-20%ØkoREMA 1000
12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
Grov hummus
150 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..181 dagligvarer, 49 på tilbud
-20%ØkoREMA 1000
12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
150 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-20%ØkoREMA 1000
12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
150 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
ØkoREMA 1000
4,11 kr.
20 CL. · 20,55 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoLidl+2 kæder
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoREMA 1000
7,00 kr.
33 CL. · 21,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
7,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,25 kr.
0,5 l · 18,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
9,95 kr.
20 GR. · 497,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
ØkoLidl+1 kæde
10,95 kr.
. Pris hos Lidl.
Økonemlig.com
11,95 kr.
1 l · 11,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoLidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoREMA 1000
12,95 kr.
200 GR. · 64,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,95 kr.
1 LTR. · 12,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,30 kr.
90 g · 147,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,75 kr.
1 kg · 14,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,92 kr.
50 CL. · 29,84 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
250 g · 59,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,34 l · 43,97 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,34 l · 43,97 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
1 l · 14,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
1 l · 14,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,20 l · 74,75 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
15,50 kr.
200 GR. · 77,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,50 kr.
50 CL. · 31,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
15,75 kr.
0,50 l · 31,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
15,95 kr.
0,23 l · 69,35 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
0,33 l · 48,48 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,00 kr.
0,50 l · 32,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
16,01 kr.
70 GR. · 228,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
16,25 kr.
0,25 l · 65,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
0,06 l · 282,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
16,95 kr.
0,06 l · 282,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoLidl
16,95 kr.
. Pris hos Lidl.
Økonemlig.com
17,00 kr.
200 g · 85,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,00 kr.
140 g · 121,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,69 kr.
140 g · 126,36 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
0,25 l · 71,80 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
17,95 kr.
250 g · 71,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,00 kr.
1 kg · 18,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
18,01 kr.
70 GR. · 257,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,01 kr.
70 GR. · 257,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,95 kr.
0,33 l · 57,42 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
18,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
18,95 kr.
200 GR. · 94,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
18,95 kr.
60 g · 315,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,00 kr.
165 g · 115,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,50 kr.
1 l · 19,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
1 l · 19,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
100 g · 199,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000+1 kæde
19,95 kr.
100 GR. · 199,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
19,95 kr.
1 l · 19,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
150 g · 133,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,33 l · 60,45 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
19,95 kr.
0,33 l · 60,45 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoLidl
20,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
Økonemlig.com
20,55 kr.
5 x 0,20 l · 20,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
20,92 kr.
50 CL. · 41,84 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
21,00 kr.
0,50 l · 42,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,50 kr.
1 l · 21,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
21,95 kr.
1 l · 21,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,00 kr.
150 g · 146,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,50 kr.
0,50 l · 45,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,66 kr.
500 g · 45,32 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
22,95 kr.
200 GR. · 114,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
22,95 kr.
200 g · 114,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
1 kg · 22,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
22,95 kr.
0,75 l · 30,60 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,57 kr.
125 g · 188,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,75 kr.
200 g · 118,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,95 kr.
200 g · 119,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
23,95 kr.
125 g · 191,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
100 G.
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
10 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
16 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
16 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..MENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 240,00Max. stk. pris 1,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
24,00 kr.
17 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. stk. pris 2,40
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
24,25 kr.
70 g · 346,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,50 kr.
0,44 l · 55,68 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
0,75 l · 33,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
24,95 kr.
70 g · 356,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
0,50 l · 50,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
200 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
25,00 kr.
200 g · 125,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
25,03 kr.
250 GR. · 100,12 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
25,50 kr.
1 kg · 25,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
26,95 kr.
0,33 l · 81,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,00 kr.
200 g · 140,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,50 kr.
0,44 l · 64,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
28,50 kr.
0,44 l · 64,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,50 kr.
200 g · 147,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
1 l · 29,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
100 g · 299,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
29,95 kr.
200 g · 149,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,71 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
30,95 kr.
140 g · 221,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
31,50 kr.
6 stk. · 5,25 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
32,95 kr.
12 x 18 g · 152,55 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
33,95 kr.
0,75 l /ex. pant · 45,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
33,95 kr.
0,75 l /ex. pant · 45,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
34,95 kr.
0,75 l · 46,60 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
35,00 kr.
0,44 l · 79,55 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
35,00 kr.
2 stk. · 17,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
35,00 kr.
75 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 46,67
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Økonemlig.com
36,75 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
36,75 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
36,75 kr.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
36,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
37,95 kr.
200 GR. · 189,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
37,95 kr.
200 GR. · 189,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
39,00 kr.
6 x 0,33 l · 19,70 kr./l
. Pris hos nemlig.com.føtex
39,08 kr.
. Pris hos føtex.
Økonemlig.com
39,95 kr.
0,75 l · 53,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
39,95 kr.
160 g · 249,69 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
39,95 kr.
175 GR. · 228,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoMENY
39,95 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 53,27
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMENY
39,95 kr.
750 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 53,27
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoSPAR+1 kæde
59,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 295,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudØkoLidl
89,00 kr.
11 % alc.
Gælder til og med 10. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..Viser 181 af 181
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.