REMA 1000Ketchup480 GR. · 31,25 kr./kg15,00 kr.-48%Dagligvarer: priser og tilbud fra 7 kæder, senest hentet 4. okt., 05.14
Dagligvarer
8.316 dagligvarer, 1.688 på tilbud
Kolonial 470
REMA 1000Ketchup480 GR. · 31,25 kr./kg15,00 kr.-48%
REMA 1000Majs420 GR. · 47,62 kr./kg20,00 kr.-45%
REMA 1000Fiskeboller i lage260 GR. · 53,85 kr./kg14,00 kr.-37%
REMA 1000Ketchup500 GR. · 30,00 kr./kg15,00 kr.-35%
REMA 1000Røget torskelever120 GR. · 116,67 kr./kg14,00 kr.-30%
REMA 1000Torskerogn200 GR. · 70,00 kr./kg14,00 kr.-30%
REMA 1000Easis kakaokiks168 GR. · 89,29 kr./kg15,00 kr.-28%
REMA 1000Easis sandwich kiks168 GR. · 89,29 kr./kg15,00 kr.-28%
REMA 1000Koldhævede boller700 GR. · 28,57 kr./kg20,00 kr.-26%
REMA 1000Mandler400 GR. · 72,50 kr./kg29,00 kr.-26%
REMA 1000Nut mix250 GR. · 116,00 kr./kg29,00 kr.-26%
REMA 1000Valnødder200 GR. · 145,00 kr./kg29,00 kr.-26%
REMA 1000Pålægschokolade120 GR. · 125,00 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Tomatsauce400 GR. · 37,50 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Solgryn700 GR. · 14,29 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Rugbrødsblanding700 GR. · 28,57 kr./kg20,00 kr.-20%
REMA 1000Bars banansmag150 GR. · 66,67 kr./kg10,00 kr.-17%
REMA 1000Bars choko./hassel.150 GR. · 66,67 kr./kg10,00 kr.-17%
REMA 1000Bars choko./peanu.150 GR. · 66,67 kr./kg10,00 kr.-17%
REMA 1000Grønne linser400 GR. · 35,00 kr./kg14,00 kr.-17%
REMA 1000Hvide bønner400 GR. · 35,00 kr./kg14,00 kr.-17%
REMA 1000Røde splitlinser400 GR. · 35,00 kr./kg14,00 kr.-17%
REMA 1000Frugtpålæg160 GR. · 75,00 kr./kg12,00 kr.-16%
REMA 1000Sojasauce250 ML. · 36,00 kr./l9,00 kr.-14%
REMA 1000Rispapir100 GR. · 90,00 kr./kg9,00 kr.-11%
REMA 1000Coco pops chocos330 GR. · 84,85 kr./kg28,00 kr.-7%
REMA 1000Passata di pomodoro680 GR. · 22,06 kr./kg15,00 kr.-6%
REMA 1000Stærk chilisauce210 GR. · 42,86 kr./kg9,00 kr.-5%
REMA 1000Poke- og sushi ris500 GR. · 30,00 kr./kg15,00 kr.-1%
MotatosFrugtruller Æble20 g · 50,00 kr./kg1,00 kr.
MotatosHellmann's Classic Burger Dressing250 ml · 4,00 kr./l1,00 kr.
MotatosInstant Ramen Premium Tonkotsu88,5 g · 11,30 kr./kg1,00 kr.
MotatosTrue Dates Sour Watermelon100 g · 10,00 kr./kg1,00 kr.
REMA 1000Bbq dip16 GR. · 184,38 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Dild dip16 GR. · 184,38 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Holiday dipmix16 GR. · 184,38 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Nudler m/kyllingsmag85 GR. · 34,71 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Nudler m/oksesmag85 GR. · 34,71 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Frugtsnacks10 GR. · 300,00 kr./kg3,00 kr.
REMA 1000Kokosmælk light165 ML. · 22,36 kr./l3,69 kr.
REMA 1000Laurbærblade7.5 GR. · 500,00 kr./kg3,75 kr.
REMA 1000Salt kiks100 GR. · 39,50 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Marie kiks200 GR. · 21,60 kr./kg4,32 kr.
nemlig.comSalt m. jod (groft)800 g · 5,50 kr./kg4,40 kr.
REMA 1000Salt m/jod800 GR. · 5,50 kr./kg4,40 kr.
nemlig.comNatron140 g · 32,07 kr./kg4,49 kr.
nemlig.comSalt m. jod (fint)1 kg · 4,75 kr./kg4,75 kr.
REMA 1000Salt m/ jod1 KG. · 4,75 kr./kg4,75 kr.
REMA 1000Basilikum25 GR. · 198,00 kr./kg4,95 kr.
REMA 1000Bordsalt m/jod125 GR. · 39,60 kr./kg4,95 kr.
nemlig.comSchwarzbrot500 g · 9,90 kr./kg4,95 kr.
REMA 1000Aioli16 GR. · 312,50 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Balsamico glace40 GR. · 125,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Bbq sauce70 GR. · 71,43 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Bearnaise dressing16 GR. · 312,50 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Creme fraichedressing35 GR. · 142,86 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Dukkah krydderimix10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Fransk vinaigrette35 GR. · 142,86 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Hemmelige krydderimix25 GR. · 200,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Hoisin sauce40 GR. · 125,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Krydderiblanding10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Panch phoron10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Purløg & dilddressing10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Rice up risbar18 GR. · 277,78 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Sesam dressing35 GR. · 142,86 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Vinaigrette pulver10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Xl musli bar50 GR. · 100,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Citronsaft200 ML. · 25,30 kr./l5,06 kr.
REMA 1000Riskiks med havsalt100 GR. · 50,60 kr./kg5,06 kr.
REMA 1000Bagepulver140 GR. · 37,43 kr./kg5,24 kr.
REMA 1000Fajita spice mix40 GR. · 131,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Guacamole spice mix40 GR. · 131,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Saltstænger200 GR. · 26,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Taco spice mix40 GR. · 131,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Grøntsagsbouillon100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Hønsebouillon100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Oksebouillon100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
nemlig.comMørkt rugbrød500 g · 11,50 kr./kg5,75 kr.
REMA 1000Cupnudler kylling65 GR. · 90,46 kr./kg5,88 kr.
REMA 1000Nudler kylling og chili65 GR. · 90,46 kr./kg5,88 kr.
REMA 1000Blå birkes50 GR. · 119,00 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Karry pulver90 GR. · 66,11 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Mild paprika100 GR. · 59,50 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Oregano25 GR. · 238,00 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Pasta skruer500 GR. · 11,90 kr./kg5,95 kr.
nemlig.comSolsikkekerner øko.60 g · 99,17 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Økologiske fuldkornsstave35 GR. · 170,00 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Big cinnamon roll flavour40 GR. · 150,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Corny big40 GR. · 150,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Corny big50 GR. · 120,00 kr./kg6,00 kr.
MotatosDipmix Chili Cream Cheese24 g · 250,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Havre banana50 GR. · 120,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Havre chocolate50 GR. · 120,00 kr./kg6,00 kr.
MotatosInstantnudler m. Grøntsagssmag75 g · 80,00 kr./kg6,00 kr.
MotatosInstantnudler Oh Ricey Beef70 g · 85,71 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Mariekiks fuldkorn225 GR. · 26,76 kr./kg6,02 kr.
REMA 1000Red curry mix32 GR. · 189,38 kr./kg6,06 kr.
REMA 1000Tomat pasta140 GR. · 43,57 kr./kg6,10 kr.
nemlig.comTimian25 g · 246,80 kr./kg6,17 kr.
nemlig.comFlåede tomater400 g · 15,63 kr./kg6,25 kr.
REMA 1000Puffede majssnacks20 GR. · 312,50 kr./kg6,25 kr.
nemlig.comFlåede tomater øko.400 g · 15,93 kr./kg6,37 kr.
REMA 1000Hakkede tomater400 GR. · 15,93 kr./kg6,37 kr.
REMA 1000Babymajs225 GR. · 28,40 kr./kg6,39 kr.
REMA 1000Allround marinade75 GR. · 86,67 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Garlic marinade75 GR. · 86,67 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Klar eddike1 LTR. · 6,50 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Ananasstykker140 GR. · 46,64 kr./kg6,53 kr.
REMA 1000Oregano10 GR. · 655,00 kr./kg6,55 kr.
REMA 1000Frikadelle mix90 GR. · 72,89 kr./kg6,56 kr.
nemlig.comBondebrød400 g · 17,12 kr./kg6,85 kr.
nemlig.comHakkede tomater øko.400 g · 17,27 kr./kg6,91 kr.
nemlig.comAsiatisk krydderi øko5 g · 1.390,00 kr./kg6,95 kr.
nemlig.comGochujang25 g · 278,00 kr./kg6,95 kr.
REMA 1000Kammerjunkere300 GR. · 23,17 kr./kg6,95 kr.
nemlig.comKikærter400 g · 17,38 kr./kg6,95 kr.
REMA 1000Popcorn100 GR. · 69,50 kr./kg6,95 kr.
REMA 1000Ris cuisine200 ML. · 34,75 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Chili con carne mix50 GR. · 140,20 kr./kg7,01 kr.
REMA 1000Rasp500 GR. · 14,02 kr./kg7,01 kr.
REMA 1000Digestive400 GR. · 17,60 kr./kg7,04 kr.
REMA 1000Nudler250 GR. · 28,28 kr./kg7,07 kr.
REMA 1000Ristede løg100 GR. · 70,90 kr./kg7,09 kr.
REMA 1000Majskager105 GR. · 67,71 kr./kg7,11 kr.
REMA 1000Majs140 GR. · 51,00 kr./kg7,14 kr.
REMA 1000Hvide bønner420 GR. · 17,02 kr./kg7,15 kr.
REMA 1000Kidney bønner i lage240 GR. · 29,79 kr./kg7,15 kr.
REMA 1000Grøn pesto130 GR. · 55,08 kr./kg7,16 kr.
REMA 1000Rød pesto130 GR. · 55,08 kr./kg7,16 kr.
REMA 1000Osterejer125 GR. · 58,00 kr./kg7,25 kr.
REMA 1000Vaniljevafler150 GR. · 48,33 kr./kg7,25 kr.
REMA 1000Bambusskud142 GR. · 51,27 kr./kg7,28 kr.
REMA 1000Tørret timian30 GR. · 246,67 kr./kg7,40 kr.
nemlig.comSorte bønner øko.400 g · 18,52 kr./kg7,41 kr.
nemlig.comRøde kidneybønner øko.400 g · 18,72 kr./kg7,49 kr.
REMA 1000Gl. flæskesvær50 GR. · 150,00 kr./kg7,50 kr.
REMA 1000Lagereddike1 LTR. · 7,50 kr./l7,50 kr.
REMA 1000Stødt sort peber100 GR. · 75,00 kr./kg7,50 kr.
REMA 1000Sukker1 KG. · 7,50 kr./kg7,50 kr.
nemlig.comGløggmix100 g · 76,30 kr./kg7,63 kr.
REMA 1000Sorte bønner252 GR. · 30,87 kr./kg7,78 kr.
REMA 1000Kidneybønner252 GR. · 31,19 kr./kg7,86 kr.
REMA 1000Kikærter240 GR. · 32,75 kr./kg7,86 kr.
nemlig.comKikærter øko.400 g · 19,65 kr./kg7,86 kr.
REMA 1000Kapers60 GR. · 131,50 kr./kg7,89 kr.
REMA 1000Snack rolls125 GR. · 63,20 kr./kg7,90 kr.
REMA 1000Majs285 GR. · 27,75 kr./kg7,91 kr.
REMA 1000Tortilla chips chili200 GR. · 39,55 kr./kg7,91 kr.
REMA 1000Tortilla chips ost200 GR. · 39,55 kr./kg7,91 kr.
REMA 1000Tortilla chips salt200 GR. · 39,55 kr./kg7,91 kr.
nemlig.comBagepulver (brunt)16 g · 496,88 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comBrunkagekrydderi20 g · 397,50 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Buddingpulver111 GR. · 71,62 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comHavregryn (finvalsede)1 kg · 7,95 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comHavregryn (grovvalsede)1 kg · 7,95 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Kartoffelmel500 GR. · 15,90 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Kogepose ris500 GR. · 15,90 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comMiddelhavskrydderi øko8 g · 993,75 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comMiso paste øko25 g · 318,00 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comPebernødkrydderi17 g · 467,65 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comPotaske25 g · 318,00 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comRugmel1 kg · 7,95 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comSpaghetti øko.500 g · 15,90 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Stødt kanel70 GR. · 113,57 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comTandoori masala øko8 g · 993,75 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comBasilikum øko.3 g · 2.666,67 kr./kg8,00 kr.
MotatosJellypulver Sort100 g · 80,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosMajsstivelse500 g · 16,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosUrtesalt m. Chili250 g · 32,00 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Fuldkornsnudler250 GR. · 32,28 kr./kg8,07 kr.
REMA 1000Figen marmelade85 GR. · 95,18 kr./kg8,09 kr.
REMA 1000Kidney bønner410 GR. · 19,88 kr./kg8,15 kr.
REMA 1000Brunkage krydderi20 GR. · 409,00 kr./kg8,18 kr.
REMA 1000Hjortetaksalt25 GR. · 327,60 kr./kg8,19 kr.
REMA 1000Pebernød krydderi17 GR. · 482,35 kr./kg8,20 kr.
REMA 1000Perleløg190 GR. · 43,21 kr./kg8,21 kr.
REMA 1000Solbær marmelade85 GR. · 96,59 kr./kg8,21 kr.
nemlig.comLeverpostej125 g · 67,12 kr./kg8,39 kr.
nemlig.comVafler m. vanilje175 g · 48,34 kr./kg8,46 kr.
REMA 1000Champignon skiver170 GR. · 49,94 kr./kg8,49 kr.
REMA 1000Bacon snacks125 GR. · 68,00 kr./kg8,50 kr.
REMA 1000Jalapenos i skiver220 GR. · 38,64 kr./kg8,50 kr.
REMA 1000Kakaokiks m/cremefyld154 GR. · 55,19 kr./kg8,50 kr.
REMA 1000Mandelsplitter40 GR. · 212,50 kr./kg8,50 kr.
REMA 1000Parboiled ris500 GR. · 17,20 kr./kg8,60 kr.
REMA 1000Hvidvinseddike250 ML. · 34,56 kr./l8,64 kr.
REMA 1000Tomat passata500 GR. · 17,38 kr./kg8,69 kr.
REMA 1000Penne rigate500 GR. · 17,44 kr./kg8,72 kr.
REMA 1000Tomatketchup520 GR. · 16,92 kr./kg8,80 kr.
REMA 1000Aceto balsamico250 ML. · 35,80 kr./l8,95 kr.
nemlig.comBalsamicoeddike øko20 g · 447,50 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comGræskarkerner øko.60 g · 149,17 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comGyroskrydderi øko10 g · 895,00 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Hele sorte peberkorn100 GR. · 89,50 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comHoisinsauce60 g · 149,17 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Kartoffelsticks125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Kokosmælk400 ML. · 22,38 kr./l8,95 kr.
REMA 1000Mandler100 GR. · 89,50 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comMayonnaise øko.50 g · 179,00 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comMexikrydderi øko10 g · 895,00 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comPeanuts ristet og saltet øko40 g · 223,75 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comRistede løg200 g · 44,75 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Salte spiraler125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Snack mix125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Snack mix sc&o125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comSpaghetti1 kg · 8,95 kr./kg8,95 kr.
MotatosFrugtsnacks Jordbær & Æble20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
REMA 1000Makroner250 GR. · 36,00 kr./kg9,00 kr.
nemlig.comTomatpuré øko.140 g · 64,71 kr./kg9,06 kr.
REMA 1000Mikroovn popcorn300 GR. · 30,23 kr./kg9,07 kr.
REMA 1000Spaghetti fuldkorn500 GR. · 18,16 kr./kg9,08 kr.
REMA 1000Sennep400 GR. · 22,88 kr./kg9,15 kr.
nemlig.comSennep (stærk)400 g · 22,88 kr./kg9,15 kr.
REMA 1000Frugtcocktail410 ML. · 22,37 kr./l9,17 kr.
REMA 1000Peanuts250 GR. · 37,00 kr./kg9,25 kr.
REMA 1000Citronsyre32 GR. · 293,44 kr./kg9,39 kr.
REMA 1000Madkulør200 ML. · 47,20 kr./l9,44 kr.
REMA 1000Cocktailpølser115 GR. · 82,61 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Hasselnøddeflager40 GR. · 237,50 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Kartofler i glas425 GR. · 22,35 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Rice up chips60 GR. · 158,33 kr./kg9,50 kr.
nemlig.comVaniljesukker110 g · 87,18 kr./kg9,59 kr.
nemlig.comHvedetoast600 g · 16,00 kr./kg9,60 kr.
REMA 1000Pizzasauce280 GR. · 34,32 kr./kg9,61 kr.
REMA 1000Stødt gurkemeje40 GR. · 241,75 kr./kg9,67 kr.
REMA 1000Sød paprika45 GR. · 214,89 kr./kg9,67 kr.
REMA 1000Sød fransk sennep400 GR. · 24,25 kr./kg9,70 kr.
REMA 1000Suppehorn500 GR. · 19,44 kr./kg9,72 kr.
nemlig.comSolsikkerugbrød øko.600 g · 16,25 kr./kg9,75 kr.
REMA 1000Tarteletter120 GR. · 82,00 kr./kg9,84 kr.
nemlig.comTarteletter10 stk. · 0,98 kr./stk.9,84 kr.
REMA 1000Flormelis500 GR. · 19,80 kr./kg9,90 kr.
nemlig.comCornichoner330 g · 30,03 kr./kg9,91 kr.
REMA 1000Cornichoner190 GR. · 52,16 kr./kg9,91 kr.
REMA 1000Bage hvedemel2 KG. · 4,98 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Bucatini/makaroni500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Croutoner, hvidløg75 GR. · 132,67 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comEstragon øko.3 g · 3.316,67 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFalke hvedemel2 kg · 4,97 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFlydende plantefedtstof0,50 l · 19,90 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Fuldk. lasagneplade500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Fuldkorns hvedemel1 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFusilli tricolore500 g · 19,90 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comGaram masala øko10 g · 995,00 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Hvedemel2 KG. · 4,98 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Lasagneplader500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Margarine500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Middelhavssalt900 GR. · 11,06 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comPizzamel Napolitana1 kg · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Pizzamel tipo 001 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Plantefedtstof500 ML. · 19,90 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Tun i vand140 GR. · 71,07 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Bars choko/peanut150 GR. · 66,67 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Bars kokos150 GR. · 66,67 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Branflakes375 GR. · 26,67 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Dino squad500 GR. · 20,00 kr./kg10,00 kr.
nemlig.comDyrekiks200 g · 50,00 kr./kg10,00 kr.
LidlFilodej10,00 kr.
REMA 1000Flæskesvær100 GR. · 100,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Frugt bamser40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
Let-KøbGb Fuldkorn Spaghetti Øko (Grøn Balance Økologisk Pasta)500 g10,00 kr.
Let-KøbGb Øko. Fuldkorns Fusilli (Grøn Balance Økologisk Pasta)500 g10,00 kr.
nemlig.comGrødris1 kg · 10,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Instant oatmeal55 GR. · 181,82 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Noodles120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Nutty choco bowl55 GR. · 181,82 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Ota solgryn700 GR. · 14,29 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Æblekagerasp200 GR. · 50,05 kr./kg10,01 kr.
nemlig.comHollandske kryddere125 g · 80,48 kr./kg10,06 kr.
REMA 1000Kryddere125 GR. · 80,48 kr./kg10,06 kr.
REMA 1000Frugtkiks skovbær218 GR. · 46,28 kr./kg10,09 kr.
REMA 1000Frugtkiks æble&kanel218 GR. · 46,28 kr./kg10,09 kr.
nemlig.comPlantemargarine400 g · 25,23 kr./kg10,09 kr.
REMA 1000Risnudler200 GR. · 50,70 kr./kg10,14 kr.
REMA 1000Cream cookies230 GR. · 44,30 kr./kg10,19 kr.
nemlig.comKiks m. cremefyld230 g · 44,30 kr./kg10,19 kr.
REMA 1000Pandekage og vaffel mix300 GR. · 34,07 kr./kg10,22 kr.
REMA 1000Husblas20 GR. · 512,00 kr./kg10,24 kr.
nemlig.comSmoothie m. banan / jordbær100 g · 105,00 kr./kg10,50 kr.
nemlig.comSmoothie m. banan / æble100 g · 105,00 kr./kg10,50 kr.
nemlig.comSmoothie m. blåbær / æble100 g · 105,00 kr./kg10,50 kr.
nemlig.comStjerneanis (hel)15 g · 700,00 kr./kg10,50 kr.
REMA 1000Hele nelliker15 GR. · 700,67 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Ingefær stødt18 GR. · 583,89 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Kanel hel22 GR. · 477,73 kr./kg10,51 kr.
nemlig.comNelliker (hel)15 g · 700,67 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Stjerneanis15 GR. · 700,67 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Stødt allehånde20 GR. · 525,50 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Stødt nelliker20 GR. · 525,50 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Grøn pesto90 GR. · 117,89 kr./kg10,61 kr.
REMA 1000Rød pesto90 GR. · 117,89 kr./kg10,61 kr.
REMA 1000Snøfler100 GR. · 106,10 kr./kg10,61 kr.
nemlig.comJalapeños210 g · 50,62 kr./kg10,63 kr.
REMA 1000Sort peber50 GR. · 213,40 kr./kg10,67 kr.
REMA 1000Stødt kanel40 GR. · 266,75 kr./kg10,67 kr.
REMA 1000Tortillas hvede370 GR. · 28,92 kr./kg10,70 kr.
REMA 1000Franske kartofler250 GR. · 42,88 kr./kg10,72 kr.
REMA 1000Fusetti pizza120 GR. · 89,58 kr./kg10,75 kr.
nemlig.comTaco sauce (stærk)230 g · 47,22 kr./kg10,86 kr.
REMA 1000Tacosauce, hot230 GR. · 47,22 kr./kg10,86 kr.
REMA 1000Tacosauce, medium230 GR. · 47,22 kr./kg10,86 kr.
REMA 1000Hel muskatnød14 GR. · 782,14 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Mini rosinæsker126 GR. · 86,90 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comMüslibar m. banan og chokolade50 g · 219,00 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comMüslibar m. chokolade50 g · 219,00 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comMüslibar m. saltet karamel40 g · 273,75 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Salsasauce hot315 GR. · 34,76 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Salsasauce medium315 GR. · 34,76 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comTomatsuppe400 g · 27,37 kr./kg10,95 kr.
MotatosAtamon Flydende250 ml · 44,00 kr./l11,00 kr.
MotatosFransk Hotdogdressing250ml · 44,00 kr./l11,00 kr.
REMA 1000Lys jævner250 GR. · 44,08 kr./kg11,02 kr.
REMA 1000Mørk jævner250 GR. · 44,08 kr./kg11,02 kr.
nemlig.comMini frugtstænger jordbær øko7 x 12,5 g · 126,06 kr./kg11,03 kr.
nemlig.comMini frugtstænger m blåbær øko7 x 12,5 g · 126,06 kr./kg11,03 kr.
nemlig.comMini frugtstænger m. æble øko.7 x 12,5 g · 126,06 kr./kg11,03 kr.
nemlig.comMini havrebidder m jordbær øko5 x 10 g · 220,60 kr./kg11,03 kr.
nemlig.comMini havrebidder m. banan øko.5 x 10 g · 220,60 kr./kg11,03 kr.
nemlig.comMini havrebidder m. æble øko.5 x 10 g · 220,60 kr./kg11,03 kr.
REMA 1000Karry35 GR. · 319,14 kr./kg11,17 kr.
nemlig.comPaprikastrimler320 g · 35,03 kr./kg11,21 kr.
nemlig.comMinestronesuppe400 g · 28,42 kr./kg11,37 kr.
nemlig.comFuldkornstoast600 g · 19,02 kr./kg11,41 kr.
REMA 1000Sambal oelek200 GR. · 57,40 kr./kg11,48 kr.
REMA 1000Bearnaise sauce80 GR. · 143,75 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Hørfrø400 GR. · 28,75 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Lu tuc100 GR. · 115,00 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Solsikkekerner400 GR. · 28,75 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Grovchips havsalt150 GR. · 77,00 kr./kg11,55 kr.
REMA 1000Cookies peanuts150 GR. · 77,47 kr./kg11,62 kr.
REMA 1000Hot sauce89 ML. · 130,79 kr./l11,64 kr.
REMA 1000Grovchips sc&o150 GR. · 77,87 kr./kg11,68 kr.
REMA 1000Studenter200 GR. · 58,45 kr./kg11,69 kr.
REMA 1000Barbecue chips250 GR. · 46,80 kr./kg11,70 kr.
REMA 1000Sour cream & onion250 GR. · 46,84 kr./kg11,71 kr.
REMA 1000Rød karrypasta110 GR. · 108,27 kr./kg11,91 kr.
REMA 1000Appelsinmarmelade400 GR. · 29,88 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Frugtstænger100 GR. · 119,50 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Holiday dipmix17 GR. · 702,94 kr./kg11,95 kr.
nemlig.comMayonnaise400 g · 29,87 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Parboiled ris1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Protein chips,cheese50 GR. · 239,00 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Protein chips,sweet chili50 GR. · 239,00 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Svesker200 GR. · 59,75 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Abrikoser80 GR. · 150,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Abrikoser100 GR. · 120,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Banan chips90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Brunkager400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Cashewnødder45 GR. · 266,67 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Castus frugtstang100 GR. · 120,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Castus halloween100 GR. · 120,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comEddike øko.50 g · 240,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Fuldk.knækbrød200 GR. · 60,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Fuldkorns tarteletter225 GR. · 53,33 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comFuldkornsbaguettes300 g · 40,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Fuldkornshvedemel1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosGlutenfri Grødblanding m. Quinoa & Chia 60 g60 g · 200,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Grahamsmel1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Grissini hvidløg80 GR. · 150,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Groft rugmel1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Græskarkerner90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comHvidvinseddike øko.25 g · 480,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosJalapeñosauce100 ml · 120,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Kagehvedemel1.7 KG. · 7,06 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comKnækbrød m. blandede frø130 g · 92,31 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comKnækbrød m. hirse og chia130 g · 92,31 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Mandler90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Mango40 GR. · 300,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comMargarine (flydende)0,50 l · 24,00 kr./l12,00 kr.
MotatosOreo O's 350 g350 g · 34,29 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pebernødder400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pinjekerner25 GR. · 480,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pinjekerner30 GR. · 400,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pistaciekerner25 GR. · 480,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Rugkerner1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosRød Pyntegelé50 g · 240,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Sour jordbær100 GR. · 120,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosSpaghetti400 g · 30,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosSpirali Pasta1 x 400 g · 30,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Tranebær50 GR. · 240,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Tranebær90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Tørret mango58 GR. · 206,90 kr./kg12,00 kr.
LidlVaffel- eller pandekagemix12,00 kr.
REMA 1000Vaniljekranse285 GR. · 42,11 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Lagkagebunde240 GR. · 50,21 kr./kg12,05 kr.
REMA 1000Sukat100 GR. · 120,50 kr./kg12,05 kr.
REMA 1000Stødt ingefær40 GR. · 301,75 kr./kg12,07 kr.
REMA 1000Fuldkornskiks255 GR. · 47,41 kr./kg12,09 kr.
REMA 1000Havrekiks250 GR. · 48,36 kr./kg12,09 kr.
REMA 1000Mayonnaise light400 GR. · 30,30 kr./kg12,12 kr.
REMA 1000Remoulade400 GR. · 30,30 kr./kg12,12 kr.
REMA 1000Remoulade light400 GR. · 30,30 kr./kg12,12 kr.
REMA 1000Kryddersmåkager260 GR. · 46,69 kr./kg12,14 kr.
REMA 1000Penne fuldkorn500 GR. · 24,32 kr./kg12,16 kr.
REMA 1000Sorte oliven140 GR. · 86,86 kr./kg12,16 kr.
REMA 1000Fusilli fuldkorn500 GR. · 24,34 kr./kg12,17 kr.
REMA 1000Vanilje cookies400 GR. · 30,43 kr./kg12,17 kr.
REMA 1000Hele peberkorn45 GR. · 270,67 kr./kg12,18 kr.
REMA 1000Tun i olie140 GR. · 87,21 kr./kg12,21 kr.
REMA 1000Peberfrugt strimler180 GR. · 67,94 kr./kg12,23 kr.
nemlig.comTortilla wraps 25 cm6 stk. · 2,04 kr./stk.12,25 kr.
nemlig.comKartofler i glas (kogte)680 g · 18,09 kr./kg12,30 kr.
REMA 1000Skårne rugkerner1 KG. · 12,34 kr./kg12,34 kr.
REMA 1000Græskarkerner150 GR. · 82,53 kr./kg12,38 kr.
REMA 1000Appelsinskal100 GR. · 124,10 kr./kg12,41 kr.
REMA 1000Fuldkornstortillas370 GR. · 33,65 kr./kg12,45 kr.
REMA 1000Cheese dip300 GR. · 41,83 kr./kg12,55 kr.
REMA 1000Guacamole dip300 GR. · 41,83 kr./kg12,55 kr.
nemlig.comSalsa ostesauce300 g · 41,83 kr./kg12,55 kr.
REMA 1000Digestive med fuldk.400 GR. · 31,48 kr./kg12,59 kr.
REMA 1000Abrikosgrød500 GR. · 25,38 kr./kg12,69 kr.
REMA 1000Jordbærgrød500 GR. · 25,38 kr./kg12,69 kr.
REMA 1000Sveskegrød500 GR. · 25,38 kr./kg12,69 kr.
REMA 1000Æblegrød500 GR. · 25,38 kr./kg12,69 kr.
REMA 1000Mango karry dressing250 GR. · 50,80 kr./kg12,70 kr.
REMA 1000Sweet chili430 GR. · 29,63 kr./kg12,74 kr.
nemlig.comFransk hotdogbrød3 stk. · 4,25 kr./stk.12,75 kr.
nemlig.comHavregrød m. frugt- spelt øko55 g · 231,82 kr./kg12,75 kr.
nemlig.comMadlavning 8% øko.0,33 l · 38,64 kr./l12,75 kr.
REMA 1000Agurkesalat u/sukker320 GR. · 40,34 kr./kg12,91 kr.
REMA 1000Pasta sauce480 GR. · 26,92 kr./kg12,92 kr.
REMA 10005-kornsblanding350 GR. · 37,00 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Dijon sennep370 GR. · 35,00 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Italiano dressing420 GR. · 30,83 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comJulefuldmåne m. kakao250 g · 51,80 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Majspasta fusilli500 GR. · 25,90 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Perlesukker500 GR. · 25,90 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comRosiner250 g · 51,80 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Sesamfrø150 GR. · 86,33 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Sigtet speltmel1 KG. · 12,95 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Soja dressing415 GR. · 31,20 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Stege og bage500 GR. · 25,90 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Tomatpuré200 GR. · 64,75 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Tun i tomat125 GR. · 103,60 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Øko kokosmælk400 ML. · 32,38 kr./l12,95 kr.
MotatosHeinz Pickle Tomatketchup460 ml · 28,26 kr./l13,00 kr.
nemlig.comHvederasp500 g · 26,00 kr./kg13,00 kr.
REMA 1000Julens havregrynskugler175 GR. · 74,29 kr./kg13,00 kr.
REMA 1000Julens romkugler175 GR. · 74,29 kr./kg13,00 kr.
AarstiderneKokosmælk 200 ml200 ml · 65,00 kr./l13,00 kr.
MotatosMills Remoulade165 g · 78,79 kr./kg13,00 kr.
MotatosTørret Wakame-tang50g · 260,00 kr./kg13,00 kr.
REMA 1000Majsstivelse400 GR. · 32,55 kr./kg13,02 kr.
nemlig.comKiks m. toffeefyld133 g · 98,35 kr./kg13,08 kr.
REMA 1000Toffee biscuits133 GR. · 98,35 kr./kg13,08 kr.
REMA 1000Müsli bars175 GR. · 74,80 kr./kg13,09 kr.
nemlig.comMüslibar m. abrikos (mini)10 - 12 stk. · 1,09 kr./stk.13,09 kr.
REMA 1000Kokostoppe200 GR. · 65,55 kr./kg13,11 kr.
REMA 1000Panko200 GR. · 65,55 kr./kg13,11 kr.
REMA 1000Grønne oliven200 GR. · 65,80 kr./kg13,16 kr.
REMA 1000Tomat ketchup400 ML. · 33,00 kr./l13,20 kr.
REMA 1000Engelsk sauce185 ML. · 71,41 kr./l13,21 kr.
nemlig.comKakaoroulade300 g · 44,17 kr./kg13,25 kr.
nemlig.comSour æblefrugtstænger5 x 20 g · 132,70 kr./kg13,27 kr.
REMA 1000Cocktail crackers250 GR. · 53,24 kr./kg13,31 kr.
nemlig.comPick Cocktail saltkiks250 g · 53,24 kr./kg13,31 kr.
nemlig.comChili beans390 g · 34,23 kr./kg13,35 kr.
nemlig.comKarrysauce m. mango0,22 l · 60,82 kr./l13,38 kr.
REMA 1000Ananas i ringe340 GR. · 39,59 kr./kg13,46 kr.
nemlig.comAnanasringe560 g · 24,04 kr./kg13,46 kr.
nemlig.comAnanasringe i let sukkerlage567 g · 23,74 kr./kg13,46 kr.
REMA 1000Mandel aroma38 ML. · 354,21 kr./l13,46 kr.
REMA 1000Rom aroma38 ML. · 354,21 kr./l13,46 kr.
REMA 1000Vanilje aroma38 ML. · 354,21 kr./l13,46 kr.
REMA 1000Aspargessnitter270 GR. · 49,89 kr./kg13,47 kr.
REMA 1000Brun farin500 GR. · 27,00 kr./kg13,50 kr.
REMA 1000Fettuccine n°5500 GR. · 27,00 kr./kg13,50 kr.
REMA 1000Fusilli n°108500 GR. · 27,00 kr./kg13,50 kr.
REMA 1000Hugget sukker500 GR. · 27,00 kr./kg13,50 kr.
REMA 1000Radiatori n°73500 GR. · 27,00 kr./kg13,50 kr.
Drikkevarer 379
REMA 1000Ragnatela primitivo 14%75 CL. · 52,00 kr./l39,00 kr.-40%
REMA 1000Italiensk salat300 GR. · 33,33 kr./kg10,00 kr.-37%
REMA 1000Karry salat300 GR. · 33,33 kr./kg10,00 kr.-37%
REMA 1000Harboe 4,6%1.98 LTR. · 9,09 kr./l18,00 kr.-34%
REMA 1000Salami hapser50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Specialristet no 162400 GR. · 95,00 kr./kg38,00 kr.-30%
REMA 1000Harboe 4,6%33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.-29%
REMA 1000Andesauce250 ML. · 48,00 kr./l12,00 kr.-29%
REMA 1000Favorit sauce250 ML. · 48,00 kr./l12,00 kr.-28%
REMA 1000Whisky sauce250 ML. · 48,00 kr./l12,00 kr.-28%
REMA 1000Roastbeef70 GR. · 214,29 kr./kg15,00 kr.-28%
REMA 1000Sandwichskiver150 GR. · 100,00 kr./kg15,00 kr.-28%
REMA 1000Stegt kylling150 GR. · 100,00 kr./kg15,00 kr.-28%
REMA 1000Julepostej400 GR. · 50,00 kr./kg20,00 kr.-28%
REMA 1000Lavazza qualita250 GR. · 152,00 kr./kg38,00 kr.-27%
REMA 1000The zin 12%3 LTR. · 33,00 kr./l99,00 kr.-27%
REMA 1000The zin 13,5%3 LTR. · 33,00 kr./l99,00 kr.-27%
REMA 1000The zin 13,5%3 LTR. · 33,00 kr./l99,00 kr.-27%
REMA 1000The zin 13,5%3 LTR. · 33,00 kr./l99,00 kr.-27%
REMA 1000Classic 0,0%33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.-25%
REMA 1000Harboe pilsner33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.-25%
REMA 1000Kyllingestrimler150 GR. · 100,00 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Oksespidsbryst80 GR. · 187,50 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Classic 0,0%1.98 LTR. · 9,09 kr./l18,00 kr.-25%
REMA 1000Harboe pilsner1.98 LTR. · 9,09 kr./l18,00 kr.-25%
REMA 1000Tuborg guld 5,6%33 CL. · 19,70 kr./l6,50 kr.-24%
REMA 1000Julesild250 GR. · 100,00 kr./kg25,00 kr.-24%
REMA 1000Tuborg guld 5,6%1.98 LTR. · 19,70 kr./l39,00 kr.-24%
REMA 1000Café crema1 KG. · 99,00 kr./kg99,00 kr.-24%
REMA 1000Espresso bønner1 KG. · 99,00 kr./kg99,00 kr.-24%
REMA 1000Bamsepålæg70 GR. · 142,86 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Hamburgerryg90 GR. · 111,11 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Kylling sandwichsk.90 GR. · 111,11 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Kyllingebryst m/peber90 GR. · 111,11 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Rullepølse90 GR. · 111,11 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Karry sild530 GR. · 47,17 kr./kg25,00 kr.-22%
REMA 1000Kryddersild290 GR. · 86,21 kr./kg25,00 kr.-22%
REMA 1000Marinerede sild300 GR. · 83,33 kr./kg25,00 kr.-22%
REMA 1000Ragnatela 13,5%75 CL. · 52,00 kr./l39,00 kr.-22%
REMA 1000Gravad filet m/dres.110 GR. · 136,36 kr./kg15,00 kr.-21%
REMA 1000Kyllingkryd.pølse90 GR. · 166,67 kr./kg15,00 kr.-21%
REMA 1000Røget mørbrad80 GR. · 187,50 kr./kg15,00 kr.-21%
REMA 1000Danskvand50 CL. · 4,00 kr./l2,00 kr.-20%
REMA 1000Stegte sild250 GR. · 100,00 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Butterdej275 GR. · 36,36 kr./kg10,00 kr.-16%
REMA 1000Fuldkorn tærtedej275 GR. · 36,36 kr./kg10,00 kr.-16%
REMA 1000Tærtedej275 GR. · 36,36 kr./kg10,00 kr.-16%
REMA 1000Stegt tofu200 GR. · 75,00 kr./kg15,00 kr.-16%
REMA 1000Grande alberone 14,5%75 CL. · 73,33 kr./l55,00 kr.-15%
REMA 1000Hope kildevand50 CL. · 4,00 kr./l2,00 kr.-13%
REMA 1000Frisk tofu200 GR. · 75,00 kr./kg15,00 kr.-12%
REMA 1000Porchetta80 GR. · 187,50 kr./kg15,00 kr.-12%
REMA 1000Tuborg classic 4,6%33 CL. · 19,70 kr./l6,50 kr.-11%
REMA 1000Sennpsmarin.skinke90 GR. · 166,67 kr./kg15,00 kr.-11%
REMA 1000Tuborg classic 4,6%1.98 LTR. · 19,70 kr./l39,00 kr.-11%
REMA 1000Tuborg rød 4,3%1.98 LTR. · 19,70 kr./l39,00 kr.-10%
REMA 1000Cali coast 10%75 CL. · 60,00 kr./l45,00 kr.-10%
REMA 1000Fiskefilet 2 stk.160 GR. · 125,00 kr./kg20,00 kr.-9%
REMA 1000Brewmasters 5,2%1.98 LTR. · 19,70 kr./l39,00 kr.-7%
REMA 1000Sant thias 12,5%75 CL. · 73,33 kr./l55,00 kr.-7%
nemlig.comEPS låg1 stk.0,01 kr.
MotatosTropisk Saftevand2 dl · 5,00 kr./l1,00 kr.
MotatosUsødet Mandeldrik1000 ml · 1,00 kr./l1,00 kr.
nemlig.comGær50 g · 30,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Icetea fersken200 ML. · 9,40 kr./l1,88 kr.
LidlAbrikosbrus3,00 kr.
LidlCola3,00 kr.
LidlCola 0 %3,00 kr.
LidlHindbær 0 %3,00 kr.
REMA 1000Abrikosbrus nul33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Cloudy lemon33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Cola33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Cola nul sukker33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Exotic nul sukker33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Topform33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Æblejuice, brik25 CL. · 14,00 kr./l3,50 kr.
nemlig.comHarboe Pilsner0,33 l · 10,76 kr./l3,55 kr.
REMA 1000Multijuice, brik25 CL. · 15,80 kr./l3,95 kr.
REMA 1000Blue keld33 CL. · 12,12 kr./l4,00 kr.
REMA 1000One energy25 CL. · 16,00 kr./l4,00 kr.
REMA 1000Abrikos50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Ananasbrus nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Citronbrus50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Cloudy lemon50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Cola50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Cola nul sukker50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Grapebrus nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Hindbærbrus50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Indian tonic50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Sportsbrus nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Squash orange50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Topform nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Æblejuice, brik20 CL. · 20,55 kr./l4,11 kr.
REMA 1000Appelsinjuice, brik25 CL. · 18,00 kr./l4,50 kr.
nemlig.comDrikkevand u. brus2 l · 2,30 kr./l4,59 kr.
REMA 1000Mineralvand2 LTR. · 2,30 kr./l4,59 kr.
REMA 1000Carlsberg 4,6%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.BilkaDrikkeglas 350ml – flere varianter – assorteret350ml · 14,29 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Grøn tuborg 4,6%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Harboe pilsner 4,6%50 CL. · 10,00 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Icetea citron50 CL. · 10,00 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Icetea ferskensmag50 CL. · 10,00 kr./l5,00 kr.
nemlig.comISH Everyday Athlete's Ale0,33 l · 15,15 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Julehvidtøl 1,9%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Kb hvidtøl 1,7%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Salami hapser20 GR. · 250,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Sparkling orange33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Tuborg 4,6%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
nemlig.comDanskvand2 l · 2,56 kr./l5,12 kr.
nemlig.comDanskvand m. citrus2 l · 2,56 kr./l5,12 kr.
REMA 1000Icetea citronsmag1.5 LTR. · 3,58 kr./l5,37 kr.
REMA 1000Icetea fersken1.5 LTR. · 3,61 kr./l5,42 kr.
REMA 1000Tuborg twist33 CL. · 16,67 kr./l5,50 kr.
REMA 1000Kongens bryg 1,7%33 CL. · 17,42 kr./l5,75 kr.
REMA 1000Fanta orange33 CL. · 17,73 kr./l5,85 kr.
nemlig.comCaribia Ginger beer (dåse)0,33 l · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000Coca cola33 CL. · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000Fanta exotic33 CL. · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000Ginger beer33 CL. · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000Julebryg 5,7%33 CL. · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000One guava50 CL. · 11,90 kr./l5,95 kr.
LidlEnergy Gel6,00 kr.
nemlig.comGrøn Tuborg0,33 l · 18,18 kr./l6,00 kr.
REMA 1000Snack salami classic25 GR. · 240,00 kr./kg6,00 kr.
nemlig.comX-Ray m. lemon zero (dåse)0,50 l · 12,00 kr./l6,00 kr.
nemlig.comX-Ray m. sportsmag0,50 l · 12,00 kr./l6,00 kr.
REMA 1000Guldøl 5,7%33 CL. · 18,85 kr./l6,22 kr.
REMA 1000Royal export 5,4%33 CL. · 19,36 kr./l6,39 kr.
REMA 1000Cola1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Cola nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Ferskenbrus1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Hindbær nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Squash nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Squash orange1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Topform1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Topform nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Heineken 4,6%33 CL. · 19,52 kr./l6,44 kr.
REMA 1000Danskvand1 LTR. · 6,45 kr./l6,45 kr.
REMA 1000Royal classic33 CL. · 19,82 kr./l6,54 kr.
REMA 1000Faxe kondi33 CL. · 20,88 kr./l6,89 kr.
REMA 1000Pepsi max33 CL. · 20,88 kr./l6,89 kr.
REMA 1000Fransk leverpostej175 GR. · 39,71 kr./kg6,95 kr.
LidlKammerjunkere6,95 kr.
nemlig.comMozzarella125 g · 55,60 kr./kg6,95 kr.
REMA 1000Sparkling lemon33 CL. · 21,06 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Vitamindrik50 CL. · 13,90 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Blodappelsin33 CL. · 21,21 kr./l7,00 kr.
REMA 1000Ego citron33 CL. · 21,21 kr./l7,00 kr.
REMA 1000Iskaffe250 ML. · 28,00 kr./l7,00 kr.
REMA 1000Lemon ingefær33 CL. · 21,21 kr./l7,00 kr.
REMA 1000Nordic pilsner33 CL. · 21,52 kr./l7,10 kr.
REMA 1000Royal 4,6%33 CL. · 21,64 kr./l7,14 kr.
REMA 1000Royal blanche 4,6%33 CL. · 21,64 kr./l7,14 kr.BilkaDrikkekop m/riflet mønster 300 ml – flere varianter – assorteret300 ml · 25,00 kr./l7,50 kr.
REMA 1000Sky200 GR. · 38,30 kr./kg7,66 kr.
REMA 1000Earl grey30 GR. · 265,00 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comEarl Grey te øko.7,95 kr.
REMA 1000Kamillete25 GR. · 318,00 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Revet peberrod40 GR. · 198,75 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Sky m/champignon200 GR. · 39,75 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comSødmælk 3,5%0,25 l · 31,84 kr./l7,96 kr.
LidlBørnetandbørste8,00 kr.
LidlDr. Pepper8,00 kr.
LidlHvedetoastbrød8,00 kr.
LidlTandbørste8,00 kr.
REMA 1000Tonicwater15 CL. · 53,33 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Hindbær/appelsin1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
REMA 1000Hyldeblomst1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
REMA 1000Jordbær1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik m. appelsinsmag1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik m. hyldeblomstsmag1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik m. jordbærsmag1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik sport1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
REMA 1000Sport1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comCola2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comCola NUL sukker2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comExotic NUL sukker2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comHindbærbrus NUL sukker2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comSquash Orange2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comSquash Orange NUL sukker2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comTopform2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comTopform NUL sukker2 l · 4,28 kr./l8,56 kr.
nemlig.comKaffefløde 10%0,25 l · 35,80 kr./l8,95 kr.
nemlig.comLæskedrik m. solbærsmag1 l · 9,00 kr./l9,00 kr.
REMA 1000Solbær1 LTR. · 9,00 kr./l9,00 kr.
REMA 1000Extra strong 7,7%50 CL. · 18,06 kr./l9,03 kr.
nemlig.comHarboe Extra Strong (dåse)0,50 l · 18,06 kr./l9,03 kr.
nemlig.comLetmælk øko.0,5 l · 18,50 kr./l9,25 kr.
nemlig.comChorizo extra75 g · 124,40 kr./kg9,33 kr.
nemlig.comSalchichon extra75 g · 124,40 kr./kg9,33 kr.
nemlig.comIce tea m. ferskensmag5 x 0,2 l · 9,40 kr./l9,40 kr.
nemlig.comMinimælk1 l · 9,50 kr./l9,50 kr.
REMA 1000Russisk salat200 GR. · 47,50 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Tomatjuice1 LTR. · 9,75 kr./l9,75 kr.
nemlig.comYoghurt m. vanilje & müsli166 g · 58,73 kr./kg9,75 kr.
REMA 1000Beef stick20 GR. · 497,50 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFladbrød6 stk. · 1,66 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Høvlet peberrod50 GR. · 199,00 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comKærnemælk øko.1 l · 9,95 kr./l9,95 kr.
nemlig.comOkse snackpølse øko.20 g · 497,50 kr./kg9,95 kr.
MENYPickwick Citron Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Earl Grey Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick English Breakfast (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Fruit F. Cherry (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Fruit F. Citrus (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Fruit F. Mango (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Fruit Fusion Disp (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Grøn Jordb/Citron (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Grøn Te M/Citron (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Jordbær Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Lakridsrods Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Mango Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Skovbær Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Solbær Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Sort Te Mix (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Te Orange Mix (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
MENYPickwick Warming Chai Te (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
nemlig.comSerranoskinke60 g · 165,83 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comSkummetmælk 0,1%1 l · 9,95 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Spansk chorizo80 GR. · 124,38 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Spansk salami80 GR. · 124,38 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Spansk serrano60 GR. · 165,83 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Bacon i skiver150 GR. · 66,47 kr./kg9,97 kr.
LidlAhornbryg10,00 kr.
REMA 1000Baconleverpostej200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.
LidlBites10,00 kr.
SPARCocio Classic (Cocio, Cocio Iskaffe eller Matilde)25 cl10,00 kr.
SPARCocio Ice Coffe Milk-Espes (Cocio, Cocio Iskaffe eller Matilde)25 cl10,00 kr.
SPARCocio Ice Latte (Cocio, Cocio Iskaffe eller Matilde)25 cl10,00 kr.
nemlig.comDanskvand m. blodappelsin0,33 l · 30,30 kr./l10,00 kr.
nemlig.comDanskvand m. lemon0,33 l · 30,30 kr./l10,00 kr.
nemlig.comDanskvand m. rabarber0,33 l · 30,30 kr./l10,00 kr.
REMA 1000English breakfast30 GR. · 333,33 kr./kg10,00 kr.
LidlFugtigt toiletpapir10,00 kr.
REMA 1000Fun light50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
LidlHalloweenfrugtstænger10,00 kr.
AarstiderneHvidtøl 75 cl, ekskl. pant75 cl, ekskl. pant · 13,33 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Kramers energy50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Kramers isotonic50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Lille leverpostej175 GR. · 57,14 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Mojito 4,4%25 CL. · 40,00 kr./l10,00 kr.
LidlOreo10,00 kr.
LidlProteinbar10,00 kr.
LidlRengøringsklude10,00 kr.
LidlSaltstænger med jordnøddefyld10,00 kr.
REMA 1000Scoop50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
nemlig.comSkovbær te øko.10,00 kr.
REMA 1000Skovbærte30 GR. · 333,33 kr./kg10,00 kr.
LidlSkovlyst Oktoberfest øl10,00 kr.
LidlSlikposer10,00 kr.
LidlSmåkager10,00 kr.
LidlSomunbrød10,00 kr.
REMA 1000Strawberry daiquiri 5%25 CL. · 40,00 kr./l10,00 kr.
LidlSvampe10,00 kr.
LidlVegansk proteinbar10,00 kr.
REMA 1000Vodka & energidrik 5%25 CL. · 40,00 kr./l10,00 kr.
LidlWC-rens eller -sten10,00 kr.
REMA 1000Egekilde, blå70 CL. · 14,33 kr./l10,03 kr.
nemlig.comSkyr m. jordbær- og limesmag180 g · 56,00 kr./kg10,08 kr.
REMA 1000Kakaomælk250 ML. · 40,36 kr./l10,09 kr.
REMA 1000Pizzasauce170 GR. · 59,71 kr./kg10,15 kr.
REMA 1000Fettuccine spinat250 GR. · 40,64 kr./kg10,16 kr.
REMA 1000Tagliolini naturel250 GR. · 40,64 kr./kg10,16 kr.
REMA 1000Grøntsagsdrik1 LTR. · 10,50 kr./l10,50 kr.
nemlig.comSnackpølse øko.20 g · 525,00 kr./kg10,50 kr.
nemlig.comDessert pandekager8 stk. · 1,33 kr./stk.10,60 kr.
REMA 1000English earl grey50 STK. · 0,21 kr./stk.10,61 kr.
nemlig.comProsciutto Cotto70 g · 154,14 kr./kg10,79 kr.
nemlig.comCocktailpølser200 g · 54,75 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comCortes Extra0,33 l · 33,18 kr./l10,95 kr.
nemlig.comLetmælk 1,5%1 l · 10,95 kr./l10,95 kr.
REMA 1000Pizzadej400 GR. · 27,38 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Risalamande150 GR. · 73,00 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comRøræg125 g · 87,60 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comYoghurt m. pære og banan 2,3%166 g · 65,96 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Pepperoni skiver100 GR. · 113,70 kr./kg11,37 kr.
REMA 1000Blandet saft1.5 LTR. · 7,69 kr./l11,53 kr.
REMA 1000Italiensk salat200 GR. · 58,30 kr./kg11,66 kr.
REMA 1000Karry salat200 GR. · 58,40 kr./kg11,68 kr.
nemlig.comPitabrød350 g · 33,54 kr./kg11,74 kr.
REMA 1000Havredrik1 LTR. · 11,95 kr./l11,95 kr.
nemlig.comHavredrik øko.1 l · 11,95 kr./l11,95 kr.
nemlig.comKvark m. vanilje165 g · 72,42 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Kødpølse135 GR. · 88,52 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Kødpølse110 GR. · 108,64 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Paté grønne peberkorn150 GR. · 79,67 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Peberrod salat150 GR. · 79,67 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Pølsehornsdej325 GR. · 36,77 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Risdrik1 LTR. · 11,95 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Røget rullepølse120 GR. · 99,58 kr./kg11,95 kr.
nemlig.comSødmælk1 l · 11,95 kr./l11,95 kr.
nemlig.comToastost i skiver200 g · 59,75 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Usødet sojadrik1 LTR. · 11,95 kr./l11,95 kr.
nemlig.comYoghurt m. pære og banan 3,1%1 l · 11,95 kr./l11,95 kr.
LidlAmerikansk-inspireret sandwichtoast12,00 kr.
LidlBlonde12,00 kr.
REMA 1000Blue keld1 LTR. · 12,00 kr./l12,00 kr.
LidlBreezer12,00 kr.
LidlChips12,00 kr.
LidlChokoladestænger med mælkefyld12,00 kr.
LidlDoritos12,00 kr.føtexDrikkeflaske – 500 ml – flere varianter – assorteret500 ml · 24,00 kr./l12,00 kr.
LidlGrov cafésandwich12,00 kr.
LidlHalloweenchokolade i net12,00 kr.
LidlHalloweencruspies12,00 kr.
LidlHalloweensnacks12,00 kr.
LidlHalloweenvampyrsnacks12,00 kr.
LidlHåndsæbe12,00 kr.
REMA 1000Julesylte175 GR. · 68,57 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comJægerpølse 9% fedt110 g · 109,09 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comKartoffelspegepølse125 g · 96,00 kr./kg12,00 kr.
LidlKohberg Herkules rugbrød12,00 kr.
LidlKohberg Viking rugbrød12,00 kr.
nemlig.comNODA Ginger Lemongrass øko.0,33 l · 36,36 kr./l12,00 kr.
nemlig.comNODA Mango Passionfruit øko.0,33 l · 36,36 kr./l12,00 kr.
nemlig.comNODA Pink Grapefruit øko.0,33 l · 36,36 kr./l12,00 kr.
nemlig.comNODA Sicilian Lemon øko.0,33 l · 36,36 kr./l12,00 kr.
nemlig.comPlantebaseret fedtstof500 g · 24,00 kr./kg12,00 kr.
LidlPretzelbidder12,00 kr.
LidlPålægssalat12,00 kr.
nemlig.comRøget medister125 g · 96,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comSalami 40% mindre fedt110 g · 109,09 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comSandwich skiver150 g · 80,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comSkyrdrik m. tropicalsmag0,25 l · 48,00 kr./l12,00 kr.
LidlSmirnoff Ice12,00 kr.
LidlSnack Chips Original12,00 kr.
LidlSnack Chips Sour Cream & Onion12,00 kr.
LidlStella Artois12,00 kr.
LidlStjerner eller Snøre12,00 kr.
LidlSurdejscafésandwich12,00 kr.
nemlig.comVitamins Levelup0,50 l · 24,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Yakima ipa 6,5%33 CL. · 36,36 kr./l12,00 kr.
LidlYoghurtboller12,00 kr.
REMA 1000Lange tefiltre50 STK. · 0,24 kr./stk.12,04 kr.
REMA 1000Kogt skinke140 GR. · 86,64 kr./kg12,13 kr.
REMA 1000Coffee creamer250 GR. · 48,56 kr./kg12,14 kr.
nemlig.comSalatost i kryddermarinade100 g · 123,40 kr./kg12,34 kr.
nemlig.comPølsehornspølser200 g · 62,25 kr./kg12,45 kr.
REMA 1000Hummus200 GR. · 62,50 kr./kg12,50 kr.
nemlig.comVand m. appelsinsmag1,25 l · 10,00 kr./l12,50 kr.
nemlig.comVand m. hyldeblomstsmag1,25 l · 10,00 kr./l12,50 kr.
nemlig.comCaffé Latte0,25 l · 50,24 kr./l12,56 kr.
nemlig.comCappuccino0,25 l · 50,24 kr./l12,56 kr.
nemlig.comEspresso Milk0,25 l · 50,24 kr./l12,56 kr.
REMA 1000Dessert pandekager360 GR. · 35,08 kr./kg12,63 kr.
REMA 1000Madpandekager360 GR. · 35,08 kr./kg12,63 kr.
REMA 1000Sommer salat200 GR. · 63,40 kr./kg12,68 kr.
nemlig.comMadlavningsfløde 8%0,25 l · 51,00 kr./l12,75 kr.
REMA 1000Ørredfilet80 GR. · 159,63 kr./kg12,77 kr.
nemlig.comKyllingetern2 x 75 g · 86,00 kr./kg12,90 kr.
REMA 1000Bacon i tern200 GR. · 64,75 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comBacon i tern (røget)200 g · 64,75 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Bjørnepølse80 GR. · 161,88 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Dilddressing300 GR. · 43,17 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Estrella damm 5,4%33 CL. · 39,24 kr./l12,95 kr.
nemlig.comFicodindia e Arancia (dåse)0,33 l · 39,24 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Frikadellepølse i skiver100 GR. · 129,50 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comGrovhakket leverpostej200 g · 64,75 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Grovhakket postej200 GR. · 64,75 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comKakaominimælk i brik3 x 0,20 l · 21,58 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Klassisk leverpostej200 GR. · 64,75 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Kyllingebryst120 GR. · 107,92 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comKyllingebryst (i skiver)90 g · 143,89 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comKyllingeskiver m. bacon90 g · 143,89 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Kødpølse125 GR. · 103,60 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Kødpølse i skiver100 GR. · 129,50 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Ris/mandel drik1 LTR. · 12,95 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Sdj. spegepølse125 GR. · 103,60 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comÆble nektar øko.1 l · 12,95 kr./l12,95 kr.
nemlig.comÆblejuice1,5 l · 8,63 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Æblejuice1 LTR. · 12,95 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Hamburgerryg140 GR. · 93,00 kr./kg13,02 kr.
REMA 1000Rullepølse140 GR. · 93,00 kr./kg13,02 kr.
REMA 1000Tzatziki200 GR. · 65,75 kr./kg13,15 kr.
REMA 1000Tortellini250 GR. · 52,64 kr./kg13,16 kr.
REMA 1000Iskaffe1 LTR. · 13,24 kr./l13,24 kr.
nemlig.comIskaffe espresso1 l · 13,24 kr./l13,24 kr.
nemlig.comHamburgerryg øko.90 g · 147,78 kr./kg13,30 kr.
REMA 1000Benediktiner50 CL. · 26,82 kr./l13,41 kr.
Andet 249
nemlig.comHoliday dip mix16 g · 184,38 kr./kg2,95 kr.
nemlig.comTandpasta125 g · 31,60 kr./kg3,95 kr.BilkaIsform med frugtmønster – flere varianter – assorteret5,00 kr.
MENYKæmpe Skildpadde Karamel (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)27.5 g5,00 kr.
MENYPingv. Chocofant Stænger (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)27 g5,00 kr.MENYPingv. Tivoli Stænger (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)27 g5,00 kr.
MENYPingv. Truxa Karamelstang (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)27 g5,00 kr.føtexScoop hoppebold - æg5,00 kr.
MENYSpunk Saltlakrids (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)23 g5,00 kr.
MENYSpunk Vingummi (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)23 g5,00 kr.
MENYToms Ama'R Stænger Indpak (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)27 g5,00 kr.
MENYToms Kæmpeskildpadder (Toms Spunk, Go'e Stænger eller Kæmpe Skildpadde)28 g5,00 kr.
nemlig.comHåndsæbe (flydende)0,50 l · 11,00 kr./l5,50 kr.føtexEnergigel m. citrussmag40 g · 150,00 kr./kg6,00 kr.
føtexEnergigel m. mangosmag40 g · 150,00 kr./kg6,00 kr.
MotatosKlemmepose m. Frugt, Æble & Banan90 g · 66,67 kr./kg6,00 kr.
nemlig.comBind (Maxi bind)20 stk. · 0,35 kr./stk.6,95 kr.
nemlig.comBomuldsvat100 g · 69,50 kr./kg6,95 kr.
Min KøbmandGb Hakkede Tomater Øko (Grøn Balance Økologiske Hakkede Tomater)400 g7,00 kr.
Min KøbmandGb Tomat Oregano/Basil Øko (Grøn Balance Økologiske Hakkede Tomater)400 g7,00 kr.føtexVådfoder m. kylling i sovs85 g · 82,35 kr./kg7,00 kr.
føtexVådfoder m. laks i sovs85 g · 82,35 kr./kg7,00 kr.
føtexVådfoder m. okse i sovs85 g · 82,35 kr./kg7,00 kr.
føtexTyggepinde m. kylling20 g · 397,50 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comVatpinde t. baby60 stk. · 0,13 kr./stk.7,96 kr.SPARCitronfromage (Dr. Oetker Fromage eller Mousse)100 g8,00 kr.
REMA 1000Danske champignon100 GR. · 80,00 kr./kg8,00 kr.føtexEnergigel m. appelsinsmag66 g · 121,21 kr./kg8,00 kr.
MotatosGoodies Smoothie Strawberry & Apple100 g · 80,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosGoodies Æble- og Pæresmoothie100 g · 80,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosGrød m. Pære, Mango, Banan 6m+120g · 66,67 kr./kg8,00 kr.
SPAROetker Choco Mousse (Dr. Oetker Fromage eller Mousse)100 g8,00 kr.
SPAROetker Vanilje Mousse (Dr. Oetker Fromage eller Mousse)100 g8,00 kr.
SPARRisifrutti Jordbær (Risifrutti)175 g8,00 kr.
SPARRisifrutti Pink Lemonade (Risifrutti)175 g8,00 kr.
SPARRød Peber1 stk8,00 kr.
nemlig.comTandtråd8,00 kr.
nemlig.comBacon snack120 g · 68,25 kr./kg8,19 kr.
nemlig.comVatpinde300 stk. · 0,03 kr./stk.8,32 kr.føtexVådfoder i sovs m. kalkun85 g · 98,00 kr./kg8,33 kr.
føtexVådfoder i sovs m. tun85 g · 98,00 kr./kg8,33 kr.
føtexVådfoder m. kylling og tun60 g · 138,83 kr./kg8,33 kr.
føtexVådfoder i sovs m. kylling junior100 g · 85,20 kr./kg8,52 kr.
føtexVådfoder i gelé m. laks85 g · 101,18 kr./kg8,60 kr.
nemlig.comFlæskesvær gammeldags75 g · 116,67 kr./kg8,75 kr.føtexVådfoder m. kalkun85 g · 105,29 kr./kg8,95 kr.
føtexVådfoder m. laks og spinat85 g · 105,29 kr./kg8,95 kr.
føtexVådfoder m. oksekød og gulerod85 g · 105,29 kr./kg8,95 kr.
MotatosGoodies Bluey Æble & Blåbær100g · 90,00 kr./kg9,00 kr.
nemlig.comFyrfadslighter1 stk.9,18 kr.
nemlig.comBalsam (normalt hår)0,50 l · 18,60 kr./l9,30 kr.føtexPaté m. kylling85 g · 112,94 kr./kg9,60 kr.
føtexVådfoder m. kanin85 g · 112,94 kr./kg9,60 kr.
nemlig.comBarberskum0,25 l · 39,80 kr./l9,95 kr.
MENYBreezer Lemon/Elderflower (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
MENYBreezer Lime 4% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
MENYBreezer Mango 4% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
MENYBreezer Orange 4% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
MENYBreezer Passionfruit/Mango (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
MENYBreezer Pineapple 4% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
MENYBreezer Pink Grapefruit (Breezer, Somersby eller Grimbergen)275 ml9,95 kr.
MENYBreezer Raspberry/Yuzu 4% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
MENYBreezer Strawberry 4% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)27.5 cl9,95 kr.
nemlig.comChokolade 50%100 g · 99,50 kr./kg9,95 kr.
MENYCoca Cola (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYCoca Cola Zero S1/2 Pl (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYFanta Exotic (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYFanta Exotic Zero 1/4 Pl (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYFanta Hyldebl./Citron Zero (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYFanta Orange 1/4 Pl (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYFuze Tea Citron Citrongræs (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)125 cl9,95 kr.
MENYFuze Tea Peach Hibiscus (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)125 cl9,95 kr.føtexGodbidder m. and, torsk og katteurt30 g · 331,67 kr./kg9,95 kr.
føtexGodbidder m. laks, kylling og katteurt30 g · 331,67 kr./kg9,95 kr.
føtexGodbidder m. tun, kylling og katteurt30 g · 331,67 kr./kg9,95 kr.
MENYGrimbergen Blond (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
MENYGrimbergen Double (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
nemlig.comMælkechokolade100 g · 99,50 kr./kg9,95 kr.
MENYRamlösa Citrus (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYRamlösa Original (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYSchweppes Indian Tonic (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)125 cl9,95 kr.
MENYSchweppes Lemon (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)125 cl9,95 kr.
nemlig.comShampoo (alle hårtyper)0,50 l · 19,90 kr./l9,95 kr.
MENYSomersby Apple 4,5% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
MENYSomersby Apple Lite 4,0% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
MENYSomersby Blackberry 4,5% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
MENYSomersby Elderflower Lime (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
MENYSomersby Raspb. Lime 4,0% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
MENYSomersby Red Orange 4,5% (Breezer, Somersby eller Grimbergen)33 cl9,95 kr.
MENYSprite Zero Sugar 1/4 Pl (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYTuborg Squash Appelsin Sf (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
MENYTuborg Squash Sport S-Fri (Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash, Sprite, Fuze, Ramlösa eller Schweppes)150 cl9,95 kr.
REMA 1000Chili+gurkemejeshot60 ML. · 166,67 kr./l10,00 kr.
Min KøbmandClick Mix Sour (Haribo)120 g10,00 kr.
MotatosDino Puffs Snacks Børn30 g · 333,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Ella-sara smoothie250 ML. · 40,00 kr./l10,00 kr.føtexFolieballon 37x47 cm - Fodbold10,00 kr.
føtexFolieballon 64x40 cm - Regnbue10,00 kr.
føtexFolieballon 74x104 cm - Dinosaur10,00 kr.
føtexFolieballon 81x112 cm - Enhjørning10,00 kr.
føtexFolieballon 88x108 cm - Bolsje10,00 kr.
føtexFolieballon Ø:45 cm - Disco10,00 kr.
føtexFolieballon Ø:45 cm - Multifarvet disco10,00 kr.
MotatosFuldkornsvælling Drikkeklar 3-pak 1 år+3 x 200 ml · 16,67 kr./l10,00 kr.
SPARGestus Danske Gulerødder1 kg10,00 kr.føtexGodbidder m. fisk55 g · 181,82 kr./kg10,00 kr.
føtexGodbidder m. kylling40 g · 250,00 kr./kg10,00 kr.
føtexGodbidder m. kylling55 g · 181,82 kr./kg10,00 kr.
føtexGodbidder m. laks40 g · 250,00 kr./kg10,00 kr.
MotatosGrødsmoothie m. æble, hindbær, banan og blåbær120 g · 83,33 kr./kg10,00 kr.
SPARGraasten Remoulade (Graasten Remoulade eller Mayonnaise)150 g10,00 kr.
SPARHamburger Buns 6 Stk (Quickbury Fastfood Buns)6 Stk.10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Butterflies (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Click Mix (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Dukatos (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Eucalyptus (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Ferskner (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Goldbears (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo I Like Mix (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Labre Larver (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Matador Mix (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Matador Mix Dark (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Pepito (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Rotella (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Sally Soft Mix (Haribo)100 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Softy Mix (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Stjerne Mix (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Stjerne Mix Zour (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Super Piratos (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Syrlinger (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Top Star Mix (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Tropi Frutti (Haribo)120 g10,00 kr.
Min KøbmandHaribo Vampyrer (Haribo)120 g10,00 kr.
SPARHotdog Buns 4 Stk (Quickbury Fastfood Buns)4 Stk.10,00 kr.
REMA 1000Ingefærshot60 ML. · 166,67 kr./l10,00 kr.
MotatosKlemmepose Grød m. Æble, Banan og Hindbær 6m+ 100 g100 g · 100,00 kr./kg10,00 kr.
SPARMega Burger Buns 4 Stk (Quickbury Fastfood Buns)4 Stk.10,00 kr.
MotatosMos m. Pærer, Ærter & Broccoli120 g · 83,33 kr./kg10,00 kr.
SPARNordthy Mini Cream Cookies230 g10,00 kr.BilkaProteinbar m. chokolade35 g · 285,71 kr./kg10,00 kr.
BilkaProteinbar m. karamel- og nougat35 g · 285,71 kr./kg10,00 kr.
SPARRoyal Club Gin/Grapefruit (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)33 cl10,00 kr.
SPARRoyal Club Gin/Passionsfr. (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)33 cl10,00 kr.
REMA 1000Salatblanding200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.
SPARShaker Original 4% (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)27.5 cl10,00 kr.
SPARShaker Sport 4% (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)27.5 cl10,00 kr.
SPARShaker Sport Blue 4,0% (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)275 ml10,00 kr.
SPARShaker Sport Pink 4% (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)27.5 cl10,00 kr.
SPARSmirnoff Ice 4,0% (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)25 cl10,00 kr.
Let-KøbSmirnoff Ice 4,0% (Smirnoff Ice)25 cl10,00 kr.
SPARSmirnoff Ice Raspb 4,0% (Shaker, Royal Club eller Smirnoff Ice)25 cl10,00 kr.
Let-KøbSmirnoff Ice Raspb 4,0% (Smirnoff Ice)25 cl10,00 kr.BilkaStudenter folieballon rund med studenterhue – blå10,00 kr.
BilkaStudenter folieballon rund med studenterhue – rød10,00 kr.
REMA 1000Zapp elektron5 PK. · 2,02 kr./stk.10,11 kr.
nemlig.comTandstikker60 stk. · 0,18 kr./stk.10,50 kr.
nemlig.comChips m. salt250 g · 42,88 kr./kg10,72 kr.
REMA 1000Piberensere100 STK. · 0,11 kr./stk.10,81 kr.føtexEnergigel m. colsasmag40 g · 275,00 kr./kg11,00 kr.
føtexEnergigel m. grøn te og citrussmag40 g · 275,00 kr./kg11,00 kr.
føtexEnergigel m. solbærsmag40 g · 275,00 kr./kg11,00 kr.
MotatosLasagne Klemmepose 6 mån+120g · 91,67 kr./kg11,00 kr.føtexVingummi m. frugtsmag40 g · 275,00 kr./kg11,00 kr.
MotatosØko Babymad Laks, Ærter & Kartoffel190 g · 57,89 kr./kg11,00 kr.
nemlig.comChips m. sour cream & onion250 g · 46,00 kr./kg11,50 kr.
nemlig.comMicroovns popcorn m. salt3 x 90 g · 42,59 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Bønnespirer150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.
SPARCarletti Mini Brazil (Carletti P-Tærter, Dragé eller Skum)60 g12,00 kr.
SPARCarletti P-Tærter Original (Carletti P-Tærter, Dragé eller Skum)60 g12,00 kr.
SPARCarletti Skumbananer (Carletti P-Tærter, Dragé eller Skum)60 g12,00 kr.
SPARCarletti Wienerlinser (Carletti P-Tærter, Dragé eller Skum)70 g12,00 kr.MENYCrunchy Cheesy Tortil Stri (Santa Maria Tex Mex)185 g12,00 kr.
MENYDansukker Dansk Sukker1 kg12,00 kr.BilkaDAY drikkeglas med sugerør - 450 ml450 ml · 26,67 kr./l12,00 kr.
BilkaFrugtsut1 stk. Taupe12,00 kr.
Min KøbmandGestus Pepperoni (Gestus Topping)150 g12,00 kr.
Min KøbmandGestus Skinkestrimler (Gestus Topping)150 g12,00 kr.føtexGodbidder m. kylling og and50 g · 240,00 kr./kg12,00 kr.
føtexGodbidder m. laks og ørred50 g · 240,00 kr./kg12,00 kr.
SPARGrøn Balance Økologisk Pizzadej280 g12,00 kr.
nemlig.comJuleskum70 g · 171,43 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Krøllet salatmix125 GR. · 96,00 kr./kg12,00 kr.
MENYKærgården Let (Kærgården)200 g12,00 kr.
MENYKærgården Orginal Cont. (Kærgården)200 g12,00 kr.
SPARMutti Hakk. Tomater Øko Kk (Mutti Tomater)400 g12,00 kr.
SPARMutti Hakkede Tomater (Mutti Tomater)400 g12,00 kr.
SPARMutti Hele Flåede Tomater (Mutti Tomater)400 g12,00 kr.
SPARMutti Pizzasauce Kk (Mutti Tomater)400 g12,00 kr.
SPARMutti Tomatpure (Mutti Tomater)400 g12,00 kr.
SPARMutti Tomatpure Dobb. Konc (Mutti Tomater)130 g12,00 kr.
SPARPastella Fettuc Spinat (Pastella)250 g12,00 kr.
SPARPastella Fettuccine Nat (Pastella)250 g12,00 kr.
REMA 1000Revet gulerod325 GR. · 36,92 kr./kg12,00 kr.
MENYS.M Salsa Dip Medium (Santa Maria Tex Mex)250 g12,00 kr.
MENYS.M Tortilla Fuldk Øko Kk (Santa Maria Tex Mex)320 g12,00 kr.
MENYS.M. Cheesy Taco Spice Mix (Santa Maria Tex Mex)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Chunky Salsa Medium (Santa Maria Tex Mex)230 g12,00 kr.
MENYS.M. Dip Mix Guacamole (Santa Maria Tex Mex)15 g12,00 kr.
MENYS.M. Mini Taco Tubs (Santa Maria Tex Mex)86 g12,00 kr.
MENYS.M. Salsa Chunky Hot (Santa Maria Tex Mex)230 g12,00 kr.
MENYS.M. Salsa Chunky Mild (Santa Maria Tex Mex)230 g12,00 kr.
MENYS.M. Spice Mix Burrito (Santa Maria Tex Mex)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Spice Mix Chicken (Santa Maria Tex Mex)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Spice Mix Chili Con C (Santa Maria Tex Mex)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Spice Mix Crisp Chick (Santa Maria Tex Mex)50 g12,00 kr.
MENYS.M. Spice Mix Fajita (Santa Maria Tex Mex)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Spice Mix Taco Orig. (Santa Maria Tex Mex)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Taco Sauce Hot (Santa Maria Tex Mex)230 g12,00 kr.
MENYS.M. Taco Sauce Medium (Santa Maria Tex Mex)230 g12,00 kr.
MENYS.M. Taco Sauce Mild (Santa Maria Tex Mex)230 g12,00 kr.MENYS.M. Taco Shells (Santa Maria Tex Mex)135 g12,00 kr.
MENYS.M. Taco Tubs (Santa Maria Tex Mex)145 g12,00 kr.
MENYS.M. Tort Corn&Wheat S Kk (Santa Maria Tex Mex)200 g12,00 kr.
MENYS.M. Tortil Whole Wheat Kk (Santa Maria Tex Mex)371 g12,00 kr.
MENYS.M. Tortilla Orig 8 Stk (Santa Maria Tex Mex)8 Stk.12,00 kr.
MENYS.M. Tortilla Orig. Øko Kk (Santa Maria Tex Mex)320 g12,00 kr.
SPARSan Pellegrino1 Ltr.12,00 kr.
Min KøbmandSkovl Okt.Fest U/Alko 1/4p (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
Min KøbmandSkovl. Ellebryg 0,5% 1/4pl (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
Min KøbmandSkovlyst Bøgebryg (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
Min KøbmandSkovlyst India Pale Ale (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
Min KøbmandSkovlyst Ipa 0,5% Pl (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
SPARSkovlyst Nældebryg 6,5% (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
Min KøbmandSkovlyst Oktoberfest 1/4pl (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
SPARSkovlyst Solnedgang Ipa (Skovlyst)50 cl12,00 kr.
MENYTortilla Original Large (Santa Maria Tex Mex)371 g12,00 kr.
MENYTortilla Whole Wheat 8s (Santa Maria Tex Mex)320 g12,00 kr.
REMA 1000Æble, gulerod og ingefær250 ML. · 48,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Æble, lime, mynte250 ML. · 48,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Æblejuice250 ML. · 48,00 kr./l12,00 kr.BilkaProteinbar m. kiks og kokos12,06 kr.
BilkaProteinbar m. kiks og pistacienødder12,06 kr.
nemlig.comKleenex Original72 stk. · 0,18 kr./stk.12,75 kr.
nemlig.comBiscuit bar toffee30 g · 431,67 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comFlæskesvær m. chili/jalapeno75 g · 172,67 kr./kg12,95 kr.føtexGodbidder m. kylling30 g · 431,67 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comKaramelbar m. mørk chokolade30 g · 431,67 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comPåskeskum70 g · 185,00 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comSlikkepinde10 stk. · 1,30 kr./stk.12,95 kr.
nemlig.comSoft bar peanut30 g · 431,67 kr./kg12,95 kr.
MotatosBabymad Pastagratin Ost & Skinke 8m+190 g · 68,42 kr./kg13,00 kr.
nemlig.comHåndsæbe m. oliven3 stk. · 4,33 kr./stk.13,00 kr.
nemlig.comHåndsæbe sensitive (flydende)0,30 l · 43,33 kr./l13,00 kr.
nemlig.comLäkerol m. havsalt2 pk. · 6,50 kr./stk.13,00 kr.
nemlig.comLäkerol m. saltet karamel2 pk. · 6,50 kr./stk.13,00 kr.
nemlig.comMintpastiller m. menthol30 g · 433,33 kr./kg13,00 kr.
nemlig.comMintpastiller m. salmiak30 g · 433,33 kr./kg13,00 kr.
nemlig.comShowergel0,25 l · 52,00 kr./l13,00 kr.
MotatosTandpasta i Krukke Mint50 ml · 260,00 kr./l13,00 kr.
Husholdning 178
REMA 1000Opvask1 LTR. · 24,00 kr./l24,00 kr.-31%
REMA 1000Okseben200 GR. · 60,00 kr./kg12,00 kr.-29%
REMA 1000Kattefoder m/okse100 GR. · 40,00 kr./kg4,00 kr.-27%
REMA 1000Kattefoder m/torsk100 GR. · 40,00 kr./kg4,00 kr.-27%
REMA 1000Kattefoder, kylling100 GR. · 40,00 kr./kg4,00 kr.-27%
REMA 1000Hundesnacks180 GR. · 66,67 kr./kg12,00 kr.-24%
REMA 1000Kyllinge snack80 GR. · 150,00 kr./kg12,00 kr.-22%
REMA 1000Tyggeben m/kylling80 GR. · 150,00 kr./kg12,00 kr.-22%
REMA 1000Hundepølse200 GR. · 60,00 kr./kg12,00 kr.-20%
REMA 1000Hundefuldfoder9 KG. · 17,78 kr./kg160,00 kr.-18%
REMA 1000Okse strips100 GR. · 150,00 kr./kg15,00 kr.-17%
REMA 1000Killingefoder750 GR. · 40,00 kr./kg30,00 kr.-17%
REMA 1000Toiletpapir684 GR. · 17,54 kr./kg12,00 kr.-15%
REMA 1000Klorin1.5 LTR. · 14,67 kr./l22,00 kr.-15%
REMA 1000Tyggeruller350 GR. · 114,29 kr./kg40,00 kr.-14%
REMA 1000Hundemad sensitiv5 KG. · 28,00 kr./kg140,00 kr.-13%
REMA 1000Hundekiks m/okse250 GR. · 60,00 kr./kg15,00 kr.-12%
REMA 1000Hundefuldfoder5 KG. · 22,00 kr./kg110,00 kr.-12%
REMA 1000Hvalpefuldfoder4 KG. · 27,50 kr./kg110,00 kr.-7%
REMA 1000Kattefuldfoder4 KG. · 27,50 kr./kg110,00 kr.-7%
REMA 1000Køkkenruller484 GR. · 24,79 kr./kg12,00 kr.-1%
REMA 1000Spisepinde2 STK. · 1,00 kr./stk.2,00 kr.
REMA 1000Kattemad m/okse100 GR. · 33,10 kr./kg3,31 kr.
REMA 1000Kattemad m/vildt100 GR. · 33,10 kr./kg3,31 kr.
REMA 1000Kattemad, fisk & rejer100 GR. · 33,10 kr./kg3,31 kr.
REMA 1000Spork1 STK. · 3,75 kr./stk.3,75 kr.
REMA 1000Beef-stick okse12 GR. · 329,17 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Fryseposer 11 ltr10 STK. · 0,40 kr./stk.3,95 kr.
REMA 1000Fryseposer 2 ltr30 STK. · 0,13 kr./stk.3,95 kr.
REMA 1000Hundemad m/kylling300 GR. · 14,63 kr./kg4,39 kr.
REMA 1000Hundemad m/okse300 GR. · 14,63 kr./kg4,39 kr.
REMA 1000Opvask500 ML. · 9,36 kr./l4,68 kr.
REMA 1000Blomsterkort1 STK. · 5,00 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Flagstickers1 PK.5,00 kr.
REMA 1000Fluesmækker1 STK. · 5,00 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Silikone stræk låg3 STK. · 1,67 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Toiletblok40 GR. · 125,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Kattefoder m/laks100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Affaldsposer 15 ltr22 STK. · 0,27 kr./stk.5,95 kr.
REMA 1000Affaldsposer 15 ltr20 STK. · 0,30 kr./stk.5,95 kr.
REMA 1000Stålsvampe2 STK. · 2,98 kr./stk.5,95 kr.
REMA 1000Rema 1000 rpet pose1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
nemlig.comServiet (hvid)20 stk. · 0,30 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Vinkarton1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Hundeposer40 STK. · 0,16 kr./stk.6,50 kr.
REMA 1000Sæbebobler60 ML. · 108,33 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Bagepapir ark20 STK. · 0,35 kr./stk.6,95 kr.
nemlig.comOpvaskemiddel0,5 l · 13,90 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Skuresvampe10 STK. · 0,70 kr./stk.6,95 kr.
REMA 1000Kagelys24 STK. · 0,29 kr./stk.7,00 kr.
nemlig.comKagelys (rød og hvid)24 stk. · 0,29 kr./stk.7,00 kr.
REMA 1000Dental sticks180 GR. · 39,00 kr./kg7,02 kr.
REMA 1000Zapp tændstikker360 STK. · 0,02 kr./stk.7,25 kr.
REMA 1000Kattemad kylling415 GR. · 17,61 kr./kg7,31 kr.
REMA 1000Kattemad okse415 GR. · 17,61 kr./kg7,31 kr.
REMA 1000Kattemad vildt415 GR. · 17,61 kr./kg7,31 kr.
REMA 1000Anti hairball snack50 GR. · 150,00 kr./kg7,50 kr.
nemlig.comGravlys (hvid)1 stk.7,50 kr.
REMA 1000Katte snacks m/fisk50 GR. · 150,00 kr./kg7,50 kr.
REMA 1000Spandeposer30 STK. · 0,25 kr./stk.7,50 kr.
REMA 1000Affaldsposer50 STK. · 0,16 kr./stk.7,75 kr.
REMA 1000Opvaskebørstehoved1 STK. · 7,75 kr./stk.7,75 kr.
REMA 1000Borup vand1 LTR. · 7,95 kr./l7,95 kr.
nemlig.comDemineraliseret vand1 l · 7,95 kr./l7,95 kr.
REMA 1000Opvaskebørste1 STK. · 7,95 kr./stk.7,95 kr.
REMA 1000Poser med genluk25 STK. · 0,32 kr./stk.7,95 kr.
REMA 1000Twisters100 GR. · 79,50 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Foldekasse lys1 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
REMA 1000Foldekasse mørk1 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
REMA 1000Duftblok1 STK. · 8,10 kr./stk.8,10 kr.
REMA 1000Rengøring1 LTR. · 8,24 kr./l8,24 kr.
REMA 1000Rengøring citrus1 LTR. · 8,24 kr./l8,24 kr.
REMA 1000Skyllemiddel1 LTR. · 8,36 kr./l8,36 kr.
REMA 1000Termopose1 STK. · 8,62 kr./stk.8,62 kr.
nemlig.comServiet m. flag (hvid)20 stk. · 0,44 kr./stk.8,78 kr.
REMA 1000Flaskerenser1 STK. · 8,95 kr./stk.8,95 kr.
nemlig.comFlaskerenser (lille)1 stk.8,95 kr.
REMA 1000Glasklud1 STK. · 8,95 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Hundegodbid m/fjerk.120 GR. · 74,58 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Hundegodbid m/okse200 GR. · 44,75 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comMaskinrens0,25 l · 35,80 kr./l8,95 kr.
REMA 1000Poésie kalkun85 GR. · 105,29 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Poésie kylling85 GR. · 105,29 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Poésie mousse and85 GR. · 105,29 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comPyntebånd i satin (rød)1 stk.8,95 kr.
nemlig.comHundesnack m. oksekød150 g · 59,73 kr./kg8,96 kr.
REMA 1000Afspændingsmiddel500 ML. · 18,00 kr./l9,00 kr.
REMA 1000Bloklys1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
REMA 1000Hundekiks m/fjerkræ300 GR. · 30,27 kr./kg9,08 kr.
REMA 1000Jumbo bones200 GR. · 47,95 kr./kg9,59 kr.
nemlig.comFiltersalt (groft)1,8 kg · 5,47 kr./kg9,85 kr.
REMA 1000Affaldsposer 30 ltr15 STK. · 0,66 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Filets med kylling60 GR. · 165,83 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFiltersalt (fint)2 kg · 4,97 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Gavebånd3 PK. · 3,32 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Gulvklud1 STK. · 9,95 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Spåner1 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Universal klude3 STK. · 3,32 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Bordtennisbolde3 STK. · 3,33 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Elefantsnot50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Folieballon1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Foliebbalon1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Gavepose3 STK. · 3,33 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Grillspyd 25 cm100 STK. · 0,10 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Gummi elastikker100 GR. · 100,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Handske1 PAR10,00 kr.
REMA 1000Klistermærker1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Kort med kuvert1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Lagkageflag50 STK. · 0,20 kr./stk.10,00 kr.REMA 1000Madsnor1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr. REMA 1000Magic handske1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Memo notes1 SÆT10,00 kr.
REMA 1000Mirakelsvampe4 STK. · 2,50 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Presset bloklys1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.REMA 1000Regn poncho1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Servietter 33x33 cm20 STK. · 0,50 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Shoppingpose1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Spillekort1 SÆT10,00 kr.
REMA 1000Ståluldssvampe10 STK. · 1,00 kr./stk.10,00 kr.
nemlig.comStåluldssvampe m. sæbe10 stk. · 1,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Tandstikker200 STK. · 0,05 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Tapedispenser1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Taperuller2 STK. · 5,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Wc rens1 LTR. · 10,29 kr./l10,29 kr.
REMA 1000Kattesticks m/fisk50 GR. · 206,60 kr./kg10,33 kr.
REMA 1000Kattesticks m/fjerkræ50 GR. · 206,60 kr./kg10,33 kr.
REMA 1000Drypbakker5 STK. · 2,12 kr./stk.10,61 kr.
REMA 1000Alubakker6 STK. · 1,77 kr./stk.10,64 kr.
REMA 1000Alt mulig klude9 STK. · 1,19 kr./stk.10,75 kr.
REMA 1000Mejsebolde6 STK. · 1,83 kr./stk.10,95 kr.
nemlig.comStegeposer5 stk · 2,19 kr./stk.10,95 kr.
REMA 1000Glasrens spray750 ML. · 14,81 kr./l11,11 kr.
REMA 1000Tyggeben70 GR. · 164,29 kr./kg11,50 kr.
nemlig.comKlor1,50 l · 7,95 kr./l11,92 kr.
nemlig.comAltmuligklude10 stk. · 1,19 kr./stk.11,94 kr.
REMA 1000A5 standardblok1 STK. · 11,95 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Bagepapir rulle20 MTR.11,95 kr.
nemlig.comDronningekrone m. puld1 stk.11,95 kr.
REMA 1000Fiskefoder100 ML. · 119,50 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Frøstænger t/gnavere112 GR. · 106,70 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Limstift20 GR. · 597,50 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Mikrofiberklude3 STK. · 3,98 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Anti hairball75 GR. · 160,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Balloner20 STK. · 0,60 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys champagne1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys rosa1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys støvet grøn1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys ø5,8x12cm1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Cellofan 3 mtr3 MTR.12,00 kr.
REMA 1000Crew strømpe mode1 PAR12,00 kr.
REMA 1000Crew strømpe sort1 PAR12,00 kr.
REMA 1000Gavepose2 STK. · 6,00 kr./stk.12,00 kr.
nemlig.comGodbidder t. hunde150 g · 80,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Kattesnack75 GR. · 160,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Mini bordflag2 STK. · 6,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Papirs flag10 STK. · 1,20 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Serpentiner med flag2 STK. · 6,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Softies150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Strøflag i træ50 STK. · 0,24 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Tennis strømpe1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 10009v batteri1 STK. · 12,01 kr./stk.12,01 kr.
REMA 1000Skurecreme500 ML. · 24,48 kr./l12,24 kr.
REMA 1000Power cleaner750 ML. · 16,37 kr./l12,28 kr.
nemlig.comUniversalrengøring1 l · 12,30 kr./l12,30 kr.
REMA 1000Fuglesand2.5 KG. · 5,00 kr./kg12,50 kr.
REMA 1000Flydende afløbsrens1 LTR. · 12,95 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Fryseposer 8 ltr50 STK. · 0,26 kr./stk.12,95 kr.
REMA 1000Gavepapir 43 MTR.12,95 kr.
REMA 1000Muffinforme24 STK. · 0,54 kr./stk.12,95 kr.
REMA 1000Pakketape20 MTR.12,95 kr.
REMA 1000Plast krus1 STK. · 12,95 kr./stk.12,95 kr.
REMA 1000Plasttøjklemmer12 STK. · 1,08 kr./stk.12,95 kr.
REMA 1000Rengøringsserviet32 STK. · 0,40 kr./stk.12,95 kr.
REMA 1000Tyggestænger130 GR. · 99,62 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Fyrfadslighter1.4 GR. · 9.364,29 kr./kg13,11 kr.
REMA 1000Husholdningsfilm100 MTR.13,20 kr.
nemlig.comHusholdningssnor1 stk.13,25 kr.
REMA 1000Tekstilpleje750 ML. · 17,73 kr./l13,30 kr.
Frugt og grønt 147
REMA 1000Selleri med top1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.-33%
REMA 1000Øko. kartofler1 KG. · 10,00 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Øko. løg gram slot750 GR. · 13,33 kr./kg10,00 kr.-29%
REMA 1000Modne avocado1 BAKKE14,00 kr.-26%
REMA 1000Løse kartofler0.07 KG. · 9,00 kr./kg0,63 kr.
REMA 1000Øko. farvede rødder0.08 KG. · 15,00 kr./kg1,13 kr.
REMA 1000Øko. gulerødder0.08 KG. · 15,00 kr./kg1,13 kr.
REMA 1000Øko. farvede beder0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. jordskokker0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. persillerod0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. rødbeder0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. pastinakker0.13 KG. · 15,00 kr./kg1,88 kr.
REMA 1000Banan1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Blommer1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Clementin sydafrika1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Ingrid marie æbler1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Royal gala æbler1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Øko. golden delicious1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Clara frijs pærer1 STK. · 2,75 kr./stk.2,75 kr.
REMA 1000Frugt og grønt pose1 STK. · 3,00 kr./stk.3,00 kr.
REMA 1000Nektariner1 STK. · 3,00 kr./stk.3,00 kr.
REMA 1000Øko. lime1 STK. · 3,00 kr./stk.3,00 kr.
REMA 1000Tomater vej selv0.12 KG. · 28,00 kr./kg3,22 kr.
REMA 1000Appelsin, zimbabwe1 STK. · 3,50 kr./stk.3,50 kr.
nemlig.comClementin øko.1 stk.3,50 kr.
nemlig.comÆble Golden Delicious øko.1 stk.3,50 kr.
LidlCitroner4,00 kr.
REMA 1000Passionsfrugt1 STK. · 4,00 kr./stk.4,00 kr.
nemlig.comPære Packhams øko.1 stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Cosmic Crisp1stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Golden Delicious1 stk./ Italien4,00 kr.
nemlig.comÆble Granny Smith1 stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Kanzi1 stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Red Pop1stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Royal Gala1 stk.4,00 kr.
REMA 1000Citron sydafrika kl. 21 STK. · 5,00 kr./stk.5,00 kr.
LidlDansk dild i potte5,00 kr.
LidlFigen5,00 kr.
LidlGranatæble5,00 kr.
nemlig.comRødløg løse1 stk.5,00 kr.
nemlig.comSlagter Løg Zittauer1 stk.5,00 kr.
REMA 1000Øko. hvidløg1 STK. · 5,50 kr./stk.5,50 kr.
nemlig.comAppelsin øko.1 stk.6,00 kr.
LidlAubergine6,00 kr.
REMA 1000Grape sydafrika kl. 11 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Hvidløg i net90 GR. · 66,67 kr./kg6,00 kr.
LidlLøg6,00 kr.
REMA 1000Majs1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
nemlig.comMajskolbe1 stk.6,00 kr.
REMA 1000Porrer1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Karse1 STK. · 7,00 kr./stk.7,00 kr.
REMA 1000Squash1 STK. · 7,00 kr./stk.7,00 kr.
REMA 1000Søde kartofler1 STK. · 7,00 kr./stk.7,00 kr.
LidlAgurk8,00 kr.
nemlig.comGulerødder øko.400 g · 20,00 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Hvidkål1 KG. · 8,00 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Pyntegræskar kl.11 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
REMA 1000Rødløg500 GR. · 16,00 kr./kg8,00 kr.
LidlRødløg 750g750g · 10,67 kr./kg8,00 kr.
nemlig.comÆble Belle de Boskoop1 stk.8,00 kr.
REMA 1000Øko. porrer1 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
nemlig.comCourgette / squash øko.1 stk.8,50 kr.
REMA 1000Forårsløg1 BDT.8,50 kr.
REMA 1000Gul/orange peber1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
nemlig.comPeberfrugt orange1 stk.9,00 kr.
REMA 1000Radiser med top1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
REMA 1000Rød peber1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
REMA 1000Øko. citroner250 GR. · 36,00 kr./kg9,00 kr.
REMA 1000Øko. snack gulerødder200 GR. · 45,00 kr./kg9,00 kr.
MENYPickwick Rød Frugt Te Mix (Pickwick Te)20 stk9,95 kr.
REMA 1000Agurk1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
nemlig.comBananer små øko.3-4 stk. · 2,50 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Dild1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
SPARKart Røde (Gestus Danske Røde Kartofler eller Samsøkartofler)1 kg10,00 kr.
SPARKart Samsø Gestus (Gestus Danske Røde Kartofler eller Samsøkartofler)1 kg10,00 kr.
REMA 1000Persille1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Purløg1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
nemlig.comPurløg20 g · 500,00 kr./kg10,00 kr.
SPARRynkeby Brus Lime/Cit 1/4p (Rynkeby Tørst eller Frugtbrus)1 l10,00 kr.
SPARRynkeby Frugt Brus App Man (Rynkeby Tørst eller Frugtbrus)1 l10,00 kr.
SPARRynkeby Frugt Brus Pink Gr (Rynkeby Tørst eller Frugtbrus)1 l10,00 kr.
SPARRynkeby Ice Tea Fersk. Øko (Rynkeby Tørst eller Frugtbrus)85 cl10,00 kr.
SPARRynkeby Tørst Hyldebl. Øko (Rynkeby Tørst eller Frugtbrus)85 cl10,00 kr.
SPARRynkeby Tørst Rabarber Øko (Rynkeby Tørst eller Frugtbrus)85 cl10,00 kr.
SPARRynkeby Tørst Solbær Øko (Rynkeby Tørst eller Frugtbrus)85 cl10,00 kr.
LidlRødt dansk æble10,00 kr.
REMA 1000Skalotteløg200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Små kartofler650 GR. · 15,38 kr./kg10,00 kr.
LidlSolevita SmoothieEkskl. pant.10,00 kr.
LidlSpidskål10,00 kr.
LidlStilktomater10,00 kr.
REMA 1000Øko. agurk1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Øko. bananer fairtrade1 BDT.10,00 kr.
REMA 1000Øko. feldsalat75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Øko. majs1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Øko. persille1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Øko. rucola75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Øko. salat mix75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Øko. spinat75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
LidlØkologiske danske gulerødder10,00 kr.
nemlig.comAgurk dansk1 stk.11,00 kr.
REMA 1000Fennikel1 STK. · 11,00 kr./stk.11,00 kr.
REMA 1000Øko. ærteskud salat50 GR. · 220,00 kr./kg11,00 kr.
REMA 1000Avocado1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
LidlBlomkål12,00 kr.
SPARCastus Figenpålæg (Castus Frugtstænger, Grinebidder eller Frugtpålæg)160 g12,00 kr.
SPARCastus Figenstænger 5x20 (Castus Frugtstænger, Grinebidder eller Frugtpålæg)100 g12,00 kr.
SPARCastus Grinebid Rød 7x10 (Castus Frugtstænger, Grinebidder eller Frugtpålæg)70 g12,00 kr.
SPARCastus Jordbærstænger 5x20 (Castus Frugtstænger, Grinebidder eller Frugtpålæg)100 g12,00 kr.
nemlig.comChili rød øko.1 stk.12,00 kr.
LidlDadelkugler12,00 kr.
LidlDadler med lakrids12,00 kr.
LidlDansk broccoli12,00 kr.
LidlDanske porrer i bundt12,00 kr.
nemlig.comDild25 g · 480,00 kr./kg12,00 kr.
Min KøbmandGestus Danske Samsøkartofler1 kg12,00 kr.
Let-KøbGestus Gigant Pommes (Gestus Ovn-Kartofler)750 g12,00 kr.
Let-KøbGestus Kartof. Curly Fries (Gestus Ovn-Kartofler)600 g12,00 kr.
Let-KøbGestus Kartoff. Kroketter (Gestus Ovn-Kartofler)600 g12,00 kr.
Let-KøbGestus Kartoffel Røsti (Gestus Ovn-Kartofler)500 g12,00 kr.
Let-KøbGestus Pommes Frites Bølge (Gestus Ovn-Kartofler)700 g12,00 kr.
Let-KøbGestus Pommes Squares (Gestus Ovn-Kartofler)600 g12,00 kr.
Let-KøbGs Tyndskåret Pommes Frit (Gestus Ovn-Kartofler)750 g12,00 kr.
REMA 1000Gulerødder1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
LidlHalloweenpasta12,00 kr.
REMA 1000Iceberg salat1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Løg1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comPersille krus80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comRadiser1 bdt.12,00 kr.
REMA 1000Rosenkål400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Samsø kartofler1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Sanderumgaard kart.1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Øko. rødløg gram slot500 GR. · 24,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Chili mix70 GR. · 185,71 kr./kg13,00 kr.
Min KøbmandGestus Blomkålsblanding (Gestus Grøntsager)700 g13,00 kr.
Min KøbmandGestus Ekstra Fine Ærter (Gestus Grøntsager)400 g13,00 kr.
Min KøbmandGestus Grøntsagsblanding (Gestus Grøntsager)500 g13,00 kr.
Min KøbmandGestus Rosenkål (Gestus Grøntsager)500 g13,00 kr.
nemlig.comPeberfrugt gul øko.1 stk.13,00 kr.
nemlig.comPeberfrugt rød øko.1 stk.13,00 kr.
nemlig.comSkole agurker3 stk. · 4,33 kr./stk.13,00 kr.
REMA 1000Øko. gurkemejerod50 GR. · 260,00 kr./kg13,00 kr.
REMA 1000Øko. peber1 STK. · 13,00 kr./stk.13,00 kr.
REMA 1000Øko. rødbeder1 KG. · 13,00 kr./kg13,00 kr.
LidlØkologisk dansk spidskål13,00 kr.
nemlig.comAubergine øko.1 stk.13,50 kr.
nemlig.comCitron lille øko.1 stk.13,50 kr.
Slik og snacks 118
REMA 1000Marcipanbrød40 GR. · 200,00 kr./kg8,00 kr.-46%
MotatosChips Havssalt150 g · 6,67 kr./kg1,00 kr.
MotatosDumle Original120 g · 8,33 kr./kg1,00 kr.
MotatosMarabou Daim Double Strawberry 56 g56 g · 17,86 kr./kg1,00 kr.
REMA 1000Afhugget finger15 GR. · 196,67 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Heksefinger15 GR. · 196,67 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Snickers18 GR. · 219,44 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Twix20 GR. · 197,50 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Lakridspastiller25 GR. · 160,00 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Vaffelkiks25 GR. · 160,00 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Active lemon32 GR. · 156,25 kr./kg5,00 kr.BilkaHalloween slikposer 10x10 cm 10-pak - flere varianter - assorteret5,00 kr.
REMA 1000Lakrids chews38 GR. · 131,58 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Mariehøner rom23 GR. · 217,39 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Mint chews38 GR. · 131,58 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Roulette fruit25 GR. · 200,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Bounty28.5 GR. · 208,77 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Kinder maxi21 GR. · 283,33 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Kiks & karamelbar58 GR. · 103,28 kr./kg5,99 kr.
REMA 1000Dental peppermint24 GR. · 250,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Dental spearmint24 GR. · 250,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Kick original19 GR. · 315,79 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Pastiller mintsmag33 GR. · 181,82 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Skipper's pipes17 GR. · 352,94 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Spearmint gum22 GR. · 272,73 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Strawberry/lime gum22 GR. · 272,73 kr./kg6,00 kr.
MotatosKonjak Hot & Spicy Snack80 g · 87,50 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Polo34 GR. · 205,88 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Karamelbar50 GR. · 159,00 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Kokosbar56 GR. · 141,96 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Peanutbar50 GR. · 159,00 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Cognac brød40 GR. · 200,00 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Kæmpe skildpadder28 GR. · 285,71 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Marcipanbrød33 GR. · 242,42 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Nougat brød40 GR. · 200,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosSød Lakridsstang 48 g48 g · 166,67 kr./kg8,00 kr.
MotatosFrugtruller Hindbær20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
MotatosFrugtruller Jordbær20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
MotatosFrugtruller Mango20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
MotatosMini Hindbær & Blåbærruller20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
REMA 1000Mørk chokolade100 GR. · 99,50 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Blue40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Bolsjer42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Chunky milk40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
SPARDumle Original 1/4 Pl (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)68 g10,00 kr.
SPARFazer Skolekridt (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)70 g10,00 kr.
SPARFazer Super Salmiakki (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
SPARFazer Tyrkisk Peber Orig. (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
REMA 1000Frugt bolsjer mix42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Fruity fresh40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Goldbears75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
SPARKatjes Party Fred (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)75 g10,00 kr.
SPARKatjes Sallos Original (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
SPARKatjes Tappsy (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
REMA 1000Kitkat41.5 GR. · 240,96 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kitkat dark41.5 GR. · 240,96 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kitkat hazelnut41.5 GR. · 240,96 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Lion bar42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Lion brownie40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Lion white42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
SPARM&M'S Chokolade (Chokoladebar eller M&M's)45 g10,00 kr.
SPARM&M'S Peanuts (Chokoladebar eller M&M's)45 g10,00 kr.
SPARMars Single Bar (Chokoladebar eller M&M's)51 g10,00 kr.
REMA 1000Mint bolsjer42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Paksu pepe xxl80 GR. · 125,00 kr./kg10,00 kr.
SPARPanda Pepe Xxl (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
REMA 1000Regnbuebælter90 GR. · 111,11 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Smooth caramel41 GR. · 243,90 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Snack bar40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
SPARSnickers Single Bar (Chokoladebar eller M&M's)50 g10,00 kr.
SPARTutti Frutti Raspberry (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)90 g10,00 kr.
SPARTutti Frutti Remix Duo (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
SPARTwix Single Bar (Chokoladebar eller M&M's)50 g10,00 kr.
SPARTyrkisk Peber Super Salty (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
REMA 1000Vingummi mix100 GR. · 100,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Havsalt lakrids50 GR. · 201,00 kr./kg10,05 kr.
REMA 1000Kaktus flavour lakrids50 GR. · 201,00 kr./kg10,05 kr.
REMA 1000Pastiller50 GR. · 201,00 kr./kg10,05 kr.
REMA 1000Salmiakki40 GR. · 273,75 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Bubble gum85 GR. · 129,41 kr./kg11,00 kr.
MENYGuld Barre Hvid Nougat/Man (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.MENYGuld Barre Mørk (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
Let-KøbMilky Way 2pk (Chokoladebar eller M&M's)43 g11,00 kr.
REMA 1000Skittles38 GR. · 289,47 kr./kg11,00 kr.MENYToms Guld Barre Hasselnød (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
MENYToms Guld Barre Knas (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
MENYToms Guld Barre Orangeknas (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
MENYToms Holly Bar (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)50 g11,00 kr.
MENYToms Skildpadde Bar (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
MENYToms Yankie Bar (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)50 g11,00 kr.
MENYYankie Bar Med Banansmag (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)50 g11,00 kr.
REMA 1000Fazermint41 GR. · 291,46 kr./kg11,95 kr.
AarstiderneChips med olivenolie 40 g40 g · 300,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosHot Chip Chilli Strips Bruschette80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosPeanutrejer130 g · 92,31 kr./kg12,00 kr.
MENYS.M Giant Tortil Chips Sal (Santa Maria Tex Mex)160 g12,00 kr.
MENYS.M Tortil Chips Nacho Che (Santa Maria Tex Mex)160 g12,00 kr.
MENYS.M. Nacho Chips (Santa Maria Tex Mex)185 g12,00 kr.MENYS.M. Tort Chips Chee/Jalap (Santa Maria Tex Mex)185 g12,00 kr.
MENYS.M. Tortilla Chips Cheese (Santa Maria Tex Mex)185 g12,00 kr.MENYS.M. Tortilla Chips Chili (Santa Maria Tex Mex)185 g12,00 kr.
MENYS.M. Tortilla Chips Saltet (Santa Maria Tex Mex)185 g12,00 kr.
LidlSPORTYFEEL Tortillachips12,00 kr.
REMA 1000Frugtpastiller20 GR. · 607,50 kr./kg12,15 kr.
REMA 1000Mintpastiller20 GR. · 607,50 kr./kg12,15 kr.
REMA 1000Biscuit bar30 GR. · 431,67 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Bubblemint gum81 GR. · 159,88 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Free soft bar30 GR. · 431,67 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Fresh drops75 GR. · 172,67 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Liqourice drops75 GR. · 172,67 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Marcipanbrød30 GR. · 431,67 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Peppermint gum60 GR. · 215,83 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Peppermint gum81 GR. · 159,88 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Slikkepinde100 GR. · 129,50 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Soft bar30 GR. · 431,67 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Spearmint gum60 GR. · 215,83 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Spearmint gum81 GR. · 159,88 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Mamba106 GR. · 122,64 kr./kg13,00 kr.
Mejeri og æg 104
REMA 1000Citron1000 GR. · 12,00 kr./kg12,00 kr.-45%
REMA 1000Fersken/passion1000 GR. · 12,00 kr./kg12,00 kr.-43%
REMA 1000Jordbær/rabarber1000 GR. · 12,00 kr./kg12,00 kr.-43%
REMA 1000Skovbær1000 GR. · 12,00 kr./kg12,00 kr.-43%
REMA 1000Vanilje1000 GR. · 12,00 kr./kg12,00 kr.-43%
REMA 1000Skyr hindbær450 GR. · 33,33 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Skyr vanilje450 GR. · 33,33 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Hindbær drikkeyoghurt330 ML. · 36,36 kr./l12,00 kr.-21%
REMA 1000Skyr naturel450 GR. · 33,33 kr./kg15,00 kr.-17%
REMA 1000Piskefløde 38%330 ML. · 54,55 kr./l18,00 kr.-15%
REMA 1000Kakaomælk330 ML. · 36,36 kr./l12,00 kr.-1%
REMA 1000Gær50 GR. · 30,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Mælkesnitte28 GR. · 78,21 kr./kg2,19 kr.
REMA 1000Tør gær11.8 GR. · 211,86 kr./kg2,50 kr.
REMA 1000Kakaomælk20 CL. · 16,65 kr./l3,33 kr.
REMA 1000Letmælk250 ML. · 15,80 kr./l3,95 kr.
REMA 1000Mælkesnitte30 GR. · 132,67 kr./kg3,98 kr.
REMA 1000Minimælk250 ML. · 17,44 kr./l4,36 kr.
REMA 1000Gær50 GR. · 115,00 kr./kg5,75 kr.
REMA 1000Jordbær150 GR. · 38,33 kr./kg5,75 kr.
REMA 1000Pære/banan150 GR. · 38,33 kr./kg5,75 kr.
LidlHalloweenyoghurt6,00 kr.
REMA 1000Danonino70 GR. · 92,86 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Caffe latte200 ML. · 34,75 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Latte macchiato200 ML. · 34,75 kr./l6,95 kr.
LidlKakaoskummetmælk7,00 kr.
LidlMilkshake7,00 kr.
REMA 1000Citron fromage100 GR. · 79,50 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Flødealternativ250 ML. · 31,80 kr./l7,95 kr.
REMA 1000Sødmælk 3,5%0.5 LTR. · 15,90 kr./l7,95 kr.
REMA 1000Smør200 GR. · 39,80 kr./kg7,96 kr.
AarstiderneGær 50 g50 g · 160,00 kr./kg8,00 kr.
LidlYoggi myslitop8,00 kr.
REMA 1000Risdessert175 GR. · 45,94 kr./kg8,04 kr.
REMA 1000Skyr airy strawberry128 GR. · 66,41 kr./kg8,50 kr.
LidlHytteost8,95 kr.
REMA 1000Hytteost 1,5%200 GR. · 44,75 kr./kg8,95 kr.
MENY3-Stj Frikadellepølse 9% (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr.
MENY3-Stj Jægerpølse 9% (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr.
MENY3-Stj Kalkunspegepølse 8% (3-Stjernet Pålæg)100 g9,95 kr.
MENY3-Stj Kart.Spegepølse 14% (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr.
MENY3-Stj Kødpølse 9% (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr.
MENY3-Stj Kødpølse Bordpak (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr.
MENY3-Stj Røget Medister (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr.
MENY3-Stj Salami Den Originale (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr.
MENY3-Stj Salami M Mindre Fedt (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr.
MENY3-Stj Sønderjysk Spegepøls (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr.
MENY3-Stjernet Kyllingepølse (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr.
MENY3-Stjernet Oksespegepølse (3-Stjernet Pålæg)80 g9,95 kr.
REMA 1000Creamy skyr180 GR. · 55,28 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Kakao skummetmælk1 LTR. · 9,95 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Naturel friskost200 GR. · 49,75 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Naturel yoghurt1 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Naturel yogurt 1,5%1 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Nem & smørbar200 GR. · 49,75 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Skyr vanilje180 GR. · 55,28 kr./kg9,95 kr.
Min KøbmandHaribo Lakridsæg (Haribo)120 g10,00 kr.
LidlHigh Protein budding10,00 kr.
SPARKatjes Salte Fisk (Katjes, Fazer Slikpose eller Panda Pepe XXL)80 g10,00 kr.
SPARMatilde Kakaomælk 1,5% (Cocio, Cocio Iskaffe eller Matilde)250 ml10,00 kr.
LidlMILBONA Mælkesnitter10,00 kr.
LidlØkologisk leverpostej10,00 kr.
REMA 1000Minimælk 0,4% fedt1 LTR. · 10,50 kr./l10,50 kr.
REMA 1000Yoggi appelsin166 GR. · 64,04 kr./kg10,63 kr.
REMA 1000Yoggi vanilje166 GR. · 64,04 kr./kg10,63 kr.
REMA 1000Cheasy fraiche 5%250 GR. · 43,80 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Letmælk 1,5% fedt1 LTR. · 10,95 kr./l10,95 kr.
LidlØkologisk hytteost10,95 kr.MENYToms Guld Barre Mælk (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
REMA 1000Appelsin yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Choko dessert200 GR. · 59,75 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Country cow toast200 GR. · 59,75 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Jordbær yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Madlavning 8%330 ML. · 36,21 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Peach melba yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Pære/banan yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
LidlFrugtyoghurt12,00 kr.
Min KøbmandGestus Bacontern (Gestus Topping)200 g12,00 kr.
SPARGestus Cheddar (Gestus Revet Ost)150 g12,00 kr.
Min KøbmandGestus Cocktailpølser (Gestus Topping)200 g12,00 kr.
SPARGestus Gratineringsost (Gestus Revet Ost)150 g12,00 kr.
SPARGestus Mozza & Ched Revet (Gestus Revet Ost)150 g12,00 kr.
LidlKabanossi Extreme Cheddar12,00 kr.
LidlOstepops12,00 kr.
LidlPÅLÆGSSLAGTEREN Bacontern12,00 kr.
LidlSalami af kalkun12,00 kr.
LidlSalami i skiver12,00 kr.
LidlSkinke12,00 kr.
REMA 1000Salatost100 GR. · 123,40 kr./kg12,34 kr.
REMA 1000Fraiche 13%200 GR. · 62,50 kr./kg12,50 kr.
REMA 1000Mozzarella100 GR. · 125,70 kr./kg12,57 kr.
REMA 1000Naturel450 GR. · 28,20 kr./kg12,69 kr.
REMA 1000Jordbær milkshake200 ML. · 64,50 kr./l12,90 kr.
REMA 1000Kakao milkshake200 ML. · 64,50 kr./l12,90 kr.
REMA 1000Vanilje milkshake200 ML. · 64,50 kr./l12,90 kr.
REMA 1000Cremefraiche 18%250 GR. · 51,80 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Drik med blåbær330 ML. · 39,24 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Drikkeskyr330 ML. · 39,24 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Piskefløde 36%0.25 LTR. · 51,80 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Pizza mix140 GR. · 92,50 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Protein skyrdrik330 ML. · 39,24 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Ricotta250 GR. · 51,80 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Jorbær450 GR. · 29,87 kr./kg13,44 kr.
REMA 1000Revet texmex150 GR. · 89,73 kr./kg13,46 kr.
Frost 76
REMA 1000Red curryblanding400 GR. · 20,00 kr./kg8,00 kr.-46%
REMA 1000Hønsekødsuppe1000 GR. · 15,00 kr./kg15,00 kr.-45%
REMA 1000Oksekødsuppe1000 GR. · 15,00 kr./kg15,00 kr.-45%
REMA 1000Halve kartofler600 GR. · 16,67 kr./kg10,00 kr.-44%
REMA 1000Kartoffel dippers600 GR. · 16,67 kr./kg10,00 kr.-44%
REMA 1000Kartoffelbåde600 GR. · 16,67 kr./kg10,00 kr.-44%
REMA 1000Pommes frites600 GR. · 16,67 kr./kg10,00 kr.-44%
REMA 1000Thaiblanding450 GR. · 17,78 kr./kg8,00 kr.-43%
REMA 1000Gyoza grøntsager235 GR. · 63,83 kr./kg15,00 kr.-40%
REMA 1000Gyoza m. kylling191 GR. · 78,53 kr./kg15,00 kr.-40%
REMA 1000Spring rolls170 GR. · 88,24 kr./kg15,00 kr.-40%
REMA 1000Torpedorejer160 GR. · 93,75 kr./kg15,00 kr.-40%
REMA 1000Aspargessuppe1000 GR. · 25,00 kr./kg25,00 kr.-38%
REMA 1000Gullaschsuppe1000 GR. · 25,00 kr./kg25,00 kr.-38%
REMA 1000Jordskokkesuppe800 GR. · 31,25 kr./kg25,00 kr.-38%
REMA 1000Karrysuppe1000 GR. · 25,00 kr./kg25,00 kr.-38%
REMA 1000Kartoffel-porre suppe1000 GR. · 25,00 kr./kg25,00 kr.-38%
REMA 1000Tomatsuppe1000 GR. · 25,00 kr./kg25,00 kr.-38%
REMA 1000Tomatsuppe800 GR. · 31,25 kr./kg25,00 kr.-38%
REMA 1000Leverpostej250 GR. · 20,00 kr./kg5,00 kr.-37%
REMA 1000Græskarsuppe1000 GR. · 25,00 kr./kg25,00 kr.-37%
REMA 1000Svampesuppe800 GR. · 31,25 kr./kg25,00 kr.-37%
REMA 1000Suppeurter600 GR. · 16,67 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Kød og melboller900 GR. · 43,33 kr./kg39,00 kr.-29%
REMA 1000Kødboller700 GR. · 55,71 kr./kg39,00 kr.-29%
REMA 1000Butterfly rejer160 GR. · 93,75 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Gyoza m. rejer191 GR. · 78,53 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Tempurarejer160 GR. · 93,75 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Choco bananas500 ML. · 56,00 kr./l28,00 kr.-20%
REMA 1000Vanilla strawberry500 ML. · 56,00 kr./l28,00 kr.-20%
REMA 1000Andebryststeg600 GR. · 81,67 kr./kg49,00 kr.-18%
REMA 1000Burger300 GR. · 83,33 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Choc’’n caramel is450 ML. · 55,56 kr./l25,00 kr.-17%
REMA 1000Cool brownie is450 ML. · 55,56 kr./l25,00 kr.-17%
REMA 1000Creamy cookie dough is450 ML. · 55,56 kr./l25,00 kr.-17%
REMA 1000Filet stykker320 GR. · 78,13 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Nuggets270 GR. · 92,59 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Schnitzel270 GR. · 92,59 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Kødboller400 GR. · 97,50 kr./kg39,00 kr.39,11 kr.
REMA 1000Hvid limonadeis80 ML. · 62,50 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Pink lemonade80 ML. · 62,50 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Sommerhit83 ML. · 60,24 kr./l5,00 kr.
LidlChicken Chili Cheese Snack8,00 kr.
REMA 1000Isbåd130 ML. · 61,54 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Mandel is100 ML. · 80,00 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Solbærdrøm100 ML. · 80,00 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Haricots verts600 GR. · 14,95 kr./kg8,97 kr.
REMA 1000Hakket spinat750 GR. · 13,27 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Pizzadej275 GR. · 36,18 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Pommes frites1000 GR. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
LidlKartoffelskiver10,00 kr.
REMA 1000Håndværkere480 GR. · 21,46 kr./kg10,30 kr.
nemlig.comHåndværkere10 stk. · 1,03 kr./stk.10,30 kr.
REMA 1000Morgenbrød480 GR. · 21,46 kr./kg10,30 kr.
REMA 1000Fine ærter600 GR. · 17,27 kr./kg10,36 kr.
nemlig.comKartoffelbåde (krydrede)600 g · 18,58 kr./kg11,15 kr.
REMA 1000Kartoffelbåde m. bbq600 GR. · 18,58 kr./kg11,15 kr.
nemlig.comWokblanding øko.450 g · 24,80 kr./kg11,16 kr.
nemlig.comJordbær øko.250 g · 47,48 kr./kg11,87 kr.
nemlig.comMango i tern øko.250 g · 47,48 kr./kg11,87 kr.
LidlHalloweenkartofler12,00 kr.
REMA 1000Isvaffel140 ML. · 85,71 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Isvaffel m/flødebolle160 ML. · 75,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Jordbær400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comHaricots verts øko.500 g · 24,80 kr./kg12,40 kr.
nemlig.comRodfrugter øko.400 g · 31,00 kr./kg12,40 kr.
nemlig.comBlomkålsblanding700 g · 18,50 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Broccoliblanding600 GR. · 21,58 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Fuldkorns pitabrød375 GR. · 34,53 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Grøntsagsblanding500 GR. · 25,90 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Pitabrød375 GR. · 34,53 kr./kg12,95 kr.
nemlig.comPitabrød m. fuldkorn5 stk. · 2,59 kr./stk.12,95 kr.
nemlig.comSoft pitabrød5 stk. · 2,59 kr./stk.12,95 kr.
REMA 1000Wokblanding400 GR. · 32,38 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Ærter & gulerødder600 GR. · 21,58 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Persille75 GR. · 174,00 kr./kg13,05 kr.
Personlig pleje 59
REMA 1000Shower gel250 ML. · 48,00 kr./l12,00 kr.-14%
REMA 1000Tandpasta125 ML. · 31,60 kr./l3,95 kr.føtexHydrating foundation 20 m. solfaktor 3030 ml · 166,67 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Håndsæbe500 ML. · 11,00 kr./l5,50 kr.
REMA 1000Hygiejnebind20 STK. · 0,35 kr./stk.6,95 kr.
REMA 1000Sikkerhedsvatpinde70 STK. · 0,11 kr./stk.7,95 kr.
REMA 1000Vatrondeller120 STK. · 0,07 kr./stk.8,25 kr.
REMA 1000Barberskum300 ML. · 29,83 kr./l8,95 kr.
REMA 1000Lommeletter60 STK. · 0,15 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Trusseindlæg45 STK. · 0,20 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Vatrondeller40 STK. · 0,22 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Deo roll-on pink50 ML. · 183,40 kr./l9,17 kr.
REMA 1000Trusseindlæg32 STK. · 0,29 kr./stk.9,19 kr.
REMA 1000Balsam500 ML. · 18,60 kr./l9,30 kr.
REMA 1000Hygiejnebind14 STK. · 0,69 kr./stk.9,59 kr.
REMA 1000Tandstikker40 STK. · 0,24 kr./stk.9,68 kr.
REMA 1000Håndcreme100 ML. · 97,50 kr./l9,75 kr.
REMA 1000Balsam375 ML. · 26,53 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Engangsskraber10 STK. · 1,00 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Tandbørste2 STK. · 4,98 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Tandstik32 STK. · 0,31 kr./stk.9,95 kr.føtexDramatic False Lash Effect mascara sort11.5 ml · 869,57 kr./l10,00 kr.
føtexExtreme Lengthening & Volume mascara brun13 ml · 769,23 kr./l10,00 kr.
føtexFlydende læbestift 070 Hottie3 ml · 3.333,33 kr./l10,00 kr.
BilkaHåndsæbe m. kokos og sheasmør300 ml · 33,33 kr./l10,00 kr.
BilkaHåndsæbe m. vanilje og hindbær300 ml · 33,33 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Kramer's energy gel40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.føtexLipgloss 040 Glow On Me4 ml · 2.500,00 kr./l10,00 kr.
føtexMascara CURL IT Volume & Curl 01011 ml · 909,09 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Renseservietter ansigt25 STK. · 0,40 kr./stk.10,00 kr.føtexØjenskygge palette Safari Fever10,6 g · 943,40 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Tandbørste1 STK. · 10,13 kr./stk.10,13 kr.
REMA 1000Ansigtsservietter100 STK. · 0,10 kr./stk.10,15 kr.
REMA 1000Shampoo375 ML. · 27,20 kr./l10,20 kr.BilkaAqua deospray150 ml · 70,00 kr./l10,50 kr.
BilkaFresh deospray150 ml · 70,00 kr./l10,50 kr.
REMA 1000Håndsæbe1000 ML. · 10,75 kr./l10,75 kr.føtexActive deospray150 ml · 73,00 kr./l10,95 kr.
føtexEnergy deospray150 ml · 73,00 kr./l10,95 kr.
REMA 1000Hygiejnebind12 STK. · 0,97 kr./stk.11,67 kr.
REMA 1000Shower gel375 ML. · 31,33 kr./l11,75 kr.
REMA 1000Kamfercreme100 ML. · 119,50 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Lommeletter150 STK. · 0,08 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Lommeletter72 STK. · 0,17 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Styling gel150 ML. · 79,67 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Børneplaster40 STK. · 0,30 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Deo roll-on50 ML. · 240,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Flydende håndsæbe300 ML. · 40,00 kr./l12,00 kr.føtexMoisture balsam m. risprotein50 ml · 240,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Plaster10 STK. · 1,20 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Plaster40 STK. · 0,30 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Shampoo500 ML. · 24,86 kr./l12,43 kr.
REMA 1000Shower gel500 ML. · 24,86 kr./l12,43 kr.
REMA 1000Body, hair & face500 ML. · 24,88 kr./l12,44 kr.
REMA 1000Intimsæbe250 ML. · 50,00 kr./l12,50 kr.føtexHårgelé strækt hold150 ml · 85,00 kr./l12,75 kr.
REMA 1000Neglebørste1 STK. · 12,95 kr./stk.12,95 kr.BilkaShiny lipgloss 01 Cake My Day10 ml · 1.300,00 kr./l13,00 kr.
REMA 1000Shampoo1000 ML. · 13,25 kr./l13,25 kr.
Brød og bagværk 47
REMA 1000Boller økologisk375 GR. · 32,00 kr./kg12,00 kr.-45%
REMA 1000Barbaras850 GR. · 17,65 kr./kg15,00 kr.-43%
REMA 1000Fanø750 GR. · 20,00 kr./kg15,00 kr.-43%
REMA 1000Gilleleje havn750 GR. · 20,00 kr./kg15,00 kr.-43%
REMA 1000Fuldkorn burger320 GR. · 46,88 kr./kg15,00 kr.-28%
REMA 1000Sødmælksbrød600 GR. · 25,00 kr./kg15,00 kr.-28%
REMA 1000Fuldk. rugbrød600 GR. · 20,00 kr./kg12,00 kr.-20%
MotatosFox's Milk Chocolate Cookies 180 g180 g · 5,56 kr./kg1,00 kr.
MotatosKiks m. Olivenolie & Basilikum112 g · 8,93 kr./kg1,00 kr.
REMA 1000Håndværker45 GR. · 88,89 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Salt & peber stykke50 GR. · 80,00 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Skagenstykke60 GR. · 66,67 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Spanskstykke45 GR. · 88,89 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Tebolle46 GR. · 86,96 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Trekornsstykke60 GR. · 66,67 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Schwarzbrød560 GR. · 9,89 kr./kg5,54 kr.
REMA 1000Solsikkerugbrød500 GR. · 11,90 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Hvedetoast375 GR. · 16,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Flutes300 GR. · 21,67 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Krydderboller410 GR. · 16,20 kr./kg6,64 kr.
REMA 1000Krydderboller350 GR. · 19,94 kr./kg6,98 kr.
REMA 1000Chokoladebolle75 GR. · 93,33 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Grovbirkes85 GR. · 82,35 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Gulerodsbolle75 GR. · 93,33 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Fuldkornstoast375 GR. · 19,01 kr./kg7,13 kr.
REMA 1000Ciabatta300 GR. · 23,87 kr./kg7,16 kr.
LidlRyneczek Lidla8,00 kr.
REMA 1000Hvedesandwich500 GR. · 17,60 kr./kg8,80 kr.
REMA 1000Fuldkornssandwich500 GR. · 19,20 kr./kg9,60 kr.
REMA 1000Solsikkerugbrød600 GR. · 16,25 kr./kg9,75 kr.
REMA 1000Cremesnegl95 GR. · 105,26 kr./kg10,00 kr.
LidlFladbrød10,00 kr.
REMA 1000Halloweenbolle105 GR. · 95,24 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kanelsnegl105 GR. · 95,24 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kærnemælkshorn82 GR. · 121,95 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Mildt rugbrød500 GR. · 20,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Spandauer94 GR. · 106,38 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Tebirkes86 GR. · 116,28 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kardemomme95 GR. · 126,32 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Kernerug575 GR. · 20,87 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pizzasnegl95 GR. · 126,32 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pølsehorn66 GR. · 181,82 kr./kg12,00 kr.
MotatosSalte Kiks200g · 60,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Naanbrød260 GR. · 46,92 kr./kg12,20 kr.
REMA 1000Naanbrød, hvidløg260 GR. · 46,92 kr./kg12,20 kr.
REMA 1000Surdejsbaguette250 GR. · 51,80 kr./kg12,95 kr.
MotatosØko Havrebar m. Gulerod Glutenfri & Vegansk20 g · 649,50 kr./kg12,99 kr.
Kød, fisk og pålæg 27
REMA 1000Ribbenssteg ovnklar1 KG. · 49,90 kr./kg49,90 kr.-44%
REMA 1000Filet ala mørbrad400 GR. · 72,50 kr./kg29,00 kr.-35%
REMA 1000Hk. skinkekød 4-7%400 GR. · 62,50 kr./kg25,00 kr.-28%
REMA 1000Øko plantehak300 GR. · 83,33 kr./kg25,00 kr.-24%
REMA 1000Hakkebøffer m/kantkrydderi300 GR. · 96,67 kr./kg29,00 kr.-24%
REMA 1000Hel kylling1350 GR. · 28,89 kr./kg39,00 kr.-22%
REMA 1000Gryderet m/bacon400 GR. · 97,50 kr./kg39,00 kr.-20%
REMA 1000Pastaret m/kalvestrimler & grønt400 GR. · 97,50 kr./kg39,00 kr.-20%
REMA 1000Hk. gris & kalv 4-7%400 GR. · 62,50 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Hk. kyllingekød 4-7%400 GR. · 62,50 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Hk. oksekød, 35% grønt400 GR. · 62,50 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Herregårds koteletter340 GR. · 85,29 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Nakkekoteletter300 GR. · 96,67 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Paprikagryde300 GR. · 96,67 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Stegeflæsk300 GR. · 96,67 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Finthakket fiskefars400 GR. · 75,00 kr./kg30,00 kr.-14%
REMA 1000Lakse- & torskefars400 GR. · 75,00 kr./kg30,00 kr.-14%
REMA 1000Kalve spidsbryst1 KG. · 119,90 kr./kg119,90 kr.-14%
REMA 1000Oksespidsbryst0.5 KG. · 139,90 kr./kg69,95 kr.-13%
REMA 1000Skinke i tern300 GR. · 96,67 kr./kg29,00 kr.-12%
REMA 1000Skinkeschnitzler250 GR. · 116,00 kr./kg29,00 kr.-12%
REMA 1000Danske laksefileter225 GR. · 173,33 kr./kg39,00 kr.-11%
REMA 1000Kalvesticks med bacon/svampe280 GR. · 103,57 kr./kg29,00 kr.-3%
LidlTun10,00 kr.
LidlHakket grise- og kalvekød12,00 kr.
LidlHakket grisekød12,00 kr.
LidlMedister12,00 kr.
Baby og børn 18
REMA 1000Bleposer3 RL. · 1,67 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Smoothie90 GR. · 66,67 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Smoothie med havre90 GR. · 66,67 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Vaskeservietter15 STK. · 0,40 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Vådservietter100 STK. · 0,10 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Linser havre jordbær20 GR. · 500,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Majs gulerod20 GR. · 500,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Nan 1 drikkeklar200 ML. · 54,75 kr./l10,95 kr.
REMA 1000Skumvaskeklude50 STK. · 0,24 kr./stk.11,75 kr.
REMA 1000Kids badesæbe225 ML. · 54,00 kr./l12,15 kr.
REMA 1000Kids shampoo225 ML. · 54,00 kr./l12,15 kr.
REMA 1000Skumvaskeklude80 STK. · 0,16 kr./stk.12,50 kr.
REMA 1000Babysemp 1200 ML. · 64,17 kr./l12,83 kr.
REMA 1000Grød100 GR. · 129,50 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Nan sensilac 2200 ML. · 64,75 kr./l12,95 kr.
REMA 1000Purée100 GR. · 129,50 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Smoothie100 GR. · 129,50 kr./kg12,95 kr.
REMA 1000Kids lotion225 ML. · 58,44 kr./l13,15 kr.
Viser 1.872 af 8.316
Vis flere varerSådan sammenligner vi
- Samme vare: samme stregkode (EAN) i flere kæder. Vises som ét kort med den billigste kæde og “+N kæder”.
- Tilsvarende vare: samme navn og mængde, men uden fælles stregkode – fx kædernes egne mærker. Vises altid for sig.
- Kilopris og literpris er kædens egen, eller beregnet ud fra mængden. Pant er ikke med.
- Tilbud vises med rabat og sidste gyldighedsdag. “Økologisk” betyder, at det står i varens navn. Madspildsvarer indgår ikke.
- Billeder er fra Open Food Facts, når varens stregkode findes der; ellers et symbol for afdelingen.
Kilder
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.