Freixenet sparkling−8 %
Billede: REMA 1000

Freixenet sparkling

  • Mærke: Alkoholfri, low calorie
  • Mængde: 75 CL.
  • Afdeling: Drikkevarer

Billigst hos REMA 1000

45,00 kr.Normalpris 49,00 kr.

60,00 kr./l

Tilbud −8 % til 3. okt.
Se varen hos REMA 1000

Senest set 27. sep., 02.07 på shop.rema1000.dk · tilbud fra 27. sep., 02.00

Pris i 1 butikker

Samme vare hos flere butikker (samme stregkode, eller samme navn og mængde). Billigst hos REMA 1000.

Pris pr. kæde
KædePrisEnhedsprisLink
REMA 100045,00 kr.49,00 kr.Tilbud −8 % til 3. okt.60,00 kr./lSe hos REMA 1000set 27. sep., 02.07
REMA 100045,00 kr.60,00 kr./lSe hos REMA 1000set 27. sep., 02.06

Prisudvikling

Gemte priser de seneste 180 dage. Vi gemmer en ny pris, hver gang den ændrer sig.

Freixenet sparkling: gemte priser pr. kæde
404346495215. sep.i dag
  • REMA 1000
Se prisændringerne
Gemte prisændringer
DatoKædePris
27. sep., 02.07REMA 100045,00 kr. (tilbud)
27. sep., 02.06REMA 100045,00 kr.
15. sep., 02.06REMA 100049,00 kr.

Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.

Se alle dagligvarer