TilbudSPAR+1 kæde
20,00 kr.
Marabou Schweizernød (Marabou)
160 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 125,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..Én vare pr. stregkode med den billigste kæde øverst. Tilsvarende varer uden samme stregkode står som egne kort.
2 dagligvarer, 1 på tilbud
TilbudSPAR+1 kæde
20,00 kr.
160 g
Gælder til og med 8. okt.
Fra avisen
Max. kg pris 125,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 8. okt..
Motatos
37,00 kr.
67 g · 552,24 kr./kg
. Pris hos Motatos.Viser 2 af 2
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.