Økonemlig.com
5,95 kr.
Solsikkekerner øko.
60 g · 99,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.721 dagligvarer, 149 på tilbud
Økonemlig.com
5,95 kr.
60 g · 99,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
5,95 kr.
35 GR. · 170,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
6,00 kr.
90 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,37 kr.
400 g · 15,93 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,91 kr.
400 g · 17,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
6,95 kr.
5 g · 1.390,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,41 kr.
400 g · 18,52 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,49 kr.
400 g · 18,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
252 GR. · 31,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,86 kr.
240 GR. · 32,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
7,86 kr.
400 g · 19,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
50 g · 159,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
8 g · 993,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
25 g · 318,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
7,95 kr.
500 g · 15,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
7,95 kr.
8 g · 993,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,00 kr.
3 g · 2.666,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
20 g · 447,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
60 g · 149,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
10 g · 895,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
50 g · 179,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
10 g · 895,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
8,95 kr.
40 g · 223,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,06 kr.
140 g · 64,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,75 kr.
600 g · 16,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,95 kr.
3 g · 3.316,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,95 kr.
10 g · 995,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoMENY
10,00 kr.
120 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 83,33
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
10,61 kr.
90 GR. · 117,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,61 kr.
90 GR. · 117,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
11,21 kr.
30 g · 373,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
11,50 kr.
1 l · 11,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,00 kr.
25 g · 480,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
25 GR. · 480,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
50 GR. · 240,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
80 GR. · 150,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
12,75 kr.
55 g · 231,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,75 kr.
55 g · 231,82 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,75 kr.
0,33 l · 38,64 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
13,20 kr.
400 ML. · 33,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,61 kr.
100 GR. · 136,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,95 kr.
250 g · 55,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,97 kr.
4 x 20 g · 174,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,17 kr.
4 stk. · 3,54 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,25 kr.
240 GR. · 59,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,25 kr.
370 GR. · 38,51 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
2 kg · 7,48 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
25 g · 598,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
25 g · 598,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
60 g · 249,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
125 g · 119,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
15,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 30,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
15,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 30,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
15,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 30,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
15,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 30,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
15,20 kr.
75 g · 202,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
15,95 kr.
120 GR. · 132,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,95 kr.
320 GR. · 49,84 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
16,00 kr.
400 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
10 stk. · 1,60 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,30 kr.
260 g · 62,69 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
16,30 kr.
250 GR. · 65,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,75 kr.
265 GR. · 63,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
16,75 kr.
50 g · 335,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
400 g · 42,37 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
135 g · 125,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
40 g · 423,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
240 g · 70,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
275 GR. · 61,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
17,00 kr.
500 g · 34,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
17,12 kr.
245 GR. · 69,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
17,16 kr.
520 g · 33,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
6 stk. · 2,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
15 g · 1.200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,95 kr.
5 x 33 g · 114,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
19,16 kr.
300 GR. · 63,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,35 kr.
260 g · 74,42 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
275 GR. · 72,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,50 l · 39,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
200 g · 99,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
300 g · 66,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,96 kr.
100 g · 199,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
160 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
160 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
225 GR. · 88,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
20,06 kr.
150 g · 133,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,08 kr.
125 GR. · 160,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
20,17 kr.
30 g · 672,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,79 kr.
680 g · 32,04 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,95 kr.
600 g · 36,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
500 g · 44,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
22,02 kr.
1 KG. · 22,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
22,05 kr.
180 g · 122,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,25 kr.
110 g · 202,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
580 g · 39,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,00 kr.
500 g · 46,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,00 kr.
45 g · 511,11 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,00 kr.
45 g · 511,11 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
23,00 kr.
500g · 46,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
23,00 kr.
500g · 46,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
23,01 kr.
14 g · 1.643,57 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
23,25 kr.
140 g · 166,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,95 kr.
600 g · 39,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
24,02 kr.
1 KG. · 24,02 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
24,25 kr.
150 g · 161,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,25 kr.
90 g · 269,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
1 kg · 24,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
150 g · 166,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
1 kg · 24,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
300 g · 83,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
30 ml · 831,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
240 g · 104,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
240 g · 104,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
220 g · 113,64 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
220 g · 113,64 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
50 g · 500,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
30 g · 833,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
25,00 kr.
284g · 88,03 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
25,17 kr.
180 g · 139,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,20 kr.
1 kg · 25,20 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,20 kr.
650 g · 38,77 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,89 kr.
60 g · 431,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,95 kr.
240 g · 108,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,00 kr.
500 g · 52,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,25 kr.
200 g · 131,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,25 kr.
260 g · 100,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,25 kr.
200 g · 131,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,25 kr.
120 g · 218,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,95 kr.
120 g · 224,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
27,00 kr.
110 g · 245,45 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
27,00 kr.
500 g · 54,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Økonemlig.com
28,95 kr.
500 g · 57,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
29,00 kr.
60g · 483,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
TilbudØkoMENY
29,95 kr.
500 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 59,90
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
30,00 kr.
90 g · 333,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 kg · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
90 g · 333,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
30,00 kr.
500 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
350 g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
950 g · 31,58 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
150 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
34 g · 882,35 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
34 g · 882,35 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
45 g · 666,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
TilbudØkoMENY
30,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 75,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
31,95 kr.
500 g · 63,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,00 kr.
150 g · 213,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,00 kr.
750 g · 42,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,00 kr.
200 g · 160,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
32,50 kr.
400 GR. · 81,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
33,95 kr.
4 stk. · 8,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
33,95 kr.
500 ML. · 67,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
34,56 kr.
250 g · 138,24 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
40 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
45 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
35 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
50 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 1.000,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
79,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 106,60
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
145,00 kr.
1 l
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 145,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
4,11 kr.
20 CL. · 20,55 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,00 kr.
33 CL. · 21,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
7,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,25 kr.
0,5 l · 18,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
9,95 kr.
20 GR. · 497,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
9,95 kr.
1 l · 9,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,95 kr.
20 g · 497,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
10,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
10,50 kr.
20 g · 525,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
11,95 kr.
1 l · 11,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,95 kr.
200 GR. · 64,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,95 kr.
1 LTR. · 12,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,30 kr.
90 g · 147,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,63 kr.
200 g · 68,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
200 g · 69,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,50 kr.
1 l · 14,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,75 kr.
1 kg · 14,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,92 kr.
50 CL. · 29,84 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
1 l · 14,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
250 g · 59,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,34 l · 43,97 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,34 l · 43,97 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
150 GR. · 99,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
150 GR. · 99,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
1 l · 14,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,20 l · 74,75 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
15,50 kr.
200 GR. · 77,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,50 kr.
50 CL. · 31,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
15,75 kr.
0,50 l · 31,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,95 kr.
0,23 l · 69,35 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
0,33 l · 48,48 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
0,50 l · 32,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
16,01 kr.
70 GR. · 228,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
16,25 kr.
0,25 l · 65,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
0,06 l · 282,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
0,06 l · 282,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
100 g · 169,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,00 kr.
140 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,69 kr.
140 g · 126,36 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
0,25 l · 71,80 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
250 g · 71,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
250 g · 71,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
18,01 kr.
70 GR. · 257,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,01 kr.
70 GR. · 257,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,95 kr.
1 l · 18,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,95 kr.
0,33 l · 57,42 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
18,95 kr.
200 GR. · 94,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,95 kr.
60 g · 315,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,00 kr.
165 g · 115,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,22 kr.
250 g · 76,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,50 kr.
1 l · 19,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
1 l · 19,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
100 g · 199,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
19,95 kr.
100 GR. · 199,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,95 kr.
1 l · 19,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,33 l · 60,45 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,33 l · 60,45 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
70 g · 285,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,55 kr.
5 x 0,20 l · 20,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,92 kr.
50 CL. · 41,84 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
20,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,00 kr.
0,50 l · 42,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,50 kr.
1 l · 21,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,95 kr.
1 l · 21,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,50 kr.
0,50 l · 45,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,66 kr.
500 g · 45,32 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,73 kr.
150 g · 151,53 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
22,95 kr.
200 GR. · 114,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
22,95 kr.
200 g · 114,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
70 g · 327,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
95 g · 241,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
1 kg · 22,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
0,75 l · 30,60 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,50 kr.
0,50 l · 47,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,57 kr.
125 g · 188,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,75 kr.
200 g · 118,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,95 kr.
200 g · 119,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,95 kr.
125 g · 191,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
100 G.
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
16 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
16 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
24,25 kr.
70 g · 346,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
0,75 l · 33,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
70 g · 356,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
0,50 l · 49,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
100 g · 249,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
0,50 l · 50,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
200 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
25,03 kr.
250 GR. · 100,12 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,50 kr.
1 kg · 25,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,95 kr.
0,33 l · 81,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
27,95 kr.
500 g · 55,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,50 kr.
0,44 l · 64,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,50 kr.
0,44 l · 64,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,50 kr.
200 g · 147,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
1 l · 29,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
100 g · 299,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
200 g · 149,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
70 g · 428,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
70 g · 428,57 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,71 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,95 kr.
140 g · 221,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
31,50 kr.
6 stk. · 5,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
31,95 kr.
2 stk. · 15,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,95 kr.
12 x 18 g · 152,55 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,95 kr.
200 g · 164,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
33,95 kr.
0,75 l /ex. pant · 45,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
33,95 kr.
0,75 l /ex. pant · 45,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
34,00 kr.
10 stk. · 3,40 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
34,95 kr.
0,75 l · 46,60 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
39,95 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 53,27
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
39,95 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 53,27
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR+1 kæde
59,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 295,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
1,13 kr.
0.08 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,13 kr.
0.08 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,50 kr.
0.1 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
1,88 kr.
0.13 KG. · 15,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
2,50 kr.
1 STK. · 2,50 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
3,00 kr.
1 STK. · 3,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
3,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
3,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
4,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
5,50 kr.
1 STK. · 5,50 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
6,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
7,00 kr.
500 GR. · 14,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
8,00 kr.
400 g · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
8,00 kr.
1 STK. · 8,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
8,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
9,00 kr.
250 GR. · 36,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
9,00 kr.
200 GR. · 45,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
10,00 kr.
1 STK. · 10,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
1 BDT.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
75 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
1 STK. · 10,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
75 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
75 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
75 GR. · 133,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
11,00 kr.
50 GR. · 220,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
12,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,00 kr.
1 bk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
500 GR. · 24,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoLidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
Økonemlig.com
13,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
13,00 kr.
50 GR. · 260,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,00 kr.
1 STK. · 13,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,00 kr.
1 KG. · 13,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,50 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
14,00 kr.
200 g · 70,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,00 kr.
750 GR. · 18,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com+1 kæde
15,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
15,00 kr.
250 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
15,00 kr.
1 kg · 15,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
2 stk. · 7,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
500 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
15,00 kr.
1 kg · 15,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
500 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,00 kr.
1 kg · 15,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
200 GR. · 75,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 POSE
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
650 GR. · 23,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,00 kr.
1 STK. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
16,00 kr.
2 stk. · 8,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
16,00 kr.
200 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
17,00 kr.
2 stk. · 8,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
17,00 kr.
1 STK. · 17,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,00 kr.
1 POSE
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
17,60 kr.
100 g · 176,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
100 g · 180,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
18,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
18,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
500 g · 36,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
300 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
800 g · 22,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
1,3 kg · 13,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
200 g · 90,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
2-3 stk. · 6,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
18,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
18,00 kr.
400 GR. · 45,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,00 kr.
1 STK. · 18,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,00 kr.
1 STK. · 18,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,00 kr.
200 GR. · 90,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,00 kr.
200 g · 95,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
100 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
200 g · 100,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
50 g · 400,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
300 g · 66,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
100 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
1 kg · 20,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
500 g · 40,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com+1 kæde
20,00 kr.
400 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
20,00 kr.
100 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
1 BAKKE
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
250 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,00 kr.
400 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
21,25 kr.
500 g · 42,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
1 bdt.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
300 g · 73,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
250 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
200 g · 110,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
500 g · 44,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,50 kr.
2 stk. · 11,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,00 kr.
1 kg · 23,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,00 kr.
6 stk. · 3,83 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
23,00 kr.
125 GR. · 184,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
23,00 kr.
1 BAKKE
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
24,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,00 kr.
500 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1,5 kg · 16,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
300 g · 83,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
200 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
500 g · 50,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 bdt.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 kg · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 kg · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
180 g · 138,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
20 g · 1.250,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
25,00 kr.
1 KG. · 25,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
25,00 kr.
1 STK. · 25,00 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,00 kr.
150 g · 166,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,00 kr.
2 stk. · 13,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,00 kr.
500 g · 52,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
27,27 kr.
350 g · 77,91 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
500 g · 56,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
500 g · 56,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
2 stk. · 14,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
3 stk. · 9,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
6 stk. · 4,67 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
28,00 kr.
500 GR. · 56,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
30,00 kr.
3 stk. · 10,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
200 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
150 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
150 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
150 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
100 g · 300,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
4 stk. · 7,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
250g/ skyllet og klar til brug · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
1 stk. ca. 1,2 kg · 25,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,00 kr.
100 g · 320,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,00 kr.
100 g · 320,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,00 kr.
100 g · 320,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-29%ØkoREMA 1000
10,00 kr.Normalpris 14,00 kr.
200 GR. · 50,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-28%ØkoREMA 1000
18,00 kr.Normalpris 25,00 kr.
350 GR. · 51,43 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%ØkoREMA 1000
10,00 kr.Normalpris 12,00 kr.
325 GR. · 30,77 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-10%ØkoREMA 1000
18,00 kr.Normalpris 20,06 kr.
400 GR. · 45,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
ØkoREMA 1000
8,00 kr.
100 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
60 ML. · 166,67 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMENY
10,00 kr.
120 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 83,33
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
10,00 kr.
120 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 83,33
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
10,00 kr.
60 ML. · 166,67 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
11,00 kr.
120 g · 91,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
150 GR. · 80,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMin Købmand
12,00 kr.
1 kg
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 12,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
12,00 kr.
250 ML. · 48,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,00 kr.
70 GR. · 200,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMENY
14,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 107,69
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
14,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 107,69
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
14,00 kr.
70 GR. · 200,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,00 kr.
70 GR. · 200,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
30 g · 498,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
30 g · 498,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.MENY+1 kæde
15,00 kr.
1 l
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 15,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
15,00 kr.
1 l
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 15,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
15,00 kr.
1 l
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 15,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
15,00 kr.
1 l
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 15,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY+1 kæde
15,00 kr.
1 l
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 15,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY+1 kæde
15,00 kr.
1 l
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 15,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
16,00 kr.
1 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 16,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
16,00 kr.
2 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 8,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
16,00 kr.
500 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 32,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
16,00 kr.
1 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 16,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
16,00 kr.
1 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 16,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
16,95 kr.
125 g · 135,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoMotatos
18,00 kr.
200 g · 90,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
TilbudØkoMENY
18,00 kr.
1 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 18,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
18,00 kr.
1 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 18,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
18,00 kr.
330 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 54,55
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
19,95 kr.
125 g · 159,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoMENY
19,95 kr.
6 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 3,33
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
20,00 kr.
300 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 71,43
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
20,00 kr.
50 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 40,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
20,00 kr.
50 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 40,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
20,00 kr.
50 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 40,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
20,00 kr.
50 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 40,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
20,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 40,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
21,95 kr.
340 ML. · 64,56 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
22,95 kr.
100 g · 229,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
23,05 kr.
230 GR. · 100,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
23,25 kr.
125 g · 186,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
175 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 137,14
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
Økonemlig.com
25,00 kr.
30 g · 833,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
30 g · 833,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
30 g · 833,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,95 kr.
100 g · 269,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
27,27 kr.
310 GR. · 87,97 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
27,27 kr.
350 GR. · 77,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMENY
32,00 kr.
200 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 160,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
32,00 kr.
200 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 160,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
32,00 kr.
270 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 133,33
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
32,00 kr.
260 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 133,33
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
32,00 kr.
240 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 133,33
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
200 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 175,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
45,00 kr.
500 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 90,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
49,00 kr.
450 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 108,89
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR+1 kæde
59,00 kr.
340 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 295,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
79,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 106,60
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
79,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 106,60
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
79,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 106,60
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
79,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 106,60
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
159,95 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 159,95
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
179,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 239,93
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
11,87 kr.
250 g · 47,48 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
11,87 kr.
250 g · 47,48 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,40 kr.
400 g · 31,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
13,05 kr.
75 GR. · 174,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
350 GR. · 39,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
400 GR. · 34,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,95 kr.
400 g · 34,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
450 GR. · 31,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
450 GR. · 31,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
450 GR. · 31,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,95 kr.
400 g · 34,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
450 GR. · 31,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
400 GR. · 34,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
450 GR. · 31,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,95 kr.
450 g · 31,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
13,95 kr.
400 GR. · 34,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
280 GR. · 53,39 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
280 GR. · 53,39 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
15,50 kr.
500 g · 31,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
200 GR. · 84,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
200 GR. · 84,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
200 GR. · 84,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
200 GR. · 84,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
250 GR. · 67,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
250 GR. · 67,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
16,95 kr.
200 GR. · 84,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
600 GR. · 29,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
600 GR. · 29,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
600 GR. · 29,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
600 GR. · 29,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,95 kr.
200 g · 99,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,10 kr.
420 GR. · 47,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,16 kr.
510 GR. · 39,53 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
20,76 kr.
450 g · 46,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,00 kr.
350 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,25 kr.
200 g · 111,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,36 kr.
250 g · 89,44 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
22,95 kr.
500 GR. · 45,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
23,25 kr.
400 g · 58,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,76 kr.
225 g · 110,04 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
250 g · 99,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
27,00 kr.
400 g · 67,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
27,80 kr.
375 g · 74,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
300 g · 93,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,40 kr.
350 g · 84,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,40 kr.
400 g · 73,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,50 kr.
500 g · 61,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,98 kr.
290 g · 106,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
31,16 kr.
300 g · 103,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,17 kr.
6 stk. · 5,36 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,17 kr.
400 g · 80,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,17 kr.
400 g · 80,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,76 kr.
4 stk. · 8,19 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,76 kr.
4 stk. · 8,19 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,95 kr.
0,90-1,10 kg · 29,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,95 kr.
12 stk. · 2,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,95 kr.
12 stk. · 2,75 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
33,56 kr.
450 g · 74,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoSPAR
35,00 kr.
4 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67Max. stk. pris 8,75
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
35,00 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67Max. stk. pris 8,75
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
35,00 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67Max. stk. pris 8,75
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
35,00 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67Max. stk. pris 8,75
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
35,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67Max. stk. pris 8,75
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000+1 kæde
4,36 kr.
250 ML. · 17,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoLidl+1 kæde
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
50 GR. · 115,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
150 GR. · 38,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
150 GR. · 38,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoLidl+1 kæde
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
ØkoLidl+1 kæde
10,95 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoREMA 1000
11,95 kr.
330 ML. · 36,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,14 kr.
330 ML. · 36,79 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
12,57 kr.
100 GR. · 125,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoSPAR
13,00 kr.
250 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 52,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
14,00 kr.
140 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 100,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
14,04 kr.
125 GR. · 112,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
15,14 kr.
330 ML. · 45,88 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,15 kr.
190 GR. · 79,74 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoLidl
16,95 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoREMA 1000
17,50 kr.
330 ML. · 53,03 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,69 kr.
140 GR. · 126,36 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
1 LTR. · 17,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
1 LTR. · 17,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMin Købmand
18,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 18,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
18,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 18,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
18,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 18,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
18,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 18,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
18,10 kr.
450 GR. · 40,22 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
1 LTR. · 19,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
150 GR. · 133,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
19,95 kr.
150 GR. · 133,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMENY
20,00 kr.
450 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 44,44
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
20,00 kr.
450 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 44,44
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoLidl
20,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoREMA 1000
20,10 kr.
450 GR. · 44,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,10 kr.
450 GR. · 44,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
21,13 kr.
330 ML. · 64,03 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
21,95 kr.
1 KG. · 21,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoSPAR
22,00 kr.
200 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 110,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
22,00 kr.
200 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 110,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
22,73 kr.
150 GR. · 151,53 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000+1 kæde
24,50 kr.
0.5 LTR. · 49,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoSPAR
25,00 kr.
800 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 31,25
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
25,00 kr.
800 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 31,25
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
29,95 kr.
250 GR. · 119,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMENY
29,95 kr.
500 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 59,90
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
31,95 kr.
8 STK. · 3,99 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
32,95 kr.
216 GR. · 152,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
125 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
125 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
175 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
175 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
175 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
75 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
255 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..Min Købmand
15,00 kr.
128 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..Min Købmand
15,00 kr.
90 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..Min Købmand
15,00 kr.
80 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..Min Købmand
15,00 kr.
97 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..Min Købmand
15,00 kr.
235 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
ØkoMotatos
23,00 kr.
500 g · 46,00 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
24,99 kr.
50 g · 499,80 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoMotatos
30,00 kr.
45 g · 666,67 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
9,75 kr.
600 GR. · 16,25 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoMotatos
12,99 kr.
20 g · 649,50 kr./kg
. Pris hos Motatos.
ØkoREMA 1000
22,00 kr.
375 GR. · 58,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMENY
59,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 79,93
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
59,95 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 79,93
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
ØkoREMA 1000
29,00 kr.
1 PAR
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
32,95 kr.
300 GR. · 109,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.Viser 721 af 721
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.