Dagligvarer: Sushi

Én vare pr. stregkode med den billigste kæde øverst. Tilsvarende varer uden samme stregkode står som egne kort.

Varer der matcher Sushi

1
Kæder
Vis kun
Nulstil

Flere kæder vælges ved at krydse af. Kæde-chips over varerne virker også.

7 dagligvarer, 1 på tilbud

Kolonial 7

  • -1%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 15,10 kr.

    Poke- og sushi ris

    500 GR. · 30,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Sushi ginger

    110 GR. · 136,36 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Sushi mayo

    200 ML. · 75,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Sushi vinegar

    150 GR. · 100,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Motatos

    25,00 kr.

    Sushi Eddike

    330 ml · 75,76 kr./l

    . Pris hos Motatos.
  • nemlig.com

    43,00 kr.

    Tang t. sushi

    14 g · 3.071,43 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    43,00 kr.

    Sushiris

    500 g · 86,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.

Viser 7 af 7

Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.

Se ugens tilbud