-50%REMA 1000
3,00 kr.Normalpris 5,95 kr.
Coca cola
33 CL. · 9,09 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..1.697 dagligvarer, 191 på tilbud
-50%REMA 1000
3,00 kr.Normalpris 5,95 kr.
33 CL. · 9,09 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
3,00 kr.Normalpris 5,95 kr.
33 CL. · 9,09 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 19,95 kr.
100 GR. · 100,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 19,95 kr.
80 GR. · 125,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
18,00 kr.Normalpris 35,70 kr.
1.98 LTR. · 9,09 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-50%REMA 1000
18,00 kr.Normalpris 35,70 kr.
1.98 LTR. · 9,09 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-49%REMA 1000
3,00 kr.Normalpris 5,85 kr.
33 CL. · 9,09 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-49%REMA 1000
18,00 kr.Normalpris 35,10 kr.
1.98 LTR. · 9,09 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-42%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 20,53 kr.
1.5 LTR. · 8,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-42%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 20,53 kr.
1.5 LTR. · 8,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-33%REMA 1000+1 kæde
10,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
110 GR. · 90,91 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-33%REMA 1000+1 kæde
10,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
125 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-33%REMA 1000+1 kæde
10,00 kr.Normalpris 14,95 kr.
110 GR. · 90,91 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-31%REMA 1000
59,00 kr.Normalpris 85,00 kr.
500 GR. · 118,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-30%REMA 1000
5,00 kr.Normalpris 7,10 kr.
33 CL. · 15,15 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-30%REMA 1000
30,00 kr.Normalpris 42,60 kr.
1.98 LTR. · 15,15 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-29%REMA 1000
12,00 kr.Normalpris 16,95 kr.
275 GR. · 43,64 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-28%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 27,95 kr.
700 GR. · 28,57 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-28%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 27,95 kr.
800 GR. · 25,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-28%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
350 GR. · 71,43 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-28%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
160 GR. · 156,25 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-28%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.
160 GR. · 156,25 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-26%REMA 1000
20,00 kr.Normalpris 26,95 kr.
1000 GR. · 20,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-25%REMA 1000
59,00 kr.Normalpris 79,00 kr.
400 GR. · 147,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-23%REMA 1000
5,00 kr.Normalpris 6,50 kr.
33 CL. · 15,15 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-23%REMA 1000+1 kæde
10,00 kr.Normalpris 12,95 kr.
125 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-23%REMA 1000+1 kæde
10,00 kr.Normalpris 12,95 kr.
125 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-23%REMA 1000
10,00 kr.Normalpris 12,95 kr.
125 GR. · 80,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-23%REMA 1000
30,00 kr.Normalpris 39,00 kr.
1.98 LTR. · 15,15 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-22%REMA 1000
25,00 kr.Normalpris 31,95 kr.
160 GR. · 156,25 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-21%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 18,95 kr.
50 CL. · 30,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-20%REMA 1000
59,00 kr.Normalpris 74,00 kr.
400 GR. · 147,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-13%REMA 1000
62,91 kr.Normalpris 71,91 kr.
0.9 KG. · 69,90 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-12%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 17,06 kr.
300 GR. · 50,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-10%REMA 1000
45,00 kr.Normalpris 50,00 kr.
75 CL. · 60,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-9%REMA 1000
5,00 kr.Normalpris 5,50 kr.
33 CL. · 15,15 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-9%REMA 1000
30,00 kr.Normalpris 33,00 kr.
1.98 LTR. · 15,15 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-8%REMA 1000
45,00 kr.Normalpris 49,00 kr.
75 CL. · 60,00 kr./l
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-6%REMA 1000
15,00 kr.Normalpris 15,95 kr.
240 GR. · 62,50 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
-2%REMA 1000
59,00 kr.Normalpris 59,95 kr.
500 GR. · 118,00 kr./kg
. Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
nemlig.com
0,01 kr.
1 stk.
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
1,50 kr.
50 g · 30,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
1,88 kr.
200 ML. · 9,40 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,30 kr.
50 CL. · 4,60 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
2,50 kr.
50 CL. · 5,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,00 kr.
33 CL. · 9,09 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,00 kr.
33 CL. · 9,09 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,00 kr.
33 CL. · 9,09 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,42 kr.
33 CL. · 10,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,42 kr.
33 CL. · 10,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,42 kr.
33 CL. · 10,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,42 kr.
33 CL. · 10,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,42 kr.
33 CL. · 10,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,42 kr.
33 CL. · 10,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
3,50 kr.
25 CL. · 14,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
3,55 kr.
0,33 l · 10,76 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
3,95 kr.
25 CL. · 15,80 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
4,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
4,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
4,00 kr.
25 CL. · 16,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,02 kr.
33 CL. · 12,18 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,08 kr.
50 CL. · 8,16 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
4,11 kr.
20 CL. · 20,55 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
4,50 kr.
25 CL. · 18,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
4,59 kr.
2 l · 2,30 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
4,59 kr.
2 LTR. · 2,30 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
1 LTR. · 5,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
33 CL. · 15,15 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
Bilka
5,00 kr.
350ml · 14,29 kr./l
. Pris hos Bilka.
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl+3 kæder
5,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
5,00 kr.
50 CL. · 10,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,00 kr.
50 CL. · 10,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
5,00 kr.
0,33 l · 15,15 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,00 kr.
33 CL. · 15,15 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
5,00 kr.
33 CL. · 15,15 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
5,00 kr.
20 GR. · 250,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Lidl+1 kæde
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
5,00 kr.
33 CL. · 15,15 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoLidl+1 kæde
5,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com+1 kæde
5,12 kr.
2 l · 2,56 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
5,12 kr.
2 l · 2,56 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,37 kr.
1.5 LTR. · 3,58 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,42 kr.
1.5 LTR. · 3,61 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,75 kr.
33 CL. · 17,42 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
5,95 kr.
0,33 l · 18,03 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
5,95 kr.
33 CL. · 18,03 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,95 kr.
33 CL. · 18,03 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
5,95 kr.
50 CL. · 11,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,00 kr.
33 CL. · 18,18 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
6,00 kr.
33 CL. · 18,18 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
6,00 kr.
0,33 l · 18,18 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Motatos
6,00 kr.
70 g · 85,71 kr./kg
. Pris hos Motatos.
Lidl
6,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
6,00 kr.
25 GR. · 240,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
6,00 kr.
0,50 l · 12,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
6,00 kr.
0,50 l · 12,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,22 kr.
33 CL. · 18,85 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,39 kr.
33 CL. · 19,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,42 kr.
1.5 LTR. · 4,28 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,44 kr.
33 CL. · 19,52 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,45 kr.
1 LTR. · 6,45 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,45 kr.
1 LTR. · 6,45 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,45 kr.
1 LTR. · 6,45 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
6,50 kr.
1,50 l · 4,33 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,50 kr.
33 CL. · 19,70 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,50 kr.
33 CL. · 19,70 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,50 kr.
33 CL. · 19,70 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,54 kr.
33 CL. · 19,82 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,89 kr.
33 CL. · 20,88 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,89 kr.
33 CL. · 20,88 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
175 GR. · 39,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
6,95 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com+1 kæde
6,95 kr.
125 g · 55,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
6,95 kr.
33 CL. · 21,06 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
33 CL. · 21,06 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
6,95 kr.
50 CL. · 13,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Lidl+1 kæde
7,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
7,00 kr.
33 CL. · 21,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
7,00 kr.
33 CL. · 21,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,00 kr.
250 ML. · 28,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,00 kr.
33 CL. · 21,21 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
7,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
7,14 kr.
33 CL. · 21,64 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,14 kr.
33 CL. · 21,64 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,66 kr.
200 GR. · 38,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
30 GR. · 265,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
7,95 kr.
. Pris hos nemlig.com.

REMA 1000
7,95 kr.
25 GR. · 318,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
7,95 kr.
40 GR. · 198,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
7,95 kr.
200 GR. · 39,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
7,96 kr.
200 g · 39,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
7,96 kr.
0,25 l · 31,84 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
8,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
8,00 kr.
33 CL. · 24,24 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
8,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
8,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
8,00 kr.
0,5 l · 16,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
8,00 kr.
750g · 10,67 kr./kg
. Pris hos Lidl.
REMA 1000
8,00 kr.
15 CL. · 53,33 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
8,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
8,50 kr.
1 LTR. · 8,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,50 kr.
1 LTR. · 8,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
8,50 kr.
1 LTR. · 8,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,50 kr.
1 l · 8,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,50 kr.
1 l · 8,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,50 kr.
1 l · 8,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,50 kr.
1 l · 8,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
8,50 kr.
1 LTR. · 8,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
8,56 kr.
2 l · 4,28 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
TilbudLidl
8,95 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
8,95 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com+1 kæde
8,95 kr.
0,25 l · 35,80 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,00 kr.
120 g · 75,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,00 kr.
1 l · 9,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,00 kr.
1 LTR. · 9,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,03 kr.
50 CL. · 18,06 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
9,03 kr.
0,50 l · 18,06 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,25 kr.
0,5 l · 18,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,33 kr.
75 g · 124,40 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,33 kr.
75 g · 124,40 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,40 kr.
5 x 0,2 l · 9,40 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,50 kr.
50 g · 190,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
9,50 kr.
1 l · 9,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,50 kr.
200 GR. · 47,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,75 kr.
1 LTR. · 9,75 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
9,75 kr.
166 g · 58,73 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
9,95 kr.
20 GR. · 497,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
9,95 kr.
1 l · 9,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
9,95 kr.
20 g · 497,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
9,95 kr.
60 g · 165,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
9,95 kr.
1 l · 9,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
9,95 kr.
80 GR. · 124,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
80 GR. · 124,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
9,95 kr.
60 GR. · 165,83 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
9,95 kr.
1 kg · 9,95 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
9,97 kr.
150 g · 66,47 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudLidl+2 kæder
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
10,00 kr.
200 GR. · 50,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
30 GR. · 333,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl+1 kæde
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
33 CL. · 30,30 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
33 CL. · 30,30 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
220 GR. · 45,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
220 GR. · 45,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Aarstiderne
10,00 kr.
75 cl, ekskl. pant · 13,33 kr./l
. Pris hos Aarstiderne.
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
50 CL. · 20,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
50 CL. · 20,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
Bilka
10,00 kr.
285 ml · 35,09 kr./l
. Pris hos Bilka.Bilka
10,00 kr.
325 ml · 30,77 kr./l
. Pris hos Bilka.
REMA 1000
10,00 kr.
175 GR. · 57,14 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
10,00 kr.
25 CL. · 40,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
TilbudSPAR
10,00 kr.
20 stk
Gælder til og med 1. okt.
Fra avisen
Stk. pris 0,50
. Fra avisen hos SPAR til og med 1. okt..
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl+3 kæder
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
nemlig.com
10,00 kr.
0,25 l · 40,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
10,00 kr.
. Pris hos nemlig.com.

REMA 1000
10,00 kr.
30 GR. · 333,33 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl+1 kæde
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
nemlig.com
10,00 kr.
0,33 l · 30,30 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl+2 kæder
10,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
10,00 kr.
25 CL. · 40,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
50 CL. · 20,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
25 CL. · 40,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,00 kr.
33 CL. · 30,30 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
10,00 kr.
220 GR. · 45,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
TilbudØkoLidl+1 kæde
10,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
10,03 kr.
70 CL. · 14,33 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
10,08 kr.
180 g · 56,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,09 kr.
250 ML. · 40,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,15 kr.
170 GR. · 59,71 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,16 kr.
250 GR. · 40,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,16 kr.
250 GR. · 40,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,50 kr.
1 LTR. · 10,50 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
10,50 kr.
1 l · 10,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
10,50 kr.
20 g · 525,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
10,60 kr.
8 stk. · 1,33 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,61 kr.
50 STK. · 0,21 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
10,63 kr.
166 g · 64,04 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
10,79 kr.
70 g · 154,14 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
10,95 kr.
200 g · 54,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
10,95 kr.
0,33 l · 33,18 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
10,95 kr.
300 GR. · 36,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
300 GR. · 36,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
10,95 kr.
1 l · 10,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
10,95 kr.
400 GR. · 27,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
10,95 kr.
150 GR. · 73,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
10,95 kr.
125 g · 87,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
10,95 kr.
166 g · 65,96 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoLidl+1 kæde
10,95 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
11,37 kr.
100 GR. · 113,70 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
11,53 kr.
1.5 LTR. · 7,69 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,66 kr.
200 GR. · 58,30 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,68 kr.
200 GR. · 58,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
11,74 kr.
350 g · 33,54 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,95 kr.
275 GR. · 43,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 LTR. · 11,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
11,95 kr.
1 l · 11,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
11,95 kr.
300 g · 39,83 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
11,95 kr.
165 g · 72,42 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,95 kr.
135 GR. · 88,52 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
110 GR. · 108,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
150 GR. · 79,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
11,95 kr.
150 g · 79,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,95 kr.
150 GR. · 79,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
325 GR. · 36,77 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
1 LTR. · 11,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
11,95 kr.
120 GR. · 99,58 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
11,95 kr.
1 l · 11,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
11,95 kr.
200 g · 59,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,95 kr.
275 GR. · 43,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
11,95 kr.
275 g · 43,45 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
11,95 kr.
1 LTR. · 11,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
11,95 kr.
1 l · 11,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,00 kr.
250 g · 48,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudLidl+3 kæder
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
REMA 1000
12,00 kr.
1 LTR. · 12,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
12,00 kr.
80 g · 150,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
12,00 kr.
175 GR. · 68,57 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,00 kr.
100 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl+1 kæde
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
12,00 kr.
90 g · 133,33 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,00 kr.
100 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
12,00 kr.
100 g · 120,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
25 CL. · 48,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
25 CL. · 48,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
25 CL. · 48,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
12,00 kr.
25 CL. · 48,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,00 kr.
25 CL. · 48,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,00 kr.
500 g · 24,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
nemlig.com+1 kæde
12,00 kr.
70 g · 171,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
nemlig.com
12,00 kr.
150 g · 80,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
12,00 kr.
0,25 l · 48,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
TilbudLidl
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

nemlig.com
12,00 kr.
60 g · 200,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,00 kr.
0,50 l · 24,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,00 kr.
33 CL. · 36,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
TilbudLidl+1 kæde
12,00 kr.
Gælder til og med 3. okt.
Fra avisen
. Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
Lidl+2 kæder
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.
ØkoLidl
12,00 kr.
. Pris hos Lidl.

REMA 1000
12,04 kr.
50 STK. · 0,24 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,13 kr.
140 GR. · 86,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,14 kr.
250 GR. · 48,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,25 kr.
150 g · 81,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,34 kr.
100 g · 123,40 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,45 kr.
200 g · 62,25 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,50 kr.
200 GR. · 62,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,50 kr.
1,25 l · 10,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,50 kr.
1,25 l · 10,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,63 kr.
360 GR. · 35,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,63 kr.
6 stk. · 2,11 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,63 kr.
360 GR. · 35,08 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,68 kr.
200 GR. · 63,40 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,75 kr.
2 x 100 g · 63,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,75 kr.
165 g · 77,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
12,75 kr.
0,25 l · 51,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,77 kr.
80 GR. · 159,63 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,90 kr.
2 x 75 g · 86,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
200 GR. · 64,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
200 g · 64,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
12,95 kr.
70 GR. · 185,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
80 GR. · 161,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,95 kr.
300 GR. · 43,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
33 CL. · 39,24 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
0,33 l · 39,24 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
100 GR. · 129,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
200 g · 64,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
200 GR. · 64,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000+1 kæde
12,95 kr.
90 GR. · 143,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
90 g · 143,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,95 kr.
3 x 0,20 l · 21,58 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
12,95 kr.
100 g · 129,50 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,95 kr.
200 GR. · 64,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
90 GR. · 143,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
120 GR. · 107,92 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
90 g · 143,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
90 GR. · 143,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
90 g · 143,89 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
100 GR. · 129,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
12,95 kr.
80 g · 161,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
12,95 kr.
1 LTR. · 12,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
12,95 kr.
90 GR. · 143,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
12,95 kr.
125 g · 103,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
12,95 kr.
1 l · 12,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
12,95 kr.
1,5 l · 8,63 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
12,95 kr.
1 LTR. · 12,95 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,00 kr.
1,50 l · 8,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,00 kr.
1,5 l · 8,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,00 kr.
1,5 l · 8,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,00 kr.
1,5 l · 8,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,00 kr.
1,50 l · 8,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,00 kr.
1,50 l · 8,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,00 kr.
1,50 l · 8,67 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,00 kr.
150 g · 86,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,02 kr.
140 GR. · 93,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,02 kr.
140 GR. · 93,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,15 kr.
200 GR. · 65,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,16 kr.
250 GR. · 52,64 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,24 kr.
1 LTR. · 13,24 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,24 kr.
1 l · 13,24 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,30 kr.
90 g · 147,78 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,35 kr.
0,25 l · 53,40 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,41 kr.
50 CL. · 26,82 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,50 kr.
224 g · 60,27 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,59 kr.
150 GR. · 90,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,59 kr.
150 g · 90,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,63 kr.
200 g · 68,15 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,66 kr.
400 GR. · 34,15 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,68 kr.
175 GR. · 78,17 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
13,88 kr.
1.5 LTR. · 9,25 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
13,95 kr.
200 g · 69,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
13,95 kr.
500 GR. · 27,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
13,95 kr.
125 g · 111,60 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
13,95 kr.
500 g · 27,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,95 kr.
0,33 l · 42,27 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
13,95 kr.
400 g · 34,87 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,95 kr.
70 g · 199,29 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
13,95 kr.
1 l · 13,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,00 kr.
33 CL. · 42,42 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,00 kr.
1,50 l · 9,33 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,00 kr.
1,50 l · 9,33 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,00 kr.
33 CL. · 42,42 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
14,00 kr.
0,50 l · 28,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,00 kr.
50 CL. · 28,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
50 CL. · 28,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,00 kr.
50 CL. · 28,00 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,00 kr.
200 g · 70,00 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,03 kr.
130 g · 107,92 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,13 kr.
1 LTR. · 14,13 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,14 kr.
140 GR. · 101,00 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,14 kr.
250 GR. · 56,56 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,25 kr.
0,50 l · 28,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,25 kr.
0,33 l · 43,18 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,25 kr.
1,25 l · 11,40 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,36 kr.
200 g · 71,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+2 kæder
14,36 kr.
0,25 l · 57,44 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,41 kr.
70 g · 205,86 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,50 kr.
1 l · 14,50 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,50 kr.
0,31 l · 46,77 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,50 kr.
0,50 l · 29,00 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,50 kr.
33 CL. · 43,94 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
14,58 kr.
200 g · 72,90 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,58 kr.
200 GR. · 72,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,58 kr.
200 GR. · 72,90 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,68 kr.
175 GR. · 83,89 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,69 kr.
50 CL. · 29,38 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,75 kr.
0,33 l · 44,70 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,75 kr.
0,33 l · 44,70 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,75 kr.
1 kg · 14,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,78 kr.
0,50 l · 29,56 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,78 kr.
50 CL. · 29,56 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,89 kr.
200 GR. · 74,45 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
ØkoREMA 1000
14,92 kr.
50 CL. · 29,84 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
1 l · 14,95 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
0,33 l · 45,30 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
250 GR. · 59,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
250 g · 59,80 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
0,30 l · 49,83 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
0,30 l · 49,83 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,34 l · 43,97 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
0,34 l · 43,97 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
6 stk. · 2,49 kr./stk.
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
120 GR. · 124,58 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
160 GR. · 93,44 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
150 GR. · 99,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
175 g · 85,43 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
14,95 kr.
80 GR. · 186,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
150 g · 99,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
150 g · 99,67 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
ØkoREMA 1000
14,95 kr.
150 GR. · 99,67 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
125 GR. · 119,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
125 GR. · 119,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
100 GR. · 149,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
200 STK. · 0,07 kr./stk.
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
120 GR. · 124,58 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
80 GR. · 186,88 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
400 GR. · 37,38 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
80 g · 186,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
14,95 kr.
80 g · 186,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
250 GR. · 59,80 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000+1 kæde
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
165 g · 90,61 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
27.5 CL. · 54,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
125 GR. · 119,60 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
100 GR. · 149,50 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
50 CL. · 29,90 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
REMA 1000
14,95 kr.
27.5 CL. · 54,36 kr./l
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com+1 kæde
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
120 GR. · 124,58 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
REMA 1000
14,95 kr.
200 GR. · 74,75 kr./kg
. Pris hos REMA 1000.
nemlig.com
14,95 kr.
0,50 l · 29,90 kr./l
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com
14,95 kr.
80 g · 186,88 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
nemlig.com+1 kæde
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.
Økonemlig.com
14,95 kr.
200 g · 74,75 kr./kg
. Pris hos nemlig.com.Viser 528 af 1.697
Vis flere varerPriserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.