-50%REMA 1000
39,90 kr.Normalpris 79,90 kr.
Nakkefilet
1 KG. · 39,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..149 dagligvarer, 82 på tilbud
-50%REMA 1000
39,90 kr.Normalpris 79,90 kr.
1 KG. · 39,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
57,86 kr.Normalpris 115,86 kr.
1.45 KG. · 39,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-28%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
360 GR. · 69,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-24%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 32,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-22%REMA 1000
39,00 kr.Normalpris 49,95 kr.
225 GR. · 173,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-22%REMA 1000
49,00 kr.Normalpris 62,95 kr.
400 GR. · 122,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
350 GR. · 82,86 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
400 GR. · 72,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
250 GR. · 116,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
450 GR. · 64,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-11%REMA 1000
39,00 kr.Normalpris 43,95 kr.
225 GR. · 173,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
10,00 kr.
200 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudØkoLidl+1 kæde
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudSPAR
12,00 kr.
200 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 80,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
12,00 kr.
200 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 80,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
12,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 80,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
12,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 80,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudMENY
15,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 100,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudØkoMin Købmand
15,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 200,00
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudSPAR+1 kæde
15,00 kr.
450 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 33,33
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudMin Købmand
15,00 kr.
220 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 68,18
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudMENY
18,00 kr.
250 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 90,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY+1 kæde
18,00 kr.
250 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 90,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY+1 kæde
18,00 kr.
250 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 90,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY+1 kæde
18,00 kr.
200 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 90,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
nemlig.com
19,94 kr.
400 g · 49,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
270 g · 73,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudMENY
19,95 kr.
900 ml
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. literpris 49,88
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Lidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
20,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
20,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
20,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl+1 kæde
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudØkoLidl
20,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
20,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
24,95 kr.
250 GR. · 99,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
24,95 kr.
350 g · 71,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,95 kr.
500 GR. · 49,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
500 GR. · 49,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudMENY
25,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 92,59
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
25,00 kr.
270 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 92,59
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudLidl
25,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
25,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
25,00 kr.
700 g · 35,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
25,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudSPAR
25,00 kr.
300 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 83,33
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
REMA 1000
25,65 kr.
300 GR. · 85,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
25,95 kr.
350 g · 74,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
26,00 kr.
60 g · 433,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
27,95 kr.
400 g · 69,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
27,95 kr.
280 GR. · 99,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudMENY
28,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 87,50
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
28,00 kr.
400 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 87,50
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
Aarstiderne
28,00 kr.
90 g · 311,11 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
28,35 kr.
500 g · 56,70 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,00 kr.
360 GR. · 80,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Lidl+1 kæde
29,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
29,00 kr.
400 GR. · 72,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
350 GR. · 82,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
250 GR. · 116,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
29,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Aarstiderne
29,00 kr.
90 g · 322,22 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
29,00 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
29,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
240 GR. · 120,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
700 GR. · 41,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
225 GR. · 128,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
200 GR. · 149,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
500 g · 59,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
280 GR. · 106,96 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
800 GR. · 37,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
200 g · 149,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudSPAR
30,00 kr.
480 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 62,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
30,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 62,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
30,00 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 62,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
nemlig.com
30,00 kr.
2 stk. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
280 GR. · 117,68 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
32,95 kr.
400 g · 82,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
250 GR. · 131,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
300 GR. · 109,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
400 GR. · 82,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
350 GR. · 94,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
325 GR. · 101,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
800 GR. · 41,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
500 GR. · 65,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
825 GR. · 39,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
300 GR. · 109,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
250 GR. · 131,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
32,95 kr.
200 GR. · 164,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
32,95 kr.
300 GR. · 109,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudMENY
34,95 kr.
500 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 69,90
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudLidl
35,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
39,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudMin Købmand
39,00 kr.
350 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 111,43
. Fra avisen hos Min Købmand til og med 1. okt..
TilbudLidl
39,00 kr.
Maks. 3 stk. pr. kunde.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudMENY
39,95 kr.
235 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 178,35
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
39,95 kr.
275 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 178,35
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
39,95 kr.
275 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 178,35
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
39,95 kr.
275 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 178,35
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
39,95 kr.
275 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 178,35
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudSPAR
40,00 kr.
216 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 185,19
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudMENY
40,00 kr.
600 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 114,29
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
40,00 kr.
350 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 114,29
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
40,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 114,29
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY+1 kæde
45,00 kr.
900 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 64,29
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY+1 kæde
45,00 kr.
700 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 64,29
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
45,00 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 64,29
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudLidl
49,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudMENY
49,95 kr.
550 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 208,13
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
49,95 kr.
240 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 208,13
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
55,00 kr.
140 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 275,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
55,00 kr.
440 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 275,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
55,00 kr.
140 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 275,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
55,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 275,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
55,00 kr.
150 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 275,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudLidl
59,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudSPAR
65,00 kr.
300 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 216,67
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudLidl
69,00 kr.
Maks. 6 stk. pr. kunde pr. dag.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
69,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
75,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
75,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudMENY
79,95 kr.
1000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 79,95
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
94,95 kr.
550 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 211,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
94,95 kr.
450 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 211,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudMENY
94,95 kr.
1350 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 211,00
. Fra avisen hos MENY til og med 1. okt..
TilbudSPAR
149,00 kr.
2000 g
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Kg pris 74,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..Viser 149 af 149
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.