Økonemlig.com
3,95 kr.
Laurbærblade øko.
5-8 stk. · 0,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.235 dagligvarer, 22 på tilbud
Økonemlig.com
3,95 kr.
5-8 stk. · 0,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
4,95 kr.
5 g · 990,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
5 g · 1.190,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
10 g · 595,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
25 g · 238,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
5 g · 1.190,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
5 g · 1.190,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
75 g · 79,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
30 g · 198,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
15 g · 396,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
60 g · 99,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
5,95 kr.
5 g · 1.190,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
5,95 kr.
35 GR. · 170,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
6,00 kr.
90 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,00 kr.
90 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,00 kr.
90 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,00 kr.
90 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,37 kr.
400 g · 15,93 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,82 kr.
220 g · 31,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,91 kr.
400 g · 17,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,95 kr.
5 g · 1.390,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,95 kr.
10 g · 695,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,95 kr.
5 g · 1.390,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,41 kr.
400 g · 18,52 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,49 kr.
400 g · 18,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
252 GR. · 31,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
240 GR. · 32,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
7,86 kr.
400 g · 19,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
10 g · 795,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
50 g · 159,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
8 g · 993,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
25 g · 318,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
60 g · 132,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
7,95 kr.
500 g · 15,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
8 g · 993,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
30 g · 265,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,96 kr.
80 g · 99,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,00 kr.
3 g · 2.666,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
20 g · 447,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
60 g · 149,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
10 g · 895,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
30 g · 298,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
50 g · 179,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
10 g · 895,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
40 g · 223,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
75 g · 119,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,06 kr.
140 g · 64,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,56 kr.
55 g · 173,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.Viser 48 af 235
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.