TilbudSPAR
14,00 kr.
Monster Energy Zero Sugar (Monster)
50 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 28,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..Én vare pr. stregkode med den billigste kæde øverst. Tilsvarende varer uden samme stregkode står som egne kort.
7 dagligvarer, 1 på tilbud
TilbudSPAR
14,00 kr.
50 cl
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Literpris 28,00
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
Poetzsch Padborg+1 kæde
90,00 kr.
6 liter · 15,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
90,00 kr.
6 liter · 15,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
90,00 kr.
6 liter · 15,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
99,80 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
99,80 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
99,80 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Viser 7 af 7
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.