. · 20,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
500 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
500 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
500 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
750 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,00 kr.
900 g · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
1 l · 20,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
1000 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
40,00 kr.
2 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,12 kr.
690 GR. · 20,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
17,11 kr.
820 g · 20,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
1.4 KG. · 21,39 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,32 kr.
200 GR. · 21,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
65,00 kr.
3 pk · 21,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
21,95 kr.
1 KG. · 21,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
22,02 kr.
1 KG. · 22,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,00 kr.
900 g · 22,22 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,50 kr.
425 GR. · 22,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,69 kr.
165 ML. · 22,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+2 kæder
8,95 kr.
0,40 l · 22,37 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,17 kr.
410 ML. · 22,37 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,15 kr.
400 GR. · 22,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
9,15 kr.
400 g · 22,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
55,00 kr.
6 x 400 g · 22,92 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
53,00 kr.
2300 g · 23,04 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
6,95 kr.
300 GR. · 23,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
70,00 kr.
3 pk. · 23,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,95 kr.
680 GR. · 23,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
47,00 kr.
2 kg · 23,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
47,00 kr.
2 kg · 23,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
13,46 kr.
567 g · 23,74 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-26%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 8,07 kr.
250 GR. · 24,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-15%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 7,07 kr.
250 GR. · 24,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-11%REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.Normalpris 13,50 kr.
500 GR. · 24,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
18,00 kr.
750 g · 24,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
24,02 kr.
1 KG. · 24,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,70 kr.
400 GR. · 24,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
73,00 kr.
3000 g · 24,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
1100 g · 24,55 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
24,90 kr.
1 KG. · 24,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
800 GR. · 24,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
800 GR. · 24,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
400 GR. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
800 GR. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-51%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 40,95 kr.
800 GR. · 25,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
20,00 kr.
800 g · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
800 GR. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,02 kr.
1 KG. · 25,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,20 kr.
1 kg · 25,20 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
10,09 kr.
400 g · 25,23 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
750 g · 25,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,06 kr.
200 ML. · 25,30 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,36 kr.
560 GR. · 25,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,21 kr.
320 g · 25,66 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,68 kr.
567 g · 25,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
500 ML. · 25,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
500 GR. · 25,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,95 kr.
500 GR. · 25,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
500 GR. · 25,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,00 kr.
500 g · 26,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
52,00 kr.
2 stk. · 26,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,25 kr.
200 GR. · 26,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
7,95 kr.
300 g · 26,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
53,00 kr.
2 kg · 26,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
19,95 kr.
750 GR. · 26,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
19,95 kr.
750 GR. · 26,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,02 kr.
225 GR. · 26,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,92 kr.
480 GR. · 26,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,92 kr.
480 g · 26,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
25,95 kr.
950 g · 27,32 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
10,95 kr.
400 g · 27,37 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
21,95 kr.
800 g · 27,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
27,50 kr.
1 KG. · 27,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,91 kr.
285 GR. · 27,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,95 kr.
3 x 227 g · 27,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
27,95 kr.
1 KG. · 27,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
14,00 kr.
500 g · 28,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
13,00 kr.
460 ml · 28,26 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
6,39 kr.
225 GR. · 28,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
11,37 kr.
400 g · 28,42 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,50 kr.
400 GR. · 28,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,50 kr.
400 GR. · 28,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,70 kr.
370 GR. · 28,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,48 kr.
500 g · 28,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
29,00 kr.
1l · 29,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
21,95 kr.
750 GR. · 29,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
50,00 kr.
1,70 kg · 29,41 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,74 kr.
430 GR. · 29,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
89,00 kr.
3 stk. · 29,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
22,28 kr.
750 GR. · 29,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,15 kr.
240 GR. · 29,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,95 kr.
300 g · 29,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
11,95 kr.
400 g · 29,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,95 kr.
400 GR. · 29,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
1 KG. · 29,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,98 kr.
500 g · 29,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,98 kr.
500 g · 29,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,98 kr.
500 g · 29,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
400 GR. · 30,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
400 GR. · 30,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
12,00 kr.
400 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
12,00 kr.
1 x 400 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 kg · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,00 kr.
1 kg · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
30,00 kr.
1 kg · 30,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,10 kr.
500 GR. · 30,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,50 kr.
480 GR. · 30,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,07 kr.
300 GR. · 30,23 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,12 kr.
400 GR. · 30,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,12 kr.
400 GR. · 30,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,12 kr.
400 GR. · 30,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,17 kr.
400 GR. · 30,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
35,00 kr.
1,15 kg · 30,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
35,00 kr.
1,15 kg · 30,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
52,00 kr.
1,70 kg · 30,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
650 g · 30,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
650 g · 30,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
420 GR. · 30,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,78 kr.
252 GR. · 30,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
252 GR. · 31,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
6,24 kr.
0,20 l · 31,20 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
415 GR. · 31,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
21,87 kr.
700 g · 31,24 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,00 kr.
800 g · 31,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,47 kr.
430 g · 31,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,59 kr.
400 GR. · 31,48 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
30,00 kr.
950 g · 31,58 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
20,00 kr.
630 g · 31,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
159,00 kr.
5 kg · 31,80 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com+1 kæde
15,95 kr.
500 g · 31,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-27%REMA 1000
8,00 kr.Normalpris 11,02 kr.
250 GR. · 32,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-27%REMA 1000
8,00 kr.Normalpris 11,02 kr.
250 GR. · 32,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
16,00 kr.
500 GR. · 32,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
16,00 kr.
500 GR. · 32,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
32,00 kr.
1 kg · 32,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
4,49 kr.
140 GR. · 32,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,66 kr.
425 GR. · 32,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 1350 g · 32,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 1350 g · 32,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
240 GR. · 32,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
700 g · 32,86 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
13,20 kr.
400 ML. · 33,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
17,16 kr.
520 g · 33,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
33,00 kr.
1000 ml · 33,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
1 kg · 33,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
1 kg · 33,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
13,95 kr.
420 GR. · 33,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,29 kr.
0,40 l · 33,22 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
33,27 kr.
1 LTR. · 33,27 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
33,27 kr.
1 LTR. · 33,27 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
450 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
450 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
450 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
30,00 kr.
900 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
13,95 kr.
415 GR. · 33,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,45 kr.
370 GR. · 33,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
169,00 kr.
5 kg · 33,80 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com+1 kæde
16,95 kr.
0,50 l · 33,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,95 kr.
500 ML. · 33,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
530 g · 33,96 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
34,00 kr.
1 kg · 34,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,95 kr.
410 GR. · 34,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
410 GR. · 34,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,22 kr.
300 GR. · 34,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,35 kr.
390 g · 34,23 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,63 kr.
690 g · 34,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
12,00 kr.
350 g · 34,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
9,61 kr.
280 GR. · 34,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-29%REMA 1000+1 kæde
20,00 kr.Normalpris 28,23 kr.
580 GR. · 34,48 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000+1 kæde
8,64 kr.
250 ML. · 34,56 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,95 kr.
85 GR. · 34,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,95 kr.
85 GR. · 34,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
200 ML. · 34,75 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
315 GR. · 34,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
315 GR. · 34,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 1260 g · 34,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
29,00 kr.
830 g · 34,94 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
12,95 kr.
370 GR. · 35,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
14,00 kr.
400 g · 35,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
35,00 kr.
1 kg · 35,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
35,00 kr.
1 kg · 35,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
35,00 kr.
1 kg · 35,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
11,21 kr.
320 g · 35,03 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,03 kr.
400 GR. · 35,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
425 g · 35,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
14,16 kr.
400 GR. · 35,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,16 kr.
400 GR. · 35,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,25 kr.
400 GR. · 35,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
700 GR. · 35,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,29 kr.
485 GR. · 35,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
250 ML. · 35,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,20 kr.
535 GR. · 35,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,00 kr.
250 GR. · 36,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
36,00 kr.
1 kg · 36,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
18,04 kr.
500 GR. · 36,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,08 kr.
500 GR. · 36,16 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
18,08 kr.
500 GR. · 36,16 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,19 kr.
416 GR. · 36,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
21,95 kr.
600 g · 36,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,50 kr.
450 GR. · 36,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
55,00 kr.
1,5 kg · 36,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
16,60 kr.
450 GR. · 36,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,25 kr.
250 GR. · 37,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
350 GR. · 37,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,50 kr.
0,50 l · 37,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,50 kr.
0,50 l · 37,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
37,00 kr.
1 Kg · 37,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
15,19 kr.
410 GR. · 37,05 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,16 kr.
380 GR. · 37,26 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,95 kr.
750 GR. · 37,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
56,00 kr.
1,5 kg · 37,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
43,00 kr.
1,15 kg · 37,39 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
5,24 kr.
140 GR. · 37,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
400 g · 37,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
49,00 kr.
Min. 1304 g · 37,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,16 kr.
400 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,16 kr.
400 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
38,00 kr.
1 kg · 38,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,95 kr.
700 GR. · 38,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,25 kr.
370 GR. · 38,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,50 kr.
220 GR. · 38,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,20 kr.
650 g · 38,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,36 kr.
370 GR. · 38,81 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
109,00 kr.
2,8 kg · 38,93 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
39,00 kr.
1 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
39,00 kr.
1 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
195,00 kr.
5 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
-6%REMA 1000+1 kæde
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000+1 kæde
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
159,00 kr.
6 x 675 g · 39,26 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
159,00 kr.
27 x 150ml · 39,26 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
59,00 kr.
1,5 kg · 39,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
3,95 kr.
100 GR. · 39,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,75 kr.
500 g · 39,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,91 kr.
200 GR. · 39,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,91 kr.
200 GR. · 39,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,91 kr.
200 GR. · 39,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,46 kr.
340 GR. · 39,59 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,95 kr.
125 GR. · 39,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
199,00 kr.
5 kg · 39,80 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,95 kr.
400 GR. · 39,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
400 GR. · 39,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
400 GR. · 39,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,95 kr.
500 g · 39,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
500 g · 39,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,50 l · 39,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
19,95 kr.
500 GR. · 39,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
23,95 kr.
600 g · 39,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,95 kr.
650 g · 39,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
500 ml · 40,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
20,00 kr.
500 GR. · 40,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
40,00 kr.
1 kg · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
40,00 kr.
1 kg · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,91 kr.
420 GR. · 40,26 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,91 kr.
320 GR. · 40,34 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
18,21 kr.
450 GR. · 40,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,50 kr.
3 x 150 g · 41,11 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
185,00 kr.
4,5 kg · 41,11 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
23,00 kr.
555 g · 41,44 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
360 ml · 41,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
480 g · 41,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
480 ML. · 41,67 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
600 GR. · 41,67 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
25,00 kr.
600 GR. · 41,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
335 GR. · 41,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,55 kr.
300 GR. · 41,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,55 kr.
300 GR. · 41,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,55 kr.
300 g · 41,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,95 kr.
405 GR. · 41,85 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
10,50 kr.
0,25 l · 42,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
42,00 kr.
1 kg · 42,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
285 GR. · 42,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
475 GR. · 42,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
27,00 kr.
640 g · 42,19 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
16,95 kr.
400 g · 42,37 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
17,00 kr.
400 g · 42,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
49,00 kr.
1,15 kg · 42,61 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
16,95 kr.
397 GR. · 42,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
350 GR. · 42,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
30,00 kr.
700 g · 42,86 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,72 kr.
250 GR. · 42,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
42,95 kr.
920-1000 g · 42,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
25,00 kr.
580 g · 43,10 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,10 kr.
350 GR. · 43,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
38,86 kr.
900 GR. · 43,18 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,21 kr.
190 GR. · 43,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
415 GR. · 43,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
18,50 kr.
425 g · 43,53 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,10 kr.
140 GR. · 43,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
11,00 kr.
250 ml · 44,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
11,00 kr.
250ml · 44,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
44,00 kr.
1 kg · 44,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
454 g · 44,05 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
11,02 kr.
250 g · 44,08 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
11,02 kr.
250 g · 44,08 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
41,95 kr.
950 g · 44,16 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
13,25 kr.
300 g · 44,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
8 x 65g · 44,23 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
8 x 65g · 44,23 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
8 x 65g · 44,23 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,19 kr.
230 GR. · 44,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
10,19 kr.
230 g · 44,30 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,08 kr.
340 GR. · 44,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 12,00 kr.
225 GR. · 44,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-32%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 14,75 kr.
225 GR. · 44,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-32%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 14,75 kr.
225 GR. · 44,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com+2 kæder
8,95 kr.
200 g · 44,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,95 kr.
400 GR. · 44,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
400 GR. · 44,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,09 kr.
425 GR. · 44,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
18,00 kr.
400 g · 45,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
18,00 kr.
400 g · 45,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
15,79 kr.
350 GR. · 45,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,50 kr.
210 GR. · 45,24 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
13,68 kr.
300 g · 45,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,75 kr.
300 g · 45,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
45,86 kr.
1 KG. · 45,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
23,00 kr.
500g · 46,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
23,00 kr.
500g · 46,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
46,00 kr.
1 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
46,00 kr.
1 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
69,00 kr.
1,5 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
1,5 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
1,5 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
23,01 kr.
500 GR. · 46,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-20%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
260 GR. · 46,15 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
10,09 kr.
218 GR. · 46,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,09 kr.
218 GR. · 46,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
24,99 kr.
12 x 45 ml · 46,28 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
17,16 kr.
370 GR. · 46,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
430 ML. · 46,51 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,53 kr.
140 GR. · 46,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
42,00 kr.
900 g · 46,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,14 kr.
260 GR. · 46,69 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
385 g · 46,75 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
32,75 kr.
700 ML. · 46,79 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,70 kr.
250 GR. · 46,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,71 kr.
250 GR. · 46,84 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
26,00 kr.
555 g · 46,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,44 kr.
200 ML. · 47,20 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,86 kr.
230 GR. · 47,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,86 kr.
230 GR. · 47,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,09 kr.
255 GR. · 47,41 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
525 GR. · 47,62 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,36 kr.
320 GR. · 48,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
48,00 kr.
1 kg · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,08 kr.
375 GR. · 48,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,25 kr.
150 GR. · 48,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,46 kr.
175 g · 48,34 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,09 kr.
250 GR. · 48,36 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
370 GR. · 48,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
39,00 kr.
800 g · 48,75 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
410 g · 48,78 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,73 kr.
425 GR. · 48,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
44,95 kr.
920 g · 48,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
44,95 kr.
920 g · 48,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
44,95 kr.
920 g · 48,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 900 g · 48,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 900 g · 48,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
17,13 kr.
350 g · 48,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,13 kr.
350 GR. · 48,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
1 kg · 49,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
1 kg · 49,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
1,2 kg · 49,17 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
20,53 kr.
415 GR. · 49,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
13,93 kr.
280 GR. · 49,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
280 GR. · 49,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
300 ML. · 49,83 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,95 kr.
320 GR. · 49,84 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
400 GR. · 49,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
400 GR. · 49,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,47 kr.
270 GR. · 49,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
600 GR. · 49,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,49 kr.
170 GR. · 49,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
300 ml · 50,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
20,00 kr.
400 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
400 ml · 50,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
400 ml · 50,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
22,50 kr.
450 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
50,00 kr.
1 kg · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
1 kg · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,01 kr.
200 GR. · 50,05 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
15,02 kr.
300 GR. · 50,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,05 kr.
240 GR. · 50,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,06 kr.
100 GR. · 50,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,14 kr.
200 GR. · 50,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
355 ml · 50,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
14,20 kr.
280 GR. · 50,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,70 kr.
250 GR. · 50,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,05 kr.
375 GR. · 50,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,45 kr.
500 ML. · 50,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,14 kr.
140 GR. · 51,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,66 kr.
600 GR. · 51,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,28 kr.
142 GR. · 51,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
310 GR. · 51,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
250 g · 51,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+2 kæder
12,95 kr.
250 GR. · 51,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
480 GR. · 51,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
52,00 kr.
1 kg · 52,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
23,95 kr.
460 GR. · 52,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,91 kr.
190 GR. · 52,16 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
345g · 52,17 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
65,00 kr.
1243 g · 52,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
22,23 kr.
425 GR. · 52,31 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
62,95 kr.
6x0,20 l · 52,46 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,17 kr.
270 GR. · 52,48 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,75 kr.
300 ML. · 52,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.Viser 624 af 2.757
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.