Dagligvarer: priser og tilbud fra 7 kæder, senest hentet 2. okt., 05.29

Dagligvarer

1
Kæder
Vis kun
Nulstil

Flere kæder vælges ved at krydse af. Kæde-chips over varerne virker også.

1.731 dagligvarer, 282 på tilbud

  • -50%

    REMA 1000

    3,00 kr.Normalpris 5,95 kr.

    Coca cola

    33 CL. · 9,09 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -50%

    REMA 1000

    3,00 kr.Normalpris 5,95 kr.

    Fanta exotic

    33 CL. · 9,09 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -50%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 19,95 kr.

    Kalkunpølse 8%

    100 GR. · 100,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -50%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 19,95 kr.

    Okse spegepølse

    80 GR. · 125,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -50%

    REMA 1000

    18,00 kr.Normalpris 35,70 kr.

    Coca cola

    1.98 LTR. · 9,09 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -50%

    REMA 1000

    18,00 kr.Normalpris 35,70 kr.

    Fanta exotic

    1.98 LTR. · 9,09 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -49%

    REMA 1000

    3,00 kr.Normalpris 5,85 kr.

    Fanta orange

    33 CL. · 9,09 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -49%

    REMA 1000

    18,00 kr.Normalpris 35,10 kr.

    Fanta orange

    1.98 LTR. · 9,09 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -42%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 20,53 kr.

    Faxe kondi

    1.5 LTR. · 8,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -42%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 20,53 kr.

    Pepsi max

    1.5 LTR. · 8,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -35%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 18,38 kr.

    Italiensk skinke

    70 GR. · 171,43 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -34%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 18,13 kr.

    Italiensk mortadella

    120 GR. · 100,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -34%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 18,13 kr.

    Italiensk porchetta

    90 GR. · 133,33 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -34%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 18,13 kr.

    Italiensk skinke

    100 GR. · 120,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -34%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 18,13 kr.

    Salame milano

    80 GR. · 150,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -33%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 14,95 kr.

    Kyllingepølse 8%

    110 GR. · 90,91 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -33%

    REMA 1000+1 kæde

    10,00 kr.Normalpris 14,95 kr.

    Røget medister

    125 GR. · 80,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -33%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 14,95 kr.

    Salami m/mindre fedt

    110 GR. · 90,91 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -31%

    REMA 1000

    59,00 kr.Normalpris 85,00 kr.

    Gevalia

    500 GR. · 118,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -30%

    REMA 1000

    5,00 kr.Normalpris 7,10 kr.

    Nordic pilsner

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -30%

    REMA 1000

    30,00 kr.Normalpris 42,60 kr.

    Nordic pilsner

    1.98 LTR. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -29%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 14,00 kr.

    1664 5%

    33 CL. · 30,30 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -29%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 14,00 kr.

    1664 blanc

    33 CL. · 30,30 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -29%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 14,00 kr.

    Grimbergen 6,7%

    33 CL. · 30,30 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -29%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 16,95 kr.

    Gul pesto

    130 GR. · 92,31 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -29%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 16,95 kr.

    Julepostej

    275 GR. · 43,64 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -29%

    REMA 1000

    60,00 kr.Normalpris 84,00 kr.

    1664 5%

    1.98 LTR. · 30,30 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -29%

    REMA 1000

    60,00 kr.Normalpris 84,00 kr.

    1664 blanc

    1.98 LTR. · 30,30 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -28%

    REMA 1000

    5,00 kr.Normalpris 6,95 kr.

    Sparkling lemon

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -28%

    REMA 1000

    5,00 kr.Normalpris 6,95 kr.

    Sparkling orange

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -28%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,95 kr.

    Grønlangkål

    700 GR. · 28,57 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -28%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 27,95 kr.

    Gule ærter

    800 GR. · 25,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -28%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.

    Karry sild

    350 GR. · 71,43 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -28%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.

    Krydder sild

    160 GR. · 156,25 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -28%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 34,95 kr.

    Marinerede sild

    160 GR. · 156,25 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -26%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 26,95 kr.

    Risengrød

    1000 GR. · 20,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -25%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 15,95 kr.

    Haydari

    120 GR. · 100,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -25%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 15,95 kr.

    Italiensk pizzabund

    240 GR. · 50,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -25%

    REMA 1000

    59,00 kr.Normalpris 79,00 kr.

    Cafe noir

    400 GR. · 147,50 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -23%

    REMA 1000

    5,00 kr.Normalpris 6,50 kr.

    Grøn tuborg

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -23%

    REMA 1000+1 kæde

    10,00 kr.Normalpris 12,95 kr.

    Kartoffelspegepølse

    125 GR. · 80,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -23%

    REMA 1000+1 kæde

    10,00 kr.Normalpris 12,95 kr.

    Kødpølse

    125 GR. · 80,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -23%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 12,95 kr.

    Sdj. spegepølse

    125 GR. · 80,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -23%

    REMA 1000

    30,00 kr.Normalpris 39,00 kr.

    Grøn tuborg

    1.98 LTR. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -22%

    REMA 1000

    25,00 kr.Normalpris 31,95 kr.

    Hjertesild

    160 GR. · 156,25 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -21%

    REMA 1000+1 kæde

    15,00 kr.Normalpris 18,95 kr.

    Nældebryg 0,5%

    50 CL. · 30,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -20%

    Lidl

    8,00 kr.Normalpris 10,00 kr.

    Fladbrød

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • -20%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.

    Aioli

    200 GR. · 60,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -20%Øko

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.

    Grov hummus

    150 GR. · 80,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -20%Øko

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 14,95 kr.

    Hummus med chili

    150 GR. · 80,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -20%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 24,95 kr.

    Bayerske pølser

    375 GR. · 53,33 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -20%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 24,95 kr.

    Hotdog pølser

    375 GR. · 53,33 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -20%

    REMA 1000

    20,00 kr.Normalpris 24,95 kr.

    Sliced bacon

    300 GR. · 66,67 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -20%

    REMA 1000

    59,00 kr.Normalpris 74,00 kr.

    Koffeinlet

    400 GR. · 147,50 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -17%

    Lidl

    10,00 kr.Normalpris 12,00 kr.

    Frugtyoghurt

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • -17%

    REMA 1000

    10,00 kr.Normalpris 12,00 kr.

    Yakima ipa 6,5%

    33 CL. · 30,30 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -13%

    REMA 1000

    62,91 kr.Normalpris 71,91 kr.

    Røget ribbensteg

    0.9 KG. · 69,90 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -12%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 17,06 kr.

    Kyllinge pølser

    300 GR. · 50,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -10%

    REMA 1000

    45,00 kr.Normalpris 50,00 kr.

    Freixenet

    75 CL. · 60,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -9%

    REMA 1000

    5,00 kr.Normalpris 5,50 kr.

    Tuborg twist

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -9%

    REMA 1000

    30,00 kr.Normalpris 33,00 kr.

    Tuborg twist

    1.98 LTR. · 15,15 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -8%

    REMA 1000

    45,00 kr.Normalpris 49,00 kr.

    Freixenet sparkling

    75 CL. · 60,00 kr./l

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -6%

    REMA 1000

    15,00 kr.Normalpris 15,95 kr.

    Pølsehornspølser

    240 GR. · 62,50 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -4%

    REMA 1000

    12,00 kr.Normalpris 12,50 kr.

    Hummus

    200 GR. · 60,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • -2%

    REMA 1000

    59,00 kr.Normalpris 59,95 kr.

    Mellemristet no 103

    500 GR. · 118,00 kr./kg

    . Tilbud hos REMA 1000 til og med 3. okt..
  • nemlig.com

    0,01 kr.

    EPS låg

    1 stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    1,50 kr.

    Gær

    50 g · 30,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    1,88 kr.

    Icetea fersken

    200 ML. · 9,40 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    2,30 kr.

    Hope kildevand

    50 CL. · 4,60 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    2,50 kr.

    Danskvand

    50 CL. · 5,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    3,00 kr.

    Apollinaris

    33 CL. · 9,09 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    3,00 kr.

    Blue keld

    33 CL. · 9,09 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    3,00 kr.

    Cola

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    3,42 kr.

    Cloudy lemon

    33 CL. · 10,36 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    3,42 kr.

    Cola

    33 CL. · 10,36 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    3,42 kr.

    Topform

    33 CL. · 10,36 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    3,55 kr.

    Harboe Pilsner

    0,33 l · 10,76 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Tilbud

    Lidl

    4,00 kr.

    Citroner

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    4,00 kr.

    One energy

    25 CL. · 16,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,02 kr.

    Harboe pilsner

    33 CL. · 12,18 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Abrikos

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Ananasbrus nul

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Citronbrus

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Cloudy lemon

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Cola

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Grapebrus nul

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Hindbærbrus

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    4,08 kr.

    Indian tonic

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Sportsbrus nul

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Squash orange

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,08 kr.

    Topform nul

    50 CL. · 8,16 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    4,59 kr.

    Mineralvand

    2 LTR. · 2,30 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,00 kr.

    Ananassmag

    1 LTR. · 5,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,00 kr.

    Carlsberg 4,6%

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    5,00 kr.

    Dansk dild i potte

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Lidl

    5,00 kr.

    Figen

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl+4 kæder

    5,00 kr.

    Granatæble

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    5,00 kr.

    Icetea citron

    50 CL. · 10,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    5,00 kr.

    Kb hvidtøl 1,7%

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Lidl

    5,00 kr.

    Mentos

     

    . Pris hos Lidl.
  • REMA 1000

    5,00 kr.

    Salami hapser

    20 GR. · 250,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Lidl+1 kæde

    5,00 kr.

    Squash

     

    . Pris hos Lidl.
  • REMA 1000

    5,00 kr.

    Tuborg 4,6%

    33 CL. · 15,15 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,12 kr.

    Danskvand

    2 LTR. · 2,56 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,42 kr.

    Icetea fersken

    1.5 LTR. · 3,61 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,95 kr.

    Ginger beer

    33 CL. · 18,03 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,95 kr.

    Julebryg 5,7%

    33 CL. · 18,03 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    5,95 kr.

    One guava

    50 CL. · 11,90 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Lidl+1 kæde

    6,00 kr.

    Aubergine

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    6,00 kr.

    Energy Gel

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    6,00 kr.

    Export 5,7%

    33 CL. · 18,18 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    6,00 kr.

    Grøn Tuborg

    0,33 l · 18,18 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Tilbud

    Lidl

    6,00 kr.

    Halloweenyoghurt

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Lidl

    6,00 kr.

    Løg

     

    . Pris hos Lidl.
  • REMA 1000

    6,22 kr.

    Guldøl 5,7%

    33 CL. · 18,85 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,42 kr.

    Cola

    1.5 LTR. · 4,28 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,42 kr.

    Cola nul sukker

    1.5 LTR. · 4,28 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,42 kr.

    Ferskenbrus

    1.5 LTR. · 4,28 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,42 kr.

    Squash orange

    1.5 LTR. · 4,28 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,42 kr.

    Topform

    1.5 LTR. · 4,28 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,44 kr.

    Heineken 4,6%

    33 CL. · 19,52 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,45 kr.

    Danskvand

    1 LTR. · 6,45 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,54 kr.

    Royal classic

    33 CL. · 19,82 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,89 kr.

    Faxe kondi

    33 CL. · 20,88 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,89 kr.

    Pepsi max

    33 CL. · 20,88 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    6,95 kr.

    Vitamindrik

    50 CL. · 13,90 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,00 kr.

    Blodappelsin

    33 CL. · 21,21 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    7,00 kr.

    Ego citron

    33 CL. · 21,21 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,00 kr.

    Iskaffe

    250 ML. · 28,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,00 kr.

    Lemon ingefær

    33 CL. · 21,21 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    7,00 kr.

    Milkshake

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    7,14 kr.

    Royal 4,6%

    33 CL. · 21,64 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,66 kr.

    Sky

    200 GR. · 38,30 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,95 kr.

    Earl grey

    30 GR. · 265,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    7,95 kr.

    Kamillete

    25 GR. · 318,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    7,95 kr.

    Revet peberrod

    40 GR. · 198,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    7,96 kr.

    Sødmælk 3,5%

    0,25 l · 31,84 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • Lidl

    8,00 kr.

    Agurk

     

    . Pris hos Lidl.
  • Lidl

    8,00 kr.

    Agurk

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    8,00 kr.

    Børnetandbørste

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    8,00 kr.

    Dr. Pepper

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    8,00 kr.

    Fresh ipa 5,5%

    33 CL. · 24,24 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    8,00 kr.

    Hvedetoastbrød

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    8,00 kr.

    Tonicwater

    15 CL. · 53,33 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    8,00 kr.

    Yoggi myslitop

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    8,50 kr.

    Hyldeblomst

    1 LTR. · 8,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,50 kr.

    Jordbær

    1 LTR. · 8,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    8,50 kr.

    Sport

    1 LTR. · 8,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    8,95 kr.

    Hytteost

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • nemlig.com+1 kæde

    8,95 kr.

    Kaffefløde 10%

    0,25 l · 35,80 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,00 kr.

    Solbær

    1 LTR. · 9,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    9,25 kr.

    Letmælk øko.

    0,5 l · 18,50 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    9,33 kr.

    Chorizo extra

    75 g · 124,40 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    9,50 kr.

    Matcha smoothie

    50 g · 190,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    9,50 kr.

    Minimælk

    1 l · 9,50 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,50 kr.

    Russisk salat

    200 GR. · 47,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,75 kr.

    Tomatjuice

    1 LTR. · 9,75 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    9,95 kr.

    Beef stick

    20 GR. · 497,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    9,95 kr.

    Fladbrød

    6 stk. · 1,66 kr./stk.

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    9,95 kr.

    Serranoskinke

    60 g · 165,83 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Spansk chorizo

    80 GR. · 124,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Spansk salami

    80 GR. · 124,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    9,95 kr.

    Spansk serrano

    60 GR. · 165,83 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    9,97 kr.

    Bacon i skiver

    150 g · 66,47 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Lidl+2 kæder

    10,00 kr.

    Ahornbryg

     

    . Pris hos Lidl.
  • Lidl

    10,00 kr.

    Banan

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Bites

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Filodej

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Fugtigt toiletpapir

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Fun light

    50 CL. · 20,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Grill-pølser

    220 GR. · 45,45 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Halloweenfrugtstænger

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    High Protein budding

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Hotdog pølser

    220 GR. · 45,45 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Kartoffelskiver

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Kartofler

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Kramers energy

    50 CL. · 20,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Mojito 4,4%

    25 CL. · 40,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Oreo

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Proteinbar

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Revet ost

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Lidl+2 kæder

    10,00 kr.

    Rosiner

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Rødt dansk æble

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Scoop

    50 CL. · 20,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Skovbærte

    30 GR. · 333,33 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Skovlyst Oktoberfest øl

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl+1 kæde

    10,00 kr.

    Slikposer

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Småkager

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Somunbrød

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Lidl+2 kæder

    10,00 kr.

    Spidskål

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Svampe

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Tun

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    Vegansk proteinbar

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Vitamin well

    50 CL. · 20,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    10,00 kr.

    WC-rens eller -sten

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    10,00 kr.

    Wiener-pølser

    220 GR. · 45,45 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • TilbudØko

    Lidl

    10,00 kr.

    Økologisk leverpostej

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    10,03 kr.

    Egekilde, blå

    70 CL. · 14,33 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,09 kr.

    Kakaomælk

    250 ML. · 40,36 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,15 kr.

    Pizzasauce

    170 GR. · 59,71 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,50 kr.

    Grøntsagsdrik

    1 LTR. · 10,50 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    10,95 kr.

    Cocktailpølser

    200 g · 54,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    10,95 kr.

    Cortes Extra

    0,33 l · 33,18 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    10,95 kr.

    Italiensk salat

    300 GR. · 36,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,95 kr.

    Karry salat

    300 GR. · 36,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    10,95 kr.

    Letmælk 1,5%

    1 l · 10,95 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    10,95 kr.

    Pizzadej

    400 GR. · 27,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    10,95 kr.

    Risalamande

    150 GR. · 73,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    10,95 kr.

    Røræg

    125 g · 87,60 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000+1 kæde

    11,53 kr.

    Blandet saft

    1.5 LTR. · 7,69 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,66 kr.

    Italiensk salat

    200 GR. · 58,30 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,68 kr.

    Karry salat

    200 GR. · 58,40 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    11,74 kr.

    Pitabrød

    350 g · 33,54 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Butterdej

    275 GR. · 43,45 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Havredrik

    1 LTR. · 11,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    nemlig.com

    11,95 kr.

    Havredrik øko.

    1 l · 11,95 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    11,95 kr.

    Karrysalat

    300 g · 39,83 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Kødpølse

    135 GR. · 88,52 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Kødpølse

    110 GR. · 108,64 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Peberrod salat

    150 GR. · 79,67 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Pølsehornsdej

    325 GR. · 36,77 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Risdrik

    1 LTR. · 11,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    11,95 kr.

    Tærtedej

    275 GR. · 43,45 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl+3 kæder

    12,00 kr.

    Blomkål

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Lidl

    12,00 kr.

    Blonde

     

    . Pris hos Lidl.
  • REMA 1000

    12,00 kr.

    Blue keld

    1 LTR. · 12,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Breezer

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Chips

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Dadelkugler

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Danske porrer i bundt

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Lidl

    12,00 kr.

    Doritos

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl+1 kæde

    12,00 kr.

    Hakket grisekød

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Halloweenchokolade i net

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Halloweenpasta

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Halloweensnacks

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Håndsæbe

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    12,00 kr.

    Julesylte

    175 GR. · 68,57 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    12,00 kr.

    Kyllingebryst

    90 g · 133,33 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,00 kr.

    Orange 4%

    25 CL. · 48,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,00 kr.

    Pineapple 4%

    25 CL. · 48,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Pretzelbidder

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Pålægssalat

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • nemlig.com+1 kæde

    12,00 kr.

    Rullepølse

    70 g · 171,43 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    12,00 kr.

    Sandwich skiver

    150 g · 80,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Skinke

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Smirnoff Ice

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl+1 kæde

    12,00 kr.

    Snack Chips Original

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Sodavand

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Stjerner eller Snøre

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    12,00 kr.

    Surdejscafésandwich

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Lidl+2 kæder

    12,00 kr.

    Æggesalat

     

    . Pris hos Lidl.
  • REMA 1000

    12,04 kr.

    Lange tefiltre

    50 STK. · 0,24 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,13 kr.

    Kogt skinke

    140 GR. · 86,64 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,14 kr.

    Coffee creamer

    250 GR. · 48,56 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,63 kr.

    Madpandekager

    360 GR. · 35,08 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,68 kr.

    Sommer salat

    200 GR. · 63,40 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    12,75 kr.

    Chokoladebudding

    2 x 100 g · 63,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,77 kr.

    Ørredfilet

    80 GR. · 159,63 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    12,90 kr.

    Kyllingetern

    2 x 75 g · 86,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Bacon i tern

    200 GR. · 64,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Bamsepålæg

    70 GR. · 185,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Bjørnepølse

    80 GR. · 161,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    12,95 kr.

    Dilddressing

    300 GR. · 43,17 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Hamburgerryg

    90 GR. · 143,89 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    12,95 kr.

    Karrydressing

    100 g · 129,50 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Kyllingebryst

    120 GR. · 107,92 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Ris/mandel drik

    1 LTR. · 12,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Rullepølse

    90 GR. · 143,89 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    12,95 kr.

    Æblejuice

    1.5 LTR. · 8,63 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    12,95 kr.

    Æblejuice

    1 LTR. · 12,95 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    13,00 kr.

    Pepsi Original

    1,50 l · 8,67 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    13,02 kr.

    Hamburgerryg

    140 GR. · 93,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,02 kr.

    Rullepølse

    140 GR. · 93,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,15 kr.

    Tzatziki

    200 GR. · 65,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,16 kr.

    Tortellini

    250 GR. · 52,64 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,24 kr.

    Iskaffe

    1 LTR. · 13,24 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    13,35 kr.

    Favoritsauce

    0,25 l · 53,40 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    13,41 kr.

    Benediktiner

    50 CL. · 26,82 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    13,50 kr.

    Sødmælk 3,5%

    1 l · 13,50 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    13,59 kr.

    Skinke tern

    150 GR. · 90,60 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    13,59 kr.

    Skinketern

    150 g · 90,60 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    13,66 kr.

    Baconpostej

    400 GR. · 34,15 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,68 kr.

    Peberrodssalat

    175 GR. · 78,17 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    13,88 kr.

    Multifrugt

    1.5 LTR. · 9,25 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    13,95 kr.

    Kærnemælk 0,3%

    1 l · 13,95 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    13,95 kr.

    Leverpostej

    500 g · 27,90 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,00 kr.

    Nåbe aloe vera

    50 CL. · 28,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,00 kr.

    Nåbe original

    50 CL. · 28,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    14,00 kr.

    Smørbar (let)

    200 g · 70,00 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,03 kr.

    Kyllingebryst

    130 g · 107,92 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,13 kr.

    Æble juice

    1 LTR. · 14,13 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,14 kr.

    Cappuccino

    140 GR. · 101,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,14 kr.

    Lasagneplader

    250 GR. · 56,56 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+2 kæder

    14,36 kr.

    Pebersauce

    0,25 l · 57,44 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,41 kr.

    Salami Milano

    70 g · 205,86 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    14,58 kr.

    Bierwurst

    200 g · 72,90 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,58 kr.

    Jagdwurst

    200 GR. · 72,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,58 kr.

    Mortadella

    200 GR. · 72,90 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,68 kr.

    Frugt salat

    175 GR. · 83,89 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,69 kr.

    Heineken 4,6%

    50 CL. · 29,38 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,89 kr.

    Fyldt pasta

    200 GR. · 74,45 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Øko

    REMA 1000

    14,92 kr.

    Hyldeblomstdrik

    50 CL. · 29,84 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com

    14,95 kr.

    Baconost

    200 g · 74,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Baconpostej

    250 GR. · 59,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Hamburgerryg

    80 GR. · 186,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Jægerpølse

    100 GR. · 149,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Kaffefiltre 1x4

    200 STK. · 0,07 kr./stk.

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Kalkunbryst

    120 GR. · 124,58 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Kartoffelsalat

    400 GR. · 37,38 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    14,95 kr.

    Krosalami

    80 g · 186,88 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Krydderpaté

    250 GR. · 59,80 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000+1 kæde

    14,95 kr.

    Leverpostej

    200 GR. · 74,75 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Orange 4%

    27.5 CL. · 54,36 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Peberskinke

    100 GR. · 149,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Pineapple 4%

    27.5 CL. · 54,36 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    14,95 kr.

    Rejeost

    200 g · 74,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Røget filet

    120 GR. · 124,58 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • nemlig.com+1 kæde

    14,95 kr.

    Skinkeost

    200 g · 74,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    14,95 kr.

    Smør øko.

    200 g · 74,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • Øko

    nemlig.com

    14,95 kr.

    Smørbar øko.

    200 g · 74,75 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com

    14,95 kr.

    Soya (piskbar)

    0,25 l · 59,80 kr./l

    . Pris hos nemlig.com.
  • nemlig.com+1 kæde

    14,95 kr.

    Spegepølse

    80 g · 186,88 kr./kg

    . Pris hos nemlig.com.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Tysk landskinke

    100 GR. · 149,50 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,95 kr.

    Veggie pålæg

    80 GR. · 186,88 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    14,99 kr.

    Æblecider

    1.5 LTR. · 9,99 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Ayran

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Bearnaisesauce

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Lidl

    15,00 kr.

    Blommer 1kg

    1kg · 15,00 kr./kg

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Briochebagels

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Lidl+2 kæder

    15,00 kr.

    Brun sauce

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Budweiser

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Classic 0,5%

    50 CL. · 30,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Earl grey

    24 GR. · 625,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Elephant Pretzel

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Ellebryg 0,5%

    50 CL. · 30,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • Lidl

    15,00 kr.

    Fanta

     

    . Pris hos Lidl.
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Faxe Kondi

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Grøn te

    24 GR. · 625,00 kr./kg

    . Pris hos REMA 1000.
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Halloweencookies

     

    Gælder til og med 10. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 10. okt..
  • Tilbud

    Lidl+1 kæde

    15,00 kr.

    Hollandaisesauce

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Tilbud

    Lidl

    15,00 kr.

    Håndværker

     

    Gælder til og med 3. okt.

    Fra avisen

    . Fra avisen hos Lidl til og med 3. okt..
  • Lidl

    15,00 kr.

    Hårkur

     

    . Pris hos Lidl.
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Ipa 0,5%

    50 CL. · 30,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.
  • REMA 1000

    15,00 kr.

    Jule mule 4,7%

    50 CL. · 30,00 kr./l

    . Pris hos REMA 1000.

Viser 576 af 1.731

Vis flere varer

Sådan sammenligner vi

  • Samme vare: samme stregkode (EAN) i flere kæder. Vises som ét kort med den billigste kæde og “+N kæder”.
  • Tilsvarende vare: samme navn og mængde, men uden fælles stregkode – fx kædernes egne mærker. Vises altid for sig.
  • Kilopris og literpris er kædens egen, eller beregnet ud fra mængden. Pant er ikke med.
  • Tilbud vises med rabat og sidste gyldighedsdag. “Økologisk” betyder, at det står i varens navn. Madspildsvarer indgår ikke.
  • Billeder er fra Open Food Facts, når varens stregkode findes der; ellers et symbol for afdelingen.

Kilder

Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.

Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.