ØkoREMA 1000
31,95 kr.
Økologiske æg
8 STK. · 3,99 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.Mælk, yoghurt, smør, ost og æg. Literprisen afslører hurtigt, om den store karton faktisk er billigst.
49 dagligvarer, 4 på tilbud
ØkoREMA 1000
31,95 kr.
8 STK. · 3,99 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
41,95 kr.
10 STK. · 4,20 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
4,36 kr.
250 ML. · 17,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,50 kr.
1 LTR. · 17,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
1 LTR. · 17,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
1 LTR. · 17,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
1 LTR. · 19,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,15 kr.
1 KG. · 20,15 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
21,95 kr.
1 KG. · 21,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
22,95 kr.
1 KG. · 22,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
11,95 kr.
330 ML. · 36,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,14 kr.
330 ML. · 36,79 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
150 GR. · 38,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
150 GR. · 38,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,10 kr.
450 GR. · 40,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,10 kr.
450 GR. · 44,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,10 kr.
450 GR. · 44,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,14 kr.
330 ML. · 45,88 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
24,50 kr.
0.5 LTR. · 49,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,50 kr.
330 ML. · 53,03 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
21,13 kr.
330 ML. · 64,03 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,15 kr.
190 GR. · 79,74 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
39,00 kr.
380 GR. · 102,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,04 kr.
125 GR. · 112,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
50 GR. · 115,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
29,95 kr.
250 GR. · 119,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,57 kr.
100 GR. · 125,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,69 kr.
140 GR. · 126,36 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
150 GR. · 133,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
150 GR. · 133,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
57,95 kr.
425 GR. · 136,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
54,95 kr.
400 GR. · 137,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
54,95 kr.
380 GR. · 144,61 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
22,73 kr.
150 GR. · 151,53 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
32,95 kr.
216 GR. · 152,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoLidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
10,95 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudØkoMENY+1 kæde
14,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 14,00Literpris 14,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
ØkoLidl
16,95 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
200 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 120,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
200 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 120,00
. Fra avisen hos MENY til og med 8. okt..Viser 48 af 49
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.