REMA 1000Remoulade800 GR. · 25,00 kr./kg20,00 kr.-51%Dagligvarer: priser og tilbud fra 7 kæder, senest hentet 1. okt., 05.29
Dagligvarer
8.271 dagligvarer, 1.743 på tilbud
Kolonial 402
REMA 1000Remoulade800 GR. · 25,00 kr./kg20,00 kr.-51%
REMA 1000Corny big50 GR. · 120,00 kr./kg6,00 kr.-45%
REMA 1000Corny big40 GR. · 150,00 kr./kg6,00 kr.-45%
REMA 1000Majsstivelse400 GR. · 20,00 kr./kg8,00 kr.-39%
REMA 1000Hasselnøddeflager40 GR. · 150,00 kr./kg6,00 kr.-37%
REMA 1000Fusilli fuldkorn500 GR. · 16,00 kr./kg8,00 kr.-34%
REMA 1000Penne fuldkorn500 GR. · 16,00 kr./kg8,00 kr.-34%
REMA 1000Aspargessnitter240 GR. · 66,67 kr./kg16,00 kr.-33%
REMA 1000Humlum225 GR. · 44,44 kr./kg10,00 kr.-32%
REMA 1000Tarteletter225 GR. · 44,44 kr./kg10,00 kr.-32%
REMA 1000Sukker2 KG. · 7,50 kr./kg15,00 kr.-32%
REMA 1000Spidskommen33 GR. · 454,55 kr./kg15,00 kr.-30%
REMA 1000Mandelsplitter40 GR. · 150,00 kr./kg6,00 kr.-29%
REMA 1000Asier310 GR. · 64,52 kr./kg20,00 kr.-29%
REMA 1000Rødbeder375 GR. · 53,33 kr./kg20,00 kr.-29%
REMA 1000Rødkål580 GR. · 34,48 kr./kg20,00 kr.-29%
REMA 1000Lys jævner250 GR. · 32,00 kr./kg8,00 kr.-27%
REMA 1000Mørk jævner250 GR. · 32,00 kr./kg8,00 kr.-27%
REMA 1000Fuldkornsnudler250 GR. · 24,00 kr./kg6,00 kr.-26%
REMA 1000Puffede majssnacks20 GR. · 250,00 kr./kg5,00 kr.-20%
REMA 1000Kokosmel200 GR. · 60,00 kr./kg12,00 kr.-20%
REMA 1000Teriyaki sauce260 GR. · 46,15 kr./kg12,00 kr.-20%
REMA 1000Fuldkorns tarteletter225 GR. · 44,44 kr./kg10,00 kr.-17%
REMA 1000Arfmanns sennep250 GR. · 80,00 kr./kg20,00 kr.-17%
REMA 1000Taffel sennep250 GR. · 80,00 kr./kg20,00 kr.-17%
REMA 1000Cocoa balls600 GR. · 41,67 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Nudler250 GR. · 24,00 kr./kg6,00 kr.-15%
REMA 1000Andefond180 ML. · 100,00 kr./l18,00 kr.-15%
REMA 1000Hønsefond180 ML. · 100,00 kr./l18,00 kr.-14%
REMA 1000Oksefond180 ML. · 100,00 kr./l18,00 kr.-14%
REMA 1000Spaghetti fuldkorn500 GR. · 16,00 kr./kg8,00 kr.-12%
REMA 1000Brun farin500 GR. · 24,00 kr./kg12,00 kr.-11%
REMA 1000Bearnaisesauce410 GR. · 39,02 kr./kg16,00 kr.-6%
REMA 1000Chili bearnaise410 GR. · 39,02 kr./kg16,00 kr.-6%
REMA 1000Hollandaise sauce410 GR. · 39,02 kr./kg16,00 kr.-6%
REMA 1000Whisky sauce410 GR. · 39,02 kr./kg16,00 kr.-6%
REMA 1000Andesauce300 GR. · 53,33 kr./kg16,00 kr.-2%
REMA 1000Red curry mix32 GR. · 187,50 kr./kg6,00 kr.-1%
MotatosInstant Ramen Premium Tonkotsu88,5 g · 11,30 kr./kg1,00 kr.
REMA 1000Bbq dip16 GR. · 184,38 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Dild dip16 GR. · 184,38 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Holiday dipmix16 GR. · 184,38 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Nudler m/kyllingsmag85 GR. · 34,71 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Nudler m/oksesmag85 GR. · 34,71 kr./kg2,95 kr.
REMA 1000Frugtsnacks10 GR. · 300,00 kr./kg3,00 kr.
REMA 1000Kokosmælk light165 ML. · 22,36 kr./l3,69 kr.
REMA 1000Laurbærblade7.5 GR. · 500,00 kr./kg3,75 kr.
REMA 1000Salt kiks100 GR. · 39,50 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Marie kiks200 GR. · 21,60 kr./kg4,32 kr.
REMA 1000Salt m/jod800 GR. · 5,50 kr./kg4,40 kr.
REMA 1000Natron140 GR. · 32,07 kr./kg4,49 kr.
REMA 1000Salt m/ jod1 KG. · 4,75 kr./kg4,75 kr.
REMA 1000Basilikum25 GR. · 198,00 kr./kg4,95 kr.
REMA 1000Bordsalt m/jod125 GR. · 39,60 kr./kg4,95 kr.
REMA 1000Aioli16 GR. · 312,50 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Balsamico glace40 GR. · 125,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Bbq sauce70 GR. · 71,43 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Bearnaise dressing16 GR. · 312,50 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Brun sovs mix50 GR. · 100,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Creme fraichedressing35 GR. · 142,86 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Crispy panering35 GR. · 142,86 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Dukkah krydderimix10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Fransk vinaigrette35 GR. · 142,86 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Græske frikadeller90 GR. · 55,56 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Hemmelige krydderimix25 GR. · 200,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Hoisin sauce40 GR. · 125,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Karrysauce mix50 GR. · 100,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Krydderiblanding10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Kødbolle mix90 GR. · 55,56 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Panch phoron10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Purløg & dilddressing10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Rice up risbar18 GR. · 277,78 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Sesam dressing35 GR. · 142,86 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Vinaigrette pulver10 GR. · 500,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Xl musli bar50 GR. · 100,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Xl müslibar mælkechokolade classic50 GR. · 100,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Xl müslibar mørk choco hasselnødder50 GR. · 100,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Xl müslibar mørk choco peanuts50 GR. · 100,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Citronsaft200 ML. · 25,30 kr./l5,06 kr.
REMA 1000Riskiks med havsalt100 GR. · 50,60 kr./kg5,06 kr.
REMA 1000Bagepulver140 GR. · 37,43 kr./kg5,24 kr.
REMA 1000Fajita spice mix40 GR. · 131,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Guacamole spice mix40 GR. · 131,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Saltstænger200 GR. · 26,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Taco spice mix40 GR. · 131,25 kr./kg5,25 kr.
REMA 1000Grøntsagsbouillon100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Hønsebouillon100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Oksebouillon100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
nemlig.comMørkt rugbrød500 g · 11,50 kr./kg5,75 kr.
REMA 1000Cupnudler kylling65 GR. · 90,46 kr./kg5,88 kr.
REMA 1000Nudler kylling og chili65 GR. · 90,46 kr./kg5,88 kr.
REMA 1000Blå birkes50 GR. · 119,00 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Karry pulver90 GR. · 66,11 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Mild paprika100 GR. · 59,50 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Oregano25 GR. · 238,00 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Pasta skruer500 GR. · 11,90 kr./kg5,95 kr.
nemlig.comSolsikkekerner øko.60 g · 99,17 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Økologiske fuldkornsstave35 GR. · 170,00 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Big cinnamon roll flavour40 GR. · 150,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Havre banana50 GR. · 120,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Havre chocolate50 GR. · 120,00 kr./kg6,00 kr.
MotatosInstantnudler m. Grøntsagssmag75 g · 80,00 kr./kg6,00 kr.
MotatosInstantnudler Oh Ricey Beef70 g · 85,71 kr./kg6,00 kr.
nemlig.comSmoothie m. æble øko.90 g · 66,67 kr./kg6,00 kr.
MotatosYentafo Rice Vermicelli Instant Nudler55 g · 109,09 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Mariekiks fuldkorn225 GR. · 26,76 kr./kg6,02 kr.
REMA 1000Tomat pasta140 GR. · 43,57 kr./kg6,10 kr.
nemlig.comTimian25 g · 246,80 kr./kg6,17 kr.
nemlig.comKokosmælk 17-19%0,20 l · 31,20 kr./l6,24 kr.
REMA 1000Flåede tomater400 GR. · 15,93 kr./kg6,37 kr.
REMA 1000Hakkede tomater400 GR. · 15,93 kr./kg6,37 kr.
REMA 1000Babymajs225 GR. · 28,40 kr./kg6,39 kr.
REMA 1000Allround marinade75 GR. · 86,67 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Garlic marinade75 GR. · 86,67 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Klar eddike1 LTR. · 6,50 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Ananasstykker140 GR. · 46,64 kr./kg6,53 kr.
REMA 1000Oregano10 GR. · 655,00 kr./kg6,55 kr.
REMA 1000Frikadelle mix90 GR. · 72,89 kr./kg6,56 kr.
nemlig.comBondebrød400 g · 17,12 kr./kg6,85 kr.
REMA 1000Kammerjunkere300 GR. · 23,17 kr./kg6,95 kr.
REMA 1000Popcorn100 GR. · 69,50 kr./kg6,95 kr.
REMA 1000Ris cuisine200 ML. · 34,75 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Chili con carne mix50 GR. · 140,20 kr./kg7,01 kr.
REMA 1000Rasp500 GR. · 14,02 kr./kg7,01 kr.
REMA 1000Digestive400 GR. · 17,60 kr./kg7,04 kr.
REMA 1000Ristede løg100 GR. · 70,90 kr./kg7,09 kr.
REMA 1000Majskager105 GR. · 67,71 kr./kg7,11 kr.
REMA 1000Majs140 GR. · 51,00 kr./kg7,14 kr.
REMA 1000Hvide bønner420 GR. · 17,02 kr./kg7,15 kr.
REMA 1000Kidney bønner i lage240 GR. · 29,79 kr./kg7,15 kr.
REMA 1000Grøn pesto130 GR. · 55,08 kr./kg7,16 kr.
REMA 1000Rød pesto130 GR. · 55,08 kr./kg7,16 kr.
REMA 1000Osterejer125 GR. · 58,00 kr./kg7,25 kr.
REMA 1000Vaniljevafler150 GR. · 48,33 kr./kg7,25 kr.
REMA 1000Bambusskud142 GR. · 51,27 kr./kg7,28 kr.
REMA 1000Tørret timian30 GR. · 246,67 kr./kg7,40 kr.
REMA 1000Gl. flæskesvær50 GR. · 150,00 kr./kg7,50 kr.
REMA 1000Lagereddike1 LTR. · 7,50 kr./l7,50 kr.
nemlig.comLagereddike (farvet)1 l · 7,50 kr./l7,50 kr.
REMA 1000Stødt sort peber100 GR. · 75,00 kr./kg7,50 kr.
nemlig.comSukker1 kg · 7,50 kr./kg7,50 kr.
nemlig.comGløggmix100 g · 76,30 kr./kg7,63 kr.
REMA 1000Sorte bønner252 GR. · 30,87 kr./kg7,78 kr.
REMA 1000Kidneybønner252 GR. · 31,19 kr./kg7,86 kr.
REMA 1000Kikærter240 GR. · 32,75 kr./kg7,86 kr.
REMA 1000Kapers60 GR. · 131,50 kr./kg7,89 kr.
REMA 1000Snack rolls125 GR. · 63,20 kr./kg7,90 kr.
REMA 1000Majs285 GR. · 27,75 kr./kg7,91 kr.
nemlig.comBaguettes300 g · 26,50 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comBrunkagekrydderi20 g · 397,50 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Buddingpulver111 GR. · 71,62 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comHavregryn (finvalsede)1 kg · 7,95 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comHavregryn (grovvalsede)1 kg · 7,95 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comHjortetaksalt25 g · 318,00 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Kartoffelmel500 GR. · 15,90 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Kogepose ris500 GR. · 15,90 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comPebernødkrydderi17 g · 467,65 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comPotaske25 g · 318,00 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comRugmel1 kg · 7,95 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Spaghetti økologisk500 GR. · 15,90 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Stødt kanel70 GR. · 113,57 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comTandoori masala øko.8 g · 993,75 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comBasilikum øko.3 g · 2.666,67 kr./kg8,00 kr.
SPARCultura Med Müsli (Arla Airy, Cultura eller Yoggi med Top)170 g8,00 kr.
MotatosJellypulver Sort100 g · 80,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosMajsstivelse500 g · 16,00 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Figen marmelade85 GR. · 95,18 kr./kg8,09 kr.
REMA 1000Kidney bønner410 GR. · 19,88 kr./kg8,15 kr.
REMA 1000Brunkage krydderi20 GR. · 409,00 kr./kg8,18 kr.
REMA 1000Brunt bagepulver16 GR. · 511,88 kr./kg8,19 kr.
REMA 1000Pebernød krydderi17 GR. · 482,35 kr./kg8,20 kr.
nemlig.comPerleløg320 g · 25,66 kr./kg8,21 kr.
REMA 1000Perleløg190 GR. · 43,21 kr./kg8,21 kr.
REMA 1000Solbær marmelade85 GR. · 96,59 kr./kg8,21 kr.
REMA 1000Leverpostej125 GR. · 67,12 kr./kg8,39 kr.
nemlig.comVafler m. vanilje175 g · 48,34 kr./kg8,46 kr.
REMA 1000Champignon skiver170 GR. · 49,94 kr./kg8,49 kr.
REMA 1000Bacon snacks125 GR. · 68,00 kr./kg8,50 kr.
REMA 1000Jalapenos i skiver220 GR. · 38,64 kr./kg8,50 kr.
REMA 1000Kakaokiks m/cremefyld154 GR. · 55,19 kr./kg8,50 kr.
REMA 1000Parboiled ris500 GR. · 17,20 kr./kg8,60 kr.
REMA 1000Hvidvinseddike250 ML. · 34,56 kr./l8,64 kr.
REMA 1000Tomat passata500 GR. · 17,38 kr./kg8,69 kr.
REMA 1000Penne rigate500 GR. · 17,44 kr./kg8,72 kr.
REMA 1000Tomatketchup520 GR. · 16,92 kr./kg8,80 kr.
REMA 1000Aceto balsamico250 ML. · 35,80 kr./l8,95 kr.
nemlig.comCiabattabrød300 g · 29,83 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comGræskarkerner øko.60 g · 149,17 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Hele sorte peberkorn100 GR. · 89,50 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comHoisinsauce60 g · 149,17 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Kartoffelsticks125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comKokosmælk 5-7%0,40 l · 22,37 kr./l8,95 kr.
REMA 1000Mandler100 GR. · 89,50 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comMayonnaise øko.50 g · 179,00 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comRistede løg200 g · 44,75 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Salte spiraler125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Snack mix125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Snack mix sc&o125 GR. · 71,60 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Spaghetti1 KG. · 8,95 kr./kg8,95 kr.
MotatosFrugtruller Æble20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
MotatosFrugtsnacks Jordbær & Æble20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
REMA 1000Makroner250 GR. · 36,00 kr./kg9,00 kr.
REMA 1000Mikroovn popcorn300 GR. · 30,23 kr./kg9,07 kr.
REMA 1000Sennep400 GR. · 22,88 kr./kg9,15 kr.
nemlig.comSennep (stærk)400 g · 22,88 kr./kg9,15 kr.
REMA 1000Frugtcocktail410 ML. · 22,37 kr./l9,17 kr.
REMA 1000Peanuts250 GR. · 37,00 kr./kg9,25 kr.
REMA 1000Citronsyre32 GR. · 293,44 kr./kg9,39 kr.
REMA 1000Madkulør200 ML. · 47,20 kr./l9,44 kr.
REMA 1000Cocktailpølser115 GR. · 82,61 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Kartofler i glas425 GR. · 22,35 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Rice up chips60 GR. · 158,33 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Stærk chilisauce210 GR. · 45,24 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Vaniljesukker110 GR. · 87,18 kr./kg9,59 kr.
REMA 1000Pizzasauce280 GR. · 34,32 kr./kg9,61 kr.
REMA 1000Stødt gurkemeje40 GR. · 241,75 kr./kg9,67 kr.
REMA 1000Sød paprika45 GR. · 214,89 kr./kg9,67 kr.
REMA 1000Sød fransk sennep400 GR. · 24,25 kr./kg9,70 kr.
REMA 1000Suppehorn500 GR. · 19,44 kr./kg9,72 kr.
nemlig.comSolsikkerugbrød øko.600 g · 16,25 kr./kg9,75 kr.
REMA 1000Tarteletter120 GR. · 82,00 kr./kg9,84 kr.
REMA 1000Flormelis500 GR. · 19,80 kr./kg9,90 kr.
REMA 1000Cornichoner190 GR. · 52,16 kr./kg9,91 kr.
REMA 1000Bage hvedemel2 KG. · 4,98 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Bucatini/makaroni500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Croutoner, hvidløg75 GR. · 132,67 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comEstragon øko.3 g · 3.316,67 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFalke hvedemel2 kg · 4,97 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Fuldk. lasagneplade500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Fuldkorns hvedemel1 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Fusilli tricolore500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Hvedemel2 KG. · 4,98 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comLasagneplader500 g · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Margarine500 GR. · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Middelhavssalt900 GR. · 11,06 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Pizzamel tipo 001 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Plantefedtstof500 ML. · 19,90 kr./l9,95 kr.
nemlig.comStege- og bagemargarine500 g · 19,90 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Tun i vand140 GR. · 71,07 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000"dino squad"500 GR. · 20,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Asia beef63 GR. · 158,73 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Asia spicy chicken64 GR. · 156,25 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Bacon & onion51 GR. · 196,08 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Carbonara63 GR. · 158,73 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Caserecce molisane n°29500 GR. · 20,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Cheddar/ sc&o110 GR. · 90,91 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Farfalle rigate n°66500 GR. · 20,00 kr./kg10,00 kr.
LidlFilodej10,00 kr.
REMA 1000Flæskesvær100 GR. · 100,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Fond du chef112 GR. · 89,29 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Frugt bamser40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
MENYGb Grød Ris/Æble/Banan Øko (Grøn Balance Økologisk Grød)120 g10,00 kr.
nemlig.comGrødris1 kg · 10,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Hyggeli jordbær400 GR. · 25,00 kr./kg10,00 kr.
MotatosJumbo Noodle Hot & Spicy120 g · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Karamelliserede165 GR. · 60,61 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Napoli69 GR. · 144,93 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Osterejer130 GR. · 76,92 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Party mix125 GR. · 80,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Party sticks175 GR. · 57,14 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Sourcream & onion165 GR. · 60,61 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Yellowfin tun i olie150 GR. · 66,67 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Yellowfin tun i vand150 GR. · 66,67 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Æblekagerasp200 GR. · 50,05 kr./kg10,01 kr.
nemlig.comHollandske kryddere125 g · 80,48 kr./kg10,06 kr.
REMA 1000Kryddere125 GR. · 80,48 kr./kg10,06 kr.
REMA 1000Rispapir100 GR. · 100,60 kr./kg10,06 kr.
REMA 1000Frugtkiks skovbær218 GR. · 46,28 kr./kg10,09 kr.
REMA 1000Frugtkiks æble&kanel218 GR. · 46,28 kr./kg10,09 kr.
nemlig.comPlantemargarine400 g · 25,23 kr./kg10,09 kr.
REMA 1000Risnudler200 GR. · 50,70 kr./kg10,14 kr.
REMA 1000Cream cookies230 GR. · 44,30 kr./kg10,19 kr.
nemlig.comKiks m. cremefyld230 g · 44,30 kr./kg10,19 kr.
REMA 1000Pandekage og vaffel mix300 GR. · 34,07 kr./kg10,22 kr.
REMA 1000Husblas20 GR. · 512,00 kr./kg10,24 kr.
nemlig.comBasilikum pesto190 g · 55,05 kr./kg10,46 kr.
nemlig.comSojasauce0,25 l · 42,00 kr./l10,50 kr.
nemlig.comStjerneanis (hel)15 g · 700,00 kr./kg10,50 kr.
REMA 1000Hele nelliker15 GR. · 700,67 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Ingefær stødt18 GR. · 583,89 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Kanel hel22 GR. · 477,73 kr./kg10,51 kr.
nemlig.comNelliker (hel)15 g · 700,67 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Stjerneanis15 GR. · 700,67 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Stødt allehånde20 GR. · 525,50 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Stødt nelliker20 GR. · 525,50 kr./kg10,51 kr.
REMA 1000Grøn pesto90 GR. · 117,89 kr./kg10,61 kr.
REMA 1000Rød pesto90 GR. · 117,89 kr./kg10,61 kr.
REMA 1000Snøfler100 GR. · 106,10 kr./kg10,61 kr.
REMA 1000Sort peber50 GR. · 213,40 kr./kg10,67 kr.
REMA 1000Stødt kanel40 GR. · 266,75 kr./kg10,67 kr.
REMA 1000Tortillas hvede370 GR. · 28,92 kr./kg10,70 kr.
REMA 1000Franske kartofler250 GR. · 42,88 kr./kg10,72 kr.
REMA 1000Fusetti pizza120 GR. · 89,58 kr./kg10,75 kr.
REMA 1000Tacosauce, hot230 GR. · 47,22 kr./kg10,86 kr.
REMA 1000Tacosauce, medium230 GR. · 47,22 kr./kg10,86 kr.
REMA 1000Hel muskatnød14 GR. · 782,14 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Mini rosinæsker126 GR. · 86,90 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comMüslibar m. banan og chokolade50 g · 219,00 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comMüslibar m. chokolade50 g · 219,00 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comMüslibar m. saltet karamel40 g · 273,75 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Salsasauce hot315 GR. · 34,76 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Salsasauce medium315 GR. · 34,76 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comTomatsuppe400 g · 27,37 kr./kg10,95 kr.
MotatosAtamon Flydende250 ml · 44,00 kr./l11,00 kr.
MotatosFransk Hotdogdressing250ml · 44,00 kr./l11,00 kr.
nemlig.comSovsejævner (lys)250 g · 44,08 kr./kg11,02 kr.
nemlig.comSovseævner (mørk)250 g · 44,08 kr./kg11,02 kr.
REMA 1000Karry35 GR. · 319,14 kr./kg11,17 kr.
nemlig.comPaprikastrimler320 g · 35,03 kr./kg11,21 kr.
nemlig.comMinestronesuppe400 g · 28,42 kr./kg11,37 kr.
nemlig.comFuldkornstoast600 g · 19,02 kr./kg11,41 kr.
REMA 1000Sambal oelek200 GR. · 57,40 kr./kg11,48 kr.
REMA 1000Bearnaise sauce80 GR. · 143,75 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Hørfrø400 GR. · 28,75 kr./kg11,50 kr.
nemlig.comLagereddike (klar) øko.1 l · 11,50 kr./l11,50 kr.
REMA 1000Lu tuc100 GR. · 115,00 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Solsikkekerner400 GR. · 28,75 kr./kg11,50 kr.
REMA 1000Grovchips havsalt150 GR. · 77,00 kr./kg11,55 kr.
REMA 1000Cookies peanuts150 GR. · 77,47 kr./kg11,62 kr.
REMA 1000Hot sauce89 ML. · 130,79 kr./l11,64 kr.
REMA 1000Grovchips sc&o150 GR. · 77,87 kr./kg11,68 kr.
REMA 1000Studenter200 GR. · 58,45 kr./kg11,69 kr.
REMA 1000Barbecue chips250 GR. · 46,80 kr./kg11,70 kr.
REMA 1000Sour cream & onion250 GR. · 46,84 kr./kg11,71 kr.
REMA 1000Rød karrypasta110 GR. · 108,27 kr./kg11,91 kr.
REMA 1000Appelsinmarmelade400 GR. · 29,88 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Frugtstænger100 GR. · 119,50 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Holiday dipmix17 GR. · 702,94 kr./kg11,95 kr.
nemlig.comMayonnaise400 g · 29,87 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Parboiled ris1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Protein chips,cheese50 GR. · 239,00 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Protein chips,sweet chili50 GR. · 239,00 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Svesker200 GR. · 59,75 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Abrikoser100 GR. · 120,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Abrikoser80 GR. · 150,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Banan chips90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Bars banansmag150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Bars choko./hassel.150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Bars choko./peanu.150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Brunkager400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Cashewnødder45 GR. · 266,67 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Castus grinebidder60 GR. · 200,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Castus halloween100 GR. · 120,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Chokopålæg lys73.5 GR. · 163,27 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Chokopålæg mørk73.5 GR. · 163,27 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Cup noodles 5 spices beef64 GR. · 187,50 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Cup noodles ginger chicken63 GR. · 190,48 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Cup noodles spiced curry67 GR. · 179,10 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Doritos170 GR. · 70,59 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Figenpålæg128 GR. · 93,75 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Flamin'hot160 GR. · 75,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosGlutenfri Grødblanding m. Quinoa & Chia 60 g60 g · 200,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Grissini hvidløg80 GR. · 150,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Græskarkerner90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comHvidvinseddike øko.25 g · 480,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosJalapeñosauce100 ml · 120,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Kagehvedemel1.7 KG. · 7,06 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Mandler90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Mango40 GR. · 300,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosOreo O's 350 g350 g · 34,29 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pebernødder400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pinjekerner30 GR. · 400,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pinjekerner25 GR. · 480,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pistaciekerner25 GR. · 480,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Premium spicy miso90.7 GR. · 132,30 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Premium tonkotsu88.5 GR. · 135,59 kr./kg12,00 kr.
MENYS.M. Basilikum (Santa Maria Krydderier)10 g12,00 kr.MENYS.M. Birkes, Blå (Santa Maria Krydderier)43 g12,00 kr.
MENYS.M. Chilipulver (Santa Maria Krydderier)41 g12,00 kr.
MENYS.M. Dild (Santa Maria Krydderier)13 g12,00 kr.MENYS.M. Enebær (Santa Maria Krydderier)22 g12,00 kr.
MENYS.M. Estragon (Santa Maria Krydderier)9 g12,00 kr.
MENYS.M. Gurkemeje (Santa Maria Krydderier)32 g12,00 kr.
MENYS.M. Hvidløgspulver (Santa Maria Krydderier)49 g12,00 kr.
MENYS.M. Ingefær, Stødt (Santa Maria Krydderier)31 g12,00 kr.
MENYS.M. Kanel, Stødt (Santa Maria Krydderier)40 g12,00 kr.
MENYS.M. Kardemomme, Stødt (Santa Maria Krydderier)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Karry (Santa Maria Krydderier)34 g12,00 kr.
MENYS.M. Karry Extra Stærk (Santa Maria Krydderier)34 g12,00 kr.MENYS.M. Koriander Blade (Santa Maria Krydderier)10 g12,00 kr.
MENYS.M. Koriander, Stødt (Santa Maria Krydderier)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Løgpulver (Santa Maria Krydderier)41 g12,00 kr.MENYS.M. Muskatnød, Stødt (Santa Maria Krydderier)35 g12,00 kr.
MENYS.M. Oregano (Santa Maria Krydderier)5 g12,00 kr.
MENYS.M. Paprika (Santa Maria Krydderier)37 g12,00 kr.
MENYS.M. Paprika, Røget (Santa Maria Krydderier)37 g12,00 kr.
MENYS.M. Paprika, Stærk (Santa Maria Krydderier)37 g12,00 kr.
MENYS.M. Peber, Cayenne (Santa Maria Krydderier)30 g12,00 kr.
MENYS.M. Peber, Chili Red Hot (Santa Maria Krydderier)28 g12,00 kr.
MENYS.M. Peber, Citron (Santa Maria Krydderier)55 g12,00 kr.MENYS.M. Peber, Hvid Stødt (Santa Maria Krydderier)35 g12,00 kr.
MENYS.M. Peber, Sort Groft (Santa Maria Krydderier)34 g12,00 kr.
MENYS.M. Peber, Sort Stødt (Santa Maria Krydderier)31 g12,00 kr.
MENYS.M. Rosmarin (Santa Maria Krydderier)21 g12,00 kr.
MENYS.M. Salt (Santa Maria Krydderier)92 g12,00 kr.
MENYS.M. Salvie (Santa Maria Krydderier)9 g12,00 kr.
MENYS.M. Sellerisalt (Santa Maria Krydderier)73 g12,00 kr.MENYS.M. Spidskommen (Santa Maria Krydderier)33 g12,00 kr.
MENYS.M. Timian (Santa Maria Krydderier)15 g12,00 kr.
REMA 1000Shoyu yuzu92.7 GR. · 129,45 kr./kg12,00 kr.
MotatosSpaghetti400 g · 30,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosSpirali Pasta1 x 400 g · 30,00 kr./kg12,00 kr.
Drikkevarer 326
REMA 1000Coca cola33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.-50%
REMA 1000Fanta exotic33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.-50%
REMA 1000Kalkunpølse 8%100 GR. · 100,00 kr./kg10,00 kr.-50%
REMA 1000Okse spegepølse80 GR. · 125,00 kr./kg10,00 kr.-50%
REMA 1000Coca cola1.98 LTR. · 9,09 kr./l18,00 kr.-50%
REMA 1000Fanta exotic1.98 LTR. · 9,09 kr./l18,00 kr.-50%
REMA 1000Fanta orange33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.-49%
REMA 1000Fanta orange1.98 LTR. · 9,09 kr./l18,00 kr.-49%
REMA 1000Faxe kondi1.5 LTR. · 8,00 kr./l12,00 kr.-42%
REMA 1000Pepsi max1.5 LTR. · 8,00 kr./l12,00 kr.-42%
REMA 1000Italiensk skinke70 GR. · 171,43 kr./kg12,00 kr.-35%
REMA 1000Italiensk mortadella120 GR. · 100,00 kr./kg12,00 kr.-34%
REMA 1000Italiensk porchetta90 GR. · 133,33 kr./kg12,00 kr.-34%
REMA 1000Italiensk skinke100 GR. · 120,00 kr./kg12,00 kr.-34%
REMA 1000Salame milano80 GR. · 150,00 kr./kg12,00 kr.-34%
REMA 1000Kyllingepølse 8%110 GR. · 90,91 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Røget medister125 GR. · 80,00 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Salami m/mindre fedt110 GR. · 90,91 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Gevalia500 GR. · 118,00 kr./kg59,00 kr.-31%
REMA 1000Nordic pilsner33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.-30%
REMA 1000Nordic pilsner1.98 LTR. · 15,15 kr./l30,00 kr.-30%
REMA 10001664 5%33 CL. · 30,30 kr./l10,00 kr.-29%
REMA 10001664 blanc33 CL. · 30,30 kr./l10,00 kr.-29%
REMA 1000Grimbergen 6,5%33 CL. · 30,30 kr./l10,00 kr.-29%
REMA 1000Gul pesto130 GR. · 92,31 kr./kg12,00 kr.-29%
REMA 1000Julepostej275 GR. · 43,64 kr./kg12,00 kr.-29%
REMA 10001664 5%1.98 LTR. · 30,30 kr./l60,00 kr.-29%
REMA 10001664 blanc1.98 LTR. · 30,30 kr./l60,00 kr.-29%
REMA 1000Sparkling lemon33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.-28%
REMA 1000Sparkling orange33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.-28%
REMA 1000Grønlangkål700 GR. · 28,57 kr./kg20,00 kr.-28%
REMA 1000Gule ærter800 GR. · 25,00 kr./kg20,00 kr.-28%
REMA 1000Karry sild350 GR. · 71,43 kr./kg25,00 kr.-28%
REMA 1000Krydder sild160 GR. · 156,25 kr./kg25,00 kr.-28%
REMA 1000Marinerede sild160 GR. · 156,25 kr./kg25,00 kr.-28%
REMA 1000Risengrød1000 GR. · 20,00 kr./kg20,00 kr.-26%
REMA 1000Haydari120 GR. · 100,00 kr./kg12,00 kr.-25%
REMA 1000Italiensk pizzabund240 GR. · 50,00 kr./kg12,00 kr.-25%
REMA 1000Cafe noir400 GR. · 147,50 kr./kg59,00 kr.-25%
REMA 1000Grøn tuborg33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.-23%
REMA 1000Kartoffelspegepølse125 GR. · 80,00 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Kødpølse125 GR. · 80,00 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Sdj. spegepølse125 GR. · 80,00 kr./kg10,00 kr.-23%
REMA 1000Grøn tuborg1.98 LTR. · 15,15 kr./l30,00 kr.-23%
REMA 1000Hjertesild160 GR. · 156,25 kr./kg25,00 kr.-22%
REMA 1000Nældebryg 0,5%50 CL. · 30,00 kr./l15,00 kr.-21%
REMA 1000Aioli200 GR. · 60,00 kr./kg12,00 kr.-20%
REMA 1000Grov hummus150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.-20%
REMA 1000Hummus med chili150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.-20%
REMA 1000Bayerske pølser375 GR. · 53,33 kr./kg20,00 kr.-20%
REMA 1000Hotdog pølser375 GR. · 53,33 kr./kg20,00 kr.-20%
REMA 1000Sliced bacon300 GR. · 66,67 kr./kg20,00 kr.-20%
REMA 1000Koffeinlet400 GR. · 147,50 kr./kg59,00 kr.-20%
REMA 1000Yakima ipa 6,5%33 CL. · 30,30 kr./l10,00 kr.-17%
REMA 1000Røget ribbensteg0.9 KG. · 69,90 kr./kg62,91 kr.-13%
REMA 1000Kyllinge pølser300 GR. · 50,00 kr./kg15,00 kr.-12%
REMA 1000Freixenet75 CL. · 60,00 kr./l45,00 kr.-10%
REMA 1000Tuborg twist33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.-9%
REMA 1000Tuborg twist1.98 LTR. · 15,15 kr./l30,00 kr.-9%
REMA 1000Freixenet sparkling75 CL. · 60,00 kr./l45,00 kr.-8%
REMA 1000Pølsehornspølser240 GR. · 62,50 kr./kg15,00 kr.-6%
REMA 1000Hummus200 GR. · 60,00 kr./kg12,00 kr.-4%
REMA 1000Mellemristet no 103500 GR. · 118,00 kr./kg59,00 kr.-2%
nemlig.comEPS låg1 stk.0,01 kr.
MotatosTropisk Saftevand2 dl · 5,00 kr./l1,00 kr.
nemlig.comGær50 g · 30,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Icetea fersken200 ML. · 9,40 kr./l1,88 kr.
REMA 1000Hope kildevand50 CL. · 4,60 kr./l2,30 kr.
REMA 1000Danskvand50 CL. · 5,00 kr./l2,50 kr.
LidlAbrikosbrus3,00 kr.
REMA 1000Apollinaris33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.
REMA 1000Apollinaris m/citrus33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.
REMA 1000Blue keld33 CL. · 9,09 kr./l3,00 kr.
LidlCola3,00 kr.
LidlCola 0 %3,00 kr.
LidlHindbær 0 %3,00 kr.
REMA 1000Abrikosbrus nul33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Cloudy lemon33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Cola33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Cola nul sukker33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Exotic nul sukker33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Topform33 CL. · 10,36 kr./l3,42 kr.
REMA 1000Æblejuice, brik25 CL. · 14,00 kr./l3,50 kr.
nemlig.comHarboe Pilsner0,33 l · 10,76 kr./l3,55 kr.
REMA 1000Multijuice, brik25 CL. · 15,80 kr./l3,95 kr.
REMA 1000One energy25 CL. · 16,00 kr./l4,00 kr.
REMA 1000Harboe pilsner33 CL. · 12,18 kr./l4,02 kr.
REMA 1000Abrikos50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Ananasbrus nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Citronbrus50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Cloudy lemon50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Cola50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Cola nul sukker50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Grapebrus nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Hindbærbrus50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Indian tonic50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Sportsbrus nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Squash orange50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Topform nul50 CL. · 8,16 kr./l4,08 kr.
REMA 1000Æblejuice, brik20 CL. · 20,55 kr./l4,11 kr.
REMA 1000Appelsinjuice, brik25 CL. · 18,00 kr./l4,50 kr.
nemlig.comDrikkevand u. brus2 l · 2,30 kr./l4,59 kr.
REMA 1000Mineralvand2 LTR. · 2,30 kr./l4,59 kr.
REMA 1000Ananassmag1 LTR. · 5,00 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Carlsberg 4,6%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.BilkaDrikkeglas 350ml – flere varianter – assorteret350ml · 14,29 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Harboe pilsner 4,6%50 CL. · 10,00 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Icetea citron50 CL. · 10,00 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Icetea ferskensmag50 CL. · 10,00 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Julehvidtøl 1,9%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Kb hvidtøl 1,7%33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
LidlKokosmælk5,00 kr.
LidlKvarkbar5,00 kr.
LidlMentos5,00 kr.
REMA 1000Salami hapser20 GR. · 250,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Tuborg33 CL. · 15,15 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Danskvand2 LTR. · 2,56 kr./l5,12 kr.
REMA 1000Icetea citronsmag1.5 LTR. · 3,58 kr./l5,37 kr.
REMA 1000Icetea fersken1.5 LTR. · 3,61 kr./l5,42 kr.
REMA 1000Kongens bryg 1,7%33 CL. · 17,42 kr./l5,75 kr.
nemlig.comCaribia Ginger beer (dåse)0,33 l · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000Ginger beer33 CL. · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000Julebryg 5,7%33 CL. · 18,03 kr./l5,95 kr.
REMA 1000One guava50 CL. · 11,90 kr./l5,95 kr.
REMA 1000Citrus blanche 5%33 CL. · 18,18 kr./l6,00 kr.
LidlEnergy Gel6,00 kr.
REMA 1000Export 5,7%33 CL. · 18,18 kr./l6,00 kr.
nemlig.comGrøn Tuborg0,33 l · 18,18 kr./l6,00 kr.
REMA 1000Snack salami classic25 GR. · 240,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Guldøl 5,7%33 CL. · 18,85 kr./l6,22 kr.
REMA 1000Royal export 5,4%33 CL. · 19,36 kr./l6,39 kr.
REMA 1000Cola1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Cola nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Ferskenbrus1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Hindbær nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Squash nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Squash orange1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Topform1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Topform nul sukker1.5 LTR. · 4,28 kr./l6,42 kr.
REMA 1000Heineken 4,6%33 CL. · 19,52 kr./l6,44 kr.
REMA 1000Dandkvand1 LTR. · 6,45 kr./l6,45 kr.
REMA 1000Danskvand1 LTR. · 6,45 kr./l6,45 kr.
REMA 1000Indian tonic1 LTR. · 6,45 kr./l6,45 kr.
nemlig.comIce tea m. ferskensmag1,50 l · 4,33 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Tuborg classic 4,6%33 CL. · 19,70 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Tuborg guld 5,6%33 CL. · 19,70 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Tuborg rød 4,3%33 CL. · 19,70 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Royal classic33 CL. · 19,82 kr./l6,54 kr.
REMA 1000Faxe kondi33 CL. · 20,88 kr./l6,89 kr.
REMA 1000Pepsi max33 CL. · 20,88 kr./l6,89 kr.
REMA 1000Fransk leverpostej175 GR. · 39,71 kr./kg6,95 kr.
LidlKammerjunkere6,95 kr.
REMA 1000Vitamindrik50 CL. · 13,90 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Blodappelsin33 CL. · 21,21 kr./l7,00 kr.
REMA 1000Ego citron33 CL. · 21,21 kr./l7,00 kr.
REMA 1000Iskaffe250 ML. · 28,00 kr./l7,00 kr.
REMA 1000Lemon ingefær33 CL. · 21,21 kr./l7,00 kr.
LidlTuc kiks7,00 kr.
REMA 1000Royal 4,6%33 CL. · 21,64 kr./l7,14 kr.
REMA 1000Royal blanche 4,6%33 CL. · 21,64 kr./l7,14 kr.
REMA 1000Sky200 GR. · 38,30 kr./kg7,66 kr.
REMA 1000Earl grey30 GR. · 265,00 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comEarl Grey te øko.7,95 kr.
REMA 1000Kamillete25 GR. · 318,00 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Revet peberrod40 GR. · 198,75 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Sky m/champignon200 GR. · 39,75 kr./kg7,95 kr.
nemlig.comSødmælk 3,5%0,25 l · 31,84 kr./l7,96 kr.
LidlBørnetandbørste8,00 kr.
LidlDr. Pepper8,00 kr.
REMA 1000Fresh ipa 5,5%33 CL. · 24,24 kr./l8,00 kr.
LidlHvedetoastbrød8,00 kr.
LidlTandbørste8,00 kr.
REMA 1000Tonicwater15 CL. · 53,33 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Hindbær/appelsin1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
REMA 1000Hyldeblomst1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
REMA 1000Jordbær1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik m. appelsinsmag1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik m. hyldeblomstsmag1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik m. jordbærsmag1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comLæskedrik sport1 l · 8,50 kr./l8,50 kr.
REMA 1000Sport1 LTR. · 8,50 kr./l8,50 kr.
nemlig.comKaffefløde 10%0,25 l · 35,80 kr./l8,95 kr.
nemlig.comLæskedrik m. solbærsmag1 l · 9,00 kr./l9,00 kr.
REMA 1000Solbær1 LTR. · 9,00 kr./l9,00 kr.
REMA 1000Extra strong 7,7%50 CL. · 18,06 kr./l9,03 kr.
nemlig.comHarboe Extra Strong (dåse)0,50 l · 18,06 kr./l9,03 kr.
nemlig.comLetmælk øko.0,5 l · 18,50 kr./l9,25 kr.
nemlig.comChorizo extra75 g · 124,40 kr./kg9,33 kr.
nemlig.comSalchichon extra75 g · 124,40 kr./kg9,33 kr.
nemlig.comMatcha smoothie50 g · 190,00 kr./kg9,50 kr.
nemlig.comMinimælk1 l · 9,50 kr./l9,50 kr.
REMA 1000Russisk salat200 GR. · 47,50 kr./kg9,50 kr.
REMA 1000Tomatjuice1 LTR. · 9,75 kr./l9,75 kr.
nemlig.comYoghurt m. vanilje & müsli166 g · 58,73 kr./kg9,75 kr.
REMA 1000Beef stick20 GR. · 497,50 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFladbrød6 stk. · 1,66 kr./stk.9,95 kr.
nemlig.comSerranoskinke60 g · 165,83 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comSkummetmælk 0,1%1 l · 9,95 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Spansk chorizo80 GR. · 124,38 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Spansk salami80 GR. · 124,38 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Spansk serrano60 GR. · 165,83 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comYoghurt naturel 3,5%1 kg · 9,95 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comBacon i skiver150 g · 66,47 kr./kg9,97 kr.
LidlAhornbryg10,00 kr.
LidlAnimal Biscuits10,00 kr.
REMA 1000Baconleverpostej200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.
LidlBites10,00 kr.
REMA 1000English breakfast30 GR. · 333,33 kr./kg10,00 kr.
LidlFugtigt toiletpapir10,00 kr.
REMA 1000Fun light50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Gin & grapefruit 5,5%33 CL. · 30,30 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Gin & passionfruit 5,5%33 CL. · 30,30 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Grill-pølser220 GR. · 45,45 kr./kg10,00 kr.
LidlHalloweenfrugtstænger10,00 kr.
REMA 1000Hotdog pølser220 GR. · 45,45 kr./kg10,00 kr.
AarstiderneHvidtøl 75 cl, ekskl. pant75 cl, ekskl. pant · 13,33 kr./l10,00 kr.
LidlKaffedrik10,00 kr.
REMA 1000Kramers energy50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Kramers isotonic50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.BilkaLAV drikkeglas - 285 ml285 ml · 35,09 kr./l10,00 kr.
BilkaLAV drikkeglas - 325 ml325 ml · 30,77 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Lille leverpostej175 GR. · 57,14 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Mojito 4,4%25 CL. · 40,00 kr./l10,00 kr.
LidlOreo10,00 kr.
SPARPickwick Citron Te (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Earl Grey Te (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Grøn Te M/Citron (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Jordbær Te (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Lakridsrods Te (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Skovbær Te (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Solbær Te (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Sort Te Mix (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Te Orange Mix (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
SPARPickwick Warming Chai Te (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
LidlProteinbar10,00 kr.
LidlRengøringsklude10,00 kr.
LidlSaltstænger med jordnøddefyld10,00 kr.
REMA 1000Scoop50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Skovbærte30 GR. · 333,33 kr./kg10,00 kr.
LidlSkovlyst Oktoberfest øl10,00 kr.
LidlSlikposer10,00 kr.
LidlSmåkager10,00 kr.
nemlig.comSodavand m. fibre0,33 l · 30,30 kr./l10,00 kr.
LidlSomunbrød10,00 kr.
REMA 1000Strawberry daiquiri 5%25 CL. · 40,00 kr./l10,00 kr.
LidlSvampe10,00 kr.
LidlVegansk proteinbar10,00 kr.
REMA 1000Vitamin well50 CL. · 20,00 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Vodka & energidrik 5%25 CL. · 40,00 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Vodka & lime 5,5%33 CL. · 30,30 kr./l10,00 kr.
LidlWC-rens eller -sten10,00 kr.
REMA 1000Wiener-pølser220 GR. · 45,45 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Egekilde, blå70 CL. · 14,33 kr./l10,03 kr.
REMA 1000Kakaomælk250 ML. · 40,36 kr./l10,09 kr.
REMA 1000Pizzasauce170 GR. · 59,71 kr./kg10,15 kr.
REMA 1000Fettuccine spinat250 GR. · 40,64 kr./kg10,16 kr.
REMA 1000Tagliolini naturel250 GR. · 40,64 kr./kg10,16 kr.
REMA 1000Grøntsagsdrik1 LTR. · 10,50 kr./l10,50 kr.
nemlig.comDessert pandekager8 stk. · 1,33 kr./stk.10,60 kr.
REMA 1000English earl grey50 STK. · 0,21 kr./stk.10,61 kr.
nemlig.comYoghurt m. appelsin & müsli166 g · 64,04 kr./kg10,63 kr.
nemlig.comProsciutto Cotto70 g · 154,14 kr./kg10,79 kr.
nemlig.comCocktailpølser200 g · 54,75 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comCortes Extra0,33 l · 33,18 kr./l10,95 kr.
REMA 1000Italiensk salat300 GR. · 36,50 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Karry salat300 GR. · 36,50 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comLetmælk 1,5%1 l · 10,95 kr./l10,95 kr.
REMA 1000Pizzadej400 GR. · 27,38 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Risalamande150 GR. · 73,00 kr./kg10,95 kr.
nemlig.comRøræg125 g · 87,60 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Pepperoni skiver100 GR. · 113,70 kr./kg11,37 kr.
REMA 1000Blandet saft1.5 LTR. · 7,69 kr./l11,53 kr.
REMA 1000Italiensk salat200 GR. · 58,30 kr./kg11,66 kr.
REMA 1000Karry salat200 GR. · 58,40 kr./kg11,68 kr.
nemlig.comPitabrød350 g · 33,54 kr./kg11,74 kr.
REMA 1000Butterdej275 GR. · 43,45 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Fuldkorn tærtedej275 GR. · 43,45 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Havredrik1 LTR. · 11,95 kr./l11,95 kr.
nemlig.comHavredrik øko.1 l · 11,95 kr./l11,95 kr.
nemlig.comKarrysalat300 g · 39,83 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Kødpølse135 GR. · 88,52 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Kødpølse110 GR. · 108,64 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Paté grønne peberkorn150 GR. · 79,67 kr./kg11,95 kr.
nemlig.comPaté m. grøn peber150 g · 79,67 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Peberrod salat150 GR. · 79,67 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Pølsehornsdej325 GR. · 36,77 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Risdrik1 LTR. · 11,95 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Røget rullepølse120 GR. · 99,58 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Tærtedej275 GR. · 43,45 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Usødet sojadrik1 LTR. · 11,95 kr./l11,95 kr.
nemlig.comYoghurt m. pære og banan 3,1%1 l · 11,95 kr./l11,95 kr.
LidlAmerikansk-inspireret sandwichtoast12,00 kr.
LidlBlonde12,00 kr.
REMA 1000Blue keld1 LTR. · 12,00 kr./l12,00 kr.
LidlBreezer12,00 kr.
LidlChips12,00 kr.
LidlChokoladestænger med mælkefyld12,00 kr.
LidlDoritos12,00 kr.
LidlGrov cafésandwich12,00 kr.
LidlHalloweenchokolade i net12,00 kr.
LidlHalloweencruspies12,00 kr.
LidlHalloweensnacks12,00 kr.
LidlHalloweenvampyrsnacks12,00 kr.
nemlig.comHamburgerryg (røget)80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
LidlHåndsæbe12,00 kr.
REMA 1000Julesylte175 GR. · 68,57 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comJægerpølse 9% fedt110 g · 109,09 kr./kg12,00 kr.
LidlKohberg Herkules rugbrød12,00 kr.
LidlKohberg Viking rugbrød12,00 kr.
nemlig.comKyllingebryst90 g · 133,33 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Lemonade, citron & hyldeblomst25 CL. · 48,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Lemonade, jordbær & lime25 CL. · 48,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Lemonade, mango & citron25 CL. · 48,00 kr./l12,00 kr.
LidlMagic Shine rengøringspaste12,00 kr.
REMA 1000Orange 4%25 CL. · 48,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Pineapple 4%25 CL. · 48,00 kr./l12,00 kr.
nemlig.comPlantebaseret fedtstof500 g · 24,00 kr./kg12,00 kr.
LidlPretzelbidder12,00 kr.
LidlPålægssalat12,00 kr.
nemlig.comRullepølse70 g · 171,43 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comSandwich skiver150 g · 80,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comSkyrdrik m. tropicalsmag0,25 l · 48,00 kr./l12,00 kr.
LidlSmirnoff Ice12,00 kr.
LidlSnack Chips Original12,00 kr.
LidlSnack Chips Sour Cream & Onion12,00 kr.
LidlSodavand12,00 kr.
Andet 186
REMA 1000Snittet rødbede200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.-29%
REMA 1000Wok blanding350 GR. · 51,43 kr./kg18,00 kr.-28%
REMA 1000Revet gulerod325 GR. · 30,77 kr./kg10,00 kr.-17%
REMA 1000Rodfrugt mix400 GR. · 45,00 kr./kg18,00 kr.-10%
nemlig.comEfterårsaktivitetshæfte1 stk.1,00 kr.
nemlig.comHoliday dip mix16 g · 184,38 kr./kg2,95 kr.
nemlig.comTandpasta125 g · 31,60 kr./kg3,95 kr.føtexScoop hoppebold - æg5,00 kr.
føtexScoop sæbebobler - enhjørning - flere varianter - assorteret5,00 kr.
nemlig.comHåndsæbe (flydende)0,50 l · 11,00 kr./l5,50 kr.
nemlig.comVatrondeller80 stk. · 0,07 kr./stk.5,50 kr.
nemlig.comSaltstænger250 g · 26,24 kr./kg6,56 kr.
nemlig.comBind (Maxi bind)20 stk. · 0,35 kr./stk.6,95 kr.
nemlig.comJunior Tyggegummi6 stk. · 1,16 kr./stk.6,96 kr.føtexVådfoder m. kylling i sovs85 g · 82,35 kr./kg7,00 kr.
føtexVådfoder m. laks i sovs85 g · 82,35 kr./kg7,00 kr.
føtexVådfoder m. okse i sovs85 g · 82,35 kr./kg7,00 kr.
nemlig.comTortilla chips m. chili200 g · 39,55 kr./kg7,91 kr.
nemlig.comTortilla chips m. ost200 g · 39,55 kr./kg7,91 kr.
nemlig.comTortilla chips m. salt200 g · 39,55 kr./kg7,91 kr.
SPARBk. Ice Tea Fersken 1/4 Pl (Blue Keld)100 cl8,00 kr.
SPARBlue Keld Appelsin/Havtorn (Blue Keld)100 cl8,00 kr.
SPARBlue Keld Brombær (Blue Keld)100 cl8,00 kr.
SPARBlue Keld Hindbær/Jordbær (Blue Keld)100 cl8,00 kr.
SPARBluekeld B'Free Lemon/Lime (Blue Keld)100 cl8,00 kr.
REMA 1000Danske champignon100 GR. · 80,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosGoodies Smoothie Strawberry & Apple100 g · 80,00 kr./kg8,00 kr.
MotatosGoodies Æble- og Pæresmoothie100 g · 80,00 kr./kg8,00 kr.
MENYRisifrutti Jordbær (Risifrutti)175 g8,00 kr.
MENYRisifrutti Kirsebær (Risifrutti)175 g8,00 kr.
MENYRisifrutti Pink Lemonade (Risifrutti)175 g8,00 kr.
nemlig.comTandtråd8,00 kr.
SPARYoggi Yogh Pære Banan Top (Arla Airy, Cultura eller Yoggi med Top)166 g8,00 kr.
nemlig.comBacon snack120 g · 68,25 kr./kg8,19 kr.
nemlig.comVatpinde300 stk. · 0,03 kr./stk.8,32 kr.føtexVådfoder i sovs m. kalkun85 g · 98,00 kr./kg8,33 kr.
føtexVådfoder i sovs m. tun85 g · 98,00 kr./kg8,33 kr.
føtexVådfoder i sovs m. kylling junior100 g · 85,20 kr./kg8,52 kr.
føtexVådfoder i gelé m. laks85 g · 101,18 kr./kg8,60 kr.
nemlig.comFlæskesvær gammeldags75 g · 116,67 kr./kg8,75 kr.
MotatosGoodies Bluey Æble & Blåbær100g · 90,00 kr./kg9,00 kr.
SPARMango1 stk9,00 kr.
SPARMatilde Milkshake Cacao (Matilde Milkshake)200 ml9,00 kr.
SPARMatilde Milkshake Jordbær (Matilde Milkshake)200 ml9,00 kr.
nemlig.comFyrfadslighter1 stk.9,18 kr.
nemlig.comBind m. vinger (Normal)14 stk. · 0,66 kr./stk.9,20 kr.
nemlig.comBalsam (normalt hår)0,50 l · 18,60 kr./l9,30 kr.
nemlig.comChokolade 50%100 g · 99,50 kr./kg9,95 kr.MENYClick Mix Sour (Haribo)120 g9,95 kr.
MENYFaxe Kondi Appelsin (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYFaxe Kondi Appelsin 0 Kal. (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYFaxe Kondi Eksotisk 0 Kal (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYFaxe Kondi Free (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYFaxe Kondi Lemonade 0 Kal (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYFaxe Kondi Pet (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYFaxe Kondi Pink 0 Kal (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.føtexGodbidder m. and, torsk og katteurt30 g · 331,67 kr./kg9,95 kr.
føtexGodbidder m. laks, kylling og katteurt30 g · 331,67 kr./kg9,95 kr.
føtexGodbidder m. tun, kylling og katteurt30 g · 331,67 kr./kg9,95 kr.
MENYHaribo Abc-Lakrids (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Butterflies (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Chamallows Bbq (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Click Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Domino (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Dukatos (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Eldorado (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Eucalyptus (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Ferskner (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Flower Zourr (Haribo)110 g9,95 kr. MENYHaribo Goldbears (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo I Like Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Labre Larver (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Lakri Likes (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Lakrids Svesker (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Lakridskringler Kk (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Matador Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Matador Mix Dark (Haribo)120 g9,95 kr.
MENYHaribo Pepito (Haribo)120 g9,95 kr.MENYHaribo Piratos Salt (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Rotella (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Sally Soft Mix (Haribo)100 g9,95 kr. MENYHaribo Skipper Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Skipper Skrå (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Stardust (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Stjerne Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Stjerne Mix Zour (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Strawberry Softies (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Super Piratos (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Sutter Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Syrlinger (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Top Star Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Tophatte (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Tropi Frutti (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Vampyrer (Haribo)120 g9,95 kr. MENYHaribo Vampyrer Sour (Haribo)120 g9,95 kr.
MENYMaoam Bloxx Sour 5pk (Haribo)110 g9,95 kr.MENYMaoam Kastanjer (Haribo)120 g9,95 kr.
MENYMountain Dew (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
nemlig.comMælkechokolade100 g · 99,50 kr./kg9,95 kr.
MENYPepsi Max Lemon 1/4 Pl (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYPepsi Max Lime Pet (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYPepsi Max Pet (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.
MENYPepsi Original Taste (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl9,95 kr.MENYStjerne Mix Hurra (Haribo)120 g9,95 kr. MENYTini Tiny Mix (Haribo)120 g9,95 kr. MENYTwin Snakes (Haribo)120 g9,95 kr.
MotatosBluey Æble-banan Frugtmos100g · 100,00 kr./kg10,00 kr.
SPARBreezer Orange 4% (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)27.5 cl10,00 kr.
SPARBreezer Passionfruit/Mango (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)27.5 cl10,00 kr.
SPARBreezer Pineapple 4% (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)27.5 cl10,00 kr.
SPARBreezer Strawberry 4% (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)27.5 cl10,00 kr.
REMA 1000Chili+gurkemejeshot60 ML. · 166,67 kr./l10,00 kr.
SPARCorona Extra 4,5% (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)33 cl10,00 kr.
MotatosDino Puffs Snacks Børn30 g · 333,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Ella-sara smoothie250 ML. · 40,00 kr./l10,00 kr.
Min KøbmandFaxe Kondi Booster (Faxe Kondi Booster eller Pro)50 cl10,00 kr.
Min KøbmandFaxe Kondi Booster Lemon (Faxe Kondi Booster eller Pro)50 cl10,00 kr.
Min KøbmandFaxe Kondi Booster Sort (Faxe Kondi Booster eller Pro)50 cl10,00 kr.
Min KøbmandFaxe Kondi Pro Ice (Faxe Kondi Booster eller Pro)50 cl10,00 kr.
Min KøbmandFaxe Kondi Pro Original (Faxe Kondi Booster eller Pro)50 cl10,00 kr.
SPARFixa Fryseposer 11 Lt (Fixa Fryseposer)20 stk10,00 kr.
SPARFixa Fryseposer 19 Lt (Fixa Fryseposer)15 stk10,00 kr.
SPARFixa Fryseposer 2 Lt (Fixa Fryseposer)60 stk10,00 kr.
SPARFixa Fryseposer 4 Lt (Fixa Fryseposer)50 stk10,00 kr.
SPARFixa Fryseposer 8 Lt (Fixa Fryseposer)25 stk10,00 kr.
Min KøbmandFk Booster Org. 0 Kalorier (Faxe Kondi Booster eller Pro)50 cl10,00 kr.
MotatosFuldkornsvælling Drikkeklar 3-pak 1 år+3 x 200 ml · 16,67 kr./l10,00 kr.
MENYGb Grød Havre/Pær/Mang Øko (Grøn Balance Økologisk Grød)120 g10,00 kr.
MENYGb Grød Havre/Æbl/Kane Øko (Grøn Balance Økologisk Grød)120 g10,00 kr.
MENYGestus Danske Gulerødder1 kg10,00 kr.
Min KøbmandGestus Pizzadej (Gestus Færdig Dej)400 g10,00 kr.
Min KøbmandGestus Tærtedej (Gestus Færdig Dej)275 g10,00 kr.føtexGodbidder m. fisk55 g · 181,82 kr./kg10,00 kr.
føtexGodbidder m. kylling40 g · 250,00 kr./kg10,00 kr.
føtexGodbidder m. kylling55 g · 181,82 kr./kg10,00 kr.
føtexGodbidder m. laks40 g · 250,00 kr./kg10,00 kr.
SPARGrimbergen Blond (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)33 cl10,00 kr.
SPARGrimbergen Double (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)33 cl10,00 kr.
MotatosGrødsmoothie m. æble, hindbær, banan og blåbær120 g · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Ingefærshot60 ML. · 166,67 kr./l10,00 kr.
MotatosKlemmepose Grød m. Æble, Banan og Hindbær 6m+ 100 g100 g · 100,00 kr./kg10,00 kr.
MotatosMos m. Pærer, Ærter & Broccoli120 g · 83,33 kr./kg10,00 kr.
SPARPepsi Cola Pet (Pepsi eller Faxe Kondi)150 cl10,00 kr.
REMA 1000Salatblanding200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.
SPARSomersby Apple 4,5% (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)33 cl10,00 kr.
SPARSomersby Blackberry 4,5% (Breezer, Somersby, Grimbergen eller Corona Extra)33 cl10,00 kr.
REMA 1000Zapp elektron5 PK. · 2,02 kr./stk.10,11 kr.
nemlig.comTyggegummi Strawberry5 stk · 2,10 kr./stk.10,50 kr.
REMA 1000Piberensere100 STK. · 0,11 kr./stk.10,81 kr.BilkaKøkkenchef kødnåle - 10-pak11,00 kr.
MotatosLasagne Klemmepose 6 mån+120g · 91,67 kr./kg11,00 kr.
MotatosØko Babymad Laks, Ærter & Kartoffel190 g · 57,89 kr./kg11,00 kr.
nemlig.comNatbind m.vinger (ultra tynde)12 stk. · 0,97 kr./stk.11,67 kr.
Min KøbmandBreezer Orange 4% (Breezer)27.5 cl12,00 kr.
Min KøbmandBreezer Pineapple 4% (Breezer)27.5 cl12,00 kr.
REMA 1000Bønnespirer150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.
Min KøbmandDansk Blomkål1 stk12,00 kr.BilkaFrugtsut1 stk. Taupe12,00 kr.
SPARFun Light Ananas (Fun eller Scoop)0.50 l12,00 kr.
SPARFun Light Citron Lime (Fun eller Scoop)0.5 l12,00 kr.SPARFun Light Hindb/Orang. 1:9 (Fun eller Scoop)50 cl12,00 kr.
SPARFun Light Jordbær (Fun eller Scoop)0.5 l12,00 kr.SPARFun Light Pære 50 Cl 1:9 (Fun eller Scoop)50 Cl12,00 kr.
SPARGestus Pepperoni (Gestus Topping)150 g12,00 kr.
SPARGestus Skinkestrimler (Gestus Topping)150 g12,00 kr.
SPARGestus Skinketern (Gestus Topping)150 g12,00 kr.føtexGodbidder m. kylling og and50 g · 240,00 kr./kg12,00 kr.
føtexGodbidder m. laks og ørred50 g · 240,00 kr./kg12,00 kr.
Min KøbmandGrøn Balance Danske Økologiske Gulerødder1 kg12,00 kr.
SPARJensens Bearnaise Sauce (Jensens Køkken Sauce)350 ml12,00 kr.
SPARJensens Citronsauce (Jensens Køkken Sauce)350 ml12,00 kr.
SPARJensens Favorit Sauce (Jensens Køkken Sauce)250 ml12,00 kr.
SPARJensens Whiskysauce (Jensens Køkken Sauce)250 ml12,00 kr.
nemlig.comJuleskum70 g · 171,43 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Krøllet salatmix125 GR. · 96,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comPasta chips m. grøn pesto80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comPasta chips m. rød pesto80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comPasta chips m. salt80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comPasta chips m. tomat & urter80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.føtexPre Workout m. colasmag60 ml · 200,00 kr./l12,00 kr.
føtexProteinbar m. hasselnød55 g · 218,18 kr./kg12,00 kr.
føtexProteinbar m. mælkechokoladeovertræk55 g · 218,18 kr./kg12,00 kr.
Min KøbmandPågen Kanel Gifflar260 g12,00 kr.
SPARScoop Colafantasi Suk.Fri (Fun eller Scoop)50 cl12,00 kr.
SPARScoop Cool Sukkerfri (Fun eller Scoop)50 cl12,00 kr.
SPARScoop S.Fri Hindbær 1/4 Pl (Fun eller Scoop)0.5 l12,00 kr.
Husholdning 141
REMA 1000Frost bokse 1400 ml2 STK. · 10,00 kr./stk.20,00 kr.-16%
REMA 1000Frost bokse 300 ml4 STK. · 5,00 kr./stk.20,00 kr.-16%
REMA 1000Frost bokse 800 ml3 STK. · 6,67 kr./stk.20,00 kr.-16%
REMA 1000Frost boks 3000 ml1 STK. · 20,00 kr./stk.20,00 kr.-7%
REMA 1000Spisepinde2 STK. · 1,00 kr./stk.2,00 kr.
REMA 1000Kattemad m/okse100 GR. · 33,10 kr./kg3,31 kr.
REMA 1000Kattemad m/vildt100 GR. · 33,10 kr./kg3,31 kr.
REMA 1000Kattemad, fisk & rejer100 GR. · 33,10 kr./kg3,31 kr.
REMA 1000Spork1 STK. · 3,75 kr./stk.3,75 kr.
REMA 1000Beef-stick okse12 GR. · 329,17 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Fryseposer 11 ltr10 STK. · 0,40 kr./stk.3,95 kr.
REMA 1000Fryseposer 2 ltr30 STK. · 0,13 kr./stk.3,95 kr.
REMA 1000Hundemad m/kylling300 GR. · 14,63 kr./kg4,39 kr.
REMA 1000Hundemad m/okse300 GR. · 14,63 kr./kg4,39 kr.
REMA 1000Opvask500 ML. · 9,36 kr./l4,68 kr.
REMA 1000Blomsterkort1 STK. · 5,00 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Flagstickers1 PK.5,00 kr.
REMA 1000Fluesmækker1 STK. · 5,00 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Silikone stræk låg3 STK. · 1,67 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Toiletblok40 GR. · 125,00 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Kattefoder m/laks100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Kattefoder m/okse100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Kattefoder m/torsk100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Kattefoder, kylling100 GR. · 55,00 kr./kg5,50 kr.
REMA 1000Affaldsposer 15 ltr20 STK. · 0,30 kr./stk.5,95 kr.
REMA 1000Affaldsposer 15 ltr22 STK. · 0,27 kr./stk.5,95 kr.
REMA 1000Stålsvampe2 STK. · 2,98 kr./stk.5,95 kr.
REMA 1000Rema 1000 rpet pose1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Vinkarton1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Hundeposer40 STK. · 0,16 kr./stk.6,50 kr.
REMA 1000Sæbebobler60 ML. · 108,33 kr./l6,50 kr.
REMA 1000Bagepapir ark20 STK. · 0,35 kr./stk.6,95 kr.
REMA 1000Skuresvampe10 STK. · 0,70 kr./stk.6,95 kr.
REMA 1000Kagelys24 STK. · 0,29 kr./stk.7,00 kr.
nemlig.comKagelys (rød og hvid)24 stk. · 0,29 kr./stk.7,00 kr.
REMA 1000Dental sticks180 GR. · 39,00 kr./kg7,02 kr.
REMA 1000Zapp tændstikker360 STK. · 0,02 kr./stk.7,25 kr.
REMA 1000Kattemad kylling415 GR. · 17,61 kr./kg7,31 kr.
REMA 1000Kattemad okse415 GR. · 17,61 kr./kg7,31 kr.
REMA 1000Kattemad vildt415 GR. · 17,61 kr./kg7,31 kr.
REMA 1000Anti hairball snack50 GR. · 150,00 kr./kg7,50 kr.
nemlig.comGravlys (hvid)1 stk.7,50 kr.
REMA 1000Katte snacks m/fisk50 GR. · 150,00 kr./kg7,50 kr.
REMA 1000Spandeposer30 STK. · 0,25 kr./stk.7,50 kr.
REMA 1000Affaldsposer50 STK. · 0,16 kr./stk.7,75 kr.
REMA 1000Opvaskebørstehoved1 STK. · 7,75 kr./stk.7,75 kr.
REMA 1000Borup vand1 LTR. · 7,95 kr./l7,95 kr.
REMA 1000Opvaskebørste1 STK. · 7,95 kr./stk.7,95 kr.
REMA 1000Poser med genluk25 STK. · 0,32 kr./stk.7,95 kr.
REMA 1000Twisters100 GR. · 79,50 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Foldekasse lys1 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
REMA 1000Foldekasse mørk1 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
REMA 1000Duftblok1 STK. · 8,10 kr./stk.8,10 kr.
REMA 1000Rengøring1 LTR. · 8,24 kr./l8,24 kr.
REMA 1000Rengøring citrus1 LTR. · 8,24 kr./l8,24 kr.
REMA 1000Skyllemiddel1 LTR. · 8,36 kr./l8,36 kr.
nemlig.comSkyllemiddel forår1 l · 8,36 kr./l8,36 kr.
REMA 1000Termopose1 STK. · 8,62 kr./stk.8,62 kr.
nemlig.comServiet m. flag (hvid)20 stk. · 0,44 kr./stk.8,78 kr.
REMA 1000Flaskerenser1 STK. · 8,95 kr./stk.8,95 kr.
nemlig.comFlaskerenser (lille)1 stk.8,95 kr.
REMA 1000Glasklud1 STK. · 8,95 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Hundegodbid m/fjerk.120 GR. · 74,58 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Hundegodbid m/okse200 GR. · 44,75 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Maskinrens250 ML. · 35,80 kr./l8,95 kr.
REMA 1000Poésie kalkun85 GR. · 105,29 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Poésie kylling85 GR. · 105,29 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Poésie mousse and85 GR. · 105,29 kr./kg8,95 kr.
nemlig.comAfspændingsmiddel0,50 l · 18,00 kr./l9,00 kr.
REMA 1000Bloklys1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
REMA 1000Hundekiks m/fjerkræ300 GR. · 30,27 kr./kg9,08 kr.
REMA 1000Jumbo bones200 GR. · 47,95 kr./kg9,59 kr.
nemlig.comFiltersalt (groft)1,8 kg · 5,47 kr./kg9,85 kr.
nemlig.comOpvaskemiddel0,50 l · 19,82 kr./l9,91 kr.
REMA 1000Affaldsposer 30 ltr15 STK. · 0,66 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Filets med kylling60 GR. · 165,83 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comFiltersalt (fint)2 kg · 4,97 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Gavebånd3 PK. · 3,32 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Gulvklud1 STK. · 9,95 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Spåner1 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Universal klude3 STK. · 3,32 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Bordtennisbolde3 STK. · 3,33 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Elefantsnot50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Folieballon1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Foliebbalon1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Gavepose3 STK. · 3,33 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Grillspyd 25 cm100 STK. · 0,10 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Gummi elastikker100 GR. · 100,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Handske1 PAR10,00 kr.
REMA 1000Klistermærker1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Kort med kuvert1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Lagkageflag50 STK. · 0,20 kr./stk.10,00 kr.REMA 1000Madsnor1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr. REMA 1000Magic handske1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Memo notes1 SÆT10,00 kr.
REMA 1000Mirakelsvampe4 STK. · 2,50 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Presset bloklys1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.REMA 1000Regn poncho1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Servietter 33x33 cm20 STK. · 0,50 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Shoppingpose1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Spillekort1 SÆT10,00 kr.
REMA 1000Ståluldssvampe10 STK. · 1,00 kr./stk.10,00 kr.
nemlig.comStåluldssvampe m. sæbe10 stk. · 1,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Tandstikker200 STK. · 0,05 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Tapedispenser1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Taperuller2 STK. · 5,00 kr./stk.10,00 kr.
nemlig.comToiletrens1 l · 10,29 kr./l10,29 kr.
REMA 1000Wc rens1 LTR. · 10,29 kr./l10,29 kr.
REMA 1000Kattesticks m/fisk50 GR. · 206,60 kr./kg10,33 kr.
REMA 1000Kattesticks m/fjerkræ50 GR. · 206,60 kr./kg10,33 kr.
nemlig.comHusholdningsfilm1 rl.10,56 kr.
REMA 1000Drypbakker5 STK. · 2,12 kr./stk.10,61 kr.
REMA 1000Alubakker6 STK. · 1,77 kr./stk.10,64 kr.
REMA 1000Alt mulig klude9 STK. · 1,19 kr./stk.10,75 kr.
REMA 1000Mejsebolde6 STK. · 1,83 kr./stk.10,95 kr.
REMA 1000Stegeposer5 STK. · 2,19 kr./stk.10,95 kr.
REMA 1000Glasrens spray750 ML. · 14,81 kr./l11,11 kr.
nemlig.comGavekarton t. 1 fl.1 stk.11,50 kr.
REMA 1000Tyggeben70 GR. · 164,29 kr./kg11,50 kr.
nemlig.comKlor1,50 l · 7,95 kr./l11,92 kr.
nemlig.comAltmuligklude10 stk. · 1,19 kr./stk.11,94 kr.
REMA 1000A5 standardblok1 STK. · 11,95 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Bagepapir rulle20 MTR.11,95 kr.
REMA 1000Fiskefoder100 ML. · 119,50 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Frøstænger t/gnavere112 GR. · 106,70 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Limstift20 GR. · 597,50 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Mikrofiberklude3 STK. · 3,98 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Balloner20 STK. · 0,60 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys champagne1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys rosa1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys støvet grøn1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Bloklys ø5,8x12cm1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Cellofan 3 mtr3 MTR.12,00 kr.
REMA 1000Crew strømpe mode1 PAR12,00 kr.
REMA 1000Crew strømpe sort1 PAR12,00 kr.
REMA 1000Gavepose2 STK. · 6,00 kr./stk.12,00 kr.
nemlig.comGodbidder t. hunde150 g · 80,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Mini bordflag2 STK. · 6,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Papirs flag10 STK. · 1,20 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Serpentiner med flag2 STK. · 6,00 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Softies150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.
Frugt og grønt 138
REMA 1000Friske dadler400 GR. · 37,50 kr./kg15,00 kr.-40%
REMA 1000Nordic crisp mix salat75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Clara frijs pærer1 KG. · 15,00 kr./kg15,00 kr.-32%
REMA 1000Danske løse ærter0 KG. · 45,00 kr./kg0,14 kr.
REMA 1000Løse kartofler0.07 KG. · 9,00 kr./kg0,63 kr.
REMA 1000Øko. farvede rødder0.08 KG. · 15,00 kr./kg1,13 kr.
REMA 1000Øko. gulerødder0.08 KG. · 15,00 kr./kg1,13 kr.
REMA 1000Øko. farvede beder0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. jordskokker0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. persillerod0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. rødbeder0.1 KG. · 15,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Øko. pastinakker0.13 KG. · 15,00 kr./kg1,88 kr.
REMA 1000Appelsin sydafrika1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
nemlig.comBanan1 stk.2,50 kr.
REMA 1000Blommer1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Clementin sydafrika1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Ingrid marie æbler1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Royal gala æbler1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Rød aroma æble1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
nemlig.comÆble Royal Gala1 stk.2,50 kr.
REMA 1000Øko. golden delicious1 STK. · 2,50 kr./stk.2,50 kr.
REMA 1000Clara frijs pærer1 STK. · 2,75 kr./stk.2,75 kr.
REMA 1000Ferskner1 STK. · 3,00 kr./stk.3,00 kr.
REMA 1000Frugt og grønt pose1 STK. · 3,00 kr./stk.3,00 kr.
REMA 1000Nektariner1 STK. · 3,00 kr./stk.3,00 kr.
nemlig.comPære Conference1 stk.3,00 kr.
REMA 1000Øko. lime1 STK. · 3,00 kr./stk.3,00 kr.
REMA 1000Tomater vej selv0.12 KG. · 28,00 kr./kg3,22 kr.
REMA 1000Appelsin, zimbabwe1 STK. · 3,50 kr./stk.3,50 kr.
nemlig.comClementin øko.1 stk.3,50 kr.
nemlig.comÆble Golden Delicious øko.1 stk.3,50 kr.
LidlCitroner4,00 kr.
LidlMajskolbe4,00 kr.
REMA 1000Passionsfrugt1 STK. · 4,00 kr./stk.4,00 kr.
nemlig.comPære Packhams øko.1 stk.4,00 kr.
nemlig.comTomat1 stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Cosmic Crisp1stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Golden Delicious1 stk./ Italien4,00 kr.
nemlig.comÆble Granny Smith1 stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Kanzi1 stk.4,00 kr.
nemlig.comÆble Red Pop1stk.4,00 kr.
REMA 1000Citron sydafrika kl. 21 STK. · 5,00 kr./stk.5,00 kr.
LidlDansk dild i potte5,00 kr.
LidlFigen5,00 kr.
LidlGranatæble5,00 kr.
REMA 1000Mini gulerødder500 GR. · 10,00 kr./kg5,00 kr.
nemlig.comRødløg løse1 stk.5,00 kr.
nemlig.comSlagter Løg Zittauer1 stk.5,00 kr.
LidlSquash5,00 kr.
REMA 1000Øko. hvidløg1 STK. · 5,50 kr./stk.5,50 kr.
nemlig.comAppelsin øko.1 stk.6,00 kr.
nemlig.comCitron1 stk.6,00 kr.
nemlig.comGrape rød1 stk.6,00 kr.
REMA 1000Grape sydafrika kl. 11 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Hvidløg i net90 GR. · 66,67 kr./kg6,00 kr.
LidlLøg6,00 kr.
REMA 1000Majs1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
nemlig.comMajskolbe1 stk.6,00 kr.
REMA 1000Porrer1 STK. · 6,00 kr./stk.6,00 kr.
LidlAubergine7,00 kr.
REMA 1000Karse1 STK. · 7,00 kr./stk.7,00 kr.
REMA 1000Søde kartofler1 STK. · 7,00 kr./stk.7,00 kr.
REMA 1000Øko. mini gulerødder500 GR. · 14,00 kr./kg7,00 kr.
LidlAgurk8,00 kr.
nemlig.comGulerødder øko.400 g · 20,00 kr./kg8,00 kr.
REMA 1000Hvidkål1 KG. · 8,00 kr./kg8,00 kr.
LidlKrydrede peanuts8,00 kr.
REMA 1000Pyntegræskar kl.11 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
REMA 1000Rødløg500 GR. · 16,00 kr./kg8,00 kr.
LidlRødløg 750gKlasse 1.8,00 kr.
LidlRødløg 750g750g · 10,67 kr./kg8,00 kr.
nemlig.comÆble Belle de Boskoop1 stk.8,00 kr.
REMA 1000Øko. porrer1 STK. · 8,00 kr./stk.8,00 kr.
nemlig.comCourgette / squash øko.1 stk.8,50 kr.
nemlig.comForårsløg1 bdt.8,50 kr.
REMA 1000Gul/orange peber1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
nemlig.comPeberfrugt grøn1 stk.9,00 kr.
nemlig.comPeberfrugt gul1 stk.9,00 kr.
nemlig.comPeberfrugt orange1 stk.9,00 kr.
nemlig.comPeberfrugt rød1 stk.9,00 kr.
REMA 1000Radiser med top1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
REMA 1000Rød peber1 STK. · 9,00 kr./stk.9,00 kr.
REMA 1000Øko. citroner250 GR. · 36,00 kr./kg9,00 kr.
REMA 1000Øko. snack gulerødder200 GR. · 45,00 kr./kg9,00 kr.
nemlig.comPeberrod høvlet50 g · 199,00 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comAgurk1 stk.10,00 kr.
LidlBanan10,00 kr.
LidlBig Bowl Nudles10,00 kr.
nemlig.comDild10,00 kr.
REMA 1000Dild1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
LidlKartofler10,00 kr.
LidlMiniromainesalat10,00 kr.
REMA 1000Persille1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
nemlig.comPersille krus10,00 kr.
SPARPickwick Rød Frugt Te Mix (Pickwick Te)20 stk10,00 kr.
nemlig.comPurløg10,00 kr.
nemlig.comPurløg20 g · 500,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Purløg1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
LidlRosiner10,00 kr.
LidlRødt dansk æble10,00 kr.
REMA 1000Skalotteløg200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Små kartofler650 GR. · 15,38 kr./kg10,00 kr.
LidlSolevita SmoothieEkskl. pant.10,00 kr.
LidlSpidskål10,00 kr.
REMA 1000Øko. agurk1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Øko. bananer fairtrade1 BDT.10,00 kr.
REMA 1000Øko. feldsalat75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Øko. majs1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Øko. persille1 STK. · 10,00 kr./stk.10,00 kr.
REMA 1000Øko. rucola75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Øko. salat mix75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Øko. spinat75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
nemlig.comAgurk dansk1 stk.11,00 kr.
REMA 1000Fennikel1 STK. · 11,00 kr./stk.11,00 kr.
REMA 1000Øko. ærteskud salat50 GR. · 220,00 kr./kg11,00 kr.
REMA 1000Avocado1 STK. · 12,00 kr./stk.12,00 kr.
LidlBlomkål12,00 kr.
nemlig.comChili rød øko.1 stk.12,00 kr.
LidlDadelkugler12,00 kr.
LidlDadler med lakrids12,00 kr.
LidlDanske håndsorterede gulerødder12,00 kr.
LidlDanske porrer i bundt12,00 kr.
nemlig.comDild25 g · 480,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Gulerødder1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
LidlHalloweenpasta12,00 kr.
nemlig.comHvidløg dansk øko.1 stk.12,00 kr.
LidlHønsesalat12,00 kr.
nemlig.comIceberg salat1 stk.12,00 kr.
nemlig.comKarse øko.1 bk.12,00 kr.
LidlKylling-baconsalat12,00 kr.
REMA 1000Løg1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comLøg Zittauer1 kg · 12,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comPersille krus80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
nemlig.comRadiser1 bdt.12,00 kr.
REMA 1000Rosenkål400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Samsø kartofler1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Sanderumgaard kart.1 KG. · 12,00 kr./kg12,00 kr.
LidlSkinkesalat12,00 kr.
Slik og snacks 135
REMA 1000Marcipan250 GR. · 116,00 kr./kg29,00 kr.-47%
REMA 1000Chokolade figurer70 GR. · 142,86 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Chokolade græskar70 GR. · 142,86 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Chokolade mønter60 GR. · 166,67 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Chokolade spøgelse60 GR. · 166,67 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Chokolade øjne70 GR. · 142,86 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Kitkat41.5 GR. · 240,96 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Smarties38 GR. · 263,16 kr./kg10,00 kr.-33%
REMA 1000Crazy skeletties160 GR. · 93,75 kr./kg15,00 kr.-32%
REMA 1000Pop eye75 GR. · 200,00 kr./kg15,00 kr.-32%
REMA 1000Græskar med slik179 GR. · 217,88 kr./kg39,00 kr.-29%
REMA 1000Karamel slikkepinde100 GR. · 150,00 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Afhugget finger15 GR. · 150,00 kr./kg2,25 kr.-24%
REMA 1000Heksefinger15 GR. · 150,00 kr./kg2,25 kr.-24%
REMA 1000Happy halloween250 GR. · 100,00 kr./kg25,00 kr.-24%
REMA 1000Afhugget fingre300 GR. · 150,00 kr./kg45,00 kr.-24%
REMA 1000Heksefinger300 GR. · 150,00 kr./kg45,00 kr.-24%
REMA 1000Sweet & sour360 GR. · 125,00 kr./kg45,00 kr.-24%
REMA 1000Halloween mix599 GR. · 115,19 kr./kg69,00 kr.-22%
REMA 1000Happy hariween600 GR. · 115,00 kr./kg69,00 kr.-19%
REMA 1000Filtkurv med slik168 GR. · 267,86 kr./kg45,00 kr.-18%
REMA 1000Chokolade slikkepinde75 GR. · 200,00 kr./kg15,00 kr.-17%
REMA 1000Store øjne70 GR. · 214,29 kr./kg15,00 kr.-17%
REMA 1000Fazermint41 GR. · 243,90 kr./kg10,00 kr.-16%
REMA 1000Nougat150 GR. · 166,67 kr./kg25,00 kr.-14%
REMA 1000Halloweenfigurer125 GR. · 232,00 kr./kg29,00 kr.-12%
REMA 1000New originals500 GR. · 138,00 kr./kg69,00 kr.-8%
REMA 1000Bolcher130 GR. · 115,38 kr./kg15,00 kr.-6%
MotatosFrugtruller Jordbær20 g · 50,00 kr./kg1,00 kr.
MotatosMonté Dór Pistage Chokolade90 g · 11,11 kr./kg1,00 kr.
REMA 1000Snickers18 GR. · 219,44 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Twix20 GR. · 197,50 kr./kg3,95 kr.
REMA 1000Lakridspastiller25 GR. · 160,00 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Vaffelkiks25 GR. · 160,00 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Active lemon32 GR. · 156,25 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Candyfloss20 GR. · 250,00 kr./kg5,00 kr.
SPARChokokaramelstang (Malaco Børneslik eller Skipper's Pipes Original)14 g5,00 kr.
SPARCloetta Mini Muh (Malaco Børneslik eller Skipper's Pipes Original)15 g5,00 kr.BilkaHalloween slikposer 10x10 cm 10-pak - flere varianter - assorteret5,00 kr.
REMA 1000Lakrids chews38 GR. · 131,58 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Licorice bar32 GR. · 156,25 kr./kg5,00 kr.
SPARMalaco Kick Blød Lakrids (Malaco Børneslik eller Skipper's Pipes Original)19 g5,00 kr.
SPARMalaco Lakridskaramelstang (Malaco Børneslik eller Skipper's Pipes Original)14 g5,00 kr.
REMA 1000Mariehøner rom23 GR. · 217,39 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Mint chews38 GR. · 131,58 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Pepe choco28 GR. · 178,57 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Pepe original32 GR. · 156,25 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Pepe salmiakki32 GR. · 156,25 kr./kg5,00 kr.
REMA 1000Roulette fruit25 GR. · 200,00 kr./kg5,00 kr.
SPARSkippers Pipes Indpk (Malaco Børneslik eller Skipper's Pipes Original)17 g5,00 kr.
REMA 1000Bounty28.5 GR. · 208,77 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Kinder maxi21 GR. · 283,33 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Kiks & karamelbar58 GR. · 103,28 kr./kg5,99 kr.
REMA 1000Dental peppermint24 GR. · 250,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Dental spearmint24 GR. · 250,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Kick original19 GR. · 315,79 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Pastiller mintsmag33 GR. · 181,82 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Skipper's pipes17 GR. · 352,94 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Spearmint gum22 GR. · 272,73 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Strawberry/lime gum22 GR. · 272,73 kr./kg6,00 kr.
MotatosKonjak Hot & Spicy Snack80 g · 87,50 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Polo34 GR. · 205,88 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Karamelbar50 GR. · 159,00 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Kokosbar56 GR. · 141,96 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Peanutbar50 GR. · 159,00 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Kæmpe skildpadder28 GR. · 285,71 kr./kg8,00 kr.
MotatosSød Lakridsstang 48 g48 g · 166,67 kr./kg8,00 kr.
MotatosFrugtruller Hindbær20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
MotatosFrugtruller Mango20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
MotatosMini Hindbær & Blåbærruller20 g · 450,00 kr./kg9,00 kr.
REMA 1000Mørk chokolade100 GR. · 99,50 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Blue40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Bolsjer42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Butterflies120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Cactus50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Chunky milk40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Click mix120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Click mix sour120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Dukatos120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Eucalyptus120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Eucalyptus50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Frugt bolsjer mix42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Fruity fresh40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Goldbears75 GR. · 133,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Hot pepper50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000I like mix120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kastanjer120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kitkat dark41.5 GR. · 240,96 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kitkat hazelnut41.5 GR. · 240,96 kr./kg10,00 kr.
Min KøbmandKnorr Bearnaise Sauce 3x19 (Knorr Sauce eller Snack Pot Carbonara)57 g10,00 kr.
Min KøbmandKnorr Brun Sauce 3x30g (Knorr Sauce eller Snack Pot Carbonara)3x30g.10,00 kr.
Min KøbmandKnorr Hollandaise 3x22g (Knorr Sauce eller Snack Pot Carbonara)3x22g.10,00 kr.
Min KøbmandKnorr Snack Pot Carbonara (Knorr Sauce eller Snack Pot Carbonara)63 g10,00 kr.
REMA 1000Lion bar42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Lion brownie40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Lion white42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Matador mix120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Mint bolsjer42 GR. · 238,10 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Original50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Paksu pepe xxl80 GR. · 125,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Piratos salt120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Regnbuebælter90 GR. · 111,11 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Salmiak50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Skipper mix120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Smooth caramel41 GR. · 243,90 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Snack bar40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Stardust mix120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Stjerne mix120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Strawberry50 GR. · 200,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Top star mix120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Vampyrer sour120 GR. · 83,33 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Vingummi mix100 GR. · 100,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Havsalt lakrids50 GR. · 201,00 kr./kg10,05 kr.
REMA 1000Kaktus flavour lakrids50 GR. · 201,00 kr./kg10,05 kr.
REMA 1000Pastiller50 GR. · 201,00 kr./kg10,05 kr.
REMA 1000Salmiakki40 GR. · 273,75 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Bubble gum85 GR. · 129,41 kr./kg11,00 kr.
SPARGuld Barre Hvid Nougat/Man (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.SPARGuld Barre Mørk (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
REMA 1000Skittles38 GR. · 289,47 kr./kg11,00 kr.SPARToms Guld Barre Hasselnød (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
SPARToms Guld Barre Knas (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
SPARToms Guld Barre Orangeknas (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
SPARToms Holly Bar (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)50 g11,00 kr.
SPARToms Skildpadde Bar (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
SPARToms Yankie Bar (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)50 g11,00 kr.
AarstiderneChips med olivenolie 40 g40 g · 300,00 kr./kg12,00 kr.
MotatosHot Chip Chilli Strips Bruschette80 g · 150,00 kr./kg12,00 kr.
MENYM&M'S Chokolade (Chokoladebar eller M&M's)45 g12,00 kr.
MENYM&M'S Peanuts (Chokoladebar eller M&M's)45 g12,00 kr.
MENYMars Single Bar (Chokoladebar eller M&M's)51 g12,00 kr.
MENYMilky Way 2pk (Chokoladebar eller M&M's)43 g12,00 kr.
MotatosPeanutrejer130 g · 92,31 kr./kg12,00 kr.
MENYSnickers Single Bar (Chokoladebar eller M&M's)50 g12,00 kr.
LidlSPORTYFEEL Tortillachips12,00 kr.
Mejeri og æg 101
REMA 1000Mozzarella tern150 GR. · 80,00 kr./kg12,00 kr.-40%
REMA 1000Pisket smørbar150 GR. · 100,00 kr./kg15,00 kr.-40%
REMA 1000Lurpak plantebaseret200 GR. · 75,00 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Lurpak smør200 GR. · 75,00 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Lurpak smørbar200 GR. · 75,00 kr./kg15,00 kr.-25%
LidlFrugtyoghurt10,00 kr.-17%
REMA 1000Petit brie350 GR. · 71,43 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Gær50 GR. · 30,00 kr./kg1,50 kr.
REMA 1000Mælkesnitte28 GR. · 78,21 kr./kg2,19 kr.
REMA 1000Tør gær11.8 GR. · 211,86 kr./kg2,50 kr.
REMA 1000Kakaomælk20 CL. · 16,65 kr./l3,33 kr.
REMA 1000Letmælk250 ML. · 15,80 kr./l3,95 kr.
REMA 1000Mælkesnitte30 GR. · 132,67 kr./kg3,98 kr.
REMA 1000Minimælk250 ML. · 17,44 kr./l4,36 kr.
REMA 1000Choko mousse100 GR. · 50,00 kr./kg5,00 kr.
SPARMalaco Flødekaramelstang (Malaco Børneslik eller Skipper's Pipes Original)14 g5,00 kr.
LidlMyslibar5,00 kr.
REMA 1000Vanilje mousse100 GR. · 50,00 kr./kg5,00 kr.
LidlØkologisk kokosmælk5,00 kr.
REMA 1000Gær50 GR. · 115,00 kr./kg5,75 kr.
REMA 1000Jordbær150 GR. · 38,33 kr./kg5,75 kr.
REMA 1000Pære/banan150 GR. · 38,33 kr./kg5,75 kr.
LidlHalloweenyoghurt6,00 kr.
REMA 1000Danonino70 GR. · 92,86 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Caffe latte200 ML. · 34,75 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Latte macchiato200 ML. · 34,75 kr./l6,95 kr.
REMA 1000Mozzarella125 GR. · 55,60 kr./kg6,95 kr.
LidlKakaoskummetmælk7,00 kr.
LidlMilkshake7,00 kr.
REMA 1000Citron fromage100 GR. · 79,50 kr./kg7,95 kr.
REMA 1000Flødealternativ250 ML. · 31,80 kr./l7,95 kr.
REMA 1000Sødmælk 3,5%0.5 LTR. · 15,90 kr./l7,95 kr.
REMA 1000Smør200 GR. · 39,80 kr./kg7,96 kr.
SPARArla Skyr Airy Jordbær (Arla Airy, Cultura eller Yoggi med Top)128 g8,00 kr.
SPARArla Skyr Airy Kokos Hv.Ch (Arla Airy, Cultura eller Yoggi med Top)128 g8,00 kr.
AarstiderneGær 50 g50 g · 160,00 kr./kg8,00 kr.
LidlYoggi myslitop8,00 kr.
SPARYoggi Yoghurt Appelsin Top (Arla Airy, Cultura eller Yoggi med Top)166 g8,00 kr.
REMA 1000Risdessert175 GR. · 45,94 kr./kg8,04 kr.
REMA 1000Skyr airy strawberry128 GR. · 66,41 kr./kg8,50 kr.
LidlHytteost8,95 kr.
LidlHytteost8,95 kr.
REMA 1000Hytteost 1,5%200 GR. · 44,75 kr./kg8,95 kr.
REMA 1000Paprika & chili flødeost125 GR. · 72,00 kr./kg9,00 kr.MENY3-Stj Frikadellepølse 9% (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr. MENY3-Stj Jægerpølse 9% (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr. MENY3-Stj Kalkunspegepølse 8% (3-Stjernet Pålæg)100 g9,95 kr. MENY3-Stj Kart.Spegepølse 14% (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr. MENY3-Stj Kødpølse 9% (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr. MENY3-Stj Kødpølse Bordpak (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr. MENY3-Stj Røget Medister (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr. MENY3-Stj Salami Den Originale (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr. MENY3-Stj Salami M Mindre Fedt (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr. MENY3-Stj Sønderjysk Spegepøls (3-Stjernet Pålæg)125 g9,95 kr. MENY3-Stjernet Kyllingepølse (3-Stjernet Pålæg)110 g9,95 kr.
MENY3-Stjernet Oksespegepølse (3-Stjernet Pålæg)80 g9,95 kr.
REMA 1000Creamy skyr180 GR. · 55,28 kr./kg9,95 kr.MENYHaribo Lakridsæg (Haribo)120 g9,95 kr.
REMA 1000Kakao skummetmælk1 LTR. · 9,95 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Naturel friskost200 GR. · 49,75 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Naturel yogurt 1,5%1 KG. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Nem & smørbar200 GR. · 49,75 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Skyr vanilje180 GR. · 55,28 kr./kg9,95 kr.
LidlHigh Protein budding10,00 kr.
LidlLangtidsholdbar mælk10,00 kr.
LidlMILBONA Mælkesnitter10,00 kr.
LidlRevet ost10,00 kr.
LidlØkologisk leverpostej10,00 kr.
REMA 1000Minimælk 0,4% fedt1 LTR. · 10,50 kr./l10,50 kr.
REMA 1000Yoggi appelsin166 GR. · 64,04 kr./kg10,63 kr.
REMA 1000Yoggi vanilje166 GR. · 64,04 kr./kg10,63 kr.
REMA 1000Cheasy fraiche 5%250 GR. · 43,80 kr./kg10,95 kr.
REMA 1000Letmælk 1,5% fedt1 LTR. · 10,95 kr./l10,95 kr.
LidlØkologisk hytteost10,95 kr.SPARToms Guld Barre Mælk (Toms Chokoladebar eller Guld Barre)45 g11,00 kr.
REMA 1000Appelsin yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Choko dessert200 GR. · 59,75 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Country cow toast200 GR. · 59,75 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Jordbær yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Madlavning 8%330 ML. · 36,21 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Peach melba yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
REMA 1000Pære/banan yoghurt1 KG. · 11,95 kr./kg11,95 kr.
SPARBuko Pisket Flødeost125 G.12,00 kr.
SPARCheasy Yogh 0,1% Vanilje (Cheasy Yoghurt)1000 g12,00 kr.
SPARCheasy Yogh Jordb Rabarb (Cheasy Yoghurt)1000 g12,00 kr.
SPARCheasy Yoghurt Citron (Cheasy Yoghurt)1000 g12,00 kr.
SPARCheasy Yoghurt Natur 0,1% (Cheasy Yoghurt)1000 g12,00 kr.
SPARCheasy Yoghurt Skovbær (Cheasy Yoghurt)1000 g12,00 kr.
SPARGestus Bacontern (Gestus Topping)200 g12,00 kr.
SPARGestus Cocktailpølser (Gestus Topping)200 g12,00 kr.
SPARGestus Kyll Cocktailpølser (Gestus Topping)150 g12,00 kr.
SPARGestus Kyllingetern (Gestus Topping)150 g12,00 kr.
LidlKabanossi Extreme Cheddar12,00 kr.
Min KøbmandKarolines Køkken Revet Ost200 g12,00 kr.
LidlLurpak smørMaks. 3 stk. pr. kunde pr. dag.12,00 kr.
LidlMADVÆRKET Piskefløde36 % fedt. Maks. 6 stk. pr. kunde pr. dag.12,00 kr.
LidlOstepops12,00 kr.
LidlPÅLÆGSSLAGTEREN Bacontern12,00 kr.
LidlSalami af kalkun12,00 kr.
LidlSalami i skiver12,00 kr.
LidlSkinke12,00 kr.
Frost 67
REMA 1000Prosciutto rucola395 GR. · 50,63 kr./kg20,00 kr.-43%
REMA 1000Bolognese440 GR. · 45,45 kr./kg20,00 kr.-39%
REMA 1000Prosciutto425 GR. · 47,06 kr./kg20,00 kr.-39%
REMA 1000Caramello750 ML. · 33,33 kr./l25,00 kr.-38%
REMA 1000Cioccolato is750 ML. · 33,33 kr./l25,00 kr.-38%
REMA 1000Ciock menta750 ML. · 33,33 kr./l25,00 kr.-38%
REMA 1000Panna con fragole is750 ML. · 33,33 kr./l25,00 kr.-38%
REMA 1000Pistacchio is750 ML. · 33,33 kr./l25,00 kr.-38%
REMA 1000Stracciatella is750 ML. · 33,33 kr./l25,00 kr.-38%
REMA 1000Vaniglia is750 ML. · 33,33 kr./l25,00 kr.-38%
REMA 1000Diavola430 GR. · 46,51 kr./kg20,00 kr.-33%
REMA 1000Karamel knas400 ML. · 50,00 kr./l20,00 kr.-33%
REMA 1000Pancetta e funghi420 GR. · 47,62 kr./kg20,00 kr.-33%
REMA 1000Patate mascarpone410 GR. · 48,78 kr./kg20,00 kr.-33%
REMA 1000Pepperoni400 GR. · 50,00 kr./kg20,00 kr.-33%
REMA 1000Pizza margherita420 GR. · 47,62 kr./kg20,00 kr.-33%
REMA 1000Solbærpind, vanilje is400 ML. · 50,00 kr./l20,00 kr.-33%
REMA 1000Mango passion pind400 ML. · 50,00 kr./l20,00 kr.-31%
REMA 1000Mini isvafler336 ML. · 59,52 kr./l20,00 kr.-28%
REMA 1000Classic is400 ML. · 50,00 kr./l20,00 kr.-27%
REMA 1000Isbåde520 ML. · 38,46 kr./l20,00 kr.-27%
REMA 1000Lakrids is 4 stk400 ML. · 50,00 kr./l20,00 kr.-27%
REMA 1000Mandel is440 ML. · 45,45 kr./l20,00 kr.-27%
REMA 1000Mini mix330 ML. · 60,61 kr./l20,00 kr.-27%
REMA 1000Sommer isvafler420 ML. · 47,62 kr./l20,00 kr.-26%
REMA 1000Focaccia pepperoni240 GR. · 62,50 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Pizzasnegle250 GR. · 60,00 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Pølsehorn360 GR. · 41,67 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Æbleskiver560 GR. · 26,79 kr./kg15,00 kr.-25%
REMA 1000Peanut karamel isbar212 ML. · 94,34 kr./l20,00 kr.-23%
REMA 1000Sandwich is440 ML. · 45,45 kr./l20,00 kr.-23%
REMA 1000Andebryst160 GR. · 125,00 kr./kg20,00 kr.-20%
REMA 1000Andelår180 GR. · 111,11 kr./kg20,00 kr.-13%
REMA 1000Hel and3000 GR. · 41,67 kr./kg125,00 kr.-11%
REMA 1000Hel and2400 GR. · 41,25 kr./kg99,00 kr.-1%
REMA 1000Hvid limonadeis80 ML. · 62,50 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Pink lemonade80 ML. · 62,50 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Sommerhit83 ML. · 60,24 kr./l5,00 kr.
nemlig.comHakket spinat450 g · 13,27 kr./kg5,97 kr.
REMA 1000Leverpostej250 GR. · 31,80 kr./kg7,95 kr.
LidlChicken Chili Cheese Snack8,00 kr.
REMA 1000Isbåd130 ML. · 61,54 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Mandel is100 ML. · 80,00 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Solbærdrøm100 ML. · 80,00 kr./l8,00 kr.
REMA 1000Haricots verts600 GR. · 14,95 kr./kg8,97 kr.
nemlig.comÆrter (fine)575 g · 17,27 kr./kg9,93 kr.
REMA 1000Bacon & bechamel120 GR. · 82,92 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Hakket spinat750 GR. · 13,27 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Margherita120 GR. · 82,92 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Pizzadej275 GR. · 36,18 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Pommes frites1000 GR. · 9,95 kr./kg9,95 kr.
nemlig.comPommes frites (bølge)1 kg · 9,95 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Salami & ost120 GR. · 82,92 kr./kg9,95 kr.
REMA 1000Grill & ovngrønt400 GR. · 25,00 kr./kg10,00 kr.
LidlKartoffelskiver10,00 kr.
REMA 1000Håndværkere480 GR. · 21,46 kr./kg10,30 kr.
REMA 1000Morgenbrød480 GR. · 21,46 kr./kg10,30 kr.
REMA 1000Fine ærter600 GR. · 17,27 kr./kg10,36 kr.
nemlig.comHaricots verts700 g · 14,96 kr./kg10,47 kr.
REMA 1000Kartoffelbåde m. bbq600 GR. · 18,58 kr./kg11,15 kr.
nemlig.comJordbær øko.250 g · 47,48 kr./kg11,87 kr.
nemlig.comMango i tern øko.250 g · 47,48 kr./kg11,87 kr.
LidlHalloweenkartofler12,00 kr.
REMA 1000Isvaffel140 ML. · 85,71 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Isvaffel m/flødebolle160 ML. · 75,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Jordbær400 GR. · 30,00 kr./kg12,00 kr.
LidlMiniisdessert12,00 kr.
Personlig pleje 54
REMA 1000Læbepomade2 STK. · 12,00 kr./stk.24,00 kr.-20%
REMA 1000Tandpasta125 ML. · 31,60 kr./l3,95 kr.føtexHydrating foundation 40 m. solfaktor 3030 ml · 166,67 kr./l5,00 kr.
føtexLæbepomade 01 Pepracular10 ml · 500,00 kr./l5,00 kr.
REMA 1000Håndsæbe500 ML. · 11,00 kr./l5,50 kr.
REMA 1000Bomuldsvat100 GR. · 69,50 kr./kg6,95 kr.
REMA 1000Hygiejnebind20 STK. · 0,35 kr./stk.6,95 kr.
REMA 1000Sikkerhedsvatpinde70 STK. · 0,11 kr./stk.7,95 kr.
REMA 1000Vatrondeller120 STK. · 0,07 kr./stk.8,25 kr.
REMA 1000Barberskum300 ML. · 29,83 kr./l8,95 kr.
REMA 1000Lommeletter60 STK. · 0,15 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Trusseindlæg45 STK. · 0,20 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Vatrondeller40 STK. · 0,22 kr./stk.8,95 kr.
REMA 1000Deo roll-on pink50 ML. · 183,40 kr./l9,17 kr.
REMA 1000Trusseindlæg32 STK. · 0,29 kr./stk.9,19 kr.
REMA 1000Balsam500 ML. · 18,60 kr./l9,30 kr.
REMA 1000Hygiejnebind14 STK. · 0,69 kr./stk.9,59 kr.
REMA 1000Tandstikker40 STK. · 0,24 kr./stk.9,68 kr.
REMA 1000Håndcreme100 ML. · 97,50 kr./l9,75 kr.
REMA 1000Balsam375 ML. · 26,53 kr./l9,95 kr.
REMA 1000Engangsskraber10 STK. · 1,00 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Tandbørste2 STK. · 4,98 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Tandstik32 STK. · 0,31 kr./stk.9,95 kr.føtexBlush 50 Cherry Cherry Baby5,5 g · 1.818,18 kr./kg10,00 kr.
føtexBronzer 40 Hazelnut Hug5,5 g · 1.818,18 kr./kg10,00 kr.
føtexDramatic False Lash Effect mascara sort11.5 ml · 869,57 kr./l10,00 kr.
føtexFlydende læbestift 070 Hottie3 ml · 3.333,33 kr./l10,00 kr.
REMA 1000Kramer's energy gel40 GR. · 250,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Renseservietter ansigt25 STK. · 0,40 kr./stk.10,00 kr.føtexØjenskygge palette Safari Fever10,6 g · 943,40 kr./kg10,00 kr.
føtexØjenskyggestift 010 Golden Toffee1.5 g · 6.666,67 kr./kg10,00 kr.
føtexØjenskyggestift 030 Olive Glam1.5 g · 6.666,67 kr./kg10,00 kr.
føtexØjenskyggestift 040 Lavender Brown1.5 g · 6.666,67 kr./kg10,00 kr.
føtexØjenskyggestift 0801.5 g · 6.666,67 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Tandbørste1 STK. · 10,13 kr./stk.10,13 kr.
REMA 1000Ansigtsservietter100 STK. · 0,10 kr./stk.10,15 kr.
REMA 1000Shampoo375 ML. · 27,20 kr./l10,20 kr.BilkaAqua deospray150 ml · 70,00 kr./l10,50 kr.
BilkaFresh deospray150 ml · 70,00 kr./l10,50 kr.
REMA 1000Håndsæbe1000 ML. · 10,75 kr./l10,75 kr.føtexActive deospray150 ml · 73,00 kr./l10,95 kr.
føtexEnergy deospray150 ml · 73,00 kr./l10,95 kr.
føtexPulse deospray150 ml · 73,00 kr./l10,95 kr.
BilkaShiny lipgloss 01 Chocoholic!10 ml · 1.100,00 kr./l11,00 kr.
REMA 1000Hygiejnebind12 STK. · 0,97 kr./stk.11,67 kr.
REMA 1000Shower gel375 ML. · 31,33 kr./l11,75 kr.
REMA 1000Kamfercreme100 ML. · 119,50 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Lommeletter150 STK. · 0,08 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Lommeletter72 STK. · 0,17 kr./stk.11,95 kr.
REMA 1000Styling gel150 ML. · 79,67 kr./l11,95 kr.
REMA 1000Børneplaster40 STK. · 0,30 kr./stk.12,00 kr.føtexMoisture balsam m. risprotein50 ml · 240,00 kr./l12,00 kr.
REMA 1000Plaster10 STK. · 1,20 kr./stk.12,00 kr.
REMA 1000Plaster40 STK. · 0,30 kr./stk.12,00 kr.
Brød og bagværk 51
REMA 1000Femkornsbrød625 GR. · 24,00 kr./kg15,00 kr.-43%
REMA 1000Gulerodsrugbrød925 GR. · 16,22 kr./kg15,00 kr.-43%
REMA 1000Skagensbrød650 GR. · 23,08 kr./kg15,00 kr.-43%
REMA 1000Solsikkerugbrød950 GR. · 15,79 kr./kg15,00 kr.-43%
REMA 1000Halloweenbolle105 GR. · 57,14 kr./kg6,00 kr.-40%
REMA 1000Rugbrødssandwich480 GR. · 31,25 kr./kg15,00 kr.-37%
REMA 1000Tasty sandwich400 GR. · 37,50 kr./kg15,00 kr.-32%
REMA 1000Mums rosinbolle350 GR. · 42,86 kr./kg15,00 kr.-25%
LidlFladbrød8,00 kr.-20%
MotatosKardemomme Peberkager150 g · 6,67 kr./kg1,00 kr.
REMA 1000Håndværker45 GR. · 88,89 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Salt & peber stykke50 GR. · 80,00 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Skagenstykke60 GR. · 66,67 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Spanskstykke45 GR. · 88,89 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Tebolle46 GR. · 86,96 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Trekornsstykke60 GR. · 66,67 kr./kg4,00 kr.
REMA 1000Schwarzbrød560 GR. · 9,89 kr./kg5,54 kr.
REMA 1000Solsikkerugbrød500 GR. · 11,90 kr./kg5,95 kr.
REMA 1000Hvedetoast375 GR. · 16,00 kr./kg6,00 kr.
REMA 1000Flutes300 GR. · 21,67 kr./kg6,50 kr.
REMA 1000Krydderboller410 GR. · 16,20 kr./kg6,64 kr.
REMA 1000Krydderboller350 GR. · 19,94 kr./kg6,98 kr.
REMA 1000Chokoladebolle75 GR. · 93,33 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Grovbirkes85 GR. · 82,35 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Gulerodsbolle75 GR. · 93,33 kr./kg7,00 kr.
REMA 1000Fuldkornstoast375 GR. · 19,01 kr./kg7,13 kr.
REMA 1000Ciabatta300 GR. · 23,87 kr./kg7,16 kr.
REMA 1000Hvedesandwich500 GR. · 17,60 kr./kg8,80 kr.
REMA 1000Fuldkornssandwich500 GR. · 19,20 kr./kg9,60 kr.
REMA 1000Solsikkerugbrød600 GR. · 16,25 kr./kg9,75 kr.
REMA 1000Cremesnegl95 GR. · 105,26 kr./kg10,00 kr.
MENYGestus Baguettes (Gestus Ciabatta, Baguette eller Pavé Brød)250 g10,00 kr.
MENYGestus Ciabatta 2 Stk (Gestus Ciabatta, Baguette eller Pavé Brød)2 Stk.10,00 kr.
MENYGestus Pavé 4 Stk (Gestus Ciabatta, Baguette eller Pavé Brød)4 Stk.10,00 kr.
REMA 1000Kanelsnegl105 GR. · 95,24 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Kærnemælkshorn82 GR. · 121,95 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Mildt rugbrød500 GR. · 20,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Spandauer94 GR. · 106,38 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Tebirkes86 GR. · 116,28 kr./kg10,00 kr.
SPARA.B. Cognac Brød (Anthon Berg Marcipanbrød)40 g11,00 kr.
SPARA.B. Marci Crunch Hazel Kk (Anthon Berg Marcipanbrød)33 g11,00 kr.
SPARA.B. Marcipan Bar Pistachi (Anthon Berg Marcipanbrød)33 g11,00 kr.
SPARA.B. Marcipanbrød (Anthon Berg Marcipanbrød)40 g11,00 kr.
SPARA.B. Marcipanbrød Baileys (Anthon Berg Marcipanbrød)33 g11,00 kr.
SPARA.B. Nougat Brød (Anthon Berg Marcipanbrød)40 g11,00 kr.
REMA 1000Fuldkornsmadbrød270 GR. · 44,44 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Kardemomme95 GR. · 126,32 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Kernerug575 GR. · 20,87 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pizzasnegl95 GR. · 126,32 kr./kg12,00 kr.
REMA 1000Pølsehorn66 GR. · 181,82 kr./kg12,00 kr.
MotatosSalte Kiks200g · 60,00 kr./kg12,00 kr.
Kød, fisk og pålæg 22
REMA 1000Nakkefilet1 KG. · 39,90 kr./kg39,90 kr.-50%
REMA 1000Flæskesteg1.45 KG. · 39,90 kr./kg57,86 kr.-50%
REMA 1000Crispy stick360 GR. · 69,44 kr./kg25,00 kr.-28%
REMA 1000Hk. grisekød 8-12%400 GR. · 62,50 kr./kg25,00 kr.-24%
REMA 1000Danske rødspættefileter225 GR. · 173,33 kr./kg39,00 kr.-22%
REMA 1000Hk. okse 8-12%400 GR. · 122,50 kr./kg49,00 kr.-22%
REMA 1000Hakkebøffer250 GR. · 80,00 kr./kg20,00 kr.-20%
REMA 1000Hk. gris & kalv 8-12%500 GR. · 50,00 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Koteletter400 GR. · 62,50 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Stegeflæsk i skiver400 GR. · 62,50 kr./kg25,00 kr.-17%
REMA 1000Crispy lårfilet350 GR. · 82,86 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Farserede porrer400 GR. · 72,50 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Gryderet m. svampe300 GR. · 96,67 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Kyllingebryst i tern250 GR. · 116,00 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Kyllingebrystfilet450 GR. · 64,44 kr./kg29,00 kr.-17%
REMA 1000Laksefileter225 GR. · 173,33 kr./kg39,00 kr.-11%
REMA 1000Tykstegsbøffer300 GR. · 196,67 kr./kg59,00 kr.-2%
REMA 1000Karbonader200 GR. · 50,00 kr./kg10,00 kr.
LidlTun10,00 kr.
LidlHakket grise- og kalvekød12,00 kr.
LidlHakket grisekød12,00 kr.
LidlMedister12,00 kr.
Baby og børn 9
REMA 1000Smoothie90 GR. · 55,56 kr./kg5,00 kr.-17%
REMA 1000Smoothie med havre90 GR. · 55,56 kr./kg5,00 kr.-17%
REMA 1000Bleposer3 RL. · 1,67 kr./stk.5,00 kr.
REMA 1000Vaskeservietter15 STK. · 0,40 kr./stk.6,00 kr.
REMA 1000Vådservietter100 STK. · 0,10 kr./stk.9,95 kr.
REMA 1000Linser havre jordbær20 GR. · 500,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Majs gulerod20 GR. · 500,00 kr./kg10,00 kr.
REMA 1000Nan 2 drikkeklar200 ML. · 54,75 kr./l10,95 kr.
REMA 1000Skumvaskeklude50 STK. · 0,24 kr./stk.11,75 kr.
Viser 1.632 af 8.271
Vis flere varerSådan sammenligner vi
- Samme vare: samme stregkode (EAN) i flere kæder. Vises som ét kort med den billigste kæde og “+N kæder”.
- Tilsvarende vare: samme navn og mængde, men uden fælles stregkode – fx kædernes egne mærker. Vises altid for sig.
- Kilopris og literpris er kædens egen, eller beregnet ud fra mængden. Pant er ikke med.
- Tilbud vises med rabat og sidste gyldighedsdag. “Økologisk” betyder, at det står i varens navn. Madspildsvarer indgår ikke.
- Billeder er fra Open Food Facts, når varens stregkode findes der; ellers et symbol for afdelingen.
Kilder
Priserne læses om natten fra kædernes egne offentlige webshops og produktsider og gemmes med tidspunkt og kilde. Tjek altid prisen hos kæden, før du handler: butikspriser og tilbud kan afvige. Læs mere i datapolitikken.
Seno er ikke tilknyttet kæderne og får ingen betaling for at vise priserne. Kædenavne og -logoer bruges kun til at vise, hvor varen findes. Coop, MENY, SPAR og Løvbjerg har ingen offentlige webshop-priser; deres aviser finder du under Tilbudsaviser.