Dagligvarer: Nutella

Én vare pr. stregkode med den billigste kæde øverst. Tilsvarende varer uden samme stregkode står som egne kort.

Varer der matcher Nutella

1
Kæder
Vis kun
Nulstil

Flere kæder vælges ved at krydse af. Kæde-chips over varerne virker også.

7 dagligvarer, 0 på tilbud

  • Poetzsch Padborg

    35,99 kr.

    Nutella

     

    Click & Collect

    . Pris hos Poetzsch Padborg.
  • REMA 1000+1 kæde

    47,95 kr.

    Nutella

    350 GR. · 137,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Poetzsch Padborg

    49,99 kr.

    Nutella 750 gram

     

    Click & Collect

    . Pris hos Poetzsch Padborg.
  • Poetzsch Padborg

    55,00 kr.

    Nutella 1 kg

    1 kg · 55,00 kr./kg

    Click & Collect

    . Pris hos Poetzsch Padborg.
  • nemlig.com

    98,00 kr.

    Nutella Biscuits

    14 stk. · 7,00 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • Poetzsch Padborg

    199,99 kr.

    Nutella, 3 kg

    3 kg · 66,66 kr./kg

    Click & Collect

    . Pris hos Poetzsch Padborg.

Viser 7 af 7

Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.

Se ugens tilbud