
REMA 1000
14,95 kr.
Sødetabletter
1200 STK. · 0,01 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.Pasta, ris, mel, havregryn, konserves og krydderier – varer der holder, og hvor mængderabat betyder mest.
2.757 dagligvarer, 136 på tilbud

REMA 1000
14,95 kr.
1200 STK. · 0,01 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
200 stk. · 0,07 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
78,00 kr.
400 stk. · 0,20 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
30 stk. · 0,66 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
30 stk. · 0,66 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,95 kr.
48 stk. · 0,73 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,09 kr.
10 - 12 stk. · 1,09 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
10 stk. · 1,60 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
12 stk. · 1,91 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,95 kr.
18 stk. · 1,94 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
10 stk. · 2,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
21,22 kr.
10 stk. · 2,12 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
26,29 kr.
12 stk. · 2,19 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
8 stk. · 2,37 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
8 stk. · 2,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
9 stk. · 2,55 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
8 stk. · 2,87 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
6 stk. · 2,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,95 kr.
8 stk. · 2,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
6 stk. · 3,16 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
6 stk. · 3,16 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
15 stk. · 3,20 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,25 kr.
6 stk. · 3,21 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
6 stk. · 3,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
27,45 kr.
8 stk. · 3,43 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,17 kr.
4 stk. · 3,54 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
10 -12 stk. · 3,83 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,97 kr.
6 stk. · 3,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
12 stk. · 4,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
16,95 kr.
4 stk. · 4,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,75 kr.
3 stk. · 4,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
45,00 kr.
10 stk. · 4,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
2 x 10 stk. · 4,60 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,75 kr.
8 stk. · 4,72 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
4 stk. · 4,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
4 stk. · 4,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
4,75 kr.
1 KG. · 4,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,40 kr.
4 stk. · 4,85 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,95 kr.
2 kg · 4,97 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
2 KG. · 4,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
2 KG. · 4,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
90,00 kr.
18 pk. · 5,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,95 kr.
4 stk. · 5,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
53,00 kr.
10 stk. · 5,30 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
4,40 kr.
800 GR. · 5,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,45 kr.
4 stk. · 5,61 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,45 kr.
4 stk. · 5,61 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,95 kr.
4 stk. · 5,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
10 stk. · 5,80 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,95 kr.
4 stk. · 5,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
10 stk. · 6,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
24,45 kr.
4 stk. · 6,11 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
12 stk. · 6,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,50 kr.
1 LTR. · 6,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
1.7 KG. · 7,06 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
59,00 kr.
8 stk. · 7,38 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,00 kr.
8 stk. · 7,38 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
2 kg · 7,48 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,96 kr.
2 stk. · 7,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,95 kr.
6 stk. · 7,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,50 kr.
1 LTR. · 7,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
7,50 kr.
1 l · 7,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
7,50 kr.
1 kg · 7,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-32%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 21,95 kr.
2 KG. · 7,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
46,00 kr.
6 stk. · 7,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
6 stk. · 7,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
6 stk. · 7,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+2 kæder
7,95 kr.
1 kg · 7,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+2 kæder
7,95 kr.
1 kg · 7,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
7,95 kr.
1 kg · 7,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
33,95 kr.
4 stk. · 8,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
8 stk. · 8,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
8 stk. · 8,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,95 kr.
1 KG. · 8,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
36,95 kr.
4 stk. · 9,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,75 kr.
4 stk. · 9,44 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
38,00 kr.
4 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,00 kr.
6 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,00 kr.
6 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,00 kr.
6 stk. · 9,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,00 kr.
6 stk. · 9,83 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
1 KG. · 9,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
1 KG. · 9,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
3 stk. · 9,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,95 kr.
6 stk. · 9,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
10,00 kr.
1 kg · 10,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
42,95 kr.
4 stk. · 10,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
900 GR. · 11,06 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,46 kr.
2 stk. · 11,23 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
1,00 kr.
88,5 g · 11,30 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
5,75 kr.
500 g · 11,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
11,50 kr.
1 l · 11,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,95 kr.
500 GR. · 11,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 KG. · 11,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
35,95 kr.
3 stk. · 11,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
4 stk. · 12,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
4 stk. · 12,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
72,00 kr.
6 stk. · 12,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+2 kæder
12,32 kr.
1 KG. · 12,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,34 kr.
1 KG. · 12,34 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,95 kr.
1 KG. · 12,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
52,00 kr.
4 stk. · 13,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,01 kr.
500 GR. · 14,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
58,00 kr.
4 stk. · 14,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
-54%ØkoREMA 1000+1 kæde
6,00 kr.Normalpris 12,95 kr.
400 ML. · 15,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
60,00 kr.
4 ps · 15,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
4 stk. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,02 kr.
1 KG. · 15,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
62,00 kr.
4 ps · 15,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
79,00 kr.
5 L · 15,80 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
7,95 kr.
500 GR. · 15,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
500 GR. · 15,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,95 kr.
500 GR. · 15,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
159,00 kr.
10 stk. · 15,90 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
ØkoREMA 1000
6,37 kr.
400 GR. · 15,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,37 kr.
400 GR. · 15,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-34%REMA 1000
8,00 kr.Normalpris 12,17 kr.
500 GR. · 16,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
8,00 kr.
500 g · 16,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
-34%REMA 1000+1 kæde
8,00 kr.Normalpris 12,16 kr.
500 GR. · 16,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-12%REMA 1000+1 kæde
8,00 kr.Normalpris 9,08 kr.
500 GR. · 16,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
16,00 kr.
1 kg · 16,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
32,00 kr.
2 stk. · 16,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
3 stk. · 16,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,75 kr.
600 g · 16,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,57 kr.
1 KG. · 16,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,60 kr.
1 KG. · 16,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
16,60 kr.
1 kg · 16,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,80 kr.
520 GR. · 16,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
16,92 kr.
1 kg · 16,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,00 kr.
2 stk. · 17,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,00 kr.
2 stk. · 17,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,15 kr.
420 GR. · 17,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
6,85 kr.
400 g · 17,12 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,60 kr.
500 GR. · 17,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,69 kr.
500 GR. · 17,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
8,72 kr.
500 GR. · 17,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,04 kr.
400 GR. · 17,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
1 KG. · 17,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
17,95 kr.
1 kg · 17,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,95 kr.
1 KG. · 17,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
1 KG. · 18,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
1 KG. · 18,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
700 GR. · 18,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
37,00 kr.
2 kg · 18,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
17,58 kr.
950 g · 18,51 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,50 kr.
720 ML. · 18,75 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
15,00 kr.
800 g · 18,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
4 stk. · 18,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,75 kr.
2 stk. · 18,88 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
37,80 kr.
2 kg · 18,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
37,80 kr.
2 kg · 18,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
11,41 kr.
600 g · 19,02 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
19,09 kr.
1 LTR. · 19,09 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
19,09 kr.
1 l · 19,09 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,72 kr.
500 GR. · 19,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
9,90 kr.
500 GR. · 19,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,15 kr.
410 GR. · 19,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
9,95 kr.
500 g · 19,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
500 GR. · 19,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
500 ML. · 19,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
9,95 kr.
500 g · 19,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
750 GR. · 19,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1 KG. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1 KG. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-39%REMA 1000+1 kæde
8,00 kr.Normalpris 13,02 kr.
400 GR. · 20,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
500 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
500 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
500 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
750 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,00 kr.
900 g · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,00 kr.
900 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
1 l · 20,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
1000 GR. · 20,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
40,00 kr.
2 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,12 kr.
690 GR. · 20,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
17,11 kr.
820 g · 20,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
1.4 KG. · 21,39 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,32 kr.
200 GR. · 21,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
65,00 kr.
3 pk · 21,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
21,95 kr.
1 KG. · 21,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
22,02 kr.
1 KG. · 22,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,00 kr.
900 g · 22,22 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,50 kr.
425 GR. · 22,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,69 kr.
165 ML. · 22,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+2 kæder
8,95 kr.
0,40 l · 22,37 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,17 kr.
410 ML. · 22,37 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,15 kr.
400 GR. · 22,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
9,15 kr.
400 g · 22,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
55,00 kr.
6 x 400 g · 22,92 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
53,00 kr.
2300 g · 23,04 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
6,95 kr.
300 GR. · 23,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
70,00 kr.
3 pk. · 23,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,95 kr.
680 GR. · 23,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
47,00 kr.
2 kg · 23,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
47,00 kr.
2 kg · 23,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
13,46 kr.
567 g · 23,74 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-26%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 8,07 kr.
250 GR. · 24,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-15%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 7,07 kr.
250 GR. · 24,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-11%REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.Normalpris 13,50 kr.
500 GR. · 24,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
18,00 kr.
750 g · 24,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
24,02 kr.
1 KG. · 24,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,70 kr.
400 GR. · 24,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
73,00 kr.
3000 g · 24,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
1100 g · 24,55 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
24,90 kr.
1 KG. · 24,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
800 GR. · 24,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
800 GR. · 24,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
400 GR. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
800 GR. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-51%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 40,95 kr.
800 GR. · 25,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
20,00 kr.
800 g · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
800 GR. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,02 kr.
1 KG. · 25,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,20 kr.
1 kg · 25,20 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
10,09 kr.
400 g · 25,23 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
750 g · 25,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,06 kr.
200 ML. · 25,30 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
500 GR. · 25,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,36 kr.
560 GR. · 25,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,21 kr.
320 g · 25,66 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,68 kr.
567 g · 25,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
500 ML. · 25,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
500 GR. · 25,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,95 kr.
500 GR. · 25,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
500 GR. · 25,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,00 kr.
500 g · 26,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
52,00 kr.
2 stk. · 26,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,25 kr.
200 GR. · 26,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
7,95 kr.
300 g · 26,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
53,00 kr.
2 kg · 26,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
19,95 kr.
750 GR. · 26,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
19,95 kr.
750 GR. · 26,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,02 kr.
225 GR. · 26,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,92 kr.
480 GR. · 26,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,92 kr.
480 g · 26,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,50 kr.
500 GR. · 27,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
25,95 kr.
950 g · 27,32 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
10,95 kr.
400 g · 27,37 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
21,95 kr.
800 g · 27,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
27,50 kr.
1 KG. · 27,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,91 kr.
285 GR. · 27,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,95 kr.
3 x 227 g · 27,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
27,95 kr.
1 KG. · 27,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
14,00 kr.
500 g · 28,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
13,00 kr.
460 ml · 28,26 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
6,39 kr.
225 GR. · 28,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
11,37 kr.
400 g · 28,42 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,50 kr.
400 GR. · 28,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,50 kr.
400 GR. · 28,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,70 kr.
370 GR. · 28,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,48 kr.
500 g · 28,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
29,00 kr.
1l · 29,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
21,95 kr.
750 GR. · 29,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
50,00 kr.
1,70 kg · 29,41 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,74 kr.
430 GR. · 29,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
89,00 kr.
3 stk. · 29,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
22,28 kr.
750 GR. · 29,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,15 kr.
240 GR. · 29,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,95 kr.
300 g · 29,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
11,95 kr.
400 g · 29,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,95 kr.
400 GR. · 29,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
1 KG. · 29,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,98 kr.
500 g · 29,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,98 kr.
500 g · 29,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,98 kr.
500 g · 29,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
400 GR. · 30,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
400 GR. · 30,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
12,00 kr.
400 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
12,00 kr.
1 x 400 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 kg · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,00 kr.
1 kg · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
30,00 kr.
1 kg · 30,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,10 kr.
500 GR. · 30,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,50 kr.
480 GR. · 30,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,07 kr.
300 GR. · 30,23 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,12 kr.
400 GR. · 30,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,12 kr.
400 GR. · 30,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,12 kr.
400 GR. · 30,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,17 kr.
400 GR. · 30,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
35,00 kr.
1,15 kg · 30,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
35,00 kr.
1,15 kg · 30,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
52,00 kr.
1,70 kg · 30,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
650 g · 30,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
650 g · 30,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
420 GR. · 30,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,78 kr.
252 GR. · 30,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
252 GR. · 31,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
6,24 kr.
0,20 l · 31,20 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
415 GR. · 31,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
21,87 kr.
700 g · 31,24 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,00 kr.
800 g · 31,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,47 kr.
430 g · 31,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,59 kr.
400 GR. · 31,48 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
30,00 kr.
950 g · 31,58 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
20,00 kr.
630 g · 31,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
159,00 kr.
5 kg · 31,80 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com+1 kæde
15,95 kr.
500 g · 31,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-27%REMA 1000
8,00 kr.Normalpris 11,02 kr.
250 GR. · 32,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-27%REMA 1000
8,00 kr.Normalpris 11,02 kr.
250 GR. · 32,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
16,00 kr.
500 GR. · 32,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
16,00 kr.
500 GR. · 32,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
32,00 kr.
1 kg · 32,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
4,49 kr.
140 GR. · 32,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,66 kr.
425 GR. · 32,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 1350 g · 32,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 1350 g · 32,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
240 GR. · 32,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
700 g · 32,86 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
13,20 kr.
400 ML. · 33,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
17,16 kr.
520 g · 33,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
33,00 kr.
1000 ml · 33,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
1 kg · 33,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
1 kg · 33,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
13,95 kr.
420 GR. · 33,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,29 kr.
0,40 l · 33,22 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
33,27 kr.
1 LTR. · 33,27 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
33,27 kr.
1 LTR. · 33,27 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
450 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
450 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
450 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
30,00 kr.
900 g · 33,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
13,95 kr.
415 GR. · 33,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,45 kr.
370 GR. · 33,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
169,00 kr.
5 kg · 33,80 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com+1 kæde
16,95 kr.
0,50 l · 33,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,95 kr.
500 ML. · 33,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
530 g · 33,96 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
34,00 kr.
1 kg · 34,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,95 kr.
410 GR. · 34,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
410 GR. · 34,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,22 kr.
300 GR. · 34,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,35 kr.
390 g · 34,23 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,63 kr.
690 g · 34,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
12,00 kr.
350 g · 34,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
9,61 kr.
280 GR. · 34,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-29%REMA 1000+1 kæde
20,00 kr.Normalpris 28,23 kr.
580 GR. · 34,48 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000+1 kæde
8,64 kr.
250 ML. · 34,56 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,95 kr.
85 GR. · 34,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,95 kr.
85 GR. · 34,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
200 ML. · 34,75 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
315 GR. · 34,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
315 GR. · 34,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 1260 g · 34,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
29,00 kr.
830 g · 34,94 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
12,95 kr.
370 GR. · 35,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
14,00 kr.
400 g · 35,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
35,00 kr.
1 kg · 35,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
35,00 kr.
1 kg · 35,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
35,00 kr.
1 kg · 35,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
11,21 kr.
320 g · 35,03 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,03 kr.
400 GR. · 35,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
425 g · 35,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
14,16 kr.
400 GR. · 35,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,16 kr.
400 GR. · 35,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,25 kr.
400 GR. · 35,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
700 GR. · 35,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,29 kr.
485 GR. · 35,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
250 ML. · 35,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,20 kr.
535 GR. · 35,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,00 kr.
250 GR. · 36,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
36,00 kr.
1 kg · 36,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
18,04 kr.
500 GR. · 36,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,08 kr.
500 GR. · 36,16 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
18,08 kr.
500 GR. · 36,16 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,19 kr.
416 GR. · 36,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
21,95 kr.
600 g · 36,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,50 kr.
450 GR. · 36,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
55,00 kr.
1,5 kg · 36,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
16,60 kr.
450 GR. · 36,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,25 kr.
250 GR. · 37,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
350 GR. · 37,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,50 kr.
0,50 l · 37,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,50 kr.
0,50 l · 37,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
37,00 kr.
1 Kg · 37,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
15,19 kr.
410 GR. · 37,05 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,16 kr.
380 GR. · 37,26 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,95 kr.
750 GR. · 37,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
56,00 kr.
1,5 kg · 37,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
43,00 kr.
1,15 kg · 37,39 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
5,24 kr.
140 GR. · 37,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
400 g · 37,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
49,00 kr.
Min. 1304 g · 37,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,16 kr.
400 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,16 kr.
400 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
38,00 kr.
1 kg · 38,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,22 kr.
0.5 LTR. · 38,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,95 kr.
700 GR. · 38,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,25 kr.
370 GR. · 38,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,50 kr.
220 GR. · 38,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,20 kr.
650 g · 38,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,36 kr.
370 GR. · 38,81 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
109,00 kr.
2,8 kg · 38,93 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
39,00 kr.
1 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
39,00 kr.
1 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
195,00 kr.
5 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
-6%REMA 1000+1 kæde
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000+1 kæde
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
410 GR. · 39,02 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
159,00 kr.
6 x 675 g · 39,26 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
159,00 kr.
27 x 150ml · 39,26 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
59,00 kr.
1,5 kg · 39,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
3,95 kr.
100 GR. · 39,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,75 kr.
500 g · 39,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,91 kr.
200 GR. · 39,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,91 kr.
200 GR. · 39,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,91 kr.
200 GR. · 39,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,46 kr.
340 GR. · 39,59 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,95 kr.
125 GR. · 39,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
199,00 kr.
5 kg · 39,80 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,95 kr.
400 GR. · 39,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
400 GR. · 39,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
400 GR. · 39,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,95 kr.
500 g · 39,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
500 g · 39,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,50 l · 39,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
19,95 kr.
500 GR. · 39,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
23,95 kr.
600 g · 39,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,95 kr.
650 g · 39,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
500 ml · 40,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
20,00 kr.
500 GR. · 40,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
40,00 kr.
1 kg · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
40,00 kr.
1 kg · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,91 kr.
420 GR. · 40,26 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,91 kr.
320 GR. · 40,34 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
18,21 kr.
450 GR. · 40,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,50 kr.
3 x 150 g · 41,11 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
185,00 kr.
4,5 kg · 41,11 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
23,00 kr.
555 g · 41,44 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
360 ml · 41,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
480 g · 41,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
480 ML. · 41,67 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
600 GR. · 41,67 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
25,00 kr.
600 GR. · 41,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
335 GR. · 41,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,55 kr.
300 GR. · 41,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,55 kr.
300 GR. · 41,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,55 kr.
300 g · 41,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,95 kr.
405 GR. · 41,85 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
10,50 kr.
0,25 l · 42,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
42,00 kr.
1 kg · 42,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
285 GR. · 42,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
475 GR. · 42,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
27,00 kr.
640 g · 42,19 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
16,95 kr.
400 g · 42,37 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
17,00 kr.
400 g · 42,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
49,00 kr.
1,15 kg · 42,61 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
16,95 kr.
397 GR. · 42,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
350 GR. · 42,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
30,00 kr.
700 g · 42,86 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,72 kr.
250 GR. · 42,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
42,95 kr.
920-1000 g · 42,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
25,00 kr.
580 g · 43,10 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,10 kr.
350 GR. · 43,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
38,86 kr.
900 GR. · 43,18 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,21 kr.
190 GR. · 43,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
415 GR. · 43,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
18,50 kr.
425 g · 43,53 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,10 kr.
140 GR. · 43,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
11,00 kr.
250 ml · 44,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
11,00 kr.
250ml · 44,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
44,00 kr.
1 kg · 44,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
454 g · 44,05 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
11,02 kr.
250 g · 44,08 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
11,02 kr.
250 g · 44,08 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
41,95 kr.
950 g · 44,16 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
13,25 kr.
300 g · 44,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
8 x 65g · 44,23 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
8 x 65g · 44,23 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
8 x 65g · 44,23 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,19 kr.
230 GR. · 44,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
10,19 kr.
230 g · 44,30 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,08 kr.
340 GR. · 44,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 12,00 kr.
225 GR. · 44,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-32%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 14,75 kr.
225 GR. · 44,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-32%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 14,75 kr.
225 GR. · 44,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com+2 kæder
8,95 kr.
200 g · 44,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,95 kr.
400 GR. · 44,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
400 GR. · 44,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,09 kr.
425 GR. · 44,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
18,00 kr.
400 g · 45,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
18,00 kr.
400 g · 45,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
15,79 kr.
350 GR. · 45,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,50 kr.
210 GR. · 45,24 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
13,68 kr.
300 g · 45,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,75 kr.
300 g · 45,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
45,86 kr.
1 KG. · 45,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
23,00 kr.
500g · 46,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
23,00 kr.
500g · 46,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
46,00 kr.
1 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
46,00 kr.
1 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
69,00 kr.
1,5 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
1,5 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
1,5 kg · 46,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
23,01 kr.
500 GR. · 46,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-20%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
260 GR. · 46,15 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
10,09 kr.
218 GR. · 46,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,09 kr.
218 GR. · 46,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
24,99 kr.
12 x 45 ml · 46,28 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
17,16 kr.
370 GR. · 46,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
430 ML. · 46,51 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,53 kr.
140 GR. · 46,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
42,00 kr.
900 g · 46,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,14 kr.
260 GR. · 46,69 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
385 g · 46,75 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
32,75 kr.
700 ML. · 46,79 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,70 kr.
250 GR. · 46,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,71 kr.
250 GR. · 46,84 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
26,00 kr.
555 g · 46,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,44 kr.
200 ML. · 47,20 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,86 kr.
230 GR. · 47,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,86 kr.
230 GR. · 47,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,09 kr.
255 GR. · 47,41 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
525 GR. · 47,62 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,36 kr.
320 GR. · 48,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
48,00 kr.
1 kg · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,08 kr.
375 GR. · 48,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,25 kr.
150 GR. · 48,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,46 kr.
175 g · 48,34 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,09 kr.
250 GR. · 48,36 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
370 GR. · 48,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
39,00 kr.
800 g · 48,75 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
410 g · 48,78 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,73 kr.
425 GR. · 48,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
44,95 kr.
920 g · 48,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
44,95 kr.
920 g · 48,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
44,95 kr.
920 g · 48,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 900 g · 48,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
ca. 900 g · 48,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
17,13 kr.
350 g · 48,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,13 kr.
350 GR. · 48,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
1 kg · 49,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
1 kg · 49,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
1,2 kg · 49,17 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
20,53 kr.
415 GR. · 49,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
13,93 kr.
280 GR. · 49,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
280 GR. · 49,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
300 ML. · 49,83 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,95 kr.
320 GR. · 49,84 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
400 GR. · 49,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
400 GR. · 49,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,47 kr.
270 GR. · 49,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
600 GR. · 49,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,49 kr.
170 GR. · 49,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
300 ml · 50,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
20,00 kr.
400 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
400 ml · 50,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
400 ml · 50,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
22,50 kr.
450 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
50,00 kr.
1 kg · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
1 kg · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,01 kr.
200 GR. · 50,05 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
15,02 kr.
300 GR. · 50,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,05 kr.
240 GR. · 50,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,06 kr.
100 GR. · 50,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,14 kr.
200 GR. · 50,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
355 ml · 50,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
14,20 kr.
280 GR. · 50,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,70 kr.
250 GR. · 50,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,05 kr.
375 GR. · 50,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,45 kr.
500 ML. · 50,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,14 kr.
140 GR. · 51,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,66 kr.
600 GR. · 51,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,28 kr.
142 GR. · 51,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
310 GR. · 51,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
250 g · 51,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+2 kæder
12,95 kr.
250 GR. · 51,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
480 GR. · 51,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
52,00 kr.
1 kg · 52,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
23,95 kr.
460 GR. · 52,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,91 kr.
190 GR. · 52,16 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
345g · 52,17 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
65,00 kr.
1243 g · 52,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
22,23 kr.
425 GR. · 52,31 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
62,95 kr.
6x0,20 l · 52,46 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,17 kr.
270 GR. · 52,48 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,75 kr.
300 ML. · 52,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
20,00 kr.
380 GR. · 52,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
37,00 kr.
700 g · 52,86 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
13,31 kr.
250 GR. · 53,24 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,31 kr.
250 g · 53,24 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
39,95 kr.
750 GR. · 53,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-2%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 16,31 kr.
300 GR. · 53,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
16,00 kr.
300 g · 53,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
375 GR. · 53,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-29%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 28,23 kr.
375 GR. · 53,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
24,00 kr.
450 g · 53,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
40,00 kr.
750 g · 53,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
280 GR. · 53,39 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
260 GR. · 53,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,16 kr.
300 GR. · 53,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
27,00 kr.
500 g · 54,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
370 g · 54,05 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
425 g · 54,12 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
37,00 kr.
3 x 227 g · 54,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
49,00 kr.
ca. 900 g · 54,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
49,00 kr.
ca. 900 g · 54,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
27,25 kr.
500 g · 54,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,00 kr.
275 GR. · 54,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,64 kr.
250 GR. · 54,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,66 kr.
250 GR. · 54,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,20 kr.
350 GR. · 54,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
21,95 kr.
400 GR. · 54,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
21,95 kr.
400 GR. · 54,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
45,00 kr.
820 g · 54,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,50 kr.
100 GR. · 55,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,50 kr.
100 GR. · 55,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,50 kr.
100 GR. · 55,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
22,00 kr.
400 g · 55,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
400 g · 55,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
400 g · 55,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
400 g · 55,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
400 g · 55,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
55,00 kr.
1 kg · 55,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
55,00 kr.
1 kg · 55,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
10,46 kr.
190 g · 55,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
25,00 kr.
454 g · 55,07 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
25,00 kr.
454 g · 55,07 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
7,16 kr.
130 GR. · 55,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,16 kr.
130 GR. · 55,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,50 kr.
154 GR. · 55,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,50 kr.
280 GR. · 55,36 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
90 GR. · 55,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
90 GR. · 55,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
450 GR. · 55,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
450g · 55,56 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
50,00 kr.
900 g · 55,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
250 g · 55,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,23 kr.
255 GR. · 55,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
23,31 kr.
415 GR. · 56,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
23,31 kr.
415 GR. · 56,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
27,00 kr.
480 g · 56,25 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
23,95 kr.
425 GR. · 56,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
23,95 kr.
425 GR. · 56,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
24,02 kr.
425 g · 56,52 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
30,00 kr.
530 g · 56,60 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
17,02 kr.
300 GR. · 56,73 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
39,95 kr.
700 g · 57,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,00 kr.
175 GR. · 57,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
350 GR. · 57,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,17 kr.
282 GR. · 57,34 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,48 kr.
200 GR. · 57,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
68,95 kr.
6x0,20 l · 57,46 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
260 GR. · 57,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
400 ml · 57,50 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
69,00 kr.
1,2 kg · 57,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
25,95 kr.
450 GR. · 57,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,25 kr.
125 GR. · 58,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
310 g · 58,06 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
17,42 kr.
300 GR. · 58,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,42 kr.
300 GR. · 58,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,69 kr.
200 GR. · 58,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
340 g · 58,82 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
340 g · 58,82 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
340 g · 58,82 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com+1 kæde
20,64 kr.
350 g · 58,97 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
29,50 kr.
500 g · 59,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
29,50 kr.
500 g · 59,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
29,50 kr.
500 g · 59,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
29,50 kr.
500 g · 59,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
29,50 kr.
500 g · 59,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
22,23 kr.
375 GR. · 59,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,23 kr.
375 GR. · 59,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,25 kr.
240 GR. · 59,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,95 kr.
100 GR. · 59,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
45,00 kr.
754 g · 59,68 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
335ml · 59,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
335ml · 59,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
335ml · 59,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
11,95 kr.
200 GR. · 59,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,95 kr.
350 g · 59,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
26,95 kr.
450 g · 59,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
500 GR. · 59,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
44,95 kr.
750 GR. · 59,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-20%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
200 GR. · 60,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Aarstiderne
15,00 kr.
250 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
30,00 kr.
500ml · 60,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
500 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
500 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
500 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com+1 kæde
16,51 kr.
275 g · 60,04 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,50 kr.
390 g · 60,26 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
31,95 kr.
530 GR. · 60,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
28,95 kr.
480 g · 60,31 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
15,13 kr.
0,25 l · 60,52 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
380 g · 60,53 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,95 kr.
280 GR. · 60,54 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
165 GR. · 60,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
165 GR. · 60,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
230 GR. · 60,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
45,00 kr.
742 g · 60,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
27,00 kr.
444g · 60,81 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
13,38 kr.
0,22 l · 60,82 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
30,56 kr.
500 GR. · 61,12 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,56 kr.
500 GR. · 61,12 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,50 kr.
400 GR. · 61,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,80 kr.
290 GR. · 61,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,80 kr.
290 GR. · 61,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
129,00 kr.
6 x 350g · 61,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
325 GR. · 61,54 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
275 GR. · 61,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
37,00 kr.
Min. 600 g · 61,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,73 kr.
255 GR. · 61,69 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
62,00 kr.
1 liter · 62,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,00 kr.
240 GR. · 62,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
25,00 kr.
400 g · 62,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
25,00 kr.
400 g · 62,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
25,00 kr.
400 g · 62,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
25,00 kr.
400 g · 62,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
25,00 kr.
400 g · 62,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
75,00 kr.
ca. 1200 g · 62,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,30 kr.
260 g · 62,69 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,17 kr.
0,40 l · 62,93 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
15,75 kr.
250 g · 63,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
25,21 kr.
400 GR. · 63,03 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,90 kr.
125 GR. · 63,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,75 kr.
265 GR. · 63,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
15,95 kr.
250 ML. · 63,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
235 g · 63,83 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
19,16 kr.
300 GR. · 63,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
23,95 kr.
375 GR. · 63,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
46,00 kr.
720 g · 63,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
31,95 kr.
500 g · 63,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
16,00 kr.
250 ml · 64,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
16,00 kr.
250 ml · 64,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com+1 kæde
32,00 kr.
0,50 l · 64,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
45,00 kr.
700 g · 64,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
-29%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 28,23 kr.
310 GR. · 64,52 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
19,42 kr.
300 g · 64,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
19,42 kr.
300 GR. · 64,73 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
200 GR. · 64,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
24,00 kr.
370 g · 64,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
25,00 kr.
385 g · 64,94 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
26,00 kr.
400 g · 65,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
65,00 kr.
1000 ml · 65,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
65,00 kr.
1 kg · 65,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
ØkoREMA 1000+1 kæde
16,30 kr.
250 GR. · 65,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
19,00 kr.
290 g · 65,52 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
13,11 kr.
200 GR. · 65,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,11 kr.
200 GR. · 65,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
350 g · 65,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
350 g · 65,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
350 g · 65,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
350 g · 65,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
304 g · 65,79 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
304 g · 65,79 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
13,16 kr.
200 GR. · 65,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
55,00 kr.
835 g · 65,87 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
32,95 kr.
500 g · 65,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
33,00 kr.
500 g · 66,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
33,00 kr.
500 g · 66,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne+1 kæde
33,00 kr.
500 g · 66,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
33,00 kr.
500 g · 66,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
5,95 kr.
90 GR. · 66,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
33,06 kr.
500 ML. · 66,12 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
43,00 kr.
Min. 650 g · 66,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
27,19 kr.
410 GR. · 66,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
300 GR. · 66,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,95 kr.
300 g · 66,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
300 g · 66,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
450 GR. · 66,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
450 GR. · 66,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,95 kr.
750 ML. · 66,60 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
49,95 kr.
0,75 l · 66,60 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,00 kr.
90 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,00 kr.
150 GR. · 66,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
150 GR. · 66,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
225 GR. · 66,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-33%REMA 1000
16,00 kr.Normalpris 23,95 kr.
240 GR. · 66,67 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
20,00 kr.
300g · 66,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
300 ml · 66,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
300 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
26,72 kr.
400 GR. · 66,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,12 kr.
450 GR. · 66,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,39 kr.
125 GR. · 67,12 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,12 kr.
210 GR. · 67,24 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,12 kr.
210 GR. · 67,24 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
340 g · 67,65 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
7,11 kr.
105 GR. · 67,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,57 kr.
200 GR. · 67,85 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
33,95 kr.
500 ML. · 67,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
18,00 kr.
265ml · 67,92 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
18,00 kr.
265 ml · 67,92 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
12,23 kr.
180 GR. · 67,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,19 kr.
400 GR. · 67,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,50 kr.
125 GR. · 68,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
23,95 kr.
350 g · 68,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,57 kr.
300 GR. · 68,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,43 kr.
225 GR. · 68,58 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,75 kr.
0,20 l · 68,75 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
43,00 kr.
Min. 625 g · 68,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,95 kr.
275 GR. · 68,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
69,00 kr.
1 kg · 69,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
14,50 kr.
210 g · 69,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,05 kr.
290 GR. · 69,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
33,00 kr.
475 g · 69,47 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
475 g · 69,47 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
475 g · 69,47 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
6,95 kr.
100 GR. · 69,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
39,00 kr.
560 g · 69,64 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
330 ml · 69,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
330g · 69,70 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
330 g · 69,70 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
330 ml · 69,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
330 ml · 69,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
330 ml · 69,70 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
215 g · 69,77 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
17,12 kr.
245 GR. · 69,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
200 GR. · 70,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
21,00 kr.
300 g · 70,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
28,00 kr.
0,40 l · 70,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
28,00 kr.
400g · 70,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
35,00 kr.
500 g · 70,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
35,00 kr.
500 ml · 70,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
105,00 kr.
6 x 250 g · 70,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,12 kr.
230 GR. · 70,09 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,00 kr.
285 g · 70,18 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
170 GR. · 70,59 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
24,00 kr.
340 g · 70,59 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
24,00 kr.
340 g · 70,59 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
24,00 kr.
340 g · 70,59 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
16,95 kr.
240 g · 70,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
7,09 kr.
100 GR. · 70,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
140 GR. · 71,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
350 GR. · 71,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,21 kr.
185 ML. · 71,41 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
70 GR. · 71,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
280 g · 71,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
25,00 kr.
350 GR. · 71,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
350 GR. · 71,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
125 GR. · 71,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
125 GR. · 71,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
125 GR. · 71,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
125 GR. · 71,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
111 GR. · 71,62 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,95 kr.
8 stk./ 320 g · 71,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
18,00 kr.
250 ml · 72,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
18,00 kr.
250ml · 72,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
36,00 kr.
500 g · 72,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
21,76 kr.
300 GR. · 72,53 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
275 GR. · 72,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,25 kr.
375 GR. · 72,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
16,00 kr.
220g · 72,73 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
20,00 kr.
275 g · 72,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,00 kr.
275 g · 72,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,56 kr.
90 GR. · 72,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
273 GR. · 73,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
21,95 kr.
300 g · 73,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,30 kr.
400 g · 73,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,30 kr.
400 GR. · 73,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
22,00 kr.
300 GR. · 73,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
340 GR. · 73,53 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
155,00 kr.
6 x 350 g · 73,81 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
37,00 kr.
10 x 50 ml · 74,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
270 GR. · 74,07 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
25,95 kr.
350 g · 74,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,00 kr.
175 GR. · 74,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,00 kr.
175 GR. · 74,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,35 kr.
260 g · 74,42 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,12 kr.
230 GR. · 74,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,09 kr.
175 GR. · 74,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
46,00 kr.
615 g · 74,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,50 kr.
100 GR. · 75,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
160 GR. · 75,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
200 g · 75,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
200 g · 75,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
200 ml · 75,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
400 g · 75,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
400 g · 75,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
400 g · 75,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
400 g · 75,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
400 ml · 75,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
75,00 kr.
1 kg · 75,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
75,00 kr.
1 kg · 75,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
19,00 kr.
251 g · 75,70 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
25,00 kr.
330 ml · 75,76 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
25,00 kr.
330 ml · 75,76 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
19,00 kr.
250 ml · 76,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
19,95 kr.
262 GR. · 76,15 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,95 kr.
262 g · 76,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
7,63 kr.
100 g · 76,30 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,50 kr.
190 GR. · 76,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
42,00 kr.
530 - 550 g · 76,36 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
300 g · 76,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
300 ml · 76,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
300 g · 76,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
300 ml · 76,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,00 kr.
130 GR. · 76,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
260 GR. · 76,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
30,00 kr.
390 g · 76,92 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
11,55 kr.
150 GR. · 77,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
26,95 kr.
350 g · 77,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
38,60 kr.
0,5 l · 77,20 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,62 kr.
150 GR. · 77,47 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,68 kr.
150 GR. · 77,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
295g · 77,97 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
39,00 kr.
500 g · 78,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
39,00 kr.
500 g · 78,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
39,00 kr.
500 g · 78,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
23,50 kr.
300 GR. · 78,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
27,50 kr.
350 g · 78,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
26,00 kr.
0,33 l · 78,79 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
30,00 kr.
380ml · 78,95 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
75,00 kr.
950 g · 78,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,00 kr.
227 g · 79,30 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
250 g · 79,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
21,95 kr.
275 GR. · 79,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
375 GR. · 79,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
375 g · 79,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
33,95 kr.
425 GR. · 79,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
6,00 kr.
75 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
8,00 kr.
100 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,00 kr.
125 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
150 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
150 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
150 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
16,00 kr.
200 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
16,00 kr.
200 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
-17%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 24,09 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
20,00 kr.
250 ml · 80,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
20,00 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
20,00 kr.
250 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
20,00 kr.
250 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
-17%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 24,20 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
20,00 kr.
250 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
32,00 kr.
400 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
60,00 kr.
750 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
37,00 kr.
460 g · 80,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
10,06 kr.
125 g · 80,48 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,06 kr.
125 GR. · 80,48 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
285 GR. · 80,53 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
29,00 kr.
360 g · 80,56 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
360 g · 80,56 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,15 kr.
200 GR. · 80,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
19,00 kr.
235 g · 80,85 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
370 g · 81,08 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
32,50 kr.
400 GR. · 81,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
57,00 kr.
700 g · 81,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
20,82 kr.
255 GR. · 81,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
26,95 kr.
330 g · 81,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
600 g · 81,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
29,00 kr.
355ml · 81,69 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
18,00 kr.
220 ml · 81,82 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
9,84 kr.
120 GR. · 82,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,51 kr.
250 GR. · 82,04 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
32,82 kr.
400 g · 82,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
33,00 kr.
400 g · 82,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
33,00 kr.
400 g · 82,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
33,00 kr.
400 g · 82,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
400 g · 82,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
400 g · 82,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
12,38 kr.
150 GR. · 82,53 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,50 kr.
115 GR. · 82,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
21,95 kr.
265 GR. · 82,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
24,95 kr.
300 g · 83,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,95 kr.
300 GR. · 83,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
10,00 kr.
120 g · 83,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
180 g · 83,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
15,00 kr.
180 GR. · 83,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
300 GR. · 83,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
25,00 kr.
300 g · 83,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
18,00 kr.
215 g · 83,72 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
20,95 kr.
250 g · 83,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,95 kr.
250 GR. · 83,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,13 kr.
3 x 80 g · 83,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
41,95 kr.
0,50 l · 83,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,14 kr.
240 GR. · 83,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
42,00 kr.
500 ml · 84,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
16,00 kr.
190 g · 84,21 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
40,00 kr.
475 g · 84,21 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
59,00 kr.
700 g · 84,29 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
15,20 kr.
180 GR. · 84,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,27 kr.
3 x 80 g · 84,46 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
33,00 kr.
390 g · 84,62 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos+1 kæde
33,00 kr.
390 g · 84,62 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
39,00 kr.
460 g · 84,78 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
22,06 kr.
260 GR. · 84,85 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
17,00 kr.
200 ml · 85,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
85,00 kr.
1 kg · 85,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,50 kr.
170 GR. · 85,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
29,00 kr.
340 g · 85,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
340 g · 85,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
17,09 kr.
200 GR. · 85,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
350 GR. · 85,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
6,00 kr.
70 g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
175 g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
175 g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
350 g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
350g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
350 g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
30,04 kr.
350 GR. · 85,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
43,00 kr.
500 g · 86,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
43,00 kr.
500 g · 86,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
30,13 kr.
350 GR. · 86,09 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
150 GR. · 86,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,95 kr.
300 GR. · 86,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,50 kr.
75 GR. · 86,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,50 kr.
75 GR. · 86,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
65,00 kr.
750 g · 86,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
12,16 kr.
140 GR. · 86,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
126 GR. · 86,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
36,50 kr.
420 GR. · 86,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,00 kr.
230 g · 86,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,59 kr.
110 GR. · 87,18 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,21 kr.
140 GR. · 87,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
35,00 kr.
400 g · 87,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
24,95 kr.
285 GR. · 87,54 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
57,00 kr.
650 g · 87,69 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
29,00 kr.
330 g · 87,88 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
22,00 kr.
250 GR. · 88,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,00 kr.
250 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
22,00 kr.
250 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
250 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
250 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
25,08 kr.
285 GR. · 88,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
44,00 kr.
500 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
25,00 kr.
284g · 88,03 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
25,00 kr.
284g · 88,03 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
15,00 kr.
170 GR. · 88,24 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
35,35 kr.
0,40 l · 88,38 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
35,35 kr.
0,40 l · 88,38 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,00 kr.
180 GR. · 88,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
16,00 kr.
180g · 88,89 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
225 GR. · 88,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
112 GR. · 89,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
280g · 89,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
38,00 kr.
425 g · 89,41 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,95 kr.
100 GR. · 89,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
100 GR. · 89,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,33 kr.
160 GR. · 89,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,75 kr.
120 GR. · 89,58 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
200 GR. · 89,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
35,01 kr.
390 g · 89,77 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
35,01 kr.
390 g · 89,77 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
35,01 kr.
390 g · 89,77 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
35,95 kr.
0,40 l · 89,88 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
35,95 kr.
400 g · 89,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
18,00 kr.
200 ml · 90,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
18,00 kr.
200 g · 90,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
27,00 kr.
300 ml · 90,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
45,00 kr.
500 g · 90,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,88 kr.
65 GR. · 90,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,88 kr.
65 GR. · 90,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
165 GR. · 90,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
29,00 kr.
320 g · 90,63 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
24,95 kr.
275 g · 90,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
330 GR. · 90,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
330 g · 90,76 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
330 GR. · 90,76 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
27,25 kr.
300 g · 90,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,00 kr.
110 GR. · 90,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
154 GR. · 90,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
220 ml · 90,91 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
220 g · 90,91 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
330 g · 90,91 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
330 g · 90,91 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
330 g · 90,91 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
36,50 kr.
0,40 l · 91,25 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
32,00 kr.
350 g · 91,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
250 g · 92,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
29,95 kr.
325 g · 92,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
36,95 kr.
0,40 l · 92,38 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
26,00 kr.
280 g · 92,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
34,95 kr.
375 GR. · 93,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
375 GR. · 93,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
34,95 kr.
375 GR. · 93,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
375 GR. · 93,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
268 g · 93,28 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
14,00 kr.
150 GR. · 93,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
150 GR. · 93,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
150 GR. · 93,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
70,00 kr.
750 g · 93,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
29,00 kr.
310 g · 93,55 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
12,00 kr.
128 GR. · 93,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
45,00 kr.
480 g · 93,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
47,00 kr.
4 x 125 g · 94,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
47,00 kr.
500 ml · 94,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
47,00 kr.
500 g · 94,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
16,00 kr.
170 g · 94,12 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
68,00 kr.
0,72 l · 94,44 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
85,00 kr.
900 g · 94,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
85,00 kr.
900 g · 94,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
18,00 kr.
190 g · 94,74 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
37,95 kr.
0,40 l · 94,88 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
38,00 kr.
400 g · 95,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
8,09 kr.
85 GR. · 95,18 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
24,95 kr.
260 g · 95,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
500 g · 96,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
500 g · 96,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
48,00 kr.
500 g · 96,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
96,00 kr.
1 l · 96,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
96,00 kr.
1 l · 96,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
96,00 kr.
1 l · 96,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
96,00 kr.
1 l · 96,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
96,00 kr.
1 l · 96,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
96,00 kr.
1 l · 96,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
96,00 kr.
1 l · 96,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
27,00 kr.
280 g · 96,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
55,00 kr.
570 g · 96,49 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,21 kr.
85 GR. · 96,59 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,50 kr.
150 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
29,00 kr.
300 g · 96,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
300 g · 96,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
29,00 kr.
300 g · 96,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
16,95 kr.
175 g · 96,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
33,00 kr.
340 g · 97,06 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
14,00 kr.
144 GR. · 97,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
144 GR. · 97,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
39,00 kr.
400 g · 97,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
40,00 kr.
410 g · 97,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,46 kr.
1 stk. /230 g · 97,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,46 kr.
1 stk. /230 g · 97,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
30,00 kr.
307 g · 97,72 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,15 kr.
165 GR. · 97,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,15 kr.
165 GR. · 97,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
49,00 kr.
0,50 l · 98,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
49,00 kr.
500 g · 98,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
49,00 kr.
500 GR. · 98,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
500 g · 98,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
55,00 kr.
560 g · 98,21 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
56,00 kr.
570 g · 98,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
59,00 kr.
600 g · 98,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
600 g · 98,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
600 g · 98,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
600 g · 98,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
13,08 kr.
133 g · 98,35 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,08 kr.
133 GR. · 98,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
45,00 kr.
454 g · 99,12 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
5,95 kr.
60 g · 99,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,95 kr.
190 GR. · 99,74 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,95 kr.
200 g · 99,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
34,95 kr.
350 g · 99,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
49,95 kr.
500 ML. · 99,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,95 kr.
500 ML. · 99,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
49,95 kr.
0,50 l · 99,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,00 kr.
50 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
50 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
50 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
50 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
50 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
50 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
100 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,00 kr.
160 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-15%REMA 1000
18,00 kr.Normalpris 21,10 kr.
180 ML. · 100,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
18,00 kr.
180 ml · 100,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
-14%REMA 1000
18,00 kr.Normalpris 20,84 kr.
180 ML. · 100,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-14%REMA 1000
18,00 kr.Normalpris 20,84 kr.
180 ML. · 100,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Motatos
18,00 kr.
180 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
200 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
200 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
200 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
200 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
200 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
230 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
25,00 kr.
250 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
25,00 kr.
250 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
25,00 kr.
250 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
250 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
250 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
250 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,00 kr.
250 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
250 ml · 100,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
28,00 kr.
280 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
28,00 kr.
280 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
28,00 kr.
280 GR. · 100,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
35,00 kr.
350 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
40,00 kr.
400 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
40,00 kr.
400 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
50,00 kr.
500 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
500 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,00 kr.
500 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
50,00 kr.
500 ML. · 100,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
50,00 kr.
500 ML. · 100,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
60,00 kr.
600 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
70,00 kr.
700 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
750 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
80,00 kr.
800 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
1 kg · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,02 kr.
200 GR. · 100,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,12 kr.
300 GR. · 100,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,57 kr.
135 GR. · 100,52 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
10,06 kr.
100 GR. · 100,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,15 kr.
180 GR. · 100,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
35,38 kr.
350 GR. · 101,09 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
56,00 kr.
550 g · 101,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
25,50 kr.
250 GR. · 102,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
51,04 kr.
500 ML. · 102,08 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
290 GR. · 103,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
125 GR. · 103,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
24,99 kr.
240 g · 104,13 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
25,00 kr.
240 g · 104,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
240 g · 104,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
47,00 kr.
450 g · 104,44 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
23,07 kr.
220 GR. · 104,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
15,75 kr.
0,15 l · 105,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
42,00 kr.
400 g · 105,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
42,00 kr.
400 g · 105,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
42,10 kr.
400 g · 105,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
190 g · 105,26 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
49,50 kr.
470 g · 105,32 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
79,00 kr.
750 ml · 105,33 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
19,00 kr.
180 g · 105,56 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
95,00 kr.
900 ml · 105,56 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
17,11 kr.
162 GR. · 105,62 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
35,00 kr.
330 g · 106,06 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
35,00 kr.
330 g · 106,06 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
35,00 kr.
330 g · 106,06 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,61 kr.
100 GR. · 106,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
53,33 kr.
0,50 l · 106,66 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
16,00 kr.
150g · 106,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
32,00 kr.
300 g · 106,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
64,00 kr.
600 g · 106,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
22,95 kr.
215 ML. · 106,74 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
215 g · 106,98 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
280 g · 107,14 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
75,00 kr.
700 g · 107,14 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
75,00 kr.
700 g · 107,14 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
75,00 kr.
700 g · 107,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
29,00 kr.
270 g · 107,41 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
129,00 kr.
1200g · 107,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
129,00 kr.
1200g · 107,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
129,00 kr.
1200g · 107,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
129,00 kr.
1200g · 107,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
129,00 kr.
1200g · 107,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
129,00 kr.
1200g · 107,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
129,00 kr.
1200g · 107,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,14 kr.
150 GR. · 107,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,14 kr.
150 GR. · 107,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,11 kr.
140 GR. · 107,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,11 kr.
140 GR. · 107,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
27,00 kr.
250 g · 108,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
250 ml · 108,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
25,95 kr.
240 g · 108,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
11,91 kr.
110 GR. · 108,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,25 kr.
205 GR. · 108,54 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
6,00 kr.
55 g · 109,09 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
210 g · 109,52 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
24,16 kr.
220 GR. · 109,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,50 kr.
150 GR. · 110,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,50 kr.
150 ML. · 110,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,00 kr.
200 g · 110,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
44,00 kr.
400 g · 110,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
44,00 kr.
400 g · 110,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
44,00 kr.
400 ml · 110,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
55,00 kr.
500 ml · 110,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
55,00 kr.
0,50 l · 110,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
55,00 kr.
500 g · 110,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
25,00 kr.
227 g · 110,13 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
14,95 kr.
135 GR. · 110,74 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
42,10 kr.
380 g · 110,79 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
180 GR. · 111,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
180 GR. · 111,11 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
180 ml · 111,11 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
35,66 kr.
320 GR. · 111,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,95 kr.
250 GR. · 111,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,16 kr.
180 GR. · 112,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
45,00 kr.
400 ml · 112,50 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
16,95 kr.
150 ML. · 113,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
70 GR. · 113,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
175 GR. · 114,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
40,00 kr.
350 g · 114,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
86,00 kr.
750 g · 114,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
22,95 kr.
200 GR. · 114,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,95 kr.
5 x 33 g · 114,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,50 kr.
100 GR. · 115,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
200 ml · 115,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
200 ml · 115,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
200 ml · 115,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
46,00 kr.
400 g · 115,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
46,00 kr.
400 g · 115,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
425 g · 115,29 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
23,07 kr.
0,20 l · 115,35 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,07 kr.
0,20 l · 115,35 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
650 g · 115,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
22,00 kr.
190 GR. · 115,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
300 GR. · 116,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
35,00 kr.
300g · 116,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
77,00 kr.
660 g · 116,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
27,00 kr.
230 g · 117,39 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
230 g · 117,39 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
230 g · 117,39 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
170 g · 117,65 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
50,00 kr.
425 g · 117,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
10,61 kr.
90 GR. · 117,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,61 kr.
90 GR. · 117,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
59,00 kr.
500 ml · 118,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos+1 kæde
59,00 kr.
500 ml · 118,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
75,00 kr.
635 g · 118,11 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
5,95 kr.
50 GR. · 119,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
210g · 119,05 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
50,00 kr.
420 g · 119,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
420 g · 119,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
37,00 kr.
310g · 119,35 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
11,95 kr.
100 GR. · 119,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
125 GR. · 119,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
125 g · 119,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,96 kr.
175 g · 119,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,00 kr.
50 GR. · 120,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,00 kr.
50 GR. · 120,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,00 kr.
50 GR. · 120,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,00 kr.
100 GR. · 120,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
100 GR. · 120,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
12,00 kr.
100 ml · 120,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,00 kr.
125 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
19,20 kr.
160 GR. · 120,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
30,00 kr.
250 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
45,00 kr.
375 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
45,00 kr.
375 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
45,00 kr.
375 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
48,00 kr.
400 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,02 kr.
200 GR. · 120,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,05 kr.
200 GR. · 120,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,05 kr.
100 GR. · 120,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,27 kr.
168 GR. · 120,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
40,00 kr.
330 g · 121,21 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
40,00 kr.
330 g · 121,21 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
23,04 kr.
190 GR. · 121,26 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
85,00 kr.
700 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
85,00 kr.
700 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
85,00 kr.
700 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
85,00 kr.
700 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
85,00 kr.
700 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
27,95 kr.
230 GR. · 121,52 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,42 kr.
250 ML. · 121,68 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
38,95 kr.
4 x 80 g · 121,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
400 ml · 122,50 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
400 g · 122,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
400 ml · 122,50 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
400 ml · 122,50 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
400 g · 122,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
400 ml · 122,50 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
45,95 kr.
375 g · 122,53 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
38,00 kr.
310 g · 122,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
30,81 kr.
250 ML. · 123,24 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,96 kr.
170 g · 123,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,44 kr.
125 GR. · 123,52 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
30,95 kr.
0,25 l · 123,80 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
61,95 kr.
500 g · 123,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
31,00 kr.
250 g · 124,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
12,41 kr.
100 GR. · 124,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
185 g · 124,32 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
46,00 kr.
370 g · 124,32 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,95 kr.
168 GR. · 124,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,95 kr.
168 GR. · 124,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,95 kr.
168 g · 124,70 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
20,95 kr.
168 g · 124,70 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,00 kr.
40 GR. · 125,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
40 GR. · 125,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
17,50 kr.
140 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
160 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
160 GR. · 125,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
160 GR. · 125,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
20,00 kr.
160 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
160 GR. · 125,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
25,00 kr.
200 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
25,00 kr.
200 ml · 125,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
50,00 kr.
400 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
50,00 kr.
0,40 l · 125,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
580-600 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
ca. 600 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
600 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
135 g · 125,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
390 g · 125,64 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
390 g · 125,64 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
59,95 kr.
475 g · 126,21 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
76,00 kr.
600 g · 126,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
50,75 kr.
400 g · 126,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
550 g · 127,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
22,95 kr.
180 GR. · 127,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
180 GR. · 127,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
29,00 kr.
227 g · 127,75 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
180 g · 127,78 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
180 g · 127,78 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
16,00 kr.
125 g · 128,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
48,00 kr.
375 g · 128,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
375 g · 128,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
64,00 kr.
500g · 128,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
64,00 kr.
500g · 128,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,01 kr.
125 GR. · 128,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
16,76 kr.
130 g · 128,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
16,76 kr.
130 g · 128,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
129,00 kr.
1 kg · 129,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
155 GR. · 129,03 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
45,25 kr.
350 g · 129,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
44,00 kr.
340 g · 129,41 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
12,00 kr.
92.7 GR. · 129,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
26,00 kr.
2 x 100 g · 130,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
26,00 kr.
2 x 100 g · 130,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
ØkoMotatos
39,00 kr.
300 ml · 130,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
65,00 kr.
500 g · 130,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
65,00 kr.
500 ml · 130,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
65,00 kr.
0,50 l · 130,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
65,00 kr.
500 ml · 130,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
65,00 kr.
500 g · 130,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
11,64 kr.
89 ML. · 130,79 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,25 kr.
40 GR. · 131,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,25 kr.
40 GR. · 131,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,25 kr.
40 GR. · 131,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
175 g · 131,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
7,89 kr.
60 GR. · 131,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
32,95 kr.
250 GR. · 131,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
29,00 kr.
220 g · 131,82 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
250 g · 132,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
12,00 kr.
90.7 GR. · 132,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
370 g · 132,43 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
26,50 kr.
200 g · 132,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
75 GR. · 132,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,95 kr.
120 GR. · 132,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
19,95 kr.
150 GR. · 133,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
90 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
90 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
90 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
90 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
16,00 kr.
120 g · 133,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
16,00 kr.
120 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
150 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
20,00 kr.
150 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
150 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,00 kr.
165 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
50,00 kr.
375 g · 133,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
750 g · 133,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,06 kr.
150 g · 133,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
27,00 kr.
200 g · 135,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
135,00 kr.
1 kg · 135,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
65,00 kr.
480 g · 135,42 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
88.5 GR. · 135,59 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
95,00 kr.
700 g · 135,71 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
14,95 kr.
110 GR. · 135,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
68,00 kr.
500 g · 136,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
13,61 kr.
100 GR. · 136,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
15,00 kr.
110 g · 136,36 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
31,50 kr.
230 g · 136,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
47,95 kr.
350 GR. · 137,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
37,00 kr.
270 ml · 137,04 kr./l
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
55,00 kr.
400 g · 137,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
20,00 kr.
145 GR. · 137,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
69,00 kr.
500 ml · 138,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
58,00 kr.
420 g · 138,10 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
138,68 kr.
1 l · 138,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
165 g · 139,39 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
165 g · 139,39 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
13,95 kr.
100 GR. · 139,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,97 kr.
5 x 20 g · 139,70 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
28,00 kr.
200 g · 140,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
63,00 kr.
450 g · 140,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
70,00 kr.
500 g · 140,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,01 kr.
50 GR. · 140,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
23,91 kr.
170 GR. · 140,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
27,00 kr.
190 g · 142,11 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
71,24 kr.
500 ML. · 142,48 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
35 GR. · 142,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
35 GR. · 142,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
35 GR. · 142,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
35 GR. · 142,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
140 g · 142,86 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
40,00 kr.
0,28 l · 142,86 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
33,00 kr.
230 g · 143,48 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
230 g · 143,48 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000+1 kæde
17,95 kr.
125 GR. · 143,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,17 kr.
210 GR. · 143,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,50 kr.
80 GR. · 143,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
35,95 kr.
250 GR. · 143,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
36,00 kr.
250 g · 144,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
36,00 kr.
250 g · 144,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
10,00 kr.
69 GR. · 144,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
58,00 kr.
400 g · 145,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
16,00 kr.
110 GR. · 145,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
40,00 kr.
275 g · 145,45 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
22,95 kr.
157 GR. · 146,18 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,95 kr.
157 g · 146,18 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,30 kr.
125 GR. · 146,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,00 kr.
6 x 25 g · 146,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,00 kr.
6 x 25 g · 146,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,00 kr.
6 x 25 g · 146,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
22,00 kr.
150 g · 146,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
55,00 kr.
375g · 146,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
55,00 kr.
375 g · 146,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
22,03 kr.
150 GR. · 146,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,03 kr.
150 GR. · 146,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,03 kr.
150 GR. · 146,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,37 kr.
125 GR. · 146,96 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
25,00 kr.
170 g · 147,06 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
84,00 kr.
0,57 l · 147,37 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
84,00 kr.
0,57 l · 147,37 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
37,00 kr.
250 ml · 148,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
330 g · 148,48 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
330 g · 148,48 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
35,00 kr.
235 g · 148,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
60 g · 149,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,95 kr.
60 g · 149,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
134 g · 149,25 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
6,00 kr.
40 GR. · 150,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-45%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 10,95 kr.
40 GR. · 150,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-37%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 9,50 kr.
40 GR. · 150,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-29%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 8,50 kr.
40 GR. · 150,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
7,50 kr.
50 GR. · 150,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
80 GR. · 150,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
80 GR. · 150,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
80 GR. · 150,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
15,00 kr.
100 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
30,00 kr.
200 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
45,00 kr.
300 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
45,00 kr.
300 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
45,00 kr.
300 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
45,00 kr.
300 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
60,00 kr.
400 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
500 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
0,50 l · 150,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
500 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
0,50 l · 150,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
500 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
75,00 kr.
500 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
75,00 kr.
500 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
500 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,00 kr.
500 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
600 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
64,00 kr.
425 g · 150,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,16 kr.
160 GR. · 151,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
57,00 kr.
375 g · 152,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
57,00 kr.
375 g · 152,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
76,00 kr.
500 g · 152,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
35,00 kr.
230 g · 152,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,95 kr.
400 g · 152,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
76,25 kr.
0,50 l · 152,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
425 g · 152,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
425 g · 152,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
425 g · 152,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
150 g · 153,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
46,00 kr.
300 g · 153,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
19,95 kr.
130 GR. · 153,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
130 GR. · 153,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
130 GR. · 153,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
130 GR. · 153,46 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
130 GR. · 153,85 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
23,19 kr.
150 GR. · 154,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
65,00 kr.
420 g · 154,76 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
23,25 kr.
150 g · 155,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
45,00 kr.
290 g · 155,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
17,15 kr.
110 GR. · 155,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
39,00 kr.
250 ml · 156,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
39,00 kr.
250 ml · 156,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
78,00 kr.
0,50 l · 156,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
117,00 kr.
750 ml · 156,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
10,00 kr.
64 GR. · 156,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
36,00 kr.
230 g · 156,52 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
36,00 kr.
230 g · 156,52 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
55,00 kr.
350 g · 157,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
55,00 kr.
350 g · 157,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
55,00 kr.
350 g · 157,14 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
125,95 kr.
800 g · 157,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
125,95 kr.
800 g · 157,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
31,50 kr.
0,2 l · 157,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
63,00 kr.
400g · 157,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
15,00 kr.
95 g · 157,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
15,00 kr.
95 g · 157,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
68,00 kr.
430 g · 158,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,50 kr.
60 GR. · 158,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
19,00 kr.
120 g · 158,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
95,00 kr.
580 - 600 g · 158,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
39,60 kr.
0,25 l · 158,40 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,00 kr.
63 GR. · 158,73 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
63 GR. · 158,73 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,00 kr.
6 x 23 g · 159,42 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
19,95 kr.
125 GR. · 159,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
125 GR. · 159,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
23,95 kr.
150 g · 159,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
16,00 kr.
100 g · 160,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
125 GR. · 160,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
125 GR. · 160,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
80,00 kr.
500 g · 160,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
80,00 kr.
0,50 l · 160,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
35,00 kr.
218 g · 160,55 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
35,00 kr.
218 g · 160,55 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,08 kr.
125 GR. · 160,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
36,99 kr.
230g · 160,83 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
36,99 kr.
230 g · 160,83 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
180 g · 161,11 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
16,17 kr.
100 g · 161,70 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
16,17 kr.
100 g · 161,70 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
25,95 kr.
160 GR. · 162,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
73,00 kr.
450 g · 162,22 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
29,95 kr.
184 g · 162,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
73.5 GR. · 163,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
73.5 GR. · 163,27 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
300 g · 163,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
300 g · 163,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
49,00 kr.
300 GR. · 163,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
49,00 kr.
300 g · 163,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
45,00 kr.
275 g · 163,64 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
54,00 kr.
330 g · 163,64 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
335 g · 164,18 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
23,00 kr.
140 g · 164,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
18,95 kr.
115 GR. · 164,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
33,00 kr.
200 g · 165,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
33,00 kr.
200 ml · 165,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
19,95 kr.
120 GR. · 166,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
24,95 kr.
150 g · 166,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
120 GR. · 166,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
120 GR. · 166,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
120 GR. · 166,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
25,00 kr.
150 ml · 166,67 kr./l
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
45,00 kr.
270 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
420 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
75,00 kr.
450 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
75,00 kr.
450 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
75,00 kr.
450 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
75,00 kr.
450 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
95,00 kr.
570 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,01 kr.
120 GR. · 166,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
76,00 kr.
450 g · 168,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
76,00 kr.
450 g · 168,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
95,00 kr.
560 g · 169,64 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
95,00 kr.
560 g · 169,64 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
5,95 kr.
35 GR. · 170,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
68,00 kr.
400 g · 170,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
85,00 kr.
500 g · 170,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
62,95 kr.
370 g · 170,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
380 g · 171,05 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
350 g · 171,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
60,00 kr.
350 g · 171,43 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
60,00 kr.
350 g · 171,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
42,95 kr.
250 ML. · 171,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
95,00 kr.
550 g · 172,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
64,00 kr.
370 g · 172,97 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
78,75 kr.
455 g · 173,08 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
173,25 kr.
1 l · 173,25 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
39,00 kr.
225 g · 173,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
39,00 kr.
225 g · 173,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
79,95 kr.
460 g · 173,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,97 kr.
4 x 20 g · 174,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,97 kr.
4 x 20 g · 174,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
21,00 kr.
ca. 120 g · 175,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
35,00 kr.
200 g · 175,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
35,00 kr.
200 g · 175,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
70,00 kr.
400 g · 175,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
93,00 kr.
530 g · 175,47 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
44,00 kr.
250 g · 176,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
44,00 kr.
250 g · 176,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
44,00 kr.
250 g · 176,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
44,00 kr.
250 g · 176,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
44,00 kr.
250 g · 176,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
70,00 kr.
397 g · 176,32 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
30,00 kr.
170 g · 176,47 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
113 g · 176,99 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
62,00 kr.
350 g · 177,14 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
39,00 kr.
220 g · 177,27 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
39,00 kr.
220 g · 177,27 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
39,00 kr.
220 g · 177,27 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
39,00 kr.
220 g · 177,27 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
89,00 kr.
500 g · 178,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
14,25 kr.
80 g · 178,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,25 kr.
80 g · 178,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
275 g · 178,18 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
330 g · 178,79 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
8,95 kr.
50 g · 179,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
67 GR. · 179,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
35,00 kr.
195 g · 179,49 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
62,95 kr.
350 g · 179,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,00 kr.
100 g · 180,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
45,00 kr.
250 g · 180,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
90,00 kr.
500 g · 180,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
90,00 kr.
0,50 l · 180,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
90,00 kr.
500 g · 180,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
95,00 kr.
525 g · 180,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
270 g · 181,48 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
325 g · 181,54 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
20,00 kr.
110 GR. · 181,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
110 GR. · 181,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
110 g · 181,82 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
60,00 kr.
330 g · 181,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
330 g · 181,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,21 kr.
100 GR. · 182,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
22,00 kr.
6 x 20 g · 183,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
55,00 kr.
300 g · 183,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
146,95 kr.
800 g · 183,69 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
69,00 kr.
375 g · 184,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
375 g · 184,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
70,00 kr.
380 g · 184,21 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
380 g · 184,21 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
380 g · 184,21 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
380 g · 184,21 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
2,95 kr.
16 GR. · 184,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,95 kr.
16 GR. · 184,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,95 kr.
16 GR. · 184,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
138,52 kr.
0,75 l · 184,69 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
185,00 kr.
1000 g · 185,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
88,00 kr.
475 g · 185,26 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
26,00 kr.
140 g · 185,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
350 g · 185,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
350 g · 185,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
350 g · 185,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
350 g · 185,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,59 kr.
100 GR. · 185,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
56,00 kr.
300 g · 186,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
56,00 kr.
300 g · 186,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
56,00 kr.
300 g · 186,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
56,00 kr.
300 g · 186,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-1%REMA 1000
6,00 kr.Normalpris 6,06 kr.
32 GR. · 187,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
12,00 kr.
64 GR. · 187,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
30,00 kr.
160 g · 187,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
75,00 kr.
400 g · 187,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
400 g · 187,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
400 g · 187,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
400 g · 187,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
47,00 kr.
250 ml · 188,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
Motatos
47,00 kr.
250 ml · 188,00 kr./l
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
47,00 kr.
250g · 188,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
64,00 kr.
340 g · 188,24 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
64,00 kr.
340 g · 188,24 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
66,00 kr.
350 g · 188,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
66,00 kr.
350 g · 188,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
17,00 kr.
90 g · 188,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
36,00 kr.
190 g · 189,47 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
36,00 kr.
190 g · 189,47 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,95 kr.
100 GR. · 189,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
18,95 kr.
100 g · 189,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
18,97 kr.
100 GR. · 189,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
19,00 kr.
100 g · 190,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
38,00 kr.
200 g · 190,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
76,00 kr.
400 g · 190,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
63 GR. · 190,48 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
65,00 kr.
340 g · 191,18 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
23,00 kr.
120 g · 191,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
46,00 kr.
240 g · 191,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
69,00 kr.
360 g · 191,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
360 g · 191,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
360 g · 191,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
360 g · 191,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
24,95 kr.
130 GR. · 191,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
48,00 kr.
0,25 l · 192,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
250 g · 192,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
250 g · 192,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
250 g · 192,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
0,25 l · 192,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
21,00 kr.
109 g · 192,66 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
28,95 kr.
0,15 l · 193,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.føtex
29,00 kr.
150 ml · 193,33 kr./l
. Pris hos føtex.
nemlig.com
58,00 kr.
300 g · 193,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
72,00 kr.
370 g · 194,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
39,00 kr.
200 g · 195,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
39,00 kr.
200 g · 195,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
39,00 kr.
200 g · 195,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
39,00 kr.
200 g · 195,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
39,00 kr.
200 ml · 195,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
39,00 kr.
200 g · 195,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
39,00 kr.
200 g · 195,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
78,00 kr.
400 g · 195,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
250 ml · 196,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
250 g · 196,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
10,00 kr.
51 GR. · 196,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
55,00 kr.
280 g · 196,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
59,00 kr.
300 g · 196,67 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
4,95 kr.
25 GR. · 198,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
99,00 kr.
500 g · 198,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
99,00 kr.
500 g · 198,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
199,00 kr.
1 liter · 199,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000+1 kæde
17,95 kr.
90 GR. · 199,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
24,95 kr.
5 x 25 g · 199,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,00 kr.
25 GR. · 200,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
60 GR. · 200,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
12,00 kr.
60 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,00 kr.
100 GR. · 200,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
100 GR. · 200,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
20,00 kr.
100g · 200,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
22,00 kr.
110 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
25,00 kr.
125 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
30,00 kr.
150 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,00 kr.
150 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
30,00 kr.
150 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
30,00 kr.
0,15 l · 200,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
40,00 kr.
200 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
45,00 kr.
225 ml · 200,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
50,00 kr.
250 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
250 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
60,00 kr.
300 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
350 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
350 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
350 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
80,00 kr.
400 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
28,12 kr.
140 GR. · 200,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
45,00 kr.
220 g · 204,55 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
43,00 kr.
6 x 35g · 204,76 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
205,00 kr.
1 liter · 205,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
72,00 kr.
350 g · 205,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
70,00 kr.
340 g · 205,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,95 kr.
150 g · 206,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,50 kr.
70 GR. · 207,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
26,00 kr.
125 g · 208,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
78,00 kr.
375 g · 208,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
104,00 kr.
500 g · 208,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
37,50 kr.
180 g · 208,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
95,00 kr.
0,455 l · 208,79 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
110 g · 209,09 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
69,00 kr.
330 g · 209,09 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
89,00 kr.
425 g · 209,41 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
20,95 kr.
100 g · 209,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,67 kr.
7 x 10 g · 209,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,67 kr.
7 x 10 g · 209,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
41,95 kr.
0,2 l · 209,75 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
42,00 kr.
200 g · 210,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
42,00 kr.
200 g · 210,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
42,50 kr.
0,20 l/ Reduced · 212,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
15,95 kr.
75 g · 212,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,95 kr.
75 GR. · 212,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
50,00 kr.
0,235 l · 212,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
0,235 l · 212,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
0,235 l · 212,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
0,235 l · 212,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,00 kr.
150 g · 213,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
64,00 kr.
300 g · 213,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
10,67 kr.
50 GR. · 213,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
60,00 kr.
0,28 l · 214,29 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
75,00 kr.
350 g · 214,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,67 kr.
45 GR. · 214,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
28,00 kr.
130 g · 215,38 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
20,00 kr.
92,7 g · 215,75 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
125 g · 216,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
54,00 kr.
250 g · 216,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
20,00 kr.
92,5 g · 216,22 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
25,95 kr.
120 g · 216,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
39,00 kr.
180 g · 216,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
65,00 kr.
300 g · 216,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
108,50 kr.
0,50 l · 217,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
74,00 kr.
340 g · 217,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
74,00 kr.
340 g · 217,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
105,00 kr.
8 x 60g · 218,75 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
10,95 kr.
50 g · 219,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
10,95 kr.
50 g · 219,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
219,00 kr.
1 kg · 219,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
219,00 kr.
1 kg · 219,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
44,00 kr.
0,20 l · 220,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
0,20 l · 220,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
0,2 l · 220,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
0,2 l · 220,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
0,20 l · 220,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,00 kr.
0,20 l · 220,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
ØkoMotatos
55,00 kr.
250 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
99,00 kr.
450 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
99,00 kr.
450 g · 220,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
20,00 kr.
90,7 g · 220,51 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
75,00 kr.
340 g · 220,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,00 kr.
90 GR. · 222,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
90 GR. · 222,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,00 kr.
90 GR. · 222,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
60,00 kr.
270 g · 222,22 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
80,00 kr.
360 g · 222,22 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
20,05 kr.
90 GR. · 222,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
78,00 kr.
350 g · 222,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
17,95 kr.
80 g · 224,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,95 kr.
120 g · 224,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
27,00 kr.
120 g · 225,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
120g · 225,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
27,00 kr.
120g · 225,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
45,00 kr.
200 g · 225,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
45,00 kr.
200 g · 225,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
45,00 kr.
200 g · 225,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
45,00 kr.
200 g · 225,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
15,99 kr.
71 g · 225,21 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
15,99 kr.
71 g · 225,21 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
43,00 kr.
190 g · 226,32 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
67,95 kr.
300 g · 226,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
48,95 kr.
216 GR. · 226,62 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
68,00 kr.
300 g · 226,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
85,00 kr.
375 g · 226,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,95 kr.
110 GR. · 226,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
25,00 kr.
100-110 g · 227,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
57,00 kr.
250 g · 228,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
32,00 kr.
140 g · 228,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
80,00 kr.
350 g · 228,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
39,00 kr.
170 g · 229,41 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
22,95 kr.
100 GR. · 229,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
100 GR. · 229,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
23,00 kr.
100 g · 230,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
46,00 kr.
200 g · 230,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
300 g · 230,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
300 g · 230,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
300 g · 230,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
115,00 kr.
500 g · 230,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
115,00 kr.
500 g · 230,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
60,00 kr.
0,26 l · 230,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
0,26 l · 230,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
0,26 l · 230,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
0,26 l · 230,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,75 kr.
55 g · 231,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
58,25 kr.
0,25 l · 233,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
70,00 kr.
300 g · 233,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
70,00 kr.
300 g · 233,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
205 g · 234,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
54,00 kr.
230 g · 234,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
47,00 kr.
200 g · 235,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
47,00 kr.
200 g · 235,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
80,00 kr.
0,34 l · 235,29 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,95 kr.
160 g · 237,19 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,00 kr.
400 g · 237,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,95 kr.
25 GR. · 238,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
50 GR. · 239,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
50 GR. · 239,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
50 GR. · 240,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
24,00 kr.
100 g · 240,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
30,00 kr.
125 g · 240,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
48,00 kr.
200 g · 240,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
48,00 kr.
200 g · 240,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
60,00 kr.
250 g · 240,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
27,00 kr.
112 g · 241,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
15,95 kr.
66 GR. · 241,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
66 GR. · 241,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,67 kr.
40 GR. · 241,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
85,00 kr.
350 g · 242,86 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
39,00 kr.
2 pk./ 160 g · 243,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
110,00 kr.
450 g · 244,44 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
110,00 kr.
450 g · 244,44 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
200 g · 245,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
200 ml · 245,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
200 g · 245,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
49,00 kr.
200 ml · 245,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
27,00 kr.
110 g · 245,45 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
7,40 kr.
30 GR. · 246,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
6,17 kr.
25 g · 246,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
42,00 kr.
170 g · 247,06 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
99,00 kr.
400 g · 247,50 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
52,00 kr.
210 g · 247,62 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
14,95 kr.
60 g · 249,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
80 g · 249,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
80 g · 249,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-20%REMA 1000
5,00 kr.Normalpris 6,25 kr.
20 GR. · 250,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
40 GR. · 250,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
60 GR. · 250,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,00 kr.
60 GR. · 250,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
25,00 kr.
100 g · 250,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
25,00 kr.
100 g · 250,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
25,00 kr.
100 g · 250,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Motatos
25,00 kr.
100g · 250,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
30,00 kr.
120 g · 250,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
65,00 kr.
260 ml · 250,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
75,00 kr.
300 g · 250,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
75,00 kr.
300 g · 250,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
80,00 kr.
320 g · 250,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
44,00 kr.
175 g · 251,43 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
28,95 kr.
115 g · 251,74 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
18,95 kr.
75 g · 252,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
38,00 kr.
0,15 l · 253,33 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
3 x 92 g · 253,62 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
47,00 kr.
185 g · 254,05 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
89,00 kr.
350 g · 254,29 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
20,90 kr.
82 GR. · 254,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
20,90 kr.
82 g · 254,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
90 g · 255,56 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
23,00 kr.
90g · 255,56 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
23,00 kr.
90 g · 255,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
96,00 kr.
375 g · 256,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
90,00 kr.
0,35 l · 257,14 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
90,00 kr.
350 g · 257,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
90,00 kr.
0,35 l · 257,14 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
88,00 kr.
2 x 170 g · 258,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
29,00 kr.
112 g · 258,93 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
13,00 kr.
50g · 260,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
26,00 kr.
100 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
26,00 kr.
100 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
39,00 kr.
150 ml · 260,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
ØkoMotatos
39,00 kr.
150 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
65,00 kr.
0,25 l · 260,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
0,25 l · 260,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,00 kr.
0,25 l · 260,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
65,00 kr.
250 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
65,00 kr.
250 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
65,00 kr.
250 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
65,00 kr.
250 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
65,00 kr.
250 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
65,00 kr.
250 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
65,00 kr.
250 g · 260,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
130,00 kr.
0,50 l · 260,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
58,00 kr.
223 g · 260,09 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,47 kr.
55 GR. · 263,09 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
53,00 kr.
200 g · 265,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
53,00 kr.
200 g · 265,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
53,00 kr.
200 g · 265,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,23 kr.
110 GR. · 265,73 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
15,95 kr.
60 g · 265,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
45 GR. · 266,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
60,00 kr.
225 g · 266,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
72,00 kr.
270 g · 266,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
80,00 kr.
300 g · 266,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
80,00 kr.
300 g · 266,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,67 kr.
40 GR. · 266,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
34,95 kr.
130 g · 268,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,39 kr.
120 GR. · 269,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
27,00 kr.
95 - 100 g · 270,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
27,00 kr.
90 - 100 g · 270,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
27,00 kr.
90-100 g · 270,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,00 kr.
170 g · 270,59 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,18 kr.
45 GR. · 270,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
29,00 kr.
107 g · 271,03 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
38,00 kr.
140 g · 271,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
76,00 kr.
280 g · 271,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
30,00 kr.
110 g · 272,73 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
30,00 kr.
110 g · 272,73 kr./kg
. Pris hos Motatos.
REMA 1000
30,10 kr.
110 GR. · 273,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
52,00 kr.
190 g · 273,68 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
52,00 kr.
190 g · 273,68 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
52,00 kr.
190 g · 273,68 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
52,00 kr.
190 g · 273,68 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
10,95 kr.
40 g · 273,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
96,00 kr.
350 g · 274,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
55,00 kr.
0,20 l · 275,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
55,00 kr.
0,20 l · 275,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
55,00 kr.
200 g · 275,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
250 ml · 276,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
69,00 kr.
250 ml · 276,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
76,00 kr.
275 g · 276,36 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,00 kr.
18 GR. · 277,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
25,00 kr.
90 g · 277,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
180 g · 277,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
180 g · 277,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
139,00 kr.
500 g · 278,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
60,00 kr.
215 g · 279,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,00 kr.
50 GR. · 280,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Motatos
14,00 kr.
50 g · 280,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
28,00 kr.
100 g · 280,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
28,00 kr.
100 g · 280,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
0,25 l · 280,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,00 kr.
0,25 l · 280,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
32,29 kr.
115 g · 280,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
45,00 kr.
160 g · 281,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
18,00 kr.
63,5 g · 283,46 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
57,00 kr.
200 g · 285,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
66,00 kr.
230 g · 286,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
23,00 kr.
80 g · 287,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
115,00 kr.
400 g · 287,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Aarstiderne
95,00 kr.
330 g · 287,88 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
36,00 kr.
125 ml · 288,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
55,00 kr.
190 g · 289,47 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
29,00 kr.
100g · 290,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
100g · 290,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Motatos
29,00 kr.
100 ml · 290,00 kr./l
. Pris hos Motatos.Viser 2.112 af 2.757
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.