Mejeri og æg

Mælk, yoghurt, smør, ost og æg. Literprisen afslører hurtigt, om den store karton faktisk er billigst.

Mejeri og æg

Kæder
Vis kun
Nulstil

Flere kæder vælges ved at krydse af. Kæde-chips over varerne virker også.

580 dagligvarer, 177 på tilbud

Mejeri og æg 288

  • REMA 1000

    45,25 kr.

    Skrabeæg

    15 STK. · 3,02 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    31,95 kr.

    Skrabeæg

    10 STK. · 3,20 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    31,95 kr.

    Økologiske æg

    8 STK. · 3,99 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    41,95 kr.

    Økologiske æg

    10 STK. · 4,20 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    26,15 kr.

    Frilandsæg

    6 STK. · 4,36 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Slotsæg

    6 STK. · 4,99 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Skummetmælk

    1 LTR. · 9,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,50 kr.

    Minimælk 0,4%

    1 LTR. · 11,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -45%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 21,95 kr.

    Citron

    1000 GR. · 12,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • -43%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.

    Fersken/passion

    1000 GR. · 12,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • -43%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.

    Jordbær/rabarber

    1000 GR. · 12,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • -43%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.

    Skovbær

    1000 GR. · 12,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • -43%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 20,95 kr.

    Vanilje

    1000 GR. · 12,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    12,50 kr.

    Letmælk 1,5%

    1 LTR. · 12,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,50 kr.

    Sødmælk 3,5%

    1 LTR. · 13,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    3,95 kr.

    Letmælk

    250 ML. · 15,80 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,95 kr.

    Sødmælk 3,5%

    0.5 LTR. · 15,90 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    3,33 kr.

    Kakaomælk

    20 CL. · 16,65 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    16,95 kr.

    Tykmælk

    1 KG. · 16,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    4,36 kr.

    Minimælk

    250 ML. · 17,44 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    17,50 kr.

    Havredrik

    1 LTR. · 17,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    17,95 kr.

    Havre kakao drik

    1 LTR. · 17,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    17,95 kr.

    Mandeldrik

    1 LTR. · 17,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Æble juice

    1 LTR. · 17,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,20 kr.

    Kefir naturel

    1 LTR. · 18,20 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,79 kr.

    Arla kakao

    1 LTR. · 18,79 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    19,95 kr.

    Kakaomælk 0,5%

    1 LTR. · 19,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Skyr naturel

    1000 GR. · 19,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,13 kr.

    Tropisk yoghurt

    1000 GR. · 20,13 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    20,20 kr.

    Kefir vanilje

    1 LTR. · 20,20 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    21,00 kr.

    Letmælk 1 liter

    1 liter · 21,00 kr./l

    . Pris hos Aarstiderne.
  • REMA 1000

    21,79 kr.

    Matilde kakao

    1 LTR. · 21,79 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    21,95 kr.

    A38 ymer 3,5%

    1 KG. · 21,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,19 kr.

    Pære/banan

    1000 GR. · 22,19 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Appelsin juice

    1 LTR. · 22,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    25,16 kr.

    Koldskål

    1 LTR. · 25,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    24,95 kr.

    Pink lady juice

    900 ML. · 27,72 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,00 kr.

    Kakaomælk

    50 CL. · 28,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,69 kr.

    Naturel

    450 GR. · 28,20 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,44 kr.

    Jorbær

    450 GR. · 29,87 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    1,50 kr.

    Gær

    50 GR. · 30,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    30,95 kr.

    Passion & banan

    1000 GR. · 30,95 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,92 kr.

    Hytteost 1,5%

    450 GR. · 33,16 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Appelsin juice

    900 ML. · 33,28 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Innocent juice

    900 ML. · 33,28 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -25%Øko

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 20,10 kr.

    Skyr hindbær

    450 GR. · 33,33 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • -17%Øko

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 18,10 kr.

    Skyr naturel

    450 GR. · 33,33 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • -25%Øko

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 20,10 kr.

    Skyr vanilje

    450 GR. · 33,33 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    17,09 kr.

    Vaniljesauce

    0.5 LTR. · 34,18 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,95 kr.

    Caffe latte

    200 ML. · 34,75 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,95 kr.

    Latte macchiato

    200 ML. · 34,75 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,95 kr.

    Kaffefløde 10%

    250 ML. · 35,80 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Fraiche 9%

    500 GR. · 35,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    11,95 kr.

    Madlavning 8%

    330 ML. · 36,21 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -21%Øko

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 15,14 kr.

    Hindbær drikkeyoghurt

    330 ML. · 36,36 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • -1%Øko

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 12,14 kr.

    Kakaomælk

    330 ML. · 36,36 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    27,50 kr.

    Alpro naturel

    750 GR. · 36,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,50 kr.

    Blåbær

    750 GR. · 36,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,50 kr.

    Vanilla

    750 GR. · 36,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,95 kr.

    Protein banan

    500 GR. · 37,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,95 kr.

    Protein choco

    500 GR. · 37,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,95 kr.

    Protein drik

    500 GR. · 37,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    5,75 kr.

    Jordbær

    150 GR. · 38,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    5,75 kr.

    Pære/banan

    150 GR. · 38,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Drikkeskyr

    330 ML. · 39,24 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    7,96 kr.

    Smør

    200 GR. · 39,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    21,95 kr.

    Cremet skyr

    500 GR. · 43,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    8,95 kr.

    Hytteost 1,5%

    200 GR. · 44,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,04 kr.

    Risdessert

    175 GR. · 45,94 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    24,50 kr.

    Piskefløde 38%

    0.5 LTR. · 49,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Nem & smørbar

    200 GR. · 49,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    24,95 kr.

    Protein to go

    500 ML. · 49,90 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    25,03 kr.

    Svinefedt

    500 GR. · 50,06 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Piskefløde 36%

    0.25 LTR. · 51,80 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Ricotta

    250 GR. · 51,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,95 kr.

    Madfløde 13%

    300 ML. · 53,17 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • -15%Øko

    REMA 1000

    18,00 kr.Normalpris 21,13 kr.

    Piskefløde 38%

    330 ML. · 54,55 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Creamy skyr

    180 GR. · 55,28 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Skyr vanilje

    180 GR. · 55,28 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,95 kr.

    Mozzarella

    125 GR. · 55,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    45,00 kr.

    Skyr 0,2 % 800 g

    800 g · 56,25 kr./kg

    . Pris hos Aarstiderne.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Choko dessert

    200 GR. · 59,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Piskbar

    250 ML. · 59,80 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Danonino mix

    300 GR. · 59,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    23,95 kr.

    Actimel

    400 GR. · 59,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    23,95 kr.

    Actimel kids

    400 GR. · 59,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    23,96 kr.

    Mozzarella

    400 GR. · 59,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    36,95 kr.

    Kids smoothie

    600 ML. · 61,58 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,50 kr.

    Fraiche 13%

    200 GR. · 62,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,95 kr.

    Cremefine 7%

    250 ML. · 63,80 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,95 kr.

    Hytteost 1.5%

    250 GR. · 63,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,63 kr.

    Yoggi appelsin

    166 GR. · 64,04 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,63 kr.

    Yoggi vanilje

    166 GR. · 64,04 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,90 kr.

    Kakao milkshake

    200 ML. · 64,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    65,80 kr.

    Them ost 45+ ml

    0.94 KG. · 70,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,36 kr.

    Mozzarella

    200 GR. · 71,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,95 kr.

    Proteindrik

    220 ML. · 72,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    48,10 kr.

    Them ost 45+ l

    0.65 KG. · 74,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,95 kr.

    Bakkedal

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Grøn pikant

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Krydderost

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Original

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Pikant

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Protein budding

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Protein mousse

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Puck

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Rejeost

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Skinkeost

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,95 kr.

    Smørbar

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,95 kr.

    Smørbar blok

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,95 kr.

    Becel smørbar

    250 GR. · 75,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Ml skiveost 45+

    300 GR. · 76,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,61 kr.

    Fraiche 9%

    190 GR. · 76,89 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Tiramisù

    180 GR. · 77,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    2,19 kr.

    Mælkesnitte

    28 GR. · 78,21 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    46,38 kr.

    Samsø mild 30+

    585 GR. · 79,28 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,95 kr.

    Citron fromage

    100 GR. · 79,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    49,95 kr.

    Guldost ml 45+

    585 GR. · 85,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    29,95 kr.

    Petit brie

    350 GR. · 85,57 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Aarstiderne

    22,00 kr.

    Fløde 0,25 liter

    0,25 liter · 88,00 kr./l

    . Pris hos Aarstiderne.
  • REMA 1000

    13,46 kr.

    Revet texmex

    150 GR. · 89,73 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Blåhvid ost

    200 GR. · 89,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Fransk brie

    200 GR. · 89,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Mascarpone

    250 GR. · 91,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Pizza mix

    140 GR. · 92,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,50 kr.

    Danonino

    70 GR. · 92,86 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Vegan skiver

    150 GR. · 93,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    38,06 kr.

    Emmentaler

    400 GR. · 95,15 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    42,95 kr.

    Gouda ost

    450 GR. · 95,44 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    16,95 kr.

    Røgeost

    175 GR. · 96,86 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    54,95 kr.

    Klovborg 45+

    552 GR. · 99,55 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Revet cheddar

    150 GR. · 99,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Græsk fetaost

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Lurpak smør

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Lurpak smørbar

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Salatost blok

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Xl skiveost 45+

    200 GR. · 99,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Helæg

    230 GR. · 99,78 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Æggeblommer

    230 GR. · 99,78 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Æggehvider

    230 GR. · 99,78 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,50 kr.

    Flødeost

    150 GR. · 103,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    21,02 kr.

    Dansk brie 50+

    200 GR. · 105,10 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    49,95 kr.

    Riberhus ml 45+

    468 GR. · 106,73 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,13 kr.

    Gorgonzola

    200 GR. · 110,65 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    49,45 kr.

    Odin ost xl 45+

    445 GR. · 111,12 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Garli

    125 GR. · 111,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,95 kr.

    Peber

    125 GR. · 111,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,95 kr.

    Cheddar mature

    250 GR. · 111,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    26,95 kr.

    Klovborg 45+

    240 GR. · 112,29 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    26,95 kr.

    Riberhus ml 45+

    240 GR. · 112,29 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,04 kr.

    Æggestand

    125 GR. · 112,32 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,95 kr.

    Smøreost 8/8

    140 GR. · 113,93 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    22,95 kr.

    Rød cheddar

    200 GR. · 114,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    5,75 kr.

    Gær

    50 GR. · 115,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    29,95 kr.

    Ml skiveost

    250 GR. · 119,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    54,95 kr.

    Thor ost 45+

    455 GR. · 120,77 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,34 kr.

    Salatost

    100 GR. · 123,40 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    25,07 kr.

    Chili gouda

    200 GR. · 125,35 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000+1 kæde

    12,57 kr.

    Mozzarella

    100 GR. · 125,70 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    18,95 kr.

    Mozzarella 13%

    150 GR. · 126,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    17,69 kr.

    Mozzarella ost

    140 GR. · 126,36 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,63 kr.

    Danablu 50+

    150 GR. · 130,87 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    32,95 kr.

    Arla smør

    250 GR. · 131,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    3,98 kr.

    Mælkesnitte

    30 GR. · 132,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Creamy blue

    150 GR. · 133,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,95 kr.

    Mozzarella tern

    150 GR. · 133,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000+1 kæde

    19,95 kr.

    Naturel flødeost

    150 GR. · 133,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000+1 kæde

    19,95 kr.

    Salatost tern 45+

    150 GR. · 133,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    19,97 kr.

    Mini mozzarella

    150 GR. · 133,13 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    57,95 kr.

    Samsø ost 45+

    425 GR. · 136,35 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    24,95 kr.

    Gederulle

    180 GR. · 138,61 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    64,95 kr.

    Mild ost 13%

    467 GR. · 139,08 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    28,57 kr.

    Saint morgon

    200 GR. · 142,85 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    17,95 kr.

    Camembert

    125 GR. · 143,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    54,95 kr.

    Mini ost ml 20+

    380 GR. · 144,61 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    21,95 kr.

    Vestbo ost

    150 GR. · 146,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Cheddar ost

    100 GR. · 149,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    30,00 kr.

    Le brie gourmet

    200 GR. · 150,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    22,73 kr.

    Hvidløgsost

    150 GR. · 151,53 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    32,95 kr.

    Ostehaps 12 stk.

    216 GR. · 152,55 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,10 kr.

    Castello fløjl

    170 GR. · 159,41 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    27,10 kr.

    Castello gnist

    170 GR. · 159,41 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,95 kr.

    Revet hård ost

    100 GR. · 159,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.

Viser 288 af 580

Vis flere varer

Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.

Alle dagligvarer