
REMA 1000
45,25 kr.
Skrabeæg
15 STK. · 3,02 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.Mælk, yoghurt, smør, ost og æg. Literprisen afslører hurtigt, om den store karton faktisk er billigst.
494 dagligvarer, 177 på tilbud

REMA 1000
45,25 kr.
15 STK. · 3,02 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
31,95 kr.
10 STK. · 3,20 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
31,95 kr.
8 STK. · 3,99 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
41,95 kr.
10 STK. · 4,20 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
34,55 kr.
8 STK. · 4,32 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,15 kr.
6 STK. · 4,36 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,75 kr.
4 STK. · 4,69 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
6 STK. · 4,99 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
1 LTR. · 9,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
1 KG. · 9,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
1 KG. · 9,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
1 LTR. · 9,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,50 kr.
1 LTR. · 10,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
1 LTR. · 10,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,50 kr.
1 LTR. · 11,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 KG. · 11,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 KG. · 11,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 KG. · 11,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 KG. · 11,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
-45%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 21,95 kr.
1000 GR. · 12,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-43%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.
1000 GR. · 12,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-43%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.
1000 GR. · 12,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-43%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.
1000 GR. · 12,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-43%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.
1000 GR. · 12,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
REMA 1000
12,50 kr.
1 LTR. · 12,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,50 kr.
1 LTR. · 13,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
1 LTR. · 13,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,95 kr.
250 ML. · 15,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
0.5 LTR. · 15,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,33 kr.
20 CL. · 16,65 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
1 KG. · 16,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
4,36 kr.
250 ML. · 17,44 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,50 kr.
1 LTR. · 17,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
1 LTR. · 17,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,95 kr.
1 LTR. · 17,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
1 LTR. · 17,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,20 kr.
1 LTR. · 18,20 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,30 kr.
1 LTR. · 18,30 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,79 kr.
1 LTR. · 18,79 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,19 kr.
1 LTR. · 19,19 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1 KG. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
19,95 kr.
1 LTR. · 19,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1 KG. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1000 GR. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
1 KG. · 19,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,13 kr.
1000 GR. · 20,13 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,13 kr.
1000 GR. · 20,13 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,15 kr.
1 KG. · 20,15 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
20,15 kr.
1 KG. · 20,15 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
20,20 kr.
1 LTR. · 20,20 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
21,00 kr.
1 liter · 21,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
21,00 kr.
1 liter · 21,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
21,00 kr.
1 liter · 21,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
21,00 kr.
1 liter · 21,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
21,00 kr.
1 liter · 21,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
21,79 kr.
1 LTR. · 21,79 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
21,95 kr.
1 KG. · 21,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
21,95 kr.
1 LTR. · 21,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
22,00 kr.
1 liter · 22,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
1 liter · 22,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
22,00 kr.
1 liter · 22,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
22,19 kr.
1000 GR. · 22,19 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
1 LTR. · 22,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
1 LTR. · 22,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
22,95 kr.
1 KG. · 22,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
1 LTR. · 22,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
23,00 kr.
1 liter · 23,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
23,00 kr.
1 liter · 23,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
24,00 kr.
1 liter · 24,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
24,95 kr.
1000 GR. · 24,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,16 kr.
1 LTR. · 25,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
900 ML. · 27,72 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
900 ML. · 27,72 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
50 CL. · 28,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,69 kr.
450 GR. · 28,20 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,44 kr.
450 GR. · 29,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
0.5 LTR. · 29,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,90 kr.
1 KG. · 29,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
1,50 kr.
50 GR. · 30,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
30,95 kr.
1000 GR. · 30,95 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
250 ML. · 31,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,92 kr.
450 GR. · 33,16 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
900 ML. · 33,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
900 ML. · 33,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
-25%ØkoREMA 1000
15,00 kr.Normalpris 20,10 kr.
450 GR. · 33,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-17%ØkoREMA 1000
15,00 kr.Normalpris 18,10 kr.
450 GR. · 33,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-25%ØkoREMA 1000
15,00 kr.Normalpris 20,10 kr.
450 GR. · 33,33 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
REMA 1000
16,95 kr.
500 ML. · 33,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
500 ML. · 33,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,09 kr.
0.5 LTR. · 34,18 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
200 ML. · 34,75 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
200 ML. · 34,75 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
250 ML. · 35,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
500 GR. · 35,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
500 ML. · 35,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
11,95 kr.
330 ML. · 36,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
-21%ØkoREMA 1000
12,00 kr.Normalpris 15,14 kr.
330 ML. · 36,36 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
-1%ØkoREMA 1000
12,00 kr.Normalpris 12,14 kr.
330 ML. · 36,36 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
REMA 1000
27,50 kr.
750 GR. · 36,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,50 kr.
750 GR. · 36,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,50 kr.
750 GR. · 36,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
500 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
500 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
500 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
500 GR. · 37,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
150 GR. · 38,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
150 GR. · 38,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
330 ML. · 39,24 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
330 ML. · 39,24 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
330 ML. · 39,24 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,96 kr.
200 GR. · 39,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
400 GR. · 42,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
250 GR. · 43,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
21,95 kr.
500 GR. · 43,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,95 kr.
200 GR. · 44,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,04 kr.
175 GR. · 45,94 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
18,95 kr.
400 GR. · 47,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
24,50 kr.
0.5 LTR. · 49,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
200 GR. · 49,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
200 GR. · 49,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
500 ML. · 49,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
500 GR. · 49,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,03 kr.
500 GR. · 50,06 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
250 GR. · 51,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
0.25 LTR. · 51,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
250 GR. · 51,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
17,50 kr.
330 ML. · 53,03 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
300 ML. · 53,17 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
-15%ØkoREMA 1000
18,00 kr.Normalpris 21,13 kr.
330 ML. · 54,55 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
REMA 1000
9,95 kr.
180 GR. · 55,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
180 GR. · 55,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
125 GR. · 55,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
250 ML. · 55,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
59,00 kr.
1 liter · 59,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
11,95 kr.
200 GR. · 59,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
200 GR. · 59,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
250 ML. · 59,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
300 GR. · 59,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
23,95 kr.
400 GR. · 59,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
23,95 kr.
400 GR. · 59,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
23,96 kr.
400 GR. · 59,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
330 ML. · 60,45 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
49,00 kr.
800g · 61,25 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
36,95 kr.
600 ML. · 61,58 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,50 kr.
200 GR. · 62,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
250 ML. · 63,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
250 GR. · 63,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,63 kr.
166 GR. · 64,04 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,63 kr.
166 GR. · 64,04 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,90 kr.
200 ML. · 64,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,90 kr.
200 ML. · 64,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,90 kr.
200 ML. · 64,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
42,95 kr.
651 GR. · 65,98 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
43,02 kr.
651 GR. · 66,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,50 kr.
128 GR. · 66,41 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
300 ML. · 66,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
200 GR. · 69,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
65,80 kr.
0.94 KG. · 70,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,36 kr.
200 GR. · 71,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
220 ML. · 72,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
48,10 kr.
0.65 KG. · 74,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,46 kr.
300 GR. · 74,87 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
250 GR. · 75,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
300 GR. · 76,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
300 GR. · 76,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,61 kr.
190 GR. · 76,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
180 GR. · 77,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,19 kr.
28 GR. · 78,21 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
46,38 kr.
585 GR. · 79,28 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
100 GR. · 79,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
15,15 kr.
190 GR. · 79,74 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
200 GR. · 79,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,95 kr.
585 GR. · 85,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
29,95 kr.
350 GR. · 85,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
22,00 kr.
0,25 liter · 88,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
13,46 kr.
150 GR. · 89,73 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
200 GR. · 89,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
200 GR. · 89,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
17,95 kr.
200 GR. · 89,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
250 GR. · 91,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
250 GR. · 91,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
140 GR. · 92,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,50 kr.
70 GR. · 92,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
150 GR. · 93,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
18,95 kr.
200 GR. · 94,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
57,26 kr.
604 GR. · 94,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
38,06 kr.
400 GR. · 95,15 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
42,95 kr.
450 GR. · 95,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
16,95 kr.
175 GR. · 96,86 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
54,95 kr.
552 GR. · 99,55 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
150 GR. · 99,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
150 GR. · 99,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
19,95 kr.
200 GR. · 99,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
230 GR. · 99,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
230 GR. · 99,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
230 GR. · 99,78 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,52 kr.
250 GR. · 102,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,50 kr.
150 GR. · 103,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
21,02 kr.
200 GR. · 105,10 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,95 kr.
468 GR. · 106,73 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
54,00 kr.
500 ml · 108,00 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Aarstiderne
55,00 kr.
500 g · 110,00 kr./kg
. Pris hos Aarstiderne.
REMA 1000
22,13 kr.
200 GR. · 110,65 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
49,45 kr.
445 GR. · 111,12 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
125 GR. · 111,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,95 kr.
125 GR. · 111,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
27,95 kr.
250 GR. · 111,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,95 kr.
240 GR. · 112,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
26,95 kr.
240 GR. · 112,29 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,04 kr.
125 GR. · 112,32 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
15,95 kr.
140 GR. · 113,93 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
22,95 kr.
200 GR. · 114,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
5,75 kr.
50 GR. · 115,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
29,95 kr.
250 GR. · 119,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
59,95 kr.
0.5 KG. · 119,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
54,95 kr.
455 GR. · 120,77 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,34 kr.
100 GR. · 123,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
40,23 kr.
324 GR. · 124,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
24,95 kr.
200 GR. · 124,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
25,07 kr.
200 GR. · 125,35 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
12,57 kr.
100 GR. · 125,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.Viser 240 af 494
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.