TilbudMin Købmand
35,00 kr.
Crispy Kyllingefilet (Crispy Kylling)
350 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 100,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 8. okt..Én vare pr. stregkode med den billigste kæde øverst. Tilsvarende varer uden samme stregkode står som egne kort.
2 dagligvarer, 1 på tilbud
TilbudMin Købmand
35,00 kr.
350 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Kg pris 100,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 8. okt..
nemlig.com
35,00 kr.
350 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.Viser 2 af 2
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.