
Poetzsch Padborg
5,99 kr.
Piacelli Citriorange Appelsin
0,2 liter · 29,95 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.1.213 varer, 198 på tilbud

Poetzsch Padborg
5,99 kr.
0,2 liter · 29,95 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
5,99 kr.
0,02 liter · 299,50 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
6,68 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
6,68 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
9,64 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
9,64 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
10,43 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
11,92 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
12,63 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
12,99 kr.
0,08 liter · 162,38 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
13,38 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
13,38 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
13,38 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
14,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
14,99 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
16,00 kr.
0,75 liter · 21,33 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
-27%Nielsen C&C
16,37 kr.Normalpris 22,35 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-27%Nielsen C&C
16,37 kr.Normalpris 22,35 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-27%Nielsen C&C
16,37 kr.Normalpris 22,35 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
16,99 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
17,11 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
17,99 kr.
0,25 liter · 71,96 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
17,99 kr.
0,25 liter · 71,96 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
17,99 kr.
0,25 liter · 71,96 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
17,99 kr.
1 liter · 17,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
18,61 kr.Normalpris 22,35 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
1,5L · 12,41 kr./l
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
18,61 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
19,00 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.Nielsen C&C
19,36 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
19,36 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
19,36 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
19,99 kr.
0,75 liter · 26,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.Nielsen C&C
20,10 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
20,10 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
20,10 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
20,10 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
20,10 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
20,85 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
20,85 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
21cl · 106,43 kr./l
. Pris hos Nielsen C&C.Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
22,35 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
22,42 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
-26%Nielsen C&C
23,84 kr.Normalpris 32,06 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-26%Nielsen C&C
23,84 kr.Normalpris 32,06 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-26%Nielsen C&C
23,84 kr.Normalpris 32,06 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-26%Nielsen C&C
23,84 kr.Normalpris 32,06 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-26%Nielsen C&C
23,84 kr.Normalpris 32,06 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-26%Nielsen C&C
23,84 kr.Normalpris 32,06 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
24,59 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
24,59 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
24,59 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
24,59 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-26%Nielsen C&C
24,89 kr.Normalpris 33,56 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
25,04 kr.
0,75L · 33,39 kr./l
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
25,04 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
25,99 kr.
0,75 liter · 34,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
26,08 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-13%Nielsen C&C
26,08 kr.Normalpris 29,82 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
26,08 kr.Normalpris 29,82 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-30%Nielsen C&C
26,08 kr.Normalpris 37,29 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
26,63 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
27,00 kr.
0,75 liter · 36,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.Nielsen C&C
27,88 kr.Normalpris 33,56 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
27,88 kr.Normalpris 33,56 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
27,88 kr.Normalpris 33,56 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
27,99 kr.
0,75 liter · 37,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.Nielsen C&C
28,32 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,07 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-20%Nielsen C&C
29,82 kr.Normalpris 37,29 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-20%Nielsen C&C
29,82 kr.Normalpris 37,29 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-20%Nielsen C&C
29,82 kr.Normalpris 37,29 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
29,82 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-7%Nielsen C&C
29,89 kr.Normalpris 32,06 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
29,99 kr.
0,75 liter · 39,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
29,99 kr.
0,75 liter · 39,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
29,99 kr.
0,75 liter · 39,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
29,99 kr.
0,75 liter · 39,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
32,06 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
33,00 kr.
0,75 liter · 44,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
33,00 kr.
0,75 liter · 44,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C+1 kæde
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C+1 kæde
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,56 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
33,86 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
33,99 kr.
0,05 liter · 679,80 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
34,90 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
34,90 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
34,90 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
34,90 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
TilbudNielsen C&C
34,90 kr.Normalpris 35,05 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-22%Nielsen C&C
34,90 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
34,99 kr.
0,75 liter · 46,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
34,99 kr.
0,75 liter · 46,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
35,00 kr.
0,375 liter · 93,33 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-38%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 59,71 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C+1 kæde
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 44,77 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-9%Nielsen C&C
37,29 kr.Normalpris 41,03 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
37,29 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
37,99 kr.
0,75 liter · 50,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
ØkoNielsen C&C
38,86 kr.
3l · 12,95 kr./l
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
38,86 kr.
3L · 12,95 kr./l
. Pris hos Nielsen C&C.Nielsen C&C
39,54 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
39,54 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,75 liter · 53,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,1 liter · 399,90 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
39,99 kr.
0,44 liter · 90,89 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
40,00 kr.
0,75 liter · 53,33 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-21%ØkoNielsen C&C
41,03 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-21%Nielsen C&C
41,03 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
41,03 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
42,99 kr.
0,75 liter · 57,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
42,99 kr.
0,75 liter · 57,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
42,99 kr.
0,75 liter · 57,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
43,33 kr.
0,7 liter · 61,90 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C+1 kæde
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-8%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 48,50 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-8%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 48,50 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-14%Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.Normalpris 48,50 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
44,77 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-20%Nielsen C&C
44,84 kr.Normalpris 55,98 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-8%Nielsen C&C
44,84 kr.Normalpris 48,50 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-8%Nielsen C&C
44,84 kr.Normalpris 48,50 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-8%Nielsen C&C
44,84 kr.Normalpris 48,50 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
44,99 kr.
0,75 liter · 59,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
44,99 kr.
0,75 liter · 59,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
45,00 kr.
0,5 liter · 90,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
45,00 kr.
0,5 liter · 90,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
45,00 kr.
0,5 liter · 90,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.Nielsen C&C
46,26 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
47,01 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C+1 kæde
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-7%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-7%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-24%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-19%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 59,71 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-24%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-7%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 52,24 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-19%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 59,71 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-28%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-28%Nielsen C&C
48,50 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
48,50 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
49,99 kr.
0,75 liter · 66,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
49,99 kr.
0,75 liter · 66,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
49,99 kr.
0,75 liter · 66,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
50,00 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
50,75 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C+1 kæde
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-7%Nielsen C&C
52,24 kr.Normalpris 55,98 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-13%Nielsen C&C
52,24 kr.Normalpris 59,71 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
ØkoNielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
52,24 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
52,99 kr.
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
54,48 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
54,48 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
54,98 kr.
0,75 liter · 73,31 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
54,99 kr.
0,75 liter · 73,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
54,99 kr.
0,75 liter · 73,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
54,99 kr.
0,7 liter · 78,56 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
54,99 kr.
0,24 liter · 229,13 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
55,00 kr.
7,92 liter · 6,94 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
55,00 kr.
0,75 liter · 73,33 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
55,98 kr.Normalpris 59,71 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
55,98 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg+1 kæde
57,00 kr.
7,92 liter · 7,20 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
57,47 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
57,99 kr.
0,75 liter · 77,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
58,22 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
58,82 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
58,82 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
59,00 kr.
1 liter · 59,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
59,00 kr.
1 liter · 59,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,00 kr.
1 liter · 59,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
59,00 kr.
1 liter · 59,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C+1 kæde
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
ØkoNielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-38%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 97,08 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-16%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
59,71 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
59,71 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
59,86 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
59,86 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-3%Nielsen C&C
59,86 kr.Normalpris 61,96 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
59,86 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-3%Nielsen C&C
59,86 kr.Normalpris 61,96 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
59,86 kr.Normalpris 63,45 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,75 liter · 79,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,75 liter · 79,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,5 liter · 119,98 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,5 liter · 119,98 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,5 liter · 119,98 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,5 liter · 119,98 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,75 liter · 79,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
59,99 kr.
0,75 liter · 79,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
60,00 kr.
0,5 liter · 120,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
-11%Nielsen C&C
62,85 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
62,85 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
62,85 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-11%Nielsen C&C
62,85 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-6%Nielsen C&C
63,45 kr.Normalpris 67,19 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C+1 kæde
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
63,45 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
64,99 kr.
0,7 liter · 92,84 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
64,99 kr.
1 liter · 64,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
64,99 kr.
1 liter · 64,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
65,99 kr.
7,92 liter · 8,33 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg+1 kæde
66,00 kr.
0,75 liter · 88,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
66,00 kr.
0,75 liter · 88,00 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
67,00 kr.
0,7 liter · 95,71 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-10%Nielsen C&C
67,19 kr.Normalpris 74,66 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
ØkoNielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
67,19 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
67,19 kr.Normalpris 70,92 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
67,19 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-12%Nielsen C&C
68,83 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
69,99 kr.
0,75 liter · 93,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
69,99 kr.
0,5 liter · 139,98 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
69,99 kr.
0,75 liter · 93,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
69,99 kr.
0,75 liter · 93,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
69,99 kr.
0,75 liter · 93,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
69,99 kr.
0,75 liter · 93,32 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
70,92 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
72,42 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
72,42 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
72,42 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-23%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 97,08 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 89,61 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 89,61 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 89,61 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 89,61 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-29%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 104,56 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-13%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 85,87 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-17%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 89,61 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-9%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 82,13 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-33%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 112,03 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-41%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 126,98 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-5%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 78,40 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-23%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 97,08 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
-23%Nielsen C&C
74,66 kr.Normalpris 97,08 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
74,66 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
74,99 kr.
0,7 liter · 107,13 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
0,7 liter · 107,13 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
0,7 liter · 107,13 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
0,7 liter · 107,13 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
0,7 liter · 107,13 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
1 liter · 74,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
1 liter · 74,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
1 liter · 74,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
1 liter · 74,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
74,99 kr.
0,2 liter · 374,95 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
76,16 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
77,65 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
-25%Nielsen C&C
78,40 kr.Normalpris 104,56 kr.
. Tilbud hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
78,40 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Poetzsch Padborg
79,99 kr.
3 liter · 26,66 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
3 liter · 26,66 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
0,75 liter · 106,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
1 liter · 79,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
1 liter · 79,99 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
ØkoPoetzsch Padborg
79,99 kr.
3 liter · 26,66 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
0,75 liter · 106,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
0,75 liter · 106,65 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
0,5 liter · 159,98 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
0,7 liter · 114,27 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Poetzsch Padborg
79,99 kr.
0,7 liter · 114,27 kr./l
Click & Collect
. Pris hos Poetzsch Padborg.
Nielsen C&C
80,64 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
81,39 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
81,39 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.

Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Nielsen C&C
82,13 kr.
. Pris hos Nielsen C&C.
Viser 768 af 1.213
Vis flere varerLæg varer i kurven, skriv dit postnummer, og se besparelsen efter kørsel, bro, færge og pant.
Seno kontrollerer priserne i hånden på butikkernes offentlige sider og skriver datoen på. Tilbud kan være kortvarige, og priser i butikken kan afvige. Vi har ingen aftaler med grænsebutikkerne.
| Vare | Danmark | Ved grænsen | Forskel |
|---|---|---|---|
| Carlsberg Pilsner24 × 0,33 l dåse | – | – | – |
| Tuborg Grøn24 × 0,33 l dåse | – | – | – |
| Heineken24 × 0,33 l dåse | – | – | – |
| Royal Pilsner24 × 0,33 l dåse | – | – | – |
| Pepsi Max24 × 0,33 l dåse | – | – | – |
| Coca-Cola Zero24 × 0,33 l dåse | – | – | – |
| Faxe Kondi24 × 0,33 l dåse | – | – | – |
| Red Bull24 × 0,25 l dåse | – | – | – |
| Rosévin, bag-in-box3 l | – | – | – |
| Rødvin, bag-in-box3 l | – | – | – |
| Prosecco0,75 l flaske | – | – | – |
| Smirnoff Vodka1 l flaske | – | – | – |
| Jägermeister1 l flaske | – | – | – |
| Baileys1 l flaske | – | – | – |
| Haribo Matador Mix1 kg pose | – | – | – |
| Marabou Mælkechokolade250 g | – | – | – |
| Toblerone360 g | – | – | – |
| Pringles Original5 × 165 g | – | – | – |
| Marlboro Gold10 × 20 stk. (200 cigaretter) | – | – | – |
| Prince10 × 20 stk. (200 cigaretter) | – | – | – |
Inden for EU må du tage alkohol og tobak med til eget forbrug. Skattestyrelsen bruger disse vejledende mængder pr. person; over dem kan du blive bedt om at dokumentere, at varerne ikke er til videresalg.
Aldersgrænse: 16 år for drikke med 1,2–16,4 % alkohol, 18 år for stærkere drikke og tobak. Kilde: Skattestyrelsen, Den juridiske vejledning F.A.29.
Tyskland har 0,25 € pant (Pfand) på engangsemballage. Grænsebutikkerne har længe solgt pantfrit til skandinaviske kunder mod en eksporterklæring. Forvaltningsdomstolen i Slesvig (VG Schleswig, 20. maj 2026, sag 6 A 74/21) mener, at pantpligten også gælder skandinaviske kunder. Dommen er ikke endelig, og sagen kan ankes. Tysk pant kan ikke indløses i Danmark, så beregneren lægger den til som en udgift, hvis du slår pant til.
Fra 2029 kræver EU's emballageforordning pantsystemer for engangsemballage til drikkevarer, hvilket kan ændre reglerne igen.
Dagens median: benzin 17,69 kr./l i Danmark og – i Flensborg. Se alle priser under Brændstof i dag.
Tyske priser: Tankerkönig / MTS-K (Markttransparenzstelle für Kraftstoffe), licens CC BY 4.0. Seno har omregnet til kr. og beregnet medianer.