
Lidl
4,00 kr.
Citroner
. Pris hos Lidl.
1.070 dagligvarer, 111 på tilbud

Lidl
4,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
4,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl+3 kæder
5,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl+1 kæde
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
6,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl+1 kæde
7,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
8,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
8,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
8,00 kr.
Klasse 1.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
8,00 kr.
750g · 10,67 kr./kg
. Pris hos Lidl.
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
føtex
5,00 kr.
. Pris hos føtex.
føtex
5,00 kr.
. Pris hos føtex.
føtex
7,00 kr.
85 g · 82,35 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
7,00 kr.
85 g · 82,35 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
7,00 kr.
85 g · 82,35 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
8,33 kr.
85 g · 98,00 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
8,33 kr.
85 g · 98,00 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
8,52 kr.
100 g · 85,20 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
8,60 kr.
85 g · 101,18 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
9,95 kr.
30 g · 331,67 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
9,95 kr.
30 g · 331,67 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
9,95 kr.
30 g · 331,67 kr./kg
. Pris hos føtex.Bilka
5,00 kr.
350ml · 14,29 kr./l
. Pris hos Bilka.
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
6,95 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
7,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
8,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl+2 kæder
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl+1 kæde
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Aarstiderne
8,00 kr.
50 g · 160,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
TilbudLidl
8,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
8,95 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
8,95 kr.
. Pris hos Lidl.
føtex
5,00 kr.
30 ml · 166,67 kr./l
. Pris hos føtex.føtex
5,00 kr.
10 ml · 500,00 kr./l
. Pris hos føtex.føtex
10,00 kr.
5,5 g · 1.818,18 kr./kg
. Pris hos føtex.føtex
10,00 kr.
5,5 g · 1.818,18 kr./kg
. Pris hos føtex.
TilbudLidl+1 kæde
8,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..Bilka
8,95 kr.
. Pris hos Bilka.
Viser 48 af 1.070
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.