
nemlig.com+1 kæde
2,50 kr.
Banan
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.3.523 dagligvarer, 688 på tilbud

nemlig.com+1 kæde
2,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
2,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
3,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
3,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
3,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
4,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
4,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
4,00 kr.
. Pris hos Lidl.
Økonemlig.com
4,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,00 kr.
1stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,00 kr.
1 stk./ Italien
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,00 kr.
1stk.
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl+3 kæder
5,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
nemlig.com
5,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
5,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Lidl+1 kæde
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
0,01 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
1,50 kr.
50 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
3,55 kr.
0,33 l · 10,76 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
4,50 kr.
0,25 l · 18,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,59 kr.
2 l · 2,30 kr./l
. Pris hos nemlig.com.Bilka
5,00 kr.
350ml · 14,29 kr./l
. Pris hos Bilka.
nemlig.com
5,00 kr.
0,33 l · 15,15 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com+1 kæde
5,12 kr.
2 l · 2,56 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
5,12 kr.
2 l · 2,56 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
TilbudSPAR
5,00 kr.
14 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 357,14
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
5,00 kr.
15 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 357,14
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
5,00 kr.
19 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 357,14
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
5,00 kr.
14 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 357,14
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
5,00 kr.
17 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 357,14
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
nemlig.com
4,40 kr.
800 g · 5,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
4,49 kr.
140 g · 32,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,75 kr.
1 kg · 4,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
4,95 kr.
500 g · 9,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
1,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
2,95 kr.
16 g · 184,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
3,95 kr.
125 g · 31,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudSPAR
5,00 kr.
14 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 357,14
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl+1 kæde
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
Viser 48 af 3.523
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.