
nemlig.com+1 kæde
36,95 kr.
Cevapcici
6 stk. · 6,16 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.Hakket kød, kylling, fisk og pålæg. Vi viser kiloprisen, så pakker i forskellige størrelser kan sammenlignes.
689 dagligvarer, 86 på tilbud

nemlig.com+1 kæde
36,95 kr.
6 stk. · 6,16 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,95 kr.
8 stk. · 7,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
47,25 kr.
6 stk. · 7,88 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
49,46 kr.
6 stk. · 8,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
36,95 kr.
4 stk. · 9,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
154,95 kr.
16 stk. · 9,68 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
38,95 kr.
4 stk. · 9,74 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
59,00 kr.
6 stk. · 9,83 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
6 stk. · 9,83 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
60,00 kr.
6 stk. · 10,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
41,95 kr.
4 stk. · 10,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
69,00 kr.
6 stk. · 11,50 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
34,95 kr.
3 stk. · 11,65 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
79,00 kr.
6 stk. · 13,17 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
39,95 kr.
3 stk. · 13,32 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
55,00 kr.
4 stk. · 13,75 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
4 stk · 13,75 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
59,00 kr.
4 stk. · 14,75 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
nemlig.com
44,95 kr.
3 stk. · 14,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
59,93 kr.
4 stk. · 14,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
89,95 kr.
4-6 stk. · 14,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,00 kr.
2 stk. · 15,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
64,95 kr.
4 stk · 16,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
68,02 kr.
4 stk. · 17,01 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,95 kr.
2 stk · 17,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
36,95 kr.
2 stk. · 18,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
39,95 kr.
2 stk. · 19,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
239,95 kr.
12 stk. · 20,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,95 kr.
2 stk · 22,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
44,95 kr.
2 stk. · 22,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
269,95 kr.
12 stk. · 22,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
3 stk. · 23,32 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
49,00 kr.
2 stk. · 24,50 kr./stk.
. Pris hos Aarstiderne.
Økonemlig.com
100,00 kr.
4 stk. · 25,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
100,00 kr.
4 stk. · 25,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
79,95 kr.
3 stk · 26,65 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
343,95 kr.
12 stk. · 28,66 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
50,00 kr.
1,40-1,60 kg /Danske Egnsgårde · 31,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,95 kr.
3 stk. · 31,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
64,95 kr.
2 stk. · 32,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
137,95 kr.
4 stk. · 34,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
139,95 kr.
4 stk. · 34,99 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,00 kr.
700 g · 35,71 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
144,95 kr.
4 stk. · 36,24 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
54,95 kr.
1,50 kg · 36,63 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
49,95 kr.
1350 GR. · 37,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
800 GR. · 37,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
74,95 kr.
2 stk. · 37,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
74,95 kr.
2 stk. · 37,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
39,00 kr.
1 kg · 39,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
-50%REMA 1000+1 kæde
39,90 kr.Normalpris 79,90 kr.
1 KG. · 39,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
57,86 kr.Normalpris 115,86 kr.
1.45 KG. · 39,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
32,95 kr.
825 GR. · 39,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
79,95 kr.
2 stk · 39,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
800 GR. · 41,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
700 GR. · 41,43 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
83,37 kr.
2 stk. · 41,69 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
29,95 kr.
700 GR. · 42,79 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
88,77 kr.
2 stk. · 44,39 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
88,77 kr.
2 stk. · 44,39 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
72,50 kr.
1,6 kg · 45,31 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
90,95 kr.
2 stk · 45,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
114,95 kr.
2,0-2,50 kg · 45,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
98,37 kr.
2 stk. · 49,19 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
19,94 kr.
400 g · 49,85 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,95 kr.
500 GR. · 49,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
24,95 kr.
500 GR. · 49,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
99,95 kr.
2 stk. · 49,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
99,95 kr.
2 stk. · 49,98 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,00 kr.
200 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
500 GR. · 50,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
102,95 kr.
2 stk. · 51,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
77,95 kr.
1,50 kg · 51,97 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
104,95 kr.
2 stk. · 52,48 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
70,95 kr.
1,35 kg · 52,56 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
28,35 kr.
500 g · 56,70 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
39,95 kr.
700 g · 57,07 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
140,00 kr.
1 x 12 x 200g · 58,33 kr./kg
. Pris hos Motatos.
nemlig.com
59,03 kr.
1 kg · 59,03 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
1,35 kg · 59,22 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
65,50 kr.
900 - 1100 g · 59,55 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
500 g · 59,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
149,95 kr.
2,5 kg · 59,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
30,00 kr.
500 g · 60,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
120,00 kr.
2 stk. · 60,00 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
-24%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 32,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000+1 kæde
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-17%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 29,95 kr.
400 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
125,00 kr.
2 stk. · 62,50 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,00 kr.
1,30-1,50 kg · 63,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-17%REMA 1000+1 kæde
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
450 GR. · 64,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
65,00 kr.
1 kg · 65,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
500 GR. · 65,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
132,95 kr.
1,80-2,0 kg · 66,47 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
66,95 kr.
1 kg · 66,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
67,50 kr.
1 kg · 67,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,51 kr.
0,90-1,10 kg · 68,65 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-28%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
360 GR. · 69,44 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com+1 kæde
27,95 kr.
400 g · 69,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
34,95 kr.
500 g · 69,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
1 kg · 69,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
0,80-1 kg · 69,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
24,95 kr.
350 g · 71,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
64,95 kr.
800-900 g · 72,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
400 GR. · 72,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
400 GR. · 72,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
190,00 kr.
2,20-2,60 kg · 73,08 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
19,95 kr.
270 g · 73,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
25,95 kr.
350 g · 74,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
81,95 kr.
1,10 kg · 74,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
400 GR. · 74,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
29,95 kr.
400 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,44 kr.
500 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
37,44 kr.
500 g · 74,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
59,97 kr.
400-800 g · 74,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
75,90 kr.
1 kg · 75,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
152,95 kr.
2 stk. · 76,47 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
46,25 kr.
600 g · 77,08 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
84,95 kr.
0,90-1,10 kg · 77,23 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
42,50 kr.
550 g · 77,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
116,25 kr.
1,50 kg · 77,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
93,10 kr.
1,20 kg · 77,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
800-900 g · 77,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
69,95 kr.
700-900 g · 77,72 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
156,95 kr.
2 stk. · 78,47 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
94,95 kr.
1,0-1,20 kg · 79,13 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
95,00 kr.
1,0-1,20 kg · 79,17 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
47,94 kr.
0.6 KG. · 79,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
79,95 kr.
0,80 - 1,00 kg · 79,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
0,8-1,0 kg · 79,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
29,00 kr.
360 GR. · 80,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
89,00 kr.
1100 GR. · 80,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
89,00 kr.
1100 GR. · 80,91 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
97,09 kr.
1,2 kg · 80,91 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
32,95 kr.
400 g · 82,38 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
400 GR. · 82,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
350 GR. · 82,86 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
350 GR. · 82,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
49,95 kr.
600 g · 83,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
125,00 kr.
1500 GR. · 83,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
84,00 kr.
1 kg · 84,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
750 - 950 g · 84,16 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
51,00 kr.
600 g · 85,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
127,95 kr.
1,30-1,50 kg · 85,30 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
110,95 kr.
1,3 kg · 85,35 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
25,65 kr.
300 GR. · 85,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
188,95 kr.
2,0-2,2 kg · 85,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
42,95 kr.
500 g · 85,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
34,95 kr.
400 GR. · 87,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,95 kr.
400 GR. · 87,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
69,95 kr.
800 GR. · 87,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,00 kr.
500 g · 88,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
700-900 g · 88,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
49,00 kr.
550 GR. · 89,09 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
44,95 kr.
500 g · 89,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
89,95 kr.
1 kg · 89,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
235,50 kr.
2,60 kg · 90,58 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
119,95 kr.
1,0-1,30 kg · 92,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
469,95 kr.
4-5 kg · 93,99 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
32,95 kr.
350 GR. · 94,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
44,95 kr.
475 GR. · 94,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
37,95 kr.
400 GR. · 94,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
189,95 kr.
1,50 - 2,00 kg · 94,98 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
76,95 kr.
800 GR. · 96,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
579,95 kr.
5-6 kg · 96,66 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
-17%REMA 1000
29,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
REMA 1000
29,00 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,00 kr.
300 GR. · 96,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
39,00 kr.
400 GR. · 97,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,00 kr.
500 GR. · 98,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
58,80 kr.
600 g · 98,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Aarstiderne
59,00 kr.
10 stk., min 600 g · 98,33 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
79,00 kr.
800 GR. · 98,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
79,00 kr.
800 GR. · 98,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
47,25 kr.
475 g · 99,47 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
49,75 kr.
475-500 g · 99,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
24,95 kr.
250 GR. · 99,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
27,95 kr.
280 GR. · 99,82 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
34,95 kr.
350 g · 99,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
39,95 kr.
400 GR. · 99,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
39,95 kr.
300-400 g · 99,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
39,95 kr.
400 GR. · 99,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
49,95 kr.
500 g · 99,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
89,91 kr.
0.9 KG. · 99,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
69,95 kr.
700 g · 99,93 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
600-800 g · 99,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
79,95 kr.
800 g · 99,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
89,95 kr.
700-900 g · 99,94 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.Viser 192 af 689
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.